Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Vangos pranašystė: Rusija taps pasaulio valdove

Aiškiaregės Vangos mokinys Vasilij Varlamov iš Nižnij Novgorodo keletą metų užrašinėjo savo mokytojos pranašystes.

V.Varlamovas gyvena Nižnij Novgorode ir dirba psichologu – užsiima vaikinų, grįžusių iš Čečėnijos, reabilitacija. Du kartus per mėnesį priima tuos, kuriems reikia jo pagalbos. Tarp jo klientų yra ir žymių politikų ir artistų. Tačiau savo veiklos V.Varlamovas nereklamuoja – netgi kaimynai nežino, kad greta jų gyvena Vangos mokinys…

-Kaip Jūs patekote pas Vangą?

Tai buvo 1990 metais. Liaudies medicinos asociacija nusiuntė mane pas bulgarų žiniuonius studijuoti gydymo žolėmis. O kursų pabaigoje aš nusprendžiau prasimušti pas Vangą ir įteikti jai dovaną – ikoną ir taurę. Privažiavau prie namo, o ten – eilė. Netgi pamatyti Vangą, dedančią į kibirą cukraus gabaliukus, kuriuos atnešdavo jos pacientai (aiškiaregės žodžiais, cukrus kristalizuodavo žmogaus energiją, ir paėmusi jį į rankas, ji patekdavo į vidinį paciento pasaulį), buvo nerealu. Bet staiga greta atsirado vyriškis, kuris šūktelėjo: ,,Ar yra čia ruselis ekstrasensas?”. Aš dėl visa ko pasakiau: ,,Yra!”. Mane nuvedė pas Vangą. Ji klausia rusiškai: ,,Kaip vertinate taikdarį?”

-Kokį taikdarį?

-Aš ne iš karto supratau, kad ji turi galvoje Andrejų Sacharovą, kuris buvo tremtyje Gorkyje (Nižnij Novgorode). Pakalbėjome apie Sacharovą. Ir štai ji pasiūlė: ,,Ar nori pasilikti pas mane?” Man net kojos sulinko! Aš net ir svajoti negalėjau apie tokią sėkmę!

Taip Vasilijus Varlamovas tapo vienu iš aiškiaregės padėjėjų ir pragyveno Bulgarijoje nuo 1990 iki 1995 metų.

-Vangos namuose aš negyvenau, – prisimena V.Varlamovas. – Kaimelyje, kurio pavadinimas Rupetas, nuomojome butą. Vanga atsiųsdavo man pacientų, kurių problemas galėjo išspręsti ne toks stiprus ekstrasensas. Be manęs jai padėjo dar du ekstrasensai, vienas jų buvo iš Rygos. Aš kiekvieną dieną skambinau Vangai ir, jei išpuldavo laiko, ateidavau į svečius.
Varlamovo žodžiais, Vangos dienotvarkė nesikeitė. Vanga keldavosi apie 9 val. Prausdavosi šulinio vandeniu, pusryčiaudavo daržovių arba avižų košės, gėrė beržų sulą. Paskui priiminėdavo pacientus. Po vakaro šeštos vakarieniaudavo – virtos žuvies, virtų kiaušinių ir daržovių. Paskui bendraudavo su artimaisiais arba peržiūrinėdavo suvenyrus, kurių jai atveždavo iš viso pasaulio. Labiausiai Vanga mėgo pliušinius žaisliukus, juos glostydavo ir patyliukais verkdavo. Dažnai Vanga eidavo apsiplauti prie krioklio: atstatyti jėgoms jai reikėdavo gyvo, o ne vandentiekio vandens.

,,Aš grįšiu 2005 metais”

-Kai Vangai prasidėdavo aiškiaregystės ekstazė, netgi oras aplinkui buvo prisotintas elektros iškrovų, – tęsia Vasilijus Michailovičius. – Aš buvau liudytojas vieno iš paskutinių jos pranašysčių. Tai lietė pačią Vangą. Jau po Vangos mirties ėmė kalbėti, kad ji būk tai pranašavusi, jog Bulgarijoje turi gimti mergaitė su jos siela. Bet tai nevisiškai taip. Prie manęs Vanga kalbėjo, kad bendravo su savo mirusios motinos siela. Ir ši siela gyvena Paryžiaus Notr-Damo katedroje. Motina jai pasakiusi, kad antrą kartą Vanga bus pagimdyta Prancūzijoje ir kad ši mergaitė taip pat turės fizinę negalią. O preliminari gimimo data – 2005 metai.

-Ji jus mokė aiškiaregystės?

-Kaip galima išmokti tų dalykų, kuriems ji buvo gabi? Prie manęs ji pasakojo vienai moteriai, kur žuvo jos giminaitis ir kur yra jo kūnas, – apsiriko tik viena raide nežinomo upelio pavadinime kitoj šaly!

-Yra nuomonė, kad Vangos fenomenas – iš tiesų Bulgarijos spec. tarnybų darbas. Kad informaciją apie pacientus jai rinko kambarinės viešbučiuose ir t.t.

