Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Mėnulio akmuo

Indijoje mėnulio akmuo yra laikomas šventu akmeniu, yra siejamas su „trečiąja akimi“. Dar jis yra vadinamas „naujos pradžios” akmeniu.

Zodiako ženklas: Tinka Vėžiams, Mergelėms, Dvyniams, Svarstyklėms, Žuvims, Skorpionui, gali nešioti visi ženklai. Labiausiai tinka moterims. Dovanojamas 13-oms sutuoktuvių metinėms. Atitinka dangaus kūną – Mėnulį. Siejamas su vandens stichija, skaičiumi 4 ir penktadieniu.

Kristalo forma: Triklininė

Akmens spalva: Pieno, balta, melsva, pilka, persiko švelniai rožinė, rusva, žalsva.

Radimvietės: Aukščiausios kokybės mėnulio akmuo išgaunamas Šri Lankoje; spalvotas – Indijoje, taip pat Brazilijoje, Alpėse, Madagaskare, Meksikoje, Birmoje (Mianmare) Tanzanijoje, JAV.

Ezoterinės savybės: Skatina moteriškumą, intuiciją, aiškiaregystę, padeda prisiminti sapnus. Rytų kultūrose mėnulio akmuo vadinamas meilės akmeniu. Tikima, kad nešiojant mėnulio akmenį, į gyvenimą ateina nauja meilė. Nuo kivirčų dėl menkniekių lovoje saugo žiedas su mėnulio akmeniu. Nešiojant ant mažojo piršto sidabre, koreguoja emocijas bei ramina lunatizmą. Balansuoja emocijas, atgaivina aistrą. Suteikia oratoriaus sugebėjimų bei įtikinėjimo galią.

Tinka nešioti sveikatos priežiūros darbuotojams: gydytojams, seselėms, slaugėms ir kitiems; taip pat jūreiviams ir tiems, kurių darbas susijęs su jūra. Sodininkystės akmuo (vandens bei derlumo), derinamas kartu su malachitu, sąmaniniu agatu bei nefritu.

Poveikis kūnui: Moterims tvarko menstruacinio ciklo trukmę, skatina vaisingumą, reguliuoja hormonų veiklą po gimdymo bei klimakterinio periodo metu. Taip pat gydo nuo nemigos, subalansuoja organizmo skysčių poreikį, šalina jų perteklių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.