Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Vėžys

vėžys VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

„Apie tuos, kurie primena veidrodžius…”


Stichija: Vanduo
Planeta: Mėnulis
Diena: pirmadienis
Devizas: „Aš jaučiu”
Spalva: sidabrinė, žalia, oranžinė
Akmuo: mėnulio akmuo, smaragdas, chrizoberilo rūšis vadinama „katės akimi” ir perlai
Valdomas namas: Ketvirtas
Kryžius pagal savybes: Kardinalus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Ožka
Priešais esantis ženklasOžiaragis

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Vėžys
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Vėžys
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Astrologinis simbolis – stilizuotos Vėžio žnyplės. Tai ramus, nesiruošiantis pulti, nepavojingas gyvūnas. Pavasario pabudimo fazė pasibaigė, kada visa energija buvo nukreipta į išorę. Vėžys – pirmasis vasaros ženklas. Laukų bei daržų augmenija jau brandina savyje vaisius, ir gyvybinė jėga turi atsigręžti vidun. Ši rūpinimosi, saugojimo tendencija ženklui suteikia motiniškų bruožų, dėl to Vėžį globoja Mėnulis.

Žmogaus gyvenime yra toks laikas, kai vaikas, bendraudamas su žaidimų bičiuliais ima vystyti savo asmenybę. Nors jis dar ir yra šeimos prieglobstyje, bet į pirmą vietą jau iškyla savita, nepriklausoma asmenybė. Vėžys – kardinalusis ženklas, o tai reiškia, jog jis norėtų būti savo gyvenimo valdovu. Kadangi vaikui dar nepavyksta iš tikrųjų savarankiškai kurti savo gyvenimą, tai veikiant Mėnuliui šie poreikiai pirmiausia išryškėja žaidime, o labiausiai – svajonėse ir fantazijose.

Dvilypis yra ir suaugęs Vėžys. Savarankiškumo siekimas dar ilgai siejasi su noru pasilikti mamos glėbyje. Kaip Dvyniai, taip ir Vėžys dažnai net ir suaugęs išlaiko vaikiškus bruožus, ryšiai su motina lieka tampresni negu kitų Zodiako ženklų. Šią būdo savybę – saugumo siekimą – dar labiau sustiprina lėta ir tvirta vandens elemento prigimtis. Dėl to Vėžiui reikalingi šarvai. Po jais slepiasi gležnas daigelis, ypač jautri ir romantiška būtybė.

Kaip ir Žuvys, Vėžys yra pats jausmingiausias Zodiako ženklas. Visas pasaulis jam yra svarbus tik tiek, kiek gali sužadinti vaizdinius ir atitikti jo svajonių siekimą. Todėl Vėžiui būdinga labai išvystyta vaizduotė ir intuicija. Jei jis daugiau atsigręžęs į save, yra “naminis tipas”, tai dažnai virsta uždaru, nors ir suprantamu kitiems, tačiau išlaikančiu atstumą, atrodytų, šaltu svajotoju. Kraštutiniu atveju tai būna keistuoliai atsiskyrėliai. Labiau į ekstravertiškumą linkęs Vėžys ieško nuotykių bei pokyčių, jis nenori gyventi vien savo svajonėse, bet siekia jų išsipildymo, kartu įtraukdamas ir kitus žmones. Jis gali tapti įdomiu pašnekovu, sugebančiu aplinkiniams perteikti savo pilną fantazijų, pasakų motyvais nuspalvintą gyvenimo pusę. Kartu jis sugeba įsijausti ir prisitaikyti. Tačiau kyla pavojus, jog gali būti prarastas pagrindas po kojomis, pamirštas žemiškumas ir praktiškosios būtinybės.

Pirmasis dekanas (birželio 22 – liepos 2 d.). Pagrindinis devizas – filantropija.
Vėžys turi švelnią širdį ir dažnai būna geranoriškai nusiteikęs. Mintimis jis keliauja po įvairias šalis, entuziastingai teikia įvairiausias paslaugas, jis labai mėgsta bendrauti ir turi gero analitiko savybę. Kilus konfliktui, jis bus teisėjas ir tarpininkas. Todėl užsitarnauja teisingo žmogaus reputaciją.

