Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Avinas ir Ožiaragis

Iš vienos pusės ugningas bei impulsyvus žmogus, iš kitos – santūrus, protingai planuojantis ateitį. Tarpusavio supratimas beveik neįmanomas. Kadangi abudu, būdami kardinalūs ženklai, nori dominuoti, jie neišvengiamai susiginčys tarpusavyje. Avino ir Ožiaragio sąjungoje pasitaikytų daug konfliktų. Dideles problemas gali kelti pinigai – Avinas mėgsta rizikuoti ir nebijo prarasti pinigų (kurių anksčiau ar vėliau vėl užsidirba), o Ožiaragis linkęs elgtis atsargiau. Ožiaragiai paprastesni nei Avinai, tad jų pomėgių nesuderinamumas gali greitai lemti santykių baigtį. Skiriasi ir požiūris į gyvenimą – Avinai optimistiški, tad juos erzina Ožiaragių pesimizmas ir dažna melancholija. Kita vertus, šios poros atveju santuoka yra sėkmingesnė nei draugystė, kadangi abu ženklai į oficialiai įteisintą ryšį žiūri atsakingiau ir yra labiau linkę aukotis ir ieškoti kompromiso.

52 komentarai. Leave new

  • Ciuvakas, tau įpist kontrolinį į galvą švepliau, blt vien beskaičius komentarą netekau poros smegenų lastelių, mokykis lietuvių kalbos, lenkas jobanas.

    Atsakyti
  • viktoras
    2016-02-17 11:17

    nu as visiskai nesutinku, as avinas ir esu linksmas bendraujantis nepakenciu barniu. Miekstu padieti kitiems esu mylintis savo seima o vaikus dar labiau pinigu man negaila nes jie uzdirbami kaip ir horoskope sako tiesa as ju nelabai taupau. Nesigincioju su savo mergina niekada dodu jai isreiksti savo norus ir noriu kad but visa kas geriause jei kad laiminga butu 🙂 ir mane tai dziugintu 🙂 nors ji ozeragis ir mes puikei sutreme… O mano brolis ozeragis tai su jo as net nestutariu jis skupus vaidina baisei protinga nors toks niera mes su jo skiremes kaip diena ir naktis ir jis labai skupus net broliuj ar sesei gaila ka nu toks tik sau ir niekam kitam as neisivaizdoju kaip merginos gali patverti toki haraktery 😀 ir seip kiekvienas savo likimo kalvis kaip pasiklosi taip ismegosi maziau tais horoskopais tiket ne horoskopai tau gyvenima suklosto o tu pats sau susiklosta toki koni nori tai va 🙂

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.