-Aš nemačiau ir negirdėjau nieko, kas galėtų patvirtinti tokią nuomonę. Net jeigu ir būtų taip, tai, žinoma, Bulgarijos spec.tarnybų kaltė yra dėl ,,Kursko” žūties. Pamenate jos pranašystę: ,,Kurskas nueis po vandeniu ir visas pasaulis jį apverks…”

Likus dviem metams iki mirties Vanga pareiškė Varlamovui, kad jis savo misiją prie jos jau atliko.

-Ji pasakė, kad mano žemėje manęs reikia, o pas ją ,,srautas greitai išseks”. Aš tada neišdrįsau paklausti, ką ji turėjo omeny, bet dabar suprantu, kad Vanga jautė savo mirtį.

Vanga – apie Rusijos ir pasaulio ateitį

,,Viskas ištirps tarsi ledas, ir tik viena pasiliks – Vladimiro, Rusijos šlovė. Pernelyg daug pastatyta ant kortos. Niekas nesugebės sustabdyti Rusijos. Viską nušluos ji nuo savo kelio ir ne tik išliks, bet ir taps pasaulio valdovu”.

,,Rusija suplonės ir vėl užims savo vietą”.

,,Rusijoje gims daug naujų žmonių, kurie sugebės pakeisti pasaulį”.

,,Kosmose atras gyvybę ir taps aišku, kaip gyvybė atsirado Žemėje”.

,,Žemėje iškas didelį miestą, kurio dėka žmonės daugiau sužinos apie savo praeitį”.

,,2018 metais traukiniai skraidys ant laidų nuo saulės. Naftos gavyba nutruks, žemė ilsėsis”.

2004 metams Vanga išpranašavo pablogėjusią ekologinę situaciją ir daugelio gyvūnų bei žuvų išnykimo pradžią ir netgi vabzdžių – bičių.

Šaltinis: laikraštis „Margiris” (2002 metai)

Raktažodžiai:

, ,

22 komentarai. Komentuoti>

 • to Redai
  2015-03-31 22:36

  Tu pirma pasiskaityk prieš rašant. Šis straipsnis publikuotas ~2010 metais, o pats interviu darytas 2002 metais

  Atsakyti
 • Kažkaip kiekvienam laikraštyje vis skirtingos tos pranašystės 😀 Rašinėjat , kaip patogiau, taip sakant pagal situaciją 😀

  Atsakyti
 • Viktorija
  2014-11-30 21:46

  ”Ropke” 3 pasaulinis karas jau prasidėjęs. Niekas jo nemato, negirdi. Bet pripažinta, kad jau prasidėjęs
  Pasaulisi škrypo iš visų normų. 🙂

  Atsakyti
 • As Kai paskaiciau man baisu darosi tai is tikro gali buti tiesa.Ziurekite kas dabar darosi su Rusija ir Ukraina.

  Atsakyti
 • idomu dabar del Wladimiro:) jis pasaulio valdovas Putinas?nu pildosi

  Atsakyti
 • Viskas pildosi

  Atsakyti
 • nu 3 pasaulinio tai tikrai nebus kaip kad megsta daug kur dabar rodyti ir siurpinti zmones. koks durnius tam galetu ryztis kad paskui likusi gyvenima praleisti kazkokiam kad ir prabangiam bunkeryje. radijacijai pasisalint reikia ne vieno 100metu. daugiau tiketina biologinio ginklo panaudojimo taktika pries kokia valstybe , pvz amerika pries kokia kinija. bet ir tai butu netiesiogiai , o kaip kad gamtos duota . nu pvz kaip pauksciu gripas. tokie scenarijai tiketini ,nes zmonija dauginasi per dideliais tempais , nebus tiek resursu kad prasimaitint visiems, antras dalikas gyvenamo ploto trukumas , pvz kinija. ten dauginasi zmones kaip skeriai. yra ir kitas scenarijus , zeme gal but ir pati apsivalys nuo per didelio skaiciaus zmoniu , kaip kad buvo viduramziais – pavizdys maras , ar kazkokie gamtiniai kataklizmai. nes zmonija dar pakankamai silpnai is savo klaidu mokinasi.turi pasikeist zmogaus mastymas , o per ka jis pasikeicia- per tam tikrus isgyvenimus , vargus

  Atsakyti
 • Visai idomiai

  Atsakyti
 • Hello Killy
  2010-07-05 12:01

  as noreciau pamatyti Vanga jei ji tiek daug ispranasavo ir ka ji ispranasavo tas ir atsitiko ar tai gali buti tiesa kad ir mes europieciai mirsime kaip vanga ispranasavo?

  Atsakyti
 • kosmosas:)
  2010-03-03 18:29

  lb tikiu tokiais dalykais.tik nenoreciau kad viskas isipilditu

  Atsakyti
 • Man labai patiko pasiskaitineti ir suzinoti apie Rusija ir apie Vangos aiskeregyste ir musose yra aiskeregiu gal ne tokie stiprus bet ju yra tuo as labai tikiu.pav.man paciai pries ka nors perkant ar sakant ka nors reiksmingo pasiklausiu saves kaip man pasiielgti ir gaunu atsakyma.bet jeigu nesusimastau ir neuzklausiu tai paskui reikia gailetis.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.