Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Vandenis

vandenis VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

„Apie tuos, kurie gimsta per pūgas…”


Stichija: Oras
Planeta: Uranas
Diena: šeštadienis
Devizas: „Aš žinau”
Spalva: šviesiai pilka, violetinė
Akmuo: granatas ir cirkonas
Valdomas namas: Vienuoliktas
Kryžius pagal savybes: Fiksuotas
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Tigras
Priešais esantis ženklasLiūtas

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Vandenis
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Vandenis
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Vandenio simbolis – dvi bangos, tačiau tegul jos jūsų nesuklaidina: Vandenis yra oro ženklas. Kaip ir vanduo, jis nuolat juda, laiko tėkmės nešamas tolyn. Jam vadovauja ne jausmai, o protas, mažai domina gyvenimas “čia” ir “šiuo metu”. Nuolatos ieško pokyčių, didelių perversmų, tai tiesiog apsigimęs revoliucionierius. Tačiau Vandeniui reikalingas ne perversmas dėl perversmo: jame jis mato teisingesnės visuomenės, kurioje visi žmonės bus lygūs, perspektyvą. Vandeniui labai artimas Didžiosios prancūzų revoliucijos šūkis “Laisvė, lygybė, brolybė”. To laikotarpio smurtiniai ekscesai jam, kaip proto žmogui, yra, žinoma, svetimi. Vandeniui labiau priimtinas išradingumas ir technikos vystymasis, keičiantis gyvenimą. Laisvė, kurią jis nori iškovoti kitiems, reikalinga ir jam pačiam. Iš visų Zodiako ženklų Vandeniui reikalingiausia visiška nepriklausomybė. Visais įmanomais būdais jis kratosi bet kokių suvaržymų. Silpniau išsivysčiusios asmenybės pasitenkina savo laisvės troškimą demonstruodamos daugiau išoriškai: ekscentriškai besielgdamos ar išsiskirdamos neįprasta apranga.

Vandeniui dažniausiai būna malonūs ir įdomūs pašnekovai, kupini įvairių netikėtumų. Deja, jie nelabai patikimi. Nors labai mielai išdėsto savo idealus, tačiau konkreti veikla sukelia sunkumų – daug pažada, bet mažai padaro. Todėl, nepaisant to, kad yra visų mėgiami, jie dažnai lieka vieniši. Konservatyvesniems žmonėms nepatinka Vandeniui būdingas revoliucingumas, dažnai palaikomas nebrandumu.

Meilės srityje Vandeniui iškyla panašios problemos. Jis draugiškas ir malonus, tačiau sunkiai sekasi išvystyti gilesnius jausmus, kaip, beje, ir kitiems oro ženklams. Be to, sukurti tvirtesnę sąjungą jam dažnai trukdo jo išankstinis nusistatymas. Tačiau jei antroji pusė sugebės atleisti jam visas lengvapėdiškas išdaigas, tai su tokiu partneriu niekuomet nenuobodžiaus.

Pirmasis dekanas (sausio 21 – 31 d.). Pagrindinis devizas – vyriškumas.
Kliūtys ir trukdymai, prieš kuriuos palūžta kiti, – šio periodo žmogui tik jėgų patikrinimas. Jis prisikasa iki reikalų esmės, apgina idėjas, jeigu joms gresia žlugimas. Patirtis išmokė jį panaudoti sugebėjimus savo gerovei siekti. Jis nebijo konkurencijos. Šeima – