Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Žuvys

žuvys ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

„Apie tuos, kurių žodžiai liejasi upeliais…”


Stichija: Vanduo
Planeta: Neptūnas
Diena: ketvirtadienis
Devizas: „Aš tikiu”
Spalva: sidabrinė ir šviesiai pilka
Akmuo: perlai, ametistas
Valdomas namas: Dvyliktas
Kryžius pagal savybes: Mutabilus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Kiškis
Priešais esantis ženklasMergelė

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Žuvys
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Žuvys
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Astrologinis simbolis vaizduoja dvi sujungtas žuvis. Žuvys gimsta paslaptinguoju metų laiku, kai mirtis užleidžia vietą gyvybei. Visą savo tolimesnį gyvenimą jos jaučia būties ribas, mistinio pasaulio alsavimą. Žuvims būdingas gilus užuojautos jausmas pirmiausia tiems, kas patenka į pavojingas situacijas. Jos mielai rūpinasi bejėgiais, pamestinukais vaikais, slaugo ligonius bei mirštančius senukus, savo pagalbos ranką ištiesia net kaliniams. Žuvys nebijo tamsiųjų gyvenimo pusių, tai apsigimusios guodėjos, slaugės bei sielų ganytojos. Jos niekada nepaliks žmogaus kančioje; dėl jų įgimto sugebėjimo įsijausti, joms lengva suprasti kito bėdas. Tačiau neretai ir pačios Žuvys jaučiasi esančios bejėgės, pilno pavojų gyvenimo aukos. Pagalbos, kurią taip dosniai Žuvys dalina aplinkiniams, niekuomet nesulaukia iš aukščiau. Jos įsitikinusios, kad silpnesnieji turi visuomet paremti vienas kitą.

Tačiau šis kilnus ženklas turi ir neigiamų bruožų. Žuvys mielai rodo savo silpnumą, kad iš aplinkinių išpeštų sau naudos. Jei tas nepadeda, jos suserga arba puola į depresiją, kad tuo sukeltų kitų užuojautą. Apskritai joms nėra lengva atvirai ginti savo poreikius ir interesus. Todėl daugelis Žuvų imasi klastingos taktikos ir savo egoizmą paslepia po draugiška ir, atrodytų, visuomet pasiruošusia padėti išore. Dėl savo sugebėjimo giliai įsijausti, kartais pačioms Žuvims iškyla nemažai problemų. Jos sunkiai atsiriboja nuo kitų. Žuvys atsiduoda aplinkinių žmonių jausmams, nes dažniausiai neatskiria, ar tai tik užuojauta, ar jausmas, kylantis iš pačių sielos gelmių. Meilės srityje Žuvys taip pat linkusios aukotis, yra atsidavusios ir jausmingos. Nepaisant to, bendras gyvenimas nebūna lengvas, kadangi jos mėgsta partneriui įkyriai rodyti savo auką, jei jaučiasi nepakankamai įvertintos. Arba draugą baudžia demonstratyvia kančia.

Pirmasis dekanas (vasario 20 – kovo 1 d.). Pagrindinis devizas – pasitikėjimas.
Žuvų veikla, iniciatyva stimuliuojama įkvėpimo, kurio jos semiasi iš savo turtingų dvasinių žinių. Instinktas nukreipia į tikslą. Neptūnas verčia jas nubrėžti aiškią liniją tarp sąvokų „niokojimas” ir „praturtinimas”. Gerąja žodžio prasme jos yra likvidatorės. Atsisako ramybę ardančių idėjų, žalingų įpročių, siekiams trukdančių asmenybių. Tačiau šie žmonės nėra niekšai ir egoistai. Jie užjaučia ir padeda to vertiems žmonėms. Kartais užvaldo kaprizai, bet jie greitai praeina. Labai nemėgsta permainų.

Antrasis dekanas (kovo 2—11 d.). Pagrindinis devizas – tarnavimas.
Šio periodo žmonės turi lakią vaizduotę, gali tapti dailininkais arba kitokios srities kūrybiniais darbuotojais. Labai trokšta garbės ir pasitenkinimo, kad ir kas būtų: politikas, rašytojas arba kas nors kitas. Turi okultinių sugebėjimų. Pagrindiniai užsiėmimai ir interesai glūdi filosofijos, psichologijos srityse. Juose pasėtos sėklos turi užaugti.

Trečiasis dekanas (kovo 11-20 d.). Pagrindinis devizas – veikimas.
Šios Žuvys turi darnos sugebėjimų, todėl žmonės jas myli. Supranta žemiškuosius gamtos dėsnius ir taiko juos savo tikslams pasiekti. Turi daugybę ateities projektų bei konkrečių vienkartinių darbų ir perpranta konkurentų veiksmus. Į daiktus visada žiūri racionaliai, todėl svajonės labai greitai pildosi. Daug pinigų skiria bendram žmonijos labui. Studijuoja ir užsiima mistika, todėl patiria nuostabių praregėjimų.

Charakteris

Gimusieji po Žuvų ženklu pasižymi ypatinga intuicija. Jų charakteris tarsi dvigubas: Žuvims būdingas sąžiningumas bei darbštumas, tačiau šias savybes periodiškai pakeičia svajingumas ir pasidavimas paviršutiniams įspūdžiais bei emocijoms. Dažniausiai tai – idealistai, visur ieškantys grožio bei harmonijos. Šiems žmonėms patinka vienatvė, dvasinės vertybės jiems svarbesnės už materialines. Dauguma Žuvų nemėgsta naujovių ir netikėtų pokyčių.

Privalumai: laki vaizduotė, mokėjimas atjausti, meniškumas, gebėjimas tinkamai vertinti dvasines bei kultūrines vertybes.
Trūkumai: pernelyg didelis pomėgis fantazuoti, polinkis į žalingus įpročius, išsisukinėjimas.

Vaikystė

Mažųjų Žuvų sveikata dažnai būna ne ypač stipri, todėl joms toks svarbus grūdinimasis bei dažni pasivaikščiojimai gryname ore. Šio ženklo atstovai vaikai dažniausiai yra ramaus charakterio, mėgsta žaisti vieni ir kelioms valandoms gali susižavėti kokiais nors žaisliukais, užmiršdami visa kita pasaulyje. Žuvys dažnai tampa rimtais savo tėvų pagalbininkais jau ankstyvame amžiuje, bet tiktai tokiu atveju, jeigu su jais elgiamasi kaip su lygiais. Mokykloje jiems mokytis sekasi be ypatingų iškilimų ar nuopolių.

Vyras – Žuvys

Darbas. Svarbiausia Žuvims yra užmegzti teisingus santykius su žmonėmis. Jie geriausiai jaučiasi būdami bendruomenėje. Jei darbą dirba vieni, gali atsitikti ir taip, kad jis liks neatliktas, o Žuvys pasiduos savo nuotaikoms. Žuvys jaučiasi savo stichijoje, kai reikia padėti kitiems. Nors organizaciniais gabumais Žuvys nepasižymi, jie gali tapti puikiais psichologais, veterinarais, auklėtojais, mokytojais, artistais, istorikais bei literatais. Taip pat ir kelionėse jūra ar jūrininkystėje jie gali surasti širdžiai artimą užsiėmimą.

Draugystė. Žuvims būdingas teisingumo pojūtis. Jos gyvena labiau širdimi negu protu, todėl turi daug tikrų ir atsidavusių draugų. Šio ženklo atstovai dažniausiai labai išsilavinę, todėl gali daug ko išmokyti savo artimuosius. Jie vienodai lengvai bendrauja ir su lygiais sau pagal intelektinius gabumus, ir su mažiau išsilavinusiais žmonėmis. Santykiuose su bičiuliais Žuvys bet kokia kaina siekia taikos ir sutarimo, nemėgsta veltis į nereikalingus ginčus. Sunkiomis dienomis Žuvys padeda aplinkiniams prasiblaškyti, pripildo gyvenimą džiaugsmo ir romantikos.

Meilė. Žuvys yra labai jautrios, reikalauja daug meilės ir rūpesčio. Meilė Žuvų gyvenime užima pirmąją vietą, todėl gana dažnai jos idealizuoja savo išrinktuosius. Santuokoje jaučiasi laimingos, nes praktiškai nekreipia dėmesio į savo antrosioms pusėms būdingus trūkumus. Svarbiausias Žuvų privalumas yra tas, jog seksualiniuose santykiuose jos sugeba išlikti tuo pačiu metu ir vyriškomis, ir švelniomis. Didžiausios harmonijos šeimoje Žuvys gali pasiekti su Vėžiais, Skorpionais arba Ožiaragiais.

