Vienas jaunuolis labai norėjo palikti savo gimtąją Angliją ir emigruoti į Ameriką. Labai stengėsi, kad tas jo noras kada nors išsipildytų. Dirbo labai sunkiai, kad galėtų iš atlyginimo atidėti bent kelis dolerius būsimai kelionei, o jo motina, labai tikinti moteris, kasdien meldėsi už savo sūnų, prašydama Dievo sėkmės ir sveikatos sūnui.Taip slinko savaitės, mėnesiai ir metai, tačiau Džonas savo tikslo neatsisakė ir tyčia neieškojo sau kambario, nes buvo įsitikinęs, kad jo svajonė išvykti į Ameriką vis tiek greitai išsipildys. Vieną vakarą sėdėdamas su draugais jis išgirdo, kad vienas transokeaninis laivas, plaukiantis į Niujorką, samdo žmones įgulai papildyti. Ta žinia jį taip sudirgino, kad jis negalėjo nurimti: sužinojo laivininkystės bendrovės, kuriai priklausė tas laivas, adresą ir tučtuojau užsiverbavo tam reisui kaip pagalbinis virtuvės darbininkas.Po šešių savaičių jis gavo žinią, kad yra priimtas ir lygiai po mėnesio anksti rytą turi pasirodyti prie nurodyto piršo Sautamptono uoste.
Jis pasijuto kaip septintame danguje, kad ta jo didžioji svajonė jau beveik išsipildė, ir ėmė kurti planus, kaip pradės gyventi Amerikoje ir kaip ten atidarys šikšniaus dirbtuvėlę. Paskui jis planavo kuo greičiau parsivežti ten savo gerąją motiną pagyventi saulėtoje Kalifornijoje, nes gerai žinojo, kad jai turi dėkoti už viską.
Suplanuotojo išvykimo išvakarėse jis surengė atsisveikinimo vakarėlį savo draugams. Kai gerokai įkaušęs Džonas iš savo pamėgtos smuklės išėjo namo, netikėtai gatvėje jį užpuolė keli plėšikai, partrenkė ir atėmė viską, ką turėjo. Atgavęs sąmonę pamatė, kad guli surištomis rankomis ir kojomis anglių rūsyje. Tik po pietų jam pagaliau pavyko išspjauti iš burnos nešvarų kamšalą ir prisišaukti pagalbą. Grįžęs į namus, papasakojo motinai apie savo nelaimę, ir ji tiesiog negalėjo patikėti, kad jos sūnui gaiėjo taip atsitikti – juk ji kasdien taip karštai melsdavosi, kad jam gerai sektųsi ir aplenktų visos nelaimės.
Per vakarienę jo motina tarė: „Džonai, man tikrai labai gaila, kad tau taip atsitiko, bet patikėk, kad Dievas žino, ką daro, o jo keliai nenuspėjami. Susirasi kitą laivą, kuris paims tave, nieko, kad jis nebus toks didelis ir greitas kaip šis… Tiesa, Džoni, o kaip gi vadinosi tas laivas?
„Titanikas”, – atsakė Džonas. – „Titanikas” jo vardas!
Po kelių dienų Džono motina vėl labai karštai meldėsi, nes dabar ji suprato, kad Dievas tikrai neapleido sūnaus, o kaip tik išgelbėjo jį nuo mirties, nes sutrukdė jam išplaukti su nelaiminguoju „Titaniku”, kuriam nuskendus, žuvo tiek daug žmonių.
Lygiai po metų mūsų draugužis Džonas jau kitu laivu laimingai atplaukė į Niujorką, iš ten negaišdamas laiko pasiekė Kaliforniją. Po ketverių metų jis ten atidarė savo dirbtuvėlę, netrukus parsikvietė ir motiną, kuri ten rado ne tik sūnų, bet ir marčią su mažu anūkėliu. Ji tikrai turėjo kuo rūpintis, tad net nebuvo kada pagalvoti apie gimtinę, pajusti tėvynės ilgesį.
