Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Chrizoberilas (Katės akis)

Chrizoberilo rūšį sudaro trys skirtingi brangakmeniai, visai nepanašūs vienas į kitą. Tai aleksandritas, chrizoberilas katės akis ir tiesiog chrizoberilas (gelsvas, gelsvai žalsvas ar rusvas skaidrus brangakmenis).

Zodiako ženklas: Chrizoberilas yra Dvynių ir Liūto ženklo žmonių akmuo.

Kristalo forma: Ortorombinė

Akmens spalva: Geltona, ruda, žalia.

Radimvietės: Brazilijoje, Rusijoje, Tanzanijoje, Šri Lankoje.

Katės akis (cimofanas)

Labiausiai tinka Liūtams. Tai apsauginis, turtus pritraukiantis akmuo. Katės akis stimuliuoja intuiciją, pašalina bolgas energijas. Taip pat asocijuojasi su disciplina ir savikontrole. Skatina mokymąsi, toleranciją.

Chrizoberilas

Manoma, kad šie akmenys padeda spėti ateitį. Rūpinasi santuokos ir šeimos tvirtumu, stiprina giminystės ryšius, saugo nuo išdavysčių. Chrizoberilas sustiprina savivertę, didna strateginio planavimo gebėjimus bei gebėjimus matyti visas situacijos aplinkybes. Taip pat šis akmuo padeda atleisti neteisybę, susitaikyti su praradimais.

Aleksandritas

Palaiko pusiausvyrą tarp emocinių ir psichinių žmogaus asmenybės aspektų, stiprina žmogaus gebėjimą patirti džiaugsmą, neleidžia karščiuotis. Aleksandritas išlaisvina kūrybiškumą, gerina vizualinius gebėjimus. Stiprina asmeninį magnetizmą, žavesį bei ugdo stiprią valią. Galima nešioti tik poroje, nes nešiojamas vienas akmuo gali išskirti poras.

Poveikis kūnui:

Katės akis (cimofanas)

Gerina regėjimą, mažina galvos ir veido skausmus.

Chrizoberilas

Akcentuoja ligos esmę bei priežastį, apdeda žmogui pasirūpinti savimi, balansuoja adreanliną ir cholesterolį, stiprina krūtinę ir kepenis.

Aleksandritas

Dvispalviškumas siejamas su žmogaus arterinio ir veninio kraujo spalvomis. Tai lemia jo gydamasis savybes – gydo širdies ir kraujagyslių sistemos ligas, stiprina kraujagysles, valo kraują. Rekomenduojamas nervų sistemai, kasai, blužniai ir leukemijai gydyti. Detoksikuoja organizmą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.