Moteris – Žuvys

Darbas. Iš prigimties Žuvys pasižymi gera intuicija, puikia atmintimi. Jos neretai tampa profesionaliomis mokslininkėmis, talentingomis dailininkėmis ir artistėmis. Dėl savo gerumo ir šilumos, Žuvys tampa gerbiamomis ir mylimomis mokytojomis, seselėmis, slaugėmis, vaikų ir senelių prieglaudų, netgi kalėjimo darbuotojomis. Dažnai joms būdingos pranašiškos galios, todėl jos gali nuspėti būsimus įvykius. Tačiau retai kada pašvenčia visą savo gyvenimą okultiniams mokslams.

Draugystė. Vienas iš didžiausių moterų Žuvų pomėgių yra bendravimas su daugybe savo bičiulių. Jų nuotaika kinta dažnai, tačiau nuo depresijos Žuvys kenčia retai. Galbūt taip yra todėl, kad jos nevengia bendravimo. Būdamos smalsios, Žuvys mėgsta aptarinėti svetimas problemas, tačiau retai stengiasi dalinti patarimus ar pačios imtis jų sprendimo. Šio ženklo atstovės moka laikyti paslaptį, pasižymi retu žmonių supratimu. Žuvų bičiulėms reiktų vengti jas įžeisti, nes artimuose santykiuose tai labai pažeidžiamos natūros.

Meilė. Moterys Žuvys labai švelnios, moteriškos ir nepaprastai erotiškos. Mylėdamos jos dažniausiai ištikimos, mėgsta atsiduoti fantazijoms. Santuokai jos stengiasi pasirinkti ramius, patikimus vyriškius, kurie lengvai pasiduoda jų įtakai. Šio ženklo atstovės ne ypač mėgsta varginti save kasdieniniais buities darbais, jos linkusios mieliau užsiimti buto remontu iš pagrindų, negu gaišti laiką šventinių pietų ruošimui. Nepaisant to, tai – mylinčios žmonos ir rūpestingos motinos.

Patarimai vyrams: Žuvų ženklo moterys yra ištikimos ir pasiaukojančios. Jos puikiai sprendžia gyvenimiškas problemas, bet niekada neatleidžia neištikimybės. Gyvenimas su tokia moterimi nėra lengvas, bet pabandykite kartais jau nusileisti. Tai tik pagerins jūsų santykius ir garantuos ramybę namuose.

Sveikata

Dėl Neptūno poveikio Žuvims gresia apsinuodijimai – tiek nekokybišku maistu, tiek sunkiaisiais metalais. Taip pat ši planeta pritraukia nelaimingus atsitikimus. Dėl to Žuvims reikia būti ypač atsargiems keliuose bei maudantis vandens telkiniuose.

Daugelis Žuvų nuo gimimo yra asteniško kūno sudėjimo. Silpniausios šio ženklo atstovų vietos – pėdos, kraujotakos sistema, skrandis, kankorėžinė liauka. Be to, gali pasitaikyti šlapinimosi ir limfinės sistemų ligos, pasireiškiančios ūmiu ar lėtiniu pavidalu. Daugelį Žuvų nuo vaikystės kamuoja alergijos, kurios dažniausiai būna sezoninės. Alergines reakcijas gali sukelti augalų žydėjimas, kambarinės dulkės bei kai kurie vaistiniai preparatai.

Veneros poveikis žada nemalonumų dėl odos būklės. Lengvas jos sudirginimas, egzemos, dedervinės – tai toli gražu ne visas Žuvis galinčių kamuoti odos ligų sąrašas. Žuvys turėtų būti labai dėmesingos ir savo ausims, saugoti kad į jas nepatektų vandens, šaltu ir vėjuotu oru būtina dėvėti kepures.

Šio ženklo atstovams būtina vengti fizinių ir nervinių perkrovų, nes gali sutrikti psichika. Vartojant vaistus reikia būti labai atsargiems, jokiu būdu nepiktnaudžiauti antidepresantais. Geriausios priemonės nuo depresijos yra bendravimas su mylimu žmogumi, maloni kelionė, pasivaikščiojimas miško takeliais, maudynės ežere ar upėje. Žuvys iš prigimties yra linkusios į melancholiją. Todėl joms svarbu kuo daugiau užsiiminėti džiaugsmą teikiančiais darbais.

