Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Gaidys ir Jautis

Jautis nesiduoda Gaidžio išmušamas iš vėžių ir tuo būdu sukuria tvirtą pamatą pastarojo planams. Jiedu sudaro ne tik puikią darbinę komandą, bet ir jausminiu požiūriu labai tinka vienas kitam. Tai – ideali įsimylėjėlių pora. Dvi galvos, atsuktos į tą pačią pusę! Tai praktiškos, stoiškos asmenybės, pasirengusios aukotis dėl aukštesnių tikslų. Abu jie trokšta, kad jų santuokos liepsna negestų. Jų namuose viskas klostosi puikiai – baldų bei interjero dizainą lemia darbšti Gaidžio ranka ir žemiška Jaučio akis. Kantrus Jautis susitaiko su Gaidžio polinkiu vadovauti, o pragmatiškas Gaidys įvertina patinginiauti mėgstančio Jaučio išsisukinėjimą. Gaidys supranta^ kad Jautis protauja, ir pripažįsta, kad jo skubinti nevalia. Tai ilgalaikis ir sėkmingas abipusis įsipareigojimas.

Jaučio prigimties elementas yra žemė, o Gaidžio – metalas. Elementų sąveikos cikle žemė sukuria metalą. Akivaizdu, kad viena pusė palaiko kitą, o šiuo atveju Jautis yra Gaidžio ramstis. Lydimas abipusės jų simpatijos, Jautis mielai padeda Gaidžiui, o Šis neatsisako pagalbos. Tikėtina, kad aukštai skrajojantį Gaidį lydi Jaučio odės.

12 komentaras. Komentuoti>

 • Susipažinau su gimusiu Gaidžio metais vyruku, pati Jaučio metais gimus, tai nuo pat pirmos pažinties dienos pastebėjau labai daug sutapimų daugeliu klausimų. Žiūrėsim, kaip viskas rutuliosis toliau, bet trauka tikrai stipri :).

  Atsakyti
 • Pritariu viskam kas cia parasyta.

  Atsakyti
 • tikru tikriausia tiesa idialiai apibudinti zenklai jei parasyta kad netinkate vienas kitam tai patikekit nieko ir neiseis as esu jautis o mano vyras gimes gaidzio metais viskas yra kaip ir parasyta.mes ideali pora .

  Atsakyti
 • Trauka Nereali…….

  Atsakyti
 • tikra tiesa.

  Atsakyti
 • as labai myliu viena jautuka bet jis nemyli manes….

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.