Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Vėžys ir Liūtas

Paprastai ši kombinacija gera, kadangi Vėžį valdantis Mėnulis atspindi Liūtą valdančią Saulę. Tačiau mylintis namus Vėžys sunkiai supranta Liūtą, visiškai “atsivėrusį” išorėn. O Liūtui, savo ruožtu, Vėžys taptų greitai nuobodus dėl jo apdairaus ir ramaus būdo. Liūto valdingumas stabilizuoja dažnai besikeičiančias Vėžio nuotaikas. Dosnus, atlapaširdis ir striprus Liūtas yra puikus partneris Vėžiui, kuris ieško saugumo ir pastovumo, tačiau dažnai nepasitiki savimi ir savarankiškai negali susitvarkyti su savo charakteriu. Kita vertus, Liūtai nuolat reikalauja dėmesio ir nori jaustis dievinami, jeigu Vėžys bus linkęs nuolat lepinti savo partnerį dėmesiu, tai ši sąjunga tikrai įmanoma. Vėžiui taip pat reikėtų leisti Liūtui dominuoti miegamajame, tuomet įmanoma stabili ir turininga santuoka.

59 komentarai. Komentuoti>

 • Pažistu viena vėžį tai materalistai,isterikai manipuliatoriai,draugauja su tais žmonėm kurie pinigingi.

  Atsakyti
 • Aš Vėžys ir mano vyras Liūtas. Taip visada reikia pagirti ir žavėtis juo.

  Atsakyti
 • Labai iskaudino vėzys,nors mes labai sutarėme.Išejo pas liūtę…

  Atsakyti
 • Dėkui komentatoriams, įžiebėte viltį.

  Atsakyti
 • Nu labai dekui uz sia informacija pats kaip vezys labai padejo atverti akis stengsiuos pasikeisti bet man vienas klausimas kas tave taip iskaudino ? 🙂

  Atsakyti
 • Tiek vyrai,tiek moterys -vėziai,didziuliai materialistai,savanaudziai,manipuliatoriai,melagiai ir apgavikai.Myli tik save..Kiek pazįstu-labai prasti žmonės..

  Atsakyti
  • Labai klystate vėžiai draugiški, ištikimi, niekada nelinki blogo. Nuoširdūs žmonės…

   Atsakyti
 • Isgyvenome 38 metus, labai labai laimingai ir mylejome vienas kita. Taip,kad liūtas ir vėžys tikrai gera sąjunga. Bet deja, jis iskeliavo nezinomyben, issinese viska. Taip,kad nebijokit priešingybių.

  Atsakyti
 • Esu vezys drauge liutuke, kolkas nestebuklas, daug nesutarimu, pykciu del visko, bet ji mane labai traukia tai kaip ir nusileidziu. Mokausi is savo klaidu ir ziuresiu kas bus taciau akivaizdu kad liutai turi sudetinga charakteri ir is ties daug reikalauja is gyvenimo. Vadovavimas didelis, privalo viska zinoti, kontroliuoti visa situacija. Romantikos nera, tik noru sarasas kuris keiciasi kiekviena diena. Zinoma yra ir pliusu, didelis rupestis. Faktu arsenalas kilometrinis, nenugincijamas, taciau man labai padeda gyvenime. Laibai megsta gilias psichologinias temas, galima kalbet ir kalbet su ja visa diena. Zinoma as irgi nesu stebuklas, kaip vezys esu pavydus, greit isizeidziu, reikalauju daugiau jausmu is liutukes puses.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.