Ši istorija dar labiau sustiprino mano pasitikėjimą pasąmone. Kaip galiu ant jos pykti už tai, kad, pavyzdžiui, važiuodamas į kokį nors svarbų susitikimą netikėtai patenku į spūstį: juk gal kaip tik tokiu būdu mano pasąmonė apsaugo mane nuo kokio nors nelaimingo atsitikimo. Juk aš prašiau jos saugoti mane ir mano gyvybę.
Jei nemokame nuolat kontroliuoti savo pasąmonės (o nepratusiam iš pradžių tai padaryti tikrai nelengva), tai savaime patenkame masinės sąmonės įtakon, o ji savo ruožtu yra labai smarkiai veikiama baimės, ligų, skurdo, nepriteklių. Tą visuomenės masinę sąmonę formuoja pasaulio gyventojų daugumos nuomonė, o prie jos platinimo ir jos diegimo į žmonių sąmonę labai daug prisideda laikraščiai, televizija, kinas, radijas, kasdieniniai pokalbiai draugų būryje ar net asmeniniai pokalbiai. To poveikio padarinius patiriame jau dvidešimt, trisdešimt ar dar daugiau metų ir jie nelabai tedžiugina. Todėl aš visada visiems patariu kartkarčiais kelias savaites atsiskirti nuo viso to, kad remdamiesi nauja patirtimi, naujais įspūdžiais galėtumėt patys įsitikinti, jog galima gyventi ir kitaip.
Viena motina kartą sapnavo, kaip jos dukrelė čiuoždama su dviem draugėmis įlūžo ir prigėrė. Kai kitą dieną grįžusi iš mokyklos jos dukra pasiprašė išleisti ją pačiužinėti kartu su dviem draugėmis ant netoliese esančio ežero, tai motina labai susijaudino ir papasakojo jai apie savo sapną. Dukrai to pakako, kad ji atsisakytų savo ketinimo. Užėjusioms pas ją draugėms, su kuriomis tarėsi eiti čiuožti, ji kartu su motina papasakojo apie tą sapną. Išklausiusios jų, draugės pažadėjo tą dieną neiti čiuožti. Tačiau išėjusios iš jos namų abi jau gatvėje pradėjo juoktis iš bailiukės, kuri taip išsigando kažkokio „kvailo sapno”. Viena kaimynė sakė pati girdėjusi, kaip jos apkalbėjo tą savo draugę, ir matė, kaip jos, nešinos pačiūžomis, pasuko ežero link.
Jos nuskendo lygiai taip, kaip tos mergaitės motina matė sapne. O mergaitė žinojo, kad jos motina moka atskirti, kas yra tik sapnas, o kas yra įspėjimas sapne, todėl ji pasiliko namie ir išsigelbėjo.
Kas nuolat treniruojasi dvasiškai, tas išmoksta tiksliai atskirti, ar sapnas yra įspėjimas. Mumyse esančios subtilios suvokimo antenos duoda pojūčiams reikalingus impulsus, kad jie galėtų teisingai atskirti normalų sapną nuo įspėjimo. Šias antenas turime tobulinti, kad jos būtų tokios jautrios kaip kūdikystėje. Taigi savo dvasinėmis treniruotėmis mes turime tarsi nuvalyti visas nuosėdas, kurios susikaupė ant jų per tą laiką, kol mes jomis nesinaudojome.
Kaip tik dėl to mes ir nesugebėjome išgirsti tūkstančių perspėjimų, nors pats priėmimo aparatas visą laiką veikė. Tik jis kaip saulė apsiniaukusią dieną: žinome, kad ji yra, tik pro debesis jos nematyti. Lygiai taip ir mūsų pasąmonė: ji tik tada gali gerai ir aiškiai vadovauti mums, kai mes esame pasiruošę ją išgirsti.