Antrasis dekanas (liepos 3 – 12 d.). Pagrindinis devizas – metodas.
Jis iš kitų Vėžių išsiskiria ramiu ir rimtu charakteriu. Kad ir ką darytų, jis turi savitą sistemą. Nemėgsta nereikalingo darbo ir išlaidų. Būdamas praktiškas ir išradingas, jis supranta vidinės drausmės reikšmę. Smalsus, tačiau tiktai intelektinėje srityje. Mėgsta viską analizuoti. Kai prireikia, gali būti diplomatiškas ir atsargus. Draugus užkariauja mokėjimu atidžiai juos išklausyti ir dalykiškai patarti.

Trečiasis dekanas (liepos 13 – 22 d.). Pagrindinis devizas – prisitaikomumas.
Toks Vėžys sugeba greitai priimti sprendimus, analizuoti besikeičiančius įvykius. Tokie bruožai jam padeda pajusti ir įsilieti į skubų gyvenimo ritmą. Moka rišliai kalbėti, turi puikią atmintį, moka imituoti. Pasinėręs į savo reikalus, neturi laiko kištis į kitų problemas. Pasitikėjimas savimi – tai vienas iš Vėžio privalumų ir todėl reikėtų juo vadovautis.

Charakteris

Vėžiai labai ištikimi meilėje ir šeimyniniame gyvenime. Tik šeimoje jie suranda komfortą ir gali atsiskleisti. Šie žmonės jautrūs, lengvai pažeidžiami, yra linkę daugiau duoti negu imti. Jie sąžiningi ir patikimi darbuotojai. Dauguma Vėžių nemėgsta naujovių, yra linkę paklusti aplinkos sąlygoms. Po šiuo ženklu gimę žmonės turi stiprią intuiciją, dažnai virstančią misticizmu, tačiau tai slepia, nes nemėgsta išsiskirti iš minios.

Privalumai: sentimentalumas, mokėjimas vertinti praeities vertybes, gebėjimas sukurti bei išlaikyti tvirtą šeimą, atkaklumas ir mokėjimas siekti užsibrėžto tikslo.
Trūkumai: polinkis pasiduoti įpročiams, emocinis sutuoktinio ar partnerio šantažavimas, kaprizingumas.

Vaikystė

Vėžio ženklo mažyliai vaikystėje dažnai būna drovūs, kuklūs, retai rodantys iniciatyvą ir labai mėgstantys žaisti su įvairiais kubeliais ir mašinėlėmis. Nuo pačių ankstyviausių metų jiems labai patinka vandens procedūros, nes vandenį suvokia kaip prigimtinę savo stichiją. Vėžio ženklo vaikai taip pat dažnai būna užsidarę, tylūs, todėl tėvai gali tik spėlioti, ką jie iš tiesų jaučia ir ko siekia. Jie nemėgsta mokytis, o priversti juos užsiimti kažkuo nauju galima tik patrauklaus žaidimo forma. Neretai Vėžio ženklo vaikai tampa gerai pagalbininkais, nes suvokia daugelį dalykų iš suaugusiojo pozicijų. Vaikų darželio aplinkos jie nemėgsta dėl joje viešpataujančio triukšmo ir nuolatinio šurmulio. Daug geriau jie jaučiasi namuose tarp mėgstamų žaisliukų ir knygelių.

