Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Vėžys

vėžys VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

„Apie tuos, kurie primena veidrodžius…”


Stichija: Vanduo
Planeta: Mėnulis
Diena: pirmadienis
Devizas: „Aš jaučiu”
Spalva: sidabrinė, žalia, oranžinė
Akmuo: mėnulio akmuo, smaragdas, chrizoberilo rūšis vadinama „katės akimi” ir perlai
Valdomas namas: Ketvirtas
Kryžius pagal savybes: Kardinalus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Ožka
Priešais esantis ženklasOžiaragis

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Vėžys
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Vėžys
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Astrologinis simbolis – stilizuotos Vėžio žnyplės. Tai ramus, nesiruošiantis pulti, nepavojingas gyvūnas. Pavasario pabudimo fazė pasibaigė, kada visa energija buvo nukreipta į išorę. Vėžys – pirmasis vasaros ženklas. Laukų bei daržų augmenija jau brandina savyje vaisius, ir gyvybinė jėga turi atsigręžti vidun. Ši rūpinimosi, saugojimo tendencija ženklui suteikia motiniškų bruožų, dėl to Vėžį globoja Mėnulis.

Žmogaus gyvenime yra toks laikas, kai vaikas, bendraudamas su žaidimų bičiuliais ima vystyti savo asmenybę. Nors jis dar ir yra šeimos prieglobstyje, bet į pirmą vietą jau iškyla savita, nepriklausoma asmenybė. Vėžys – kardinalusis ženklas, o tai reiškia, jog jis norėtų būti savo gyvenimo valdovu. Kadangi vaikui dar nepavyksta iš tikrųjų savarankiškai kurti savo gyvenimą, tai veikiant Mėnuliui šie poreikiai pirmiausia išryškėja žaidime, o labiausiai – svajonėse ir fantazijose.

Dvilypis yra ir suaugęs Vėžys. Savarankiškumo siekimas dar ilgai siejasi su noru pasilikti mamos glėbyje. Kaip Dvyniai, taip ir Vėžys dažnai net ir suaugęs išlaiko vaikiškus bruožus, ryšiai su motina lieka tampresni negu kitų Zodiako ženklų. Šią būdo savybę – saugumo siekimą – dar labiau sustiprina lėta ir tvirta vandens elemento prigimtis. Dėl to Vėžiui reikalingi šarvai. Po jais slepiasi gležnas daigelis, ypač jautri ir romantiška būtybė.

Kaip ir Žuvys, Vėžys yra pats jausmingiausias Zodiako ženklas. Visas pasaulis jam yra svarbus tik tiek, kiek gali sužadinti vaizdinius ir atitikti jo svajonių siekimą. Todėl Vėžiui būdinga labai išvystyta vaizduotė ir intuicija. Jei jis daugiau atsigręžęs į save, yra “naminis tipas”, tai dažnai virsta uždaru, nors ir suprantamu kitiems, tačiau išlaikančiu atstumą, atrodytų, šaltu svajotoju. Kraštutiniu atveju tai būna keistuoliai atsiskyrėliai. Labiau į ekstravertiškumą linkęs Vėžys ieško nuotykių bei pokyčių, jis nenori gyventi vien savo svajonėse, bet siekia jų išsipildymo, kartu įtraukdamas ir kitus žmones. Jis gali tapti įdomiu pašnekovu, sugebančiu aplinkiniams perteikti savo pilną fantazijų, pasakų motyvais nuspalvintą gyvenimo pusę. Kartu jis sugeba įsijausti ir prisitaikyti. Tačiau kyla pavojus, jog gali būti prarastas pagrindas po kojomis, pamirštas žemiškumas ir praktiškosios būtinybės.

Pirmasis dekanas (birželio 22 – liepos 2 d.). Pagrindinis devizas – filantropija.
Vėžys turi švelnią širdį ir dažnai būna geranoriškai nusiteikęs. Mintimis jis keliauja po įvairias šalis, entuziastingai teikia įvairiausias paslaugas, jis labai mėgsta bendrauti ir turi gero analitiko savybę. Kilus konfliktui, jis bus teisėjas ir tarpininkas. Todėl užsitarnauja teisingo žmogaus reputaciją.

Antrasis dekanas (liepos 3 – 12 d.). Pagrindinis devizas – metodas.
Jis iš kitų Vėžių išsiskiria ramiu ir rimtu charakteriu. Kad ir ką darytų, jis turi savitą sistemą. Nemėgsta nereikalingo darbo ir išlaidų. Būdamas praktiškas ir išradingas, jis supranta vidinės drausmės reikšmę. Smalsus, tačiau tiktai intelektinėje srityje. Mėgsta viską analizuoti. Kai prireikia, gali būti diplomatiškas ir atsargus. Draugus užkariauja mokėjimu atidžiai juos išklausyti ir dalykiškai patarti.

