Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Mėnulis

mėnulisMĖNULIS – jautrumas, emocijos, intuicija, pasąmonė, buitis. Palankūs Mėnulio aspektai su kitomis planetomis skatina švelnumą, jautrumą ir intuiciją, kelia nuotaiką, padeda prisitaikyti prie aplinkos ir bendrauti, globoja namų, šeimos ir meilės reikalus. Nepalankūs Mėnulio aspektai kelia nerimą, baimes, nepasitikėjimą savimi, mažina gebėjimą prisitaikyti prie aplinkos, skatina abejingumą ir uždarumą, provokuoja klaidingus sprendimus.

Mėnulio ženklas yra du pusračiai, kurie sudaro vertikaliai stovinčias svarstykles. Mėnulis pateisina savo palydovo vardą, jis yra priėmimo-perdavimo instrumentas, per jį mes esame susieti su pasauliu.

Mėnulis valdo jausmus ir poreikius, asmenybę, adaptacijos galimybes, jautrumą aplinkos pasikeitimams. Įkūnija moteriškąjį elementą tiek moterims, tiek ir vyrams, dvasinį asmenybės pasaulį, pasamonę. Taip pat vaisingumą, mitybą ir sveikatą plačiąja žodžio prasme.

Žmogaus kūne Mėnulis tvarko virškinimo sultis, skrandį, limfosistemą, krūtinę, kiaušides, simpatinę nervų sistemą, kuri glaudžiai susijusi su jausmais.

Mėnulis pats nešviečia, jo šviesa yra tik saulės šviesos atspindys. Viena mėnulio pusė visada apšviesta Saulės, kita visada skendi tamsoje. Kai mėnulis yra vienoje linijoje tarp saulės ir žemės, mes matome tamsiają pusę – tada būna jaunas. Kai žemė atsiduria linijoje tarp Mėnulio ir Saulės – matome pilnatį.

Mėnulis valdo Vėžio ženklą ir ketvirtąjį astrologinį būstą

Mėnulis padeda apibūdinti mūsų emocinį išsivystymą arba mūsų pasąmonę. Tai paaiškina, kodėl tu darai, tai ką darai. Mėnulis taip pat įtakoja mūsų pojūčius, instinktyvius poelgius, kuriuos dauguma žmonių slepia.

Mėnulis praleidžia 2 – 1/2 dienas kiekviename zodiako ženkle ir apkeliauja visą zodiako ratą per maždaug 30 dienų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.