Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Kaip sutikti 2023 metus?

Manoma, kad Naujųjų metų sutikimas gali turėti poveikį ateinančių metų sėkmei, o dėmesingumas ruošiantis šventei gali atnešti teigiamų pokyčių į mūsų gyvenimą. Tad kodėl nepabandžius? Tačiau tai įvyks tik tuo atveju, jei tuo tikėsite ir tam pasiruošite. Taigi, kaip sutikti 2023 metus, kad pelnytumėte metų šeimininko palankumą? 2023 metų išvakarėse pasitiksime Vandens Kiškio (Triušio) metus. Tiesa jie ateis kiek vėliau, 2023-ųjų sausio 22-ąją.

Pirmiausia reikėtų paminėti, kad Triušis yra šeimos ženklas. Jis švelnus, meilus, mėgstantis malonų bendravimą, ramybę bei šiltus santykius šeimoje. Jeigu vis dar gyvenate „civilinėje santuokoje“, tai 2023 metais turėtumėte įteisinti savo santykius. Triušio metais sudaryta santuoka bus tvirta, pagrįsta meile ir pagarba.

Kokios spalvos bus sėkmingos 2023 metais?

Sėkmingiausios 2023 metų spalvos – juoda ir mėlyna, tačiau skiriamos ir kitos spalvos, kurios Triušio metais taip pat gali atnešti sėkmę. Tai – žalia, smėlio, auksinė, ruda, daug pilkų atspalvių. Žinodami šias laimingas spalvas galėsite paprasčiau pasirinkti šventines dekoracijas. Jei namuose planuojate atlikti remontą, galite atsižvelgti į 2023 metų sėkmės spalvas – galbūt tai taip pat padės prisišaukti sėkmę į namus Triušio metais.

Kaip apsirengti Naujųjų sutikimui?

Paprastai Naujųjų metų šventei ruošiamės iš anksto. Jei jau pradėjote svarstyti, kokiais drabužiais pasipuošite, pirmiausia peržvelkite savo spintos turinį: tikėtina, kad čia rasite juodos ar mėlynos spalvos drabužių. Jums nereikia brangių, „rėkiančių“ drabužių ar papuošalų. Triušis kuklus gyvūnas, jį sužavės drabužiai, pagaminti iš natūralių audinių. Kategorišką „ne“ reikėtų pasakyti kailiniams ir drabužiams iš sintetinių medžiagų. Žinoma, sutinkant Naujuosius metus norime, kad apranga būtų kuo šventiškesnė, todėl juodus ar mėlynus drabužius galima derinti su kitų spalvų aksesuarais.

Kaip papuošti namus?

Jei Naujuosius metus nuspręsite sutikti savo namuose, ruošiantis šventei vertėtų atsižvelgti į laimingas metų spalvas: juodą, mėlyną, žalią, smėlio, auksinę, rudą, bei pilkus atspalvius. Vandens Triušis bus patenkintas, jei rinksitės šių spalvų detales: dekoracijas, indus, servetėles ir kt. Tai pagyvins jūsų namus ir padės sukurti šventišką aplinką. Kartu su kitais žaislais ant eglutės pakabinkite po kelis kankorėžius ir graikinius riešutus. Po eglute padėkite triušio figūrėlę.

Švęsti vieniems ar draugų rate?

Geriausias būdas sutikti 2023 metus šeimos ar artimiausių draugų rate. Vakarėlis neturėtų būti labai triukšmingas, triušis mėgsta ramybę. Jei keliausite į svečius, vertėtų nepamiršti dovanų su 2023 metų simboliu: puikiu pasirinkimu gali būti raktų pakabukai, marškinėliai, puodeliai ar kitos smulkmenos, kurios jūsų artimuosius tikrai maloniai pradžiugins.

Kokius patiekalus ruošti?

Kadangi triušis yra žolėdis, ant Naujametinio stalo turėtų būti gausu augalinio maisto. Tai gali būti švieži vaisiai ir daržovės, įvairios salotos. Jei ketinate patiekti mėsos patiekalus, renkantis mėsą pirmenybę reikėtų teikti ėrienai ar paukštienai. Taip pat tinka jūros gėrybių ir žuvies patiekalai. Be tradicinio šampano ant stalo galite dėti gero naminio vyno butelį, kompotus, įvairių vaisių gėrimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.