Ekstrasensorinis suvokimas nė kiek ne paslaptingesnis už pranašingus sapnus. Kadangi mes patys esame trijų matmenų, tai negalime įsivaizduoti, kad mūsų pasąmonė yra keturių matmenų ir kad ji gali matyti tai, kas įvyks ateityje, ir perspėti mus apie tai. Kadangi tokį apsaugos mechanizmą turi kiekvienas iš mūsų, tai negaišdami laiko nuo šiandien pradėkite jį aktyviai naudoti pagal paskirtį. Nesvarbu, ko jūs panorėsite – sveikatos, turtų, laimės ar tik didesnio pasitenkinimo: jūsų pasąmonės atitinkamas skyrelis jau daug metų laukte laukia, kada jums prisireiks jo paslaugų. Taigi tik įsakykite jam!
As pries keleta metu sapnavau dievo motinos atvaizda danguje nuo musu i traku puse.po kokios sa vaites suzinojau,kad mano marti nesenai pastojo ir laukias.dievo motinos atvaizdas buvo danguje didelis ,su kudikiu ant ranku ir spalvotas.apvaliam fone.ka tai galetu reikst nezinau
As kartais sapnuoju pranasiskus sapnus.Bet jie buna labai neilgi tokie trumpi kad nespeju „susigaudyti” naktis prabega kaip zaibas. Ir nezinau kaip islavinti savo sapnu ilguma kad pamatyciau ilgiau ir aiskiau. Gal kas zino kaip padeti man?
Turiu savo angela sarga….tai jauciu ir esu laiminga,gal kas ir pasieptu,esa paranojos simtomai…. Visi…ir kiekvienas is musu,turim atlikti misija,savam gyvenime.
as tikiu nes ne karta buvau pakliuvus i tokia situacija kad jau galvojau jog zusiu bet paskutine minute viskas pasikeicia as lieku gyva, man kaskart vis skirtingas zmogus kad ir manes nepazysta sako jog turiu angela sarga kuris mane saugo. gei norit isitikint tai galit paziuret mano istorija youtubei irase antaninos istorija
Sapnai yra pranasiski ir ne.Pranasiskas sapnas buna ryskus,aiskus.Mano A.A. mamyte sakydavo:jei sapnavai bloga sapna,tuoj atsibudus pasimelsk,prasyk dievo,kadjis neissipildytu.As taip ir darau,ir dievo pagalba blogis mane aplenkia.
🙂 man juokas ima is gincu. Kas kaip nori taip ir tiki. Jei nebus kuo tiketi,tai del ko gyven. Ar jums patinka tiket blogais dalikais ir but susierzine,as daug jauciau ir zinau ka tai reiskia. Esme ne pinigai,ar sveikata o esme tiketi tais jausmais kurie mus uzlieja. Manes vos per plauka nenuzude,bet as meldziau tas sekundes visatos,pasamones,Dievo,is visos sirdies o tas jausmas kaip plestu pusiau,kad ten nebuciu,kaip jus manot kaip baigesi gal jau aisku. Tik tas tikejimas yra sudetingas. Nes tiketi zodis nepaprastas o pasamone visu lobinas,sapnai taip pat. Tad linkiu jums surasti tikejimo tikra tiesa,taip pat ir sau.
man patiko Dominykos pasakojimas 😀 biški gerą klaidą įvėlė – kaip tas bachūriukas, kuris ten tipo užšalo galėjo ką užrašyti ant to šaldytuvo sienos, jei, kaip ji sako – šaldytuvas buvo išjungtaS????? ;O
paskaitykite Merfi, is tiesu pasamone dirba, ir gerieji angelai sargai…Mylekite ir bukite mylimi
zmogus vistiek kazkuo turi tiketi… Tomai ko lankaisi tokiuose puslapiuose jei nieko netiki? man jei butu neidomu net neskaityciau komentaru:)
Kartais mums pritruksta paprasciausios LOGIKOS.Zenklai cia nieko nepades.PVZ.Kaip ir del to mirusio vaikino saldytuve.”Jis nusiteike,kad mirs nuo salcio ir mire”.Ar manot itaiga kalta?Greiciausiai jis mire uzduses del oro trukumo.O temperatura cia niekuo kalta!Naudokite savo smegenis dazniau.