Trečiasis dekanas (liepos 13 – 22 d.). Pagrindinis devizas – prisitaikomumas.
Toks Vėžys sugeba greitai priimti sprendimus, analizuoti besikeičiančius įvykius. Tokie bruožai jam padeda pajusti ir įsilieti į skubų gyvenimo ritmą. Moka rišliai kalbėti, turi puikią atmintį, moka imituoti. Pasinėręs į savo reikalus, neturi laiko kištis į kitų problemas. Pasitikėjimas savimi – tai vienas iš Vėžio privalumų ir todėl reikėtų juo vadovautis.

Charakteris

Vėžiai labai ištikimi meilėje ir šeimyniniame gyvenime. Tik šeimoje jie suranda komfortą ir gali atsiskleisti. Šie žmonės jautrūs, lengvai pažeidžiami, yra linkę daugiau duoti negu imti. Jie sąžiningi ir patikimi darbuotojai. Dauguma Vėžių nemėgsta naujovių, yra linkę paklusti aplinkos sąlygoms. Po šiuo ženklu gimę žmonės turi stiprią intuiciją, dažnai virstančią misticizmu, tačiau tai slepia, nes nemėgsta išsiskirti iš minios.

Privalumai: sentimentalumas, mokėjimas vertinti praeities vertybes, gebėjimas sukurti bei išlaikyti tvirtą šeimą, atkaklumas ir mokėjimas siekti užsibrėžto tikslo.
Trūkumai: polinkis pasiduoti įpročiams, emocinis sutuoktinio ar partnerio šantažavimas, kaprizingumas.

Vaikystė

Vėžio ženklo mažyliai vaikystėje dažnai būna drovūs, kuklūs, retai rodantys iniciatyvą ir labai mėgstantys žaisti su įvairiais kubeliais ir mašinėlėmis. Nuo pačių ankstyviausių metų jiems labai patinka vandens procedūros, nes vandenį suvokia kaip prigimtinę savo stichiją. Vėžio ženklo vaikai taip pat dažnai būna užsidarę, tylūs, todėl tėvai gali tik spėlioti, ką jie iš tiesų jaučia ir ko siekia. Jie nemėgsta mokytis, o priversti juos užsiimti kažkuo nauju galima tik patrauklaus žaidimo forma. Neretai Vėžio ženklo vaikai tampa gerai pagalbininkais, nes suvokia daugelį dalykų iš suaugusiojo pozicijų. Vaikų darželio aplinkos jie nemėgsta dėl joje viešpataujančio triukšmo ir nuolatinio šurmulio. Daug geriau jie jaučiasi namuose tarp mėgstamų žaisliukų ir knygelių.

Vyras – Vėžys

Darbas. Vėžio ženklo atstovui svarbiausia pareiga ir šeima. Jie pasižymi išlavinta intuicija. Būdingi šio ženklo bruožai – išorinis permainingumas ir vidinis nepastovumas. Darbe Vėžiai yra patikimi darbuotojai, bet niekada neprisiims papildomos atsakomybės. Jie didelį dėmesį skiria materialiajai gyvenimo pusei ir džiaugiasi, kai jų darbas yra vertinamas. Vėžiams būdinga savigarba, tačiau jie retai kada suinteresuoti karjera. Jeigu šio ženklo atstovai nusprendžia užsiimti politika, tai elgiasi labai atsargiai ir apdairiai. Iškilus būtinybei, Vėžiai gali imtis bet kokio darbo, tačiau po to leidžia sau kaip reikiant pailsėti ligi kitos tokios pačios priverstinės užduoties. Kritiką šio ženklo atstovai pakelia sunkiai, o kaip vadovai nėra labai geri. Vėžiams tinkamiausios profesijos yra siejamos su jūreivyste, laivų statyba, leidybine veikla, daile, taikomaisiais mokslais. Taip pat mėgiamos profesinės sritys, kurios siejasi su slauga ir rūpyba. Vėžį galima dažnai sutikti ligoninėse, vaikų darželiuose, neretai – restoranuose ir daržininkystėje. Laisvu laiku mėgsta keliauti, užsiimti sodininkyste. Nemažai Vėžių yra tarp bibliotekininkų, archyvų darbuotojų, dizainerių.

