Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Kaip sutikti 2024 metus?

Kaip sutikti 2024 metus, kad pelnytumėte metų šeimininko – žaliojo medinio Drakono palankumą? Metų globėjas valdys nuo 2024 metų vasario 10 dienos iki 2025 metų sausio 28 dienos.

Ką simbolizuoja metų globėjas Drakonas?

Pagal Rytų kalendorių Drakonas laikomas stipriausiu Kinų horoskopo ženklu, simbolizuojančiu valdžią, jėgą, energiją ir pinigus. Drakonas Rytų kultūroje siejamas su turtais ir sėkme. Dažnai Drakonas vaizduojamas į dantis įsikandęs perlą – tai simbolizuoja protą ir išmintį. Medis yra elementas, simbolizuojantis augimą ir vystymąsi. Žalia spalva siejama su pozityvumu, gamtos žydėjimu ir nauja gyvybe. 2024 metų skaičius yra 8, o aštuonetui labai svarbus praktiškumas ir materialinė gerovė.

Kaip apsirengti Naujųjų sutikimui?

Ugnimi kvėpuojančiam Drakonui patiktų auksinės, ugninės, raudonos ar geltonos spalvos rūbai. Drakonas – fantastinis ir karnavalinis gyvūnas, todėl rūbai gali būti žibantys, atkreipiantys dėmesį. Reikėtų daugiau dėmesio skirti ir makiažui, kuris naujametinę naktį turėtų būti fantastiškas ir gerokai ryškesnis nei kasdieninis. Drakonas dievina prabangą, todėl brangūs papuošalai – tai taisyklė, kurios būtina laikytis sutinkant Naujųjų naktį. Drakonas jaučia aistrą ir brangių metalų blizgesiui, tad verta apsiauti blizgančius auksinio ar sidabrinio atsapalvio batelius.

Kaip švęsti? Vieniems ar draugų rate?

Geriausias būdas sutikti 2024 metus – triukšmingai ir linksmoje kompanijoje. Įsigykite petardų, fejerverkų – Drakonui patinka daug ugnies. Sutikti Naujuosius žvakių prieblandoje netinka, nes per menkas apšvietimas. Vidurnaktį galite užkurti židinį arba mažą laužą lauke. Galite atidaryti lauko ar balkono duris – naujiems vėjams, sėkmei bei laimei pritraukti.

Kokius patiekalus ruošti?

Serviruojant stalą labai tiks degančios žvakės. Drakonas mėgsta tik šviežią maistą, todėl venkite pusfabrikačių. Ant stalo būtinai padėkite įvairių auksaspalvių vaisių (apelsinų, mandarinų, persimonų), kurie simbolizuoja auksą, prabangą. Kad šeimoje visi būtų geros sveikatos, ant stalo būtinas bent vienas patiekalas iš žuvies.

Raktažodžiai:

,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.