Ar jum neuztenka tiesiog prabegus katei, eit toliau ir net negalvot kas ir bus ir t.t. Tiek nedaug tereik, o jus ieskot klausimu, ten kur nereikia.. nes viska daro isitikinimas ir zmoniu putimas 🙂 Tie kas negalvoja ramiai gyvena ir viskas, o jei jus tiek neturit ka veikti ir mastot apie tokius dalykus, tai nuo to geriau tikrai nebus. Stai cia ir atsiranda zmoniu nuteikimas ir ikalbejimo menas.
Deimante, tikejimas yra gerai, ypac pvz Dievu ir angelais sargais. nes tai yra ir musu bendruomene. BET tu nemaisyk realybes su tuo tikejimu :)klausimas, is ko kilo sapnininkai ir visokie samanai. atsakymas: is pasipelnymo reikalo? zmones yra taip kvailinami, kad kartais per daug baisu buna, NES visi tie dalykai yra visiskai nelogiski. Cia yra tiesiog zmoniu istoriju ir fantaziju kurimas. Mociutes gyvename kaime eina dirba ir neja jokiu „burtininkiu” mate. O visokie pinigingi eina pas burejus, kurie krc sneka vejus, o tu grizti isprotejes nuo visko ir nezinau ko griebtis.
tikiu ir as, visais mums sunkiais suvokiamais dalykais. visada galvoju, kad niekas nevyksta be reikalo. mano atveju, pildosi ir sapnai, ir zenklai. jie buna keliu rusiu: susapnuoju konkrecia situasija ir ji labai panasiai issipildo gyvenime; kiti buna koduoti, juos reikia aiskintis sapnininko pagalba; treti nieko nereiskia, kaip tik dienos, savaites isgyvenimus ar kazkokias baimes; ir ketvirtieji be jokio rysio. o zenklai: jei po mano masinos ratais puola apydidis suo, 99proc, kad sustabdys policija. jei netiketai pamatau paukstuka nutupusi ant palanges ar balkono, suzinosiu zinia(dazniausiai nelabai malonia).
Zinau viena istorija kuri parodo, kad visas musu gyvenimas priklauso nuo musu paciu nusiteikimo, kad visada reikia galvoti teigiamai ir musu gyvenimas bus nuostabus. Dirbo toks vienas vaikinas tokioj firmoj valytoju, jis vale didelius saldytuvus kuriais gabendavo saldytas prekes, jis kiekviena penktadienio vakara turedavo isvalyti saldytuvus. Viena penktadienio vakar jis iejo i saldytuva ir pradejo ji valyti, bet staiga kazkas uzdare saldytuva ir uzrakino {nepastebejes, kad jis yra viduje}, vaikinas is nevilties zinodamas, kad saldytuve yra -30 temperatura, parase ant saldytuvo sienu (kazkaip) atsisveikinimo laiska, nes suprato, kad mirs, nes visa savaitgali firmoje nebuna ne gyvo dvasios. Ateja bendradarbiai pirmadieni i darba rado vaikinuka numirus, bet esme yra tame, kad saldytuvas net nebuvo ijungtas, vaikinas nusiteike, kad jis numirs is salcio, tai taip ir atsitiko, nors saldytuve ir buvo normali temperatura. Tad visada galvokime teigiamai, traukime teigiamas emocijas ir gyvenimas bus STULBINAMAI PUIKUS!!!
Tikiu, todėl sakau, kad prašykime ir gausime, belskime ir įsileis…Mane visą gyvenimą už rankos laiko angelas sargas. Už tai dėkoju Dievui ir prašau, kad ir angelui duotų stiprybės būti su manimi…
Aš sapnavau 2 kartus panašus sapnus, kad mano 11 m. sūnus krenta nuo mokyklos stogo, ir aš nespėjau jam padėt.Dar prisiminu, kad prieš kritimą jis žaisdavo su rudaakių berniukų.Jaučiū nerimą ir nežinau kaip nusiraminti.
as tikrai tikiu kad taip yra tik nemoku lavinti savosios antenos ..
El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įrašyti komentarą
Δ