Draugystė. Vėžiai savo draugus laiko vos ne šeimos nariais. Paprastai tokie draugai išsiskiria didžiuliu kūrybiniu potencialu ir visada yra pasirengę juo pasidalinti. Patys Vėžiai dažniausiai tik iškelia idėją, o ją įgyvendinti tenka jau jų bičiuliams. Prie šio ženklo atstovų trūkumų galima priskirti polinkį nuolat ir mintimis, ir įpročiais grįžti į praeitį. Vėžiai nesiekia turėti daug draugų, jiems paprastai pakanka vieno ar dviejų, bet tikrų. Neretai iš pirmo žvilgsnio flegmatiški ir abejingi Vėžiai, akimirksniu puola pagelbėti į bėdą patekusiam draugui.

Meilė. Mylėdami Vėžiai yra labai jautrūs ir pažeidžiami. Jiems svarbiausia – tarpusavio geranoriškumas meilės santykiuose, o ne aistrų audros. Santykius šeimoje Vėžiai stengiasi kurti tarpusavio supratimo ir pagarbos pagrindu. Tačiau jie yra gana lengvai pasiduodantys akimirkos įgeidžiams ir ryšių su kita moterimi nelaiko savo sutuoktinės išdavimu. Vyrai Vėžiai dažnai patraukia vyresnių ir labiau patyrusių moterų dėmesį. Daugiausiai galimybių sukurti laimingą santuoką Vėžiai turi su Skorpiono, Jaučio, Žuvų ženklo moterimis.

Moteris – Vėžys

Darbas. Moterims Vėžiams nepakeliamas bet koks darbas, reikalaujantis veiksmų tikslumo, pedantiškumo ir punktualumo. Šio ženklo atstovės neretai yra pernelyg atitrūkusios nuo tikrovės, kad rimtai užsiimtų karjera ar moksliniais tyrimais. Moterys Vėžiai – kūrybiškos prigimties, artistiškos, pasižyminčios stipria intuicija asmenybės. Tarp šio ženklo moterų daug romantiškus vaidmenis mėgstančių aktorių, rašytojų, poečių. Prigimties apdovanotos įvairiausiais talentais, jos beveik visuomet stengiasi būti aplinkinių dėmesio centre. Taip pat mėgiamos profesijos, kurios siejasi su slauga ir rūpyba. Tokias moteris galima dažnai sutikti ligoninėse, vaikų darželiuose, mokyklose.

Draugystė. Draugystėje moterims Vėžiams labai svarbu pareigos jausmas. Jos būna ištikimos draugės vaikystėje savo bendraklasėms, o vėliau savo suaugusioms bičiulėms. Šio ženklo atstovės neretai kenčia nuo nervinių stresų ir nevengia pasinaudoti savo draugėmis kaip improvizuotais psichologais, su kuriomis galima pasidalinti jaudinančiomis problemomis.

Meilė. Moterys Vėžiai neskiria pernelyg daug dėmesio savo išorei, tačiau pačios prigimties yra apdovanotos žavesiu ir patrauklumu. Namų aplinkoje jos mėgsta apsupti save gražiais daiktais, prisidedančiais prie jaukumo ir komforto kūrimo. Moterys Vėžiai lengvai sutinka su kompromisais asmeniniame gyvenime, tačiau kartais gali tapti ir namų tironais. Spinduliuojančios meile jaunystėje, brandos amžiuje jos tampa atsidavusiomis ir ištikimomis žmonomis, rūpestingomis mamomis. Šio ženklo atstovės dažnai įsimyli jaunesnius už save vyrus. Taip yra dėl motiniškumo jausmo pertekliaus jose.

Patarimai vyrams: Po Vėžio ženklu gimusios moterys yra labai švelnios, lyriškos, šeimyniniame gyvenime trokšta ramybės ir harmonijos. Pasistenkite būti kiek malonesnis žmonai, nudžiuginkite kokiu nors mažu daikteliu ar tiesiog pasiūlykite pailsėti. Vėžio moterims malonus dėmesys yra labai svarbus.

Sveikata

Vėžiai vaikystėje gana dažnai serga, todėl jiems svarbu grūdinti organizmą. Gimę vasarą, Vėžiai nelabai pakelia šaltį, tačiau rengtis pernelyg šiltai jiems nepatartina, nes tai gali baigtis plaučių problemomis, odos ligomis. Ankstyvame amžiuje Vėžiai kartais turi polinkį sirgti kai kuriomis ligomis ir alergija. Dažniausiai alerginės reakcijas sukelia kai kurių paplitusių aplinkoje augalų žydėjimas.