Žuvys yra labai jautrios oro permainoms. Palankiausias joms šiek tiek drėgnas oras ir žemas atmosferos slėgis. Likus kelioms dienoms iki prasidedant eilinei magnetinei audrai, joms gali pablogėti nuotaika, įsiskaudėti galva ar netgi pakilti temperatūra. Liaudies medicina pataria tokiomis dienomis dėvėti raudonos spalvos drabužius ir pasimėgauti voniomis su levandų antpilu.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – imbieras.
Vaisiai – persikai, bananai, granatai, kriaušės, slyvos, citrinos, mandarinai, figos, persimonai.
Daržovės – bulvės, baltagūžiai kopūstai, baklažanai, ropiniai svogūnai, česnakai, petražolės, aguročiai, salierai, agurkai, špinatai, ridikai, žalieji žirneliai.
Ankštinės daržovės – pupelės, daržo pupos.
Riešutai – lazdyno ir žemės riešutai.
Grybai – visos valgomųjų „baltųjų” grybų rūšys.
Kruopos – grikių, kukurūzų.
Bitininkystės produktai – grikių, mėtų ir spygliuočių medus.
Riebalai – ančių taukai, jautienos ir avių lajus.
Aliejus – sezamo.
Mėsa – triušiena, jautiena, aviena.
Paukštiena – antiena, vištiena.
Žuvys – karpis, karšis, baltasis omulas, sterkas.
Pieno produktai – kefyras, grietinė, grietinėlė, varškė, ožkos pienas, fermentinis sūris.
Gėrimai – vanduo.
Perdirbti produktai – cukrus, druska.

Poilsis ir kelionės

Žuvys gana dažnai išgyvena liūdesį ir melancholiją; būdamos tokios būsenos, paprastai nenori su niekuo bendrauti. Užsiskleisti savyje nėra išeitis. Nusprendusios pasinerti į vienatvę, Žuvys turi griežtai atsisakyti bet kokių darbų. Joms reikėtų pasėdėti tyloje, pasivaikščioti gamtoje, išsimaudyti vonioje su raminamaisiais preparatais, nes vanduo – šio ženklo žmonių stichija. Taip pat gerą nuotaiką ir gyvenimo džiaugsmą grąžina gilus ir ramus miegas, naminių gyvūnų draugija.

Žuvys gali pasijusti geriau atlikdamos kvėpavimo pratimus. Svarbu per kvėpavimą veikti savo kūno procesus. Kvėpuoti reikia laisvai, jaučiant kaip įkvepiant gyvybingai prisipildo ne tik plaučiai, bet ir visa pilvo ertmė. Paskui lėtai, taip pat giliai iškvėpti. Taip kvėpuoti, kol tai taps malonu.

Po šiuo ženklu gimsta labai jautrūs ir sentimentalūs žmonės. Jie tarsi sugeria ir teigiamus ir neigiamus dalykus. Jiems dažnai būna sunku surasti ir atskleisti savąjį „aš”, todėl aplinkinių įtaka ir požiūris šiems žmonėms dažnai būna labai svarbus. Keliaudami su Žuvimis pastebėsite, kad jos labai jautrios grožiui ir harmonijai. Žuvims nėra sunku prisitaikyti, bet nepanorusios bendrauti, jos profesionaliai tylės. Besiruošdamos keliauti, Žuvys pačios neturėtų prisiimti svarbių įsipareigojimų. Joms sunku būti pareigingomis, bet sąžinės graužatis – labai stipri. Žuvų ženklo žmonės dažnai paklysta nepažįstamoje vietovėje ar dideliame mieste. Panašios problemos būdingos ir vairuojančioms Žuvims. Tolimi kraštai gali ir likti tik svajonė, jeigu tam nedėsite asmeninių pastangų. Žuvys greitai pavargsta, todėl ypač dėmesingai reikėtų rinktis kelionei skirtą avalynę. Be to, per vieną dieną nereikėtų stengtis visko pamatyti, kad naujų įspūdžių perteklius netrukdytų normaliai pailsėti.

Po šiuo ženklu gimusius žmones paprastai sužavi šalys, kuriose jaučiama labai stipri religijos ir senų tradicijų įtaka. Geriausiai Žuvys jaučiasi prie jūros, kitaip ir būti negali. Pelkynai bei miško ežerėliai – puikus penas jų vaizduotei. Reikėtų nuvykti į Braziliją, pakeliauti atostogų metu po Amazonės miškus. Žuvys gerai jausis Šri Lankoje, Javos saloje, Europoje – Portugalijoje ir Normandijoje.