Vyras – Vėžys

Darbas. Vėžio ženklo atstovui svarbiausia pareiga ir šeima. Jie pasižymi išlavinta intuicija. Būdingi šio ženklo bruožai – išorinis permainingumas ir vidinis nepastovumas. Darbe Vėžiai yra patikimi darbuotojai, bet niekada neprisiims papildomos atsakomybės. Jie didelį dėmesį skiria materialiajai gyvenimo pusei ir džiaugiasi, kai jų darbas yra vertinamas. Vėžiams būdinga savigarba, tačiau jie retai kada suinteresuoti karjera. Jeigu šio ženklo atstovai nusprendžia užsiimti politika, tai elgiasi labai atsargiai ir apdairiai. Iškilus būtinybei, Vėžiai gali imtis bet kokio darbo, tačiau po to leidžia sau kaip reikiant pailsėti ligi kitos tokios pačios priverstinės užduoties. Kritiką šio ženklo atstovai pakelia sunkiai, o kaip vadovai nėra labai geri. Vėžiams tinkamiausios profesijos yra siejamos su jūreivyste, laivų statyba, leidybine veikla, daile, taikomaisiais mokslais. Taip pat mėgiamos profesinės sritys, kurios siejasi su slauga ir rūpyba. Vėžį galima dažnai sutikti ligoninėse, vaikų darželiuose, neretai – restoranuose ir daržininkystėje. Laisvu laiku mėgsta keliauti, užsiimti sodininkyste. Nemažai Vėžių yra tarp bibliotekininkų, archyvų darbuotojų, dizainerių.

Draugystė. Vėžiai savo draugus laiko vos ne šeimos nariais. Paprastai tokie draugai išsiskiria didžiuliu kūrybiniu potencialu ir visada yra pasirengę juo pasidalinti. Patys Vėžiai dažniausiai tik iškelia idėją, o ją įgyvendinti tenka jau jų bičiuliams. Prie šio ženklo atstovų trūkumų galima priskirti polinkį nuolat ir mintimis, ir įpročiais grįžti į praeitį. Vėžiai nesiekia turėti daug draugų, jiems paprastai pakanka vieno ar dviejų, bet tikrų. Neretai iš pirmo žvilgsnio flegmatiški ir abejingi Vėžiai, akimirksniu puola pagelbėti į bėdą patekusiam draugui.

Meilė. Mylėdami Vėžiai yra labai jautrūs ir pažeidžiami. Jiems svarbiausia – tarpusavio geranoriškumas meilės santykiuose, o ne aistrų audros. Santykius šeimoje Vėžiai stengiasi kurti tarpusavio supratimo ir pagarbos pagrindu. Tačiau jie yra gana lengvai pasiduodantys akimirkos įgeidžiams ir ryšių su kita moterimi nelaiko savo sutuoktinės išdavimu. Vyrai Vėžiai dažnai patraukia vyresnių ir labiau patyrusių moterų dėmesį. Daugiausiai galimybių sukurti laimingą santuoką Vėžiai turi su Skorpiono, Jaučio, Žuvų ženklo moterimis.

Moteris – Vėžys

Darbas. Moterims Vėžiams nepakeliamas bet koks darbas, reikalaujantis veiksmų tikslumo, pedantiškumo ir punktualumo. Šio ženklo atstovės neretai yra pernelyg atitrūkusios nuo tikrovės, kad rimtai užsiimtų karjera ar moksliniais tyrimais. Moterys Vėžiai – kūrybiškos prigimties, artistiškos, pasižyminčios stipria intuicija asmenybės. Tarp šio ženklo moterų daug romantiškus vaidmenis mėgstančių aktorių, rašytojų, poečių. Prigimties apdovanotos įvairiausiais talentais, jos beveik visuomet stengiasi būti aplinkinių dėmesio centre. Taip pat mėgiamos profesijos, kurios siejasi su slauga ir rūpyba. Tokias moteris galima dažnai sutikti ligoninėse, vaikų darželiuose, mokyklose.

Draugystė. Draugystėje moterims Vėžiams labai svarbu pareigos jausmas. Jos būna ištikimos draugės vaikystėje savo bendraklasėms, o vėliau savo suaugusioms bičiulėms. Šio ženklo atstovės neretai kenčia nuo nervinių stresų ir nevengia pasinaudoti savo draugėmis kaip improvizuotais psichologais, su kuriomis galima pasidalinti jaudinančiomis problemomis.