Dėl įgimto drovumo šio ženklo atstovai retai kada įsiklauso į svetimų žmonių patarimus. Bet jeigu Vėžys nors kartą įsitikins jį gydančio specialisto teisumu, daugiau niekada neabejos jo skiriamu gydymu. Silpniausios Vėžių vietos – skrandis ir kiti virškinimo organai, todėl Vėžiams daug svarbiau negu kitų ženklų žmonėms sekti savo mitybą. Jis turi būti subalansuotas ir visada savalaikis, nes kitaip lengvi negalavimai gali peraugti į lėtines ligas. Nešviežias maistas bei kai kurie vaistiniai preparatai jiems gali sukelti ūmius skausmus skrandžio srityje, kuriuos įveikti gerai padeda aktyvuota anglis. Vėžiams būtinos reguliarios iškrovos dienos, pavyzdžiui geriant tik mineralinį vandenį. Vėžiai yra dideli ilgai trunkančių bei gausių užstalių mėgėjai, todėl po ir kenčia.

Jeigu Vėžių gyvenimo būdas nejudrus, kai kuriems jų netgi jaunystėje gali organizme pradėti kauptis druskos. Tokiais atvejais išsivalyti organizmą geriausiai gali padėti liaudiškos priemonės. Kaip ir Jaučio ženklo atstovų, Vėžių regėjimas neretai būna iš prigimties silpnas. Kad neišsivystytų ankstyva trumparegystė, reikia sekti, kad Vėžio ženkle gimęs vaikutis pernelyg neužsisėdėtų prie televizoriaus ar kompiuterio, išmokyti jį specialių pratimų akims.

Daugelis šio ženklo atstovų jaučia didelę 28 dienų trukmės Mėnulio ciklo įtaką. Todėl jiems dviem ar trim dienoms to laikotarpio eigoje gali be priežasties pablogėti nuotaika, pasireikšti alergijų, astmos, migrenos priepuoliai. Liaudies medicina pataria Vėžiams pavojingomis dienomis prieš miegą pasidaryti šiltas pušies ar eglės spyglių vonias, gerti pieną su medumi, dėvėti pastelinių spalvų drabužius.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – imbieras, obuolių actas.
Vaisiai – abrikosai, persikai, vynuogės, bananai, apelsinai, kriaušės, mandarinai, persimonai, granatai, citrinos.
Daržovės – baltagūžiai kopūstai, špinatai, bulvės, moliūgai, baklažanai, salierai, ropės, jūros kopūstai, morkos, agurkai, svogūnų laiškai, ropiniai svogūnai.
Ankštinės daržovės – lęšiai.
Riešutai – graikiški ir žemės riešutai.
Grybai – visos „baltųjų” valgomų grybų rūšys, šampinjonai, pievagrybiai.
Kruopos – grikių, kukurūzų, kviečių.
Bitininkystės produktai – grikių medus, mėtų ir spygliuočių medus.
Riebalai – kiaulienos taukai ir jautienos lajus.
Aliejus – sezamo, saulėgrąžų, kukurūzų.
Mėsa – triušiena, jautiena, aviena, kiauliena.
Paukštiena – antiena, vištiena.
Žuvys – karpis, sterkas.
Pieno produktai – pienas, kefyras, varškė, rūgpienis, fermentinis sūris, grietinėlė ir grietinė.
Gėrimai – juodoji ir žalioji arbata.
Perdirbti produktai – druska.

Poilsis ir kelionės

Liūdinčiam Vėžiui padės triukšmingas vakarėlis ar fizinis krūvis. Šio ženklo moteris labai ramina mezgimas, teikiantis ir kūrybinį pasitenkinimą. Kiekvienas Vėžys visai nejučia įsigilina į ramų darbą. Vyras Vėžys, išsiviręs arbatos, gali pavartyti šeimos albumą, ir negeros mintys nutols, užleis vietą mieliems prisiminimams – ypač vaikystės, jaunystės, studijų laikų. Galima pažvelgti ir į savo vaikų nuotraukas – jos visuomet suminkština širdį, padeda geriau pasijausti ir suteikia gerų emocijų.

Vėžys gali atlikti pratimus „septyni lotoso žiedlapiai”. Tinka ir jogos pratimai. Ilgą laiką nuolat kartojant kvėpavimo pratimus be ypatingų pastangų galima atsikratyti žalingų įpročių.