Suderinamumas

Žuvys ir Avinas
Žuvys ir Jautis
Žuvys ir Dvyniai
Žuvys ir Vėžys
Žuvys ir Liūtas
Žuvys ir Mergelė
Žuvys ir Svarstyklės
Žuvys ir Skorpionas
Žuvys ir Šaulys
Žuvys ir Ožiaragis
Žuvys ir Vandenis
Žuvys ir Žuvys

324 komentarai. Komentuoti>

 • Man visiskai tobulai sutampa, skaiciau ir lyg toks jausmas kad raso tik apie mane.man 25 metai ir as niekad nezinojau kas yra depresija, o dabar atsitiko kad jau4 diena guliu ir man nieko nereilia, uzplaukia ir verkiu

  Atsakyti
 • Esu zuvys – labai daug kas atitinka. Visas tas jautrumas, emocinis, svajoniu pasaulis – tikrai valdo. Galima sakyti, pasaulis yra matomas per vandens (jausmu) filtra. Gyvenime maciau nepajudinamus zmoniu nesutarimus – nusauk, nebus draugais, nors dejo belekiek pastangu – o geri draugai sulimpa savaime. Psichologija ir astrologija kalba kazka panasaus. Tai is esmes ta pati tarpasmenine fizika. Tik va idomu, kaip jie panasius dalykus istarukia is skirtingu… matavimu: vieni is zmoniu, kiti is dangaus kunu stebejimo?

  Atsakyti
 • Vieracka
  2014-09-08 18:20

  Nu cia gal vyrams zuvims taip.. As tai esu zuvis, mano buves buvo skorpionas tai mes ziaurei baremes.. O siaip viskas atitinka mane 🙂

  Atsakyti
 • Paslaptingoji
  2014-08-20 16:21

  Aš esu avinas, bet turiu daug žuvies savybių…

  Atsakyti
 • vismantas
  2014-08-16 10:06

  jo viskas atitinka

  Atsakyti
 • Mano vaikinas yra zuvis ir paskaiciau dabar jo horoskopa ir taip priejau prie meiles ir ant galo parasyta geriausiai jie sugyvena nu meileja su Veziais SKORPIONAIS ir oziaragiais tai as skorpione :PPP

  Atsakyti
 • Man patinka jūsų visų savitaiga 😀
  Paskaityk apie barnumo efektą ir suprasit kad horoskopai tik bet koks faktų ir savybių bei įvykių mėtimas

  Atsakyti
 • Vilmantas
  2014-04-13 10:13

  Tikrai viskas atitinka labiausiai tai tas, kad dažnai išgyveną liūdėsi !

  Atsakyti
 • Vidmantas
  2014-04-09 23:01

  skaitau ir stebius, tikra tiesa. Ypač apie pirma dekada, pasitikėjima ir užuojauta. Asmeniškai as negaliu stebėti žmogaus kuriam bloga nuotaika, negaliu palikt tokio žmoguas vieno :). apsigimusios guodėjos tos žuvys 😀

  Atsakyti
 • Karolina
  2014-04-06 13:03

  ohoooo…. viskas atitunka vos ne 95% . net partneris yra tarp avino ir jaucio 😮

  Atsakyti
 • Esu žuvis, megstamiausios spalvos tai melyna, žalia, ir oranžine. ;D tikrai galiu pasakyti, kad žuvys yra labai jautrios, labai megsta fantazuoti, svajoti, kartais mokykloje per pamokas taip užsisvajoju, kad net drauge stebisi, o ypač per matematika… ;Dd

  Atsakyti
 • Mano mamyte yra zuvys ir ji yra labaj jautri ir labaj stipri,ji tikrai gyvena su sirdimi ne gu su protu;DD

  Atsakyti
 • Liutauras L
  2013-12-17 11:43

  Ne viskas sutapo bet 80% tiesa 🙂

  Atsakyti
 • genovaite
  2013-10-18 22:32

  kaip gerai aprasyta..tikekit horoskopais,kai kada gali padeti isvengti nelaimiu…esu zuvis,labai teisingai aprasyta,net nesugebu but kitokia. esu dekinga uz sia tiesa