Meilė. Moterys Vėžiai neskiria pernelyg daug dėmesio savo išorei, tačiau pačios prigimties yra apdovanotos žavesiu ir patrauklumu. Namų aplinkoje jos mėgsta apsupti save gražiais daiktais, prisidedančiais prie jaukumo ir komforto kūrimo. Moterys Vėžiai lengvai sutinka su kompromisais asmeniniame gyvenime, tačiau kartais gali tapti ir namų tironais. Spinduliuojančios meile jaunystėje, brandos amžiuje jos tampa atsidavusiomis ir ištikimomis žmonomis, rūpestingomis mamomis. Šio ženklo atstovės dažnai įsimyli jaunesnius už save vyrus. Taip yra dėl motiniškumo jausmo pertekliaus jose.

Patarimai vyrams: Po Vėžio ženklu gimusios moterys yra labai švelnios, lyriškos, šeimyniniame gyvenime trokšta ramybės ir harmonijos. Pasistenkite būti kiek malonesnis žmonai, nudžiuginkite kokiu nors mažu daikteliu ar tiesiog pasiūlykite pailsėti. Vėžio moterims malonus dėmesys yra labai svarbus.

Sveikata

Vėžiai vaikystėje gana dažnai serga, todėl jiems svarbu grūdinti organizmą. Gimę vasarą, Vėžiai nelabai pakelia šaltį, tačiau rengtis pernelyg šiltai jiems nepatartina, nes tai gali baigtis plaučių problemomis, odos ligomis. Ankstyvame amžiuje Vėžiai kartais turi polinkį sirgti kai kuriomis ligomis ir alergija. Dažniausiai alerginės reakcijas sukelia kai kurių paplitusių aplinkoje augalų žydėjimas.

Dėl įgimto drovumo šio ženklo atstovai retai kada įsiklauso į svetimų žmonių patarimus. Bet jeigu Vėžys nors kartą įsitikins jį gydančio specialisto teisumu, daugiau niekada neabejos jo skiriamu gydymu. Silpniausios Vėžių vietos – skrandis ir kiti virškinimo organai, todėl Vėžiams daug svarbiau negu kitų ženklų žmonėms sekti savo mitybą. Jis turi būti subalansuotas ir visada savalaikis, nes kitaip lengvi negalavimai gali peraugti į lėtines ligas. Nešviežias maistas bei kai kurie vaistiniai preparatai jiems gali sukelti ūmius skausmus skrandžio srityje, kuriuos įveikti gerai padeda aktyvuota anglis. Vėžiams būtinos reguliarios iškrovos dienos, pavyzdžiui geriant tik mineralinį vandenį. Vėžiai yra dideli ilgai trunkančių bei gausių užstalių mėgėjai, todėl po ir kenčia.

Jeigu Vėžių gyvenimo būdas nejudrus, kai kuriems jų netgi jaunystėje gali organizme pradėti kauptis druskos. Tokiais atvejais išsivalyti organizmą geriausiai gali padėti liaudiškos priemonės. Kaip ir Jaučio ženklo atstovų, Vėžių regėjimas neretai būna iš prigimties silpnas. Kad neišsivystytų ankstyva trumparegystė, reikia sekti, kad Vėžio ženkle gimęs vaikutis pernelyg neužsisėdėtų prie televizoriaus ar kompiuterio, išmokyti jį specialių pratimų akims.