Gimusius po šiuo ženklu žmones stipriai veikia nepastovusis Mėnulis, kuris Vėžius iš kitų išskiria emociniu jautrumu ir uždaru būdu. Vėžys – pats šeimyniškiausias ženklas. Tačiau neapsigaukite manydami, jog tai nuobodūs žmonės, juos traukia ir naujovės, ir kelionės. Vėžiai pirmenybę teikia šeimos turizmui. Jeigu norite po šiuo ženklu gimusiam vaikui padovanoti kelionę, būtinai pagalvokite apie jo saugumą tarp svetimų žmonių. Geriausia, kad jį lydėtų kas nors iš šeimos narių arba labai artimas bičiulis. Apskritai visiems Vėžiams priimtinesnės kelionės su nedidele keliaujančiųjų grupe. Idealu, jeigu juos sietų bendri interesai ir grupėje būtų jau pažįstamų žmonių. Kadangi jie labai žavisi praeitimi ir istoriniu palikimu, tai dažniausiai būna lemiamas argumentas renkantis kelionės maršrutą. Vėžių negąsdina atokios vietovės, kurios gali būti atskirtos nuo civilizacijos ir šurmulio, be to jų sielai labai artima mistika. Jeigu Vėžio genealoginio medžio šaknys yra kitoje šalyje – anksčiau ar vėliau ji bus aplankyta.

Keliauninkai Vėžiai labai jautrūs įspūdžiams ir oro permainoms. Susiruošęs į kelionę Vėžys neturėtų pamiršti, kad turi saikingai vartoti skysčius ir neapsunkinti maistu jautraus savo skrandžio. Pakeliauti jam reikėtų po Olandiją ar Škotiją, o jei ryžtųsi tolimai kelionei, gerai jaustųsi Naujojoje Zelandijoje ar Maurikijaus saloje. Apskritai, Vėžys gerai pailsi bei atsipalaiduoja prie jūros, kitų vandens telkinių.

Suderinamumas

Vėžys ir Avinas
Vėžys ir Jautis
Vėžys ir Dvyniai
Vėžys ir Vėžys
Vėžys ir Liūtas
Vėžys ir Mergelė
Vėžys ir Svarstyklės
Vėžys ir Skorpionas
Vėžys ir Šaulys
Vėžys ir Ožiaragis
Vėžys ir Vandenis
Vėžys ir Žuvys

121 komentaras. Komentuoti>

 • kai kuo panasi kai kuo – ne

  Atsakyti
 • Deimantė
  2014-04-12 15:07

  Na labai jau viskas atitinka :))))

  Atsakyti
 • O as esu vezys gimes 17d. ir vaikysteje atvirksciai nebuvau drovus buvau lyderis mokykloje. O dbr man 21ir tapau drovus net bijau paziureti i moteri 😀

  Atsakyti
 • mangirdas
  2013-11-28 16:04

  Nijole, aš pats esu vėžys. Gimiau liepos 13 dieną. Nors esu ganėtinai jaunas, žinių turiu palyginti nemažai. Vyresni vėžiai gali būti kaprizingi ir tinginiai. Manyčiau kad sudomint jį dirbti ar priversti jį daryti ko tu nori tau reiks jį sugundyti kuo nors. Pavyzdžiui kad ir gera naktis. Arba palepinimas-jo mėgstamas dalykas kurį tu taip pat bent truputį mėgtum. Bėgioti kaip tarnaitei tikrai nereikia bet sioks toks mielas įvykis turėtų sužądinti jo jausmus tau. Sėkmės tau Nijole. Nuo vėžiuko Mangirduko 😉

  Atsakyti
 • Tikrai daug kas atitinka, as skorpione, o draugas veziukas, labai sunku su juo, nuotaiku kaita nenuspejama, neduok dieve pasakysi juokais ka tai is karto paims kaip uz tikra, isizeis ir vaikscios piktas, ir dar isdes turtingu zodynu, kad as tokia ar anokia.Isitikinau kad jei klausysiu ir lakstysiu palei Ji tai bus gerai , riejames ir pykstames vos ne kiekviena diena, O jau koks tinginys tai baisu, nori tureti viska , bet dirbti tingi, tik dejuoja koks jis pavarges, ir kaip jam visur skauda kiekviena diena, zodziu atitinka 99 procentais

  Atsakyti
 • vezys/liutas
  2013-08-11 22:41

  gimiau liepos 20d 00.17h. kazkur skaiciau kad veziai kurie yra gime po 18 dienos turi ir liuto zodiako zenklo pozymiu. ar tai tiesa?

  Atsakyti
 • Sveiki, aš gimiau birželio 22 dieną, tai jau skaitosi, kad vėžys ?