  Atsakyti
 • Bendravau su vaikinu zuvimi. Dabar suprantu jo issisukunejimus, priklausomybes alkoholiui ir rukymui. Dabar noretusi su juo vel susitikt ir padet… Geras zmogus

  Atsakyti
 • yra sitam aprasime tiesos tik reikia daug ka prisiminti kas buvo ir savo givenime surasi panasumu 🙂

  Atsakyti
 • Manau kaip man tinka viskas.as esu zuvis

  Atsakyti
 • istikro viskas tiesa parasyta apie jautruma istikro esu begalo jautrus zmogus ir esu kurbinga labai

  Atsakyti
 • jo jo, demonstratyvi kančia, jeigu neišpildai visokių žuvytės svajonių. O turi būti tobulas, klysti galima tik jai…

  Atsakyti
 • Cia tikra tiesa

  Atsakyti
 • Na ne viskas atitinka, o žinot kodel? Nes aš esu asmenybe 😉 todėl tai ką bando pripiesti miniai, man niekada netiko, o Del brazilijos tiesa, žadu ten gyventi greitu laiku 😉

  Atsakyti
 • Nu geras…
  Stichija: Vanduo ziauriai megstu but vandenyje galiu visa diena mirkt ir neatsibos.
  Valdomas namas: Dvyliktas mano namo numeris 12.
  Priešais esantis ženklas: Mergelė givenu su mergele tai tikra tiesa.

  Atsakyti
 • Esu zuvys bet esu salta neatitinka 🙁

  Atsakyti
 • as žuvyte, viskas atitinka. mama mano skorpijone, buna pasibaram, bet dažniausiai kalbamės apie gyvenimą. ji sako kad as labai tinku su savo partneriu šauliu, nors mes mazai kalbames, bet vienas kita suprantam be žodžiu. Mums žuvims reikia tokio partnerio kuris paroditu teisinga tekme ir kuriuoo galetume pasikliauti 🙂

  Atsakyti
 • Tiesos siame aprasyme tikrai daug, bet perskaicius avino horoskopo aprasyma irgi suradau daug panasumu, tai tikriausiai as maisyta:) Pasiaukojanti,svajokle,bet kartu ir greitai uzsiplieskianti karstakose.

  Atsakyti
 • aš esu žuvis, norėčiau pasirinkti gydytojos kelią, kaip galvojat, ar man bus tinkama ši profesija? Bijau, kad nesusigadinčiau sau gyvenimo, nors labai noriu būti gydytoja.

  Atsakyti
 • Rimantė
  2012-02-10 11:37

  nemanau, kad tiesa negaliu pasakyti kad esu rami ar labai rupestinga. kai mane saukia pvz: Meilute, ateik kai ka parodysiu! ir bunu uzsiemusi tai taip sunervina kad net noriu paimt puoduka ar ka nors ir mest i ta zmogu. o del rupescio tai kai man patiki ka nors priziuret kokiai 15 min. ir zmogus tas isvaro ir praso pazet tai kai grysta irkato pabegu ir einu kurnors. ir supykstu ir dar kalbu su svim taip kad visi klausia sukuo kalbi ir ka burbi…

  Atsakyti
 • Yra puse tiesos, bet ir puse netiesos ;D

  Atsakyti
 • Is kur po velniu jie tiek daug zino apie mano zenkla ? :))) Keista kad daug kas atitinka..

  Atsakyti
 • vesta sako:
  2011 12 26 17:26
  vesta sako:
  2011 12 26 17:26
  as – zuvys, aprasymas man atitinka 50% 🙂 esu gana stipri zuvis ir kaip mano daraugai man sako “neraliai gera zuvis” 🙂 noreciau paklausti, ar cia yra zuvu, kurios yra draugavusios su skorpionu, ir kaip isgyveno skyrybas su siuo zenklu?
  dar paauglysteje man teko draugaut labai maza laika su skorpionu,zinai jau praejo daug metu,o prisiminus,uzlieja tokie prisiminimai,ta magnetiska trauka,nereali,gaila tai buvo paauglystej,todel issiskyrem del kvailysciu.taciau neabejoju,butume nebloga ateity pora,jei nebutume issiskyre:=)))

