Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Zodiako ženklai ir sportas

Avinas

Visas Avino gyvenimas – kova ir šokiai, aistra ir energija, todėl šio Zodiako ženklo atstovams žvaigždės pataria rinktis nuostabų plastikos ir kovos menų derinį paslaptingu pavadinimu „Kapueira“ (Capoeira).

Judesių grožis, energijos pliūpsnis, aukštos ir žemos kūno padėtys – visa tai padeda ištreniruoti beveik kiekvieną raumenuką. Žaidimo elementas, glūdintis kiekvienoje „kovoje“, neleis nuobodžiauti, o rungtyniavimo akimirkos patenkins jūsų veržimąsi pergalės link.

Praktikuodamos kapueirą, susikursite amazonės – moters karės ir karštos gražuolės Laros Kroft arba deivės Bastetės įvaizdį.

Jautis

Jūs visuomet veržiatės prilygti vyrams, todėl jums labiausiai tinka ta sporto rūšis, kuri vysto ne tik kūną, bet ir protą, tiksliau tariant, taktiką ir strategiją.

Įsivaizduokite: jūs vilkite militaristinio stiliaus drabužiais, rankose laikote automatą ir bėgiojate iš vienos priedangos į kitą. Nusitaikote į priešininką… šūvis… ir „priešo“ šalmą papuošia raudonų dažų žymės. Taigi dažasvydis – tinkamiausias pasirinkimas moteriai Jaučiui.

Ši pramoga puikiai treniruoja kojas ir nugarą, lavina taiklumą, o svarbiausia – leidžia pasijusti „saviške“ nuolat dėl kažko besivaržančių vyrų pasaulyje. Tegu stipriosios lyties atstovai drebina kinkas, kai jūs paskelbsite šiems karą!

Dvyniai

Atrodo, kad jūs skrajojate padebesiais, bent jau savo mintimis, o kad jūsų kūnas nesipyktų su jūsų nuomone apie save, pašokinėkite ant batuto. Šokinėdamos į dangų pajusite, kad jums išauga sparnai ir jūs skrendate, skrendate, skrendate… Tuo metu jūsų figūra tampa vis lieknesnė, raumenys – tvirtesni, o vestibiuliarinis aparatas – sveikesnis.

Norite sportuoti aktyviau ir įdomiau? Pasikvieskite draugę ir surenkite nedideles varžybas: laimės ta, kuri aukščiau iššoks, kuri treniruosis ilgiau ir pan. Kitas variantas – šokti! Jums labiausiai tiks akrobatinis rokenrolas: šis stilius linksmas, aktyvus, be to, turi ugnelės. Jis ne tik sustiprins kūną, bet ir užtikrins gerą nuotaiką.

Vėžys

Jus galima paversti tikromis undinėmis. Jūsų stichija – Vanduo, todėl būtent jis suteiks jūsų figūrai dailumo ir atneš pavydėtiną dvasinę pusiausvyrą. Aerobika vandenyje, sinchroninis plaukimas, ar tiesiog laisva programa baseine – rinkitės tą sportavimo vandenyje rūšį, kuri jums suteiks daugiausia malonumo.

Trokštate ryškių įspūdžių? Iš baseino kelkitės į atvirus vandens telkinius. Nardymas su vamzdeliu leis pažinti povandeninį pasaulį, kurį galite lengvai prisijaukinti, jei ežere, upėje ar jūroje nardysite bent 3 – 4 val. per savaitę. Tačiau nepersistenkite – priešingu atveju dings noras grįžti į sausumą ir jums išdygs žuvies uodega.

Liūtas

Jūs – ugnis ir aistra. Jūsų paslaugoms visi Lotynų Amerikos šokiai: jausmingoji rumba, valiūkiška salsa, aistringas flamenkas ar pasadoblis. Šis sportavimo tipas vadinasi zumba. Ji padeda palaikyti karališką laikyseną ir gydo nugarą – silpnąją jūsų vietą.

Jeigu jūsų viduje seniai snaudžia tikra liūtė, ją pažadinti padės argentinietiškas tango. Tai dar vienas fizinio krūvio tipas, vienijantis daugelį Liūto charakterio bruožų. Ar gali būti geriau – palaikyti kūno tvirtumą bei lankstumą ir traukti susižavėjimo žvilgsnius seksualiais judesiais bei efektingais apdarais?

Mergelė

Mergelėms gražus kūnas yra garbės reikalas, todėl jos bet kokiais judesiais ieško naudos figūrai. Tinkamiausia sporto rūšis Mergelėms – Pilates mankšta. Būtent ji leidžia kiekvieną kasdienį judesį susieti su raumenų treniravimu, o užsiėmimus – su realybe.

Štai jūs pratimo metu įtraukiate pilvą ir įsivaizduojate, kad mėginate įsisprausti į siaurus džinsus. Arba, gręždamos skalbinius, įsivaizduojate, kaip treniruojate rankų raumenis. Tai vadinama „kūno lipdymu minties galiomis“. Jūsų sporto sale visuomet bus ten, kur ir jūs – darbovietėje, namuose, viešajame transporte. Netgi sėdint prie kompiuterio galima tempti ir tiesinti nugarą taip, tarsi būtumėt įsitaisiusios ant kilimėlio Pilates mankštai.