Daugelis šio ženklo atstovų jaučia didelę 28 dienų trukmės Mėnulio ciklo įtaką. Todėl jiems dviem ar trim dienoms to laikotarpio eigoje gali be priežasties pablogėti nuotaika, pasireikšti alergijų, astmos, migrenos priepuoliai. Liaudies medicina pataria Vėžiams pavojingomis dienomis prieš miegą pasidaryti šiltas pušies ar eglės spyglių vonias, gerti pieną su medumi, dėvėti pastelinių spalvų drabužius.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – imbieras, obuolių actas.
Vaisiai – abrikosai, persikai, vynuogės, bananai, apelsinai, kriaušės, mandarinai, persimonai, granatai, citrinos.
Daržovės – baltagūžiai kopūstai, špinatai, bulvės, moliūgai, baklažanai, salierai, ropės, jūros kopūstai, morkos, agurkai, svogūnų laiškai, ropiniai svogūnai.
Ankštinės daržovės – lęšiai.
Riešutai – graikiški ir žemės riešutai.
Grybai – visos „baltųjų” valgomų grybų rūšys, šampinjonai, pievagrybiai.
Kruopos – grikių, kukurūzų, kviečių.
Bitininkystės produktai – grikių medus, mėtų ir spygliuočių medus.
Riebalai – kiaulienos taukai ir jautienos lajus.
Aliejus – sezamo, saulėgrąžų, kukurūzų.
Mėsa – triušiena, jautiena, aviena, kiauliena.
Paukštiena – antiena, vištiena.
Žuvys – karpis, sterkas.
Pieno produktai – pienas, kefyras, varškė, rūgpienis, fermentinis sūris, grietinėlė ir grietinė.
Gėrimai – juodoji ir žalioji arbata.
Perdirbti produktai – druska.

Poilsis ir kelionės

Liūdinčiam Vėžiui padės triukšmingas vakarėlis ar fizinis krūvis. Šio ženklo moteris labai ramina mezgimas, teikiantis ir kūrybinį pasitenkinimą. Kiekvienas Vėžys visai nejučia įsigilina į ramų darbą. Vyras Vėžys, išsiviręs arbatos, gali pavartyti šeimos albumą, ir negeros mintys nutols, užleis vietą mieliems prisiminimams – ypač vaikystės, jaunystės, studijų laikų. Galima pažvelgti ir į savo vaikų nuotraukas – jos visuomet suminkština širdį, padeda geriau pasijausti ir suteikia gerų emocijų.

Vėžys gali atlikti pratimus „septyni lotoso žiedlapiai”. Tinka ir jogos pratimai. Ilgą laiką nuolat kartojant kvėpavimo pratimus be ypatingų pastangų galima atsikratyti žalingų įpročių.

Gimusius po šiuo ženklu žmones stipriai veikia nepastovusis Mėnulis, kuris Vėžius iš kitų išskiria emociniu jautrumu ir uždaru būdu. Vėžys – pats šeimyniškiausias ženklas. Tačiau neapsigaukite manydami, jog tai nuobodūs žmonės, juos traukia ir naujovės, ir kelionės. Vėžiai pirmenybę teikia šeimos turizmui. Jeigu norite po šiuo ženklu gimusiam vaikui padovanoti kelionę, būtinai pagalvokite apie jo saugumą tarp svetimų žmonių. Geriausia, kad jį lydėtų kas nors iš šeimos narių arba labai artimas bičiulis. Apskritai visiems Vėžiams priimtinesnės kelionės su nedidele keliaujančiųjų grupe. Idealu, jeigu juos sietų bendri interesai ir grupėje būtų jau pažįstamų žmonių. Kadangi jie labai žavisi praeitimi ir istoriniu palikimu, tai dažniausiai būna lemiamas argumentas renkantis kelionės maršrutą. Vėžių negąsdina atokios vietovės, kurios gali būti atskirtos nuo civilizacijos ir šurmulio, be to jų sielai labai artima mistika. Jeigu Vėžio genealoginio medžio šaknys yra kitoje šalyje – anksčiau ar vėliau ji bus aplankyta.

Keliauninkai Vėžiai labai jautrūs įspūdžiams ir oro permainoms. Susiruošęs į kelionę Vėžys neturėtų pamiršti, kad turi saikingai vartoti skysčius ir neapsunkinti maistu jautraus savo skrandžio. Pakeliauti jam reikėtų po Olandiją ar Škotiją, o jei ryžtųsi tolimai kelionei, gerai jaustųsi Naujojoje Zelandijoje ar Maurikijaus saloje. Apskritai, Vėžys gerai pailsi bei atsipalaiduoja prie jūros, kitų vandens telkinių.