  Atsakyti
 • panasu,panasu i mane,esu labai ivairiapusiska,atrodo draugai,pazistami mane greit pamilsta,nes moku dziaugtis gyvenimu,ziuret optimistiskai,but ,atrodyt stipri,suprast kita,atjaust ir but draugiska.taciau giliai sirdyje jauciuos saves nesuprantanti,pasiduodanti nuotaikom,nors mazai parodanti aplinkiniams.turiu pripazint ,kad zuvys taip pat labai sugeria nauotaikas ir amocijas is aplinkos.pamenu save skirtibgose vietose su skirtigais zmonemis jauciuosi skirtingai.nors nepamirstu sypsenos veide,bet su agresyvesniais zmonemis,noris atsakyt vos ne tuo paciu,su maloniais malonumu,su linksmais linksmumu.pamenu draugavau su svarstyklemis is ties lyg buvo viskas ir gerai,taciau sis zenklas labai nusileidziantis,o tai pajutusi zuvis ima pavadele i rankas,prasideda kontroliavimas,vos nesiskaitymas,tada supranti,kad tas zmogus neidomus,nes per paprasta su tuo gerieciu,tuo romantiku,svelnuoliu.ir kaip bebutu zuvis traukia blogiukai.tai dazniausiai ikliunam skorpijonams,nes jie mus traukia ,kaip magnetas,arba jauciams,nes jie is tolo sviecia vyriskumu,dziaugsmu.gaila mums buna sunku su stipriais zodijakais.pati esu su jauciu,man labai sunku su jo greitu del smulkmenu uzsiplieskimu,nes esu is prigimties jautri,mano vidus uzverda,atsakau pyktumu atgal,arba tiesiog nusisuku,jei nera nuotaikos kovingos atkirst.beje jautis greit uzgesta ir elgias lyg nieko nebutu buve,o zuvu sirdy jau skauda. taip ir gaunas,kol taure prisipildo ir pasako zuvis visogero,nes geriau iseit,nei,kad tave paliktu.to labiausiai bijo zuvis.todel dazniausiai pati bega nuo problemu,nei su jom kovoja ir jas aiskinas.su zenklu veziu neteko buti,bet is bendravimo susidare ispudis,kad galetu but draugas,ne daugiau,tiesiog per daug ramus,o zuvim reik varikliuko,kaip gaila,kad del didelio jautrumo zuvim sunku su sunkiais zodijakais,deja tokie mus ir traukia.:=)))

  Atsakyti
 • Egidijus
  2012-01-14 12:56

  nu cia tai taip,as istiesu esu jautrus,bet niekada to neparodau,esu baltijos motaj cempionas,ir kaip sako jos vienos niekada neuzbaigia pradeto darbo,tai tiesa,be paskatos nebuciau to padares,kitiems atrodau,kad esu kietas,nors viduje esu jautrus ir jauciuosi toks bejegis ir silpnas,o apie priklausomybe irgi atitinka,as nemoku pasakytine,taip ir iejau i ta alkocholizma ir rukymo rata,tiesiog plaukiu pasroviui,plaukt pries srove reikia turet daug ryzto,atrodo ka pagalvos kiti,nu taip viskas atitinka 90%

  Atsakyti
 • 🙂 as esu Zuvis , draugavau su skorpionu.. mes jau 2 metai esame atskirai.. as galvoju apie jy kasdien po issiskyrimo, jis taip pat, zinau ta, nes to jam nesakau, o jis jau 2 metai tik apie tai ir kalba.. dabar mes norime sugryzti vienas pas kita. zuvis ir skorpionas tai kaip magnetas..

  Atsakyti
 • as – zuvys, aprasymas man atitinka 50% 🙂 esu gana stipri zuvis ir kaip mano daraugai man sako „neraliai gera zuvis” 🙂 noreciau paklausti, ar cia yra zuvu, kurios yra draugavusios su skorpionu, ir kaip isgyveno skyrybas su siuo zenklu?

  Atsakyti
 • Girdvainis
  2011-12-09 22:32

  Jautrus buvau. Gyvenimas užgrūdino, tad ne be esu. Rodyti silpnumą? Būna, bet retai, tada kai jau pagalbos ieškai. Nežinau su antra puse viskas gerai. Atsiremia ji į mane kaip į sieną.
  Sakyčiau, kad šitas aprašymas iš dalies man tinka. Jaučiu puikiai anapusinį pasaulį. Jaučiu žmonių energetiką. Tas ne melas. 20% tiesos yra ;]

  Atsakyti
 • as esu zuvis ir turiu sese ir ji yra oziaragis, bet visiskai su ja nesutariu.