  Atsakyti
 • Milda sako;
  2013-04-08 12:20

  As esu vezys ir kas rasoma bveik,viskas yra tiesa.

  Atsakyti
 • Sigita – aš irgi gimųs liepos 22. Taigi esam vėžiai.

  Atsakyti
 • Bet gimiau aš liepos 1 d.

  Atsakyti
 • O jie viska apie mane gerai žino, ir tikrai mano mėgstamiausia diena pirmadienis ;D 😀

  Atsakyti
 • As labiau linkes keliauti nei sedeti namie 🙂

  Atsakyti
 • Viktorija
  2012-12-14 18:05

  Su savo buvusiu vaikinu abu gimėme liepos 5d, tik skirtingais metais. Sunku net patikėti kokie esame skirtingi. Jis jautrus, romantikas, svajotojas, kitaip tariant toks kaip aprašyta šiame horoskope. Na, o mane atitinka tik keli aprašyti punktai, aš tikrai neromantikė, neprisirišu prie žmonių, galima sakyti, kad beveik neturiu jausmų. Labai blogai sutarėme vien dėl manęs, bet jis buvo linkęs su viskuo susitaikyti, o tai mane dar labiau nervino. Rašoma, jog vėžio idealus partneris – kitas vėžys. Nepritariu šiai nuomonei, manau, kad visiškai nesvarbu koks tavo horoskopo ženklas, svarbu ar tau patinka tas žmogus ir kiek tu pasiryžęs dėl jo stengtis. Tad jei ruošdamiesi su kuo nors rimtai bendrauti, skaitote horoskopą ir aiškinatės ar tas žmogus jums tinka, nekreipkite dėmesio į tai, kas rašoma, juk visi mes skirtingi. Šiuo metu, jau ilgą laiką, bendrauju su nuostabiu šauliu, mes sutariame puikiai, o čia parašyta, kad negalime būti kartu.
  Susidariau tokią nuomonę, kad horoskopai atitinka daugelį žmonių, bet tikrai ne visus, taigi gyvenkite, nekreipkite į juos dėmesio ir būkite laimingi, mielieji! Mano nuomone, svarbiausia bandyti, o su pasėkmėmis, kad ir kokios jos bus, susitaikysite. 😉

  Atsakyti
 • Sveiki, mano sūnus gimė 2005-10-23 22.00 val. Vienur rašo,kad svarstyklės, kitur-skorpionas.Tai kas jis iš tikrųjų?

  Atsakyti
 • Vėžys yra pats blogiausias zodiako ženklas vyrui. Moteriai būti jautriai, nedrąsiai, svajotojai ir su nuolat besikeičiančia nuotaika dar yra ok, bet kai tokiom savybėm pasižymi vyras tai nors imk ir nusišauk.

  Atsakyti
 • Oho taip ir yra… 😀

  Atsakyti
 • Gintarė
  2012-02-06 12:08

  Esu gimusi rugpjūčio 23d. tad noriu paklausti kokiam ženklui priklausau Liūtui ar Mergelei ?

  Atsakyti
 • vat taip vat
  2012-02-06 11:46

  del intuicijos nesuklydo. Labiau megstu vadovauti,nesu romantike,neteikiu jausmams pirmenybes, esu nepastovi ir labai greit isiplieskiu, daug meluoju , daznai apsimetu kitu zmogumi ,meile iskeisciau i pinigus

  Atsakyti
 • Džaneta
  2012-01-21 13:36

  Aš esu vežys ir cia ties yra parasyta apie mane bet ne visiskai tiesa

  Atsakyti
 • As esu vezys ir viskas kas cia parasyta yra beveik tiesa!

  Atsakyti
 • Arnoldas
  2012-01-01 22:24

  „Apie tuos kurie primena veidrodzius” as manau kad tai reiskia jog veziai atspindi zmones, emocijas. Man daznai sakoma kad esu geras panekovas ir po mano pokalbio net geriau pasidaro mano mergina pasake „turi auksine sirdy”;) na tiesiog manau kad mes veziai gerai suprantame zmones perprantame juos atspindime zmones tai kaip jie patys nori…. visai kaip veidrodziais…:)

  Atsakyti
 • as gimiau liepos 2 ir nebezinau kas as ar suo ar kas pagal kinu horoskopa gal galit padeti issiaiskinti?