Suderinamumas

Vėžys ir Avinas
Vėžys ir Jautis
Vėžys ir Dvyniai
Vėžys ir Vėžys
Vėžys ir Liūtas
Vėžys ir Mergelė
Vėžys ir Svarstyklės
Vėžys ir Skorpionas
Vėžys ir Šaulys
Vėžys ir Ožiaragis
Vėžys ir Vandenis
Vėžys ir Žuvys

121 komentaras. Komentuoti>

 • As gimusi esu birželio 21d. Bet mano harakteris ir tiek dalykai labai sutampa su manimi.

  Atsakyti
 • vyras vėžys
  2020-08-29 20:01

  1. Nuotaika keičiasi n kartų per dieną kaip orai Anglijoje.Tas labai nervina ir negaliu to sukontroliuot.
  2. nemėgstu aukštos temperatūros – lauke mėgstu būti vandenyje, šalia jo ar pavėsyje.
  3. būdingas kategoriškumas ir gyvenimo principai.
  4. esu tradiciškas ir labai sunkiai priimu tolerancijos plėtrą (daug vėžių tokių pažįstu).
  5. Dėl artimųjų verčiuosi per galvą labiau nei dėl savo asmeninio gyvenimo (be reikalo dažnai).
  6. Esu labai empatiškas.
  7. Labai sunkiai sekasi meilės reikaluose. be galo daug nenusisekusių santykių su moterimis, ilgai pergyvenu ir sunkiai pakeliu nesėkmes. išsiskyrimai su merginomis kamuoja ilgus mėnesius jų nepamirštant, baisu vis nudegt iš naujo. esu gana seno sukirpimo vyras. Kiek pažįstu vėžių vyrų – visi labai mylim moteris, bet sunkiai mums sekasi vystyti santykius toliau. labai myliu vaikus. Santykiuose daugiau atiduodu nei gaunu grįžtamojo ryšio. Kiek pažinojau moterų artimiau, vysčiau santykius, jos mane palieka, o man jos visada tiktų. Tipo atrodau perdaug priklausomas nuo to, kad esu šalia jų. Lyg mano gyvenimas man pačiam kančia, nors taip nėra.
  8. karjera sekasi geriau nei asmeninis gyvenimas (dirbu nelipdamas per galvą, bet patyliukais kylu aukštyn).
  9. Mėgstu išlaidauti, bet moku uždirbti.
  10. Esu sėslus, patinka nepersidirbti, mėgstu namų erdvę, privačią nuosavybę. Namai – stichija.
  11. kad keiščiausi dažnai reikia motyvatoriaus (nes nematau, kas yra blogai). Mėgstu užsisėdėti ir tūnoti savo melancholijoje.
  12. Mano devizas – geriau vienam nei su bet kuo, bet kokybiškai ir patogiai. Žiauriai gerai sutariu su žmonėmis, turiu draugų, mėgstu kompanijas, retai bet stipriai padūkti, tačiau visada mane reikia ištempti iš namų erdvės. Turiu tvirtą ir kategorišką nuomonę, nekeičiu to ką nusprendžiu keisti. Mėgstu planuoti, o ne improvizuoti. Negaliu suprasti svajoklių, išsiblaškėlių ir nesugebančių prisitaikyti prie nustatytos tvarkos. Dievinu romantiką, saulėlydžius ir pokalbius, mylimo žmogaus prisilietimus

  Atsakyti
 • Vėžiukė
  2020-03-08 15:42

  Sveiki, esu gimusi po vėžio ženklu ir noriu pasakyti, kad buvo labai įdomu čia paskaityti, daug bruožų, savybių ir pomėgių atitiko. Tiesos tikrai nemažai. Savianalizė – puikus dalykas, kad ir pagal horoskopą.