  Atsakyti
 • as esu gimus 29-a, bet nemanau, kad tai kuo nors mane isskirtu is kitu zmoniu. Nors esu isitikinusi, kad visos zuvys, nepriklausomai nuo bendru horoskopo gairiu, yra skirtingos, nes kiekviena savyje turi tiek dau ingridientu, kad, manau, ne vienas zenklas tiek neturi, todel ir to s zuvys(tarp kitko labai nemegstu pavadinimo „zuvytes”, na mes ne zuvytes, mes kartais ir piranijomis bunam, ir rykliais)nera vienalytes, kaip Avinai. Zodziu sudetinga tu zuvu konsistensija, ne kiekvienam suprast, ne kiekvienai pacia zuviai susiprast..:)))

  Atsakyti
 • Trečiasis dekanas man visiškai tinka 🙂

  Atsakyti
 • Tai kuris isdristu pabendraut su skorpione? 😀

  Atsakyti
 • gal cia yra zuvu gimusiu vasario 29? :DDDDDDD

  Atsakyti
 • netiesa, žuvys nėra pasimetėlės, jos viską daro nuoširdžiai. toks vaizdas, kad čia norima jas apšmeižti .

  Atsakyti
 • nikokikiki
  2011-05-06 15:56

  nu jau taip sakant GRUBIAI raso apie tas zuvis atrodo kad jos noretu is kitu ispesti naudos NESUTINKU jos kaiptik nori padeti kitiems bet kaikur atitiko

  Atsakyti
 • kas tas valdomas namas?

  Atsakyti
 • Aš – žuvis. Man daug kas atitinka, bet ne viskas. O dėl to, kad žuvis su dvyniais nesutinka aš nesutinku. Aš jau 11 metų draugauju su dvyniu ir neatsimenu kada mes pykomės…

  Atsakyti
 • Nu aš žuvis,esu jautrus,tik niekam to neparodau.Su skorpionais sutariu blogai.O šiaip visa kita atitinka

  Atsakyti
 • whattime
  2011-01-20 23:59

  geras horoskopas atitinka.

  Atsakyti
 • Beveik viskas atitinka.Taciau as neturiu viduriuko man turi buti taip arba ne,jokiu mekenimu gal,nezinau,galbut.Ir kaip kiti vandens zenklai esu kerstinga,galiu atiduoti sirdi,bet jei kas pridergs i sirdele,as nesunkiai patampu piranija ar net riklys,o tada laikykis.Visad turiu savo nuomone ir argumentus ir savo irodau visada ir visur,jei reikia save apginti tai isnaudosiu visus bjauriausius budus tai pasiekti:mela,veidmainiskuma,egoizma,sarkazma,vaidyba.Taip esu jautri,bet nemaziau stipri.Neveltui zuvys yra vadinamos pilkaisiais zodiako kardinolais.Puikiai sutariu su skorpais ir net nebijau su jais pasigyncyti ir pasibarti.Veziai irgi tinka ir patinka.Beje trecio dekano zuvys yra pacios stipriausios asmenybes

  Atsakyti
 • Blondinuke;]*
  2010-12-18 23:57

  Labai daug kas atitink, bet toms priziuretojom slaugem ir panasiai negaleciau buti. Jautri tai tikrai esu, bet dazniausiai puolu i depresija kaip bunu viena, kad man blogai niekada prie kitu to neparodau tik labai geriems draugams. Gndrai pritariu mano spalva taip pat megstamiausia melyn o saicius taip pat 7, nzn gal cia sutapimas bet cia gryna tiesa. ;]Del zuvu blogosios puses esu siek tiek egoiste kartaisa tam tikrose situacijose juk kievienas siek tiek esame agoistas nes be jo kartais gali ir tam tiktu dalyku nepasiekti. Kievienas manau turime tureti visu sabyviu po truputi nes ir geros ir blogos jos vienaip ar kitaip padeda jai randi aukso viduriuka ;]

  Atsakyti
 • Esu zuvys,db paskaiciau,kad 95% yra tiesos,o 5% nera tiesos. Is tiesu horoskopais nelabai tikiu,bet retkarciais paskaitaus,ka idomaus raso:)

  Atsakyti
 • Jo rimta, jei ka as tos zoles noreciau gaut :), ne velnio netinka

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.