  Atsakyti
 • Viskas kas čia parašyta yra tiesa, vaikų mylėjimas, ir pan o labiausiai sužavėjo aš gimusi 17d. ,, Pasitikėjimas savimi” :)) visiška tiesa :))

  Atsakyti
 • pastebejau kad mane tikrai veikia nuotaiku kaitos.net negaliu paaiskint kodel bunu geros ar blogos nuotaikos,nors priverst mane blogai jaustis lengva.:D.
  o apskritai tai jei bunu su liudnais zmonem,pradedu iskart taip jaustis,perimu nuotaikas,jei su smagiais,irgi linksmai jauciuos,pradedu taip elgtis.
  o apie suderinamuma tai ,tikra,jei zmogusetinka,negaliu savim justis.atrodo kad kvailiu detis turiu kad tik nesipyktir t.t. begalo ..

  Atsakyti
 • Agnute (vezys)
  2011-11-05 12:11

  Sigita 1.klausimas tu esi vezys as sita dalyka pukiai zinau nes as gimusi liepos 22D.

  Atsakyti
 • visa tiesa apie vezi… net nesitiki jog tai yra is tiesu gryn a tiesa… as suzaveta….

  Atsakyti
 • Kas geriausiai veziuka supranta?-kitas veziukas! 😉 mes kitiem atrodom keisti, sunkiai suprantami. Sleidziantys zmonem geranoriskuma, siltuma, nuosirduma. Tiek, kad ne visi tai ivertina, o tai jau cia ju bedos.. 😛 😉

  Atsakyti
 • As vezys ir nieko panasaus i save negaliu susirasti kad ir kaip be ieskociau. Esu pilnai apsirupines noreciau jau ir pradeti bendra gyvenima bet viskas veltui….

  Atsakyti
 • grina tiesa apie veziukus as gimusi liepos6 diena esu verksne jei kas nesisseka siaip esu seimos zmogus taip viskas atitinka pagal mano zodiako zenkla

  Atsakyti
 • As esu vezys ir visai tuo nesidziaugiu ,nes kai tik kas blogo nutinka as iskart puolu į asaras na zodziu esu silpna del to daug kenciu 🙁 …

  Atsakyti
 • Sveiki vėžiukai! Laukiu jūsų fb grupėje „vėžių klubas” 😀

  Atsakyti
 • As esu veziuke,mano vaikinas mergele… nepasakyciau,kad gerai sutartume,jis visa laika nori buti teisus,o mane tas erzina,pykstames,ir dazniausiai man su juo nuobodu,mes veziukai esame ramesni (na as tokia), tai man norisi aktyvesnio partnerio, o manasis megsta dejuoti,kad yra pavarges.:( na,nelengvi ju charakteriai. O kaip veziukai sutaria su avinais? man labai idomu…. 🙂

  Atsakyti
 • Dvynvezys
  2011-06-17 22:45

  Gimiau birzelio 21d apie 00:00h nakty is 21d i 22d. Koks mano zodiako zenklas? Taip gaunas kad turiu 2 zodiako zenklus?

  Atsakyti
 • JIS vezys
  2011-05-09 19:03

  O kas del ramumo ir nesiruosia pulti, tai kiek dirbau darbuose visados susimusdavau, del to labai daug problemu, kad bunu agresyvus, bet man kiti geri draugai ar seimos nariai aiskina, kad as labai jiautriai reaguoju, del to visad uzsipuolu ir bunu labai agresyvus.

  Atsakyti
 • nepasakyčiau, kad turiu daug pasitikėjimo savimi, deja. gimus irgi liepos22

  Atsakyti
 • Vėžiukė ;)
  2011-01-01 22:13

  Sveiki! Man viskas atitinka, pati esu gimusi Liepos 7d. tik va su partneriais ne kaip… Su liūtais man ne kaip sekasi bendrauti 😉 turiu du pažįstamus avinus, su vienu labai nesutariu, o su kitu labai gerai sutariu.. dėl svarstyklių tikra tiesa.

  Atsakyti
 • Labai daug sasaju su savo charakteriu radau siame straipsnyje, neblogos izvalgos.

  Atsakyti
 • Tikrai 95% straipsnio atinka mane … nuotaiku priklausomybe nuo menulio, uzsispyrimas, jautrumas, seimos ir namu reiksme begalo didele,kazkoks nuolatinis globojimo instingtas, ir kas keisciausia pirmame straipsnyje perskaiciau apie saugumo jausma ir tai tikra tiesa , nuolatos ieskau kazko su kuo buciau saugi.

  Atsakyti
 • Aš esu gimusi liepos 6d.ryte.:)Mano harakteris labai bjaurus,man sunku bendrauti su vyrais…:)

  Atsakyti
 • Vėžiukė ;D
  2010-10-30 20:10

  Viskas tiesa ;D tik su partneriais: as sutariu su visais, nera tokio su kuriuo nesutarciau.. .nebent mano klasiokai… Kas noretu bendraut? ;D tik paklausiau… ;D

  Atsakyti
 • Vėžiai iki liepos 23
  2010-10-30 17:08

  Sigita: tu vėžys. 😉

  Atsakyti
 • Esu gimusi Liepos 22 d. ir dar vakare, bet esu tipiškas vežys, rašoma gryna tiesa 🙂

  Atsakyti
 • Viska pasako teisingai. As esu tokia..:D

  Atsakyti
 • esu tikras vezys ir man patinka mano choroskopas,viskas atitinka.labai nesutariu su avinais,nepakenciu ju pavarsutinisko poziurio mastymo ir noro visiems nurodineti.

  Atsakyti
 • ne kas zinok su dvyniais… is pradziu atrodo, kad draugyste bus labai grazi, smagu kartu leisti laika. bet veliau, kai prasideda kasdieniai rupesciai, dvyniai taip naturaliai nuo ju nusiplauna. jiems sunku parodyt uzuojauta, kai kitas zmogus liudi. o, kai patys buna be nuotaikos, nori gauti kuo daugiau demesio ir kaltina, jei per mazai jo skiri. manau, galima padaryt tokia isvada, kad veziui verta turet gera drauga dvyni, su kuriuo kartais susitiktu smagiai praleist laika,bet rimtai draugystei geriau pasiieskoti rimtesnio zmogaus.

  Atsakyti
 • Gryna tiesa rašoma apie vėžius. :} Esu be galo emocionali ir jautri.. Užtenka vos mane užgauti, ir supykstu ar sugenda nuotaika.. Vos tik užplūsta prisiminimai, kurie man primena kažka gražaus, ir atvirkščiai, ir aš susigraudinu.. Ašaros tiesiog nevaldomai kaupiasi mano akyse.. Tuomet nelieka nieko, kaip tik įsikniaubti į pagalvę ir išsiverkti. Verkiu ilgai, kol nebelieka ašarų akyse. Širdyje pasidaro lengviau.. Išliejus liūdesį, tarsi įgaunu naujų jėgų.. Galiu žymiai blaiviau mąstyti.. Viskas lyg nušvinta kitom spalvom.. ČIA, Žinoma, taip būna ne tik Vėžiam..
  Esu sentimentali.. Kai tik aplanko fantazija, kuriu eilėraščius.. Rašau dienoraščius.. Be to, esu vienturtė, todėl, kaip Vėžiukei, dar sunkiau ir dažniau aplanko liūdesys.. Kad ir kaip stengčiausi jį nuslėpti, ar apsimesti, kad esu geros nuotaikos, neišeina.. Dėl to labai kremtuosi.. Mane erzina tai, kad esu tokia jautri ir vis verkšlenu.. :{
  Bet gana apie tai.. :} Vėžiai yra puikūs guodėjai ir geri draugai. Jie, bent jau aš, nuoširdūs, atviri, net per daug.. Taip pat mes geri klausytojai.. Nesu kerštinga, bet jei kas mane supykdo, tai vargas tam ;D
  O šiaip mes geri Vėžiukai. Ir turim gerų, išskirtinių savybių, kurių neturi kiti zodiako ženklai ;P
  Rašyčiau ir rašyčiau..bet, šiam kartui gana xD
  TAI Va. Kad ir kaip ten, Vėžiai labai šaunūs žmogučiai :}

  Atsakyti
 • veziai visiskai nesutaria su liutais, skorpionais, dvyniais,, bent jau tie, kurie megsta dominuoti santykiuose..

  Atsakyti
 • Man ir su nuotaika tas pats jai tik kazkas gero galiu pasokt is ,,mirties pataklo” Kuriame dar nesu buvusi:-D:-D:-D

  Atsakyti
 • As manau kad cia visiska tiesa . Nes man laaaabai patinka keliauti,atostogaujant ar dar kaip bet tik kad grysti NAMO namai Lietuva…:-) as negaleciau jos palikt:-D o del seimos,jausmu visiska tiesa …Man nieko nera svarbiau uz santykius jai as kazka myliu niekada negaleciau paleisti:-D O menas yra mano GYVENIMAS chi

  Atsakyti
 • TIESA, 100proc. Skaitau ir negaliu patiketi, kad idealiai viskas atitinka….Esu nuotaikos zmogus, galiu susierzzinti nuo menkiausios smulkmenos ir nuotaika dingsta…o atsiranda kazkas linksmo, vel puiki nuotaika 🙂

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.