  Atsakyti
 • Viskas tiesa. Atrodo kad visiem pasakotu apie mane😊👌

  Atsakyti
 • Aš tokių gimiau čia metai 1995 m.
  Vasarą mėn. Vasaros vidurį liepos 22d.
  Kai bus man metu 25 m. Daugausia jaunesni metu. Renata tokia graži taltinga dar gražesni taupinga tylilinga ramybė man patinka mėgstu pabūti vieneša.

  Atsakyti
  • Aš gimiau vasarą mėn. 1995-07-22 d.
   Mano horoskopai Vėžys val. tarp 19:00 iki 20:00
   Gimtadienį Vasarą mėn. Liepos 22d.
   Mėgstama patieklas: salotos su sūriu džiugiu kartais patika sumuštiniai su parūkyta dešra ir lašiša desertai leidai mėsgtu vaisiniai ir mėtiniai su šokoladu saldainiai su alkoholiu ir ruta ,migle, kredždute arfa

   Atsakyti
 • Labai daug atitikmens,vaikystėje dažnai serganti,labai jautri,skrandis bėda,be vandens telkinio-jūros ar marių gyvenimo neisivaizduoju,turiu šalia abu telkinius,labai pasitikėjau ir tikėjau žmonėmis…Visada stengiuosi padėti kitiems,gamta,gėlės,muzika,tapyba…Kuo vyresnė tuo labiau norisi laiko sau,mėgstu pabūti viena…analizuoti,nepakenčiu melagių ir apsimetėlių,mėgstu užsibrėžti tikslą ir jį siekti,svajoju,svajoti reikia ,nes jos pildosi..tad atitikmens daug…Ačiu.VĖŽIUKAS 🙂

  Atsakyti
 • Vėžiukas
  2016-05-10 16:00

  Viskas atitinka. Tikrai dažnai sergu,esu drovi, pesimistė, atsiskyrėlė.

  Atsakyti
 • Anchelis
  2016-05-01 01:37

  Esu Vezys ,ir tai yra TIESA!

  Atsakyti
 • Pradinėse klasėse kalnus nuversdavau, buvau lyderė, sveika, optimistė, o nuo vidurinės pradėjau keistis. (Jautri, ir kūrybinga nuo gimimo). Tapau nepasitikinti savimi, drovi, pesimistė atsiskyrėlė arba bent jau bendraujanti tik su keliais geriausiais draugais, ir tiesa, tikrai dažnokai sergu. Mano ženklą atitinka 100%. 🙂

  Atsakyti
  • Visiškai jums pritariu, aš taip pat paauglystėje pradėjau gerokai keistis, nepasitikėti savimi.

   Atsakyti
 • Skorpionas
  2015-09-24 15:24

  Geras zenklas Vezis,vertinu teigiamai.Ieskau drauges su siuo zenklu.

  Atsakyti
 • Esu gimus birzelio 26 tipiskas vezys,bet mano harakteris liuto zenklo ,bendravimas tipisko vandenio zenklo o vertybes visiskai skiriasi nuo vezio bei vaikystei galima sakyti is vis nesirgau . Keistoka gal kai kurie istikruju neatitinka horoskopo..

  Atsakyti
 • Tikra teisybe turejau zmona avina.Ir niekad neskaiciau horoskopu,bet sendien skaitau ir mastau kam isvis reikejo gyventi,mes visiskai skritingi

  Atsakyti
 • Oziarage
  2014-08-25 15:49

  Aš esu ožiaragis ir mano drauge yra vėžys. Ne karta su ja pykausį nes vėžiai visada vaidina jautruolius lengvai įsižeidžia ir apskritai veziai mėgsta pavadovauti

  Atsakyti
 • Atrodo lyg kalbetu apie mane 😀

  Atsakyti
 • Neviskas tiesa bet dauguma tiesos yra.

  Atsakyti
 • Viskas atitinka

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.