Svarstyklės

Jums būtina išmokti smūgiuoti. Kažkur sielos gelmėse jūs esate tikra kovotoja, į kairę ir į dešinę guldanti savo priešininkus. Tačiau įgimta inteligencija ir jausmingumas neleidžia jums veltis į geras muštynes. O juk jos taip tonizuoja!

Pradžiai pamėginkite padaužyti bokso kriaušę. Kad nebūtų liūdna, įsivaizduokite, jog taip atsilyginate savo viršininkui, kuris vėl be jokios priežasties jus aprėkė, ar iki gyvo kaulo įgrisusiam kaimynui, kuris nuolat palieka automobilį po jūsų langais, antrus metus remontuoja savo butą ar garsiai klausosi muzikos.

Boksas atrodo pernelyg grubus? Tuomet rinkitės fechtavimą špagomis. Galite rinktis ir Tae Bo treniruotes – jums, kaip Oro ženklui, bus pravartu patreniruoti kvėpavimo sistemą.

Skorpionas

Skorpionai yra tikri seksualinės energijos įsikūnijimai, todėl šokiai aplink stulpą – kaip tik jiems. Ši sporto rūšis, aprėpianti tiek erotinių šokių, tiek gimnastikos elementus, ne tik sustiprins visas raumenų grupes, bet ir praplės jūsų seksualumo horizontus.

Striptizo šokėjos stulpas, jausminga muzika, visiškas savo kūno įvaldymas… o kiek erdvės fantazijai! Vos keli užsiėmimai ir jums nebus lygių apsukant galvas vyrams, o jūsų figūros pavydės visos jus supančios moterys.

Jeigu jums kaip tik norisi prigesinti liepsnojančias aistras, atiduokite pirmenybę jogai, arba tantrinei jogai, jeigu norite išmokti valdyti energijos srautus.

Šaulys

Šauliai – jojikai iš prigimties. Ir jeigu žirgo balne esate sėdėjusios tik vaikystėje, o ir pats „žirgas“ tebuvo ponis ar karuselės arkliukas, neverta atsisakyti jodinėjimo. Jūsų drąsa ir polinkis į avantiūras padės jums mėgautis jodinėjimu, o jūsų figūra taps lieknesnė ir grakštesnė.

Neturite laiko lankytis žirgynuose? Tuomet rinkitės pasivažinėjimą dviračiu – „geležinis žirgas“ ne mažiau efektyvus, negu tikrasis. Žinoma, jis ne taip glosto sielą, tačiau nesispardo, be to, jį galima laikyti namuose.

Įsigykite stovą, kuris važinėjimui skirtą dviratį gali paversti treniruokliu – tuomet ir žiemos metu galėsite rūpintis savo figūra.

Ožiaragis

Ožiaragių sporto rūšis – laipiojimas uolomis. Drąsi ir graži deivė, kurią vilioja aukštis, o geriausi kalnai tie, į kuriuos dar nebuvo įkopusi. Lauke ar patalpoje, pradedantiesiems ar profesionalams – alpinizmo sienos jūsų paslaugoms.

Laipiojant sienomis, dirba visos raumenų grupės, o veržimasis į viršų yra pats svarbiausias jūsų gyvenimo principas. Vis aukščiau ir aukščiau kalnų bei karjeros viršukalnių link.

Jūs galėsite patenkinti savo ambicijas ir sportinius pasiekimus perkelti į dalykinę sferą. Kas žino, galbūt po kurio laiko jūs užsigeisite įveikti ne sieną alpinizmo klube, bet patį Everestą ar Monblaną.

Vandenis

Vandenius vilioja viskas, kas yra egzotiška ir neregėta, todėl jiems labiausiai tiks ta sporto rūšis, kurios dar nebus išbandžiusios draugės. Tapkite pioniere savo aplinkoje ir greitai išvysite, kad jūsų figūra įgijo trokštamas formas, o jūsų bičiulės taip pat užsirašė į tas pačias treniruotes, kad pačios išbandytų tai, kas taip šauniai jus pakeitė.

Galite rinktis atsargesnį kelią ir pradėti šokti pilvo šokius. Vandeniai – labai jautrūs estetai, vertinantys grožį visuose dalykuose, todėl jums turėtų patikti rytietiška muzika, seksualūs kostiumai ir ritmiškas monetų skambėjimas ant klubų skarelės.

Jums taip pat būtų naudingas bėgiojimas parke, apjungiantis fizinį krūvį ir kvėpavimo pratimus.

Žuvys

Jūsų meniška natūra ieško įsikūnijimo realiame gyvenime. Žaiskite! Pažadinkite savyje Odetą – Odiliją, užsiimdamos taikomuoju baletu, arba įsijauskite į „Čardašo karalienę“, pasirinkusios vengriškus ar čigoniškus šokius.

Pats paprasčiausias vaidmuo, kuris jums be vargo pavyks, yra undinėlė Ariel iš Walto Disney animacinio filmo. Vandens stichija priims jus kaip savą, o baletiniai judesiai, atliekami baseine ar atvirame vandens telkinyje, suteiks jums tikro pasimėgavimo savimi.

Nepamirškite, kad viskas turi būti harmoninga. Bet kokiam vaidmeniui pasirinkite atitinkamą aprangą. Tuomet jūsų asmeninis šou suteiks naudos ir kūnui, ir dvasiai.

Šaltinis: Delfi.lt

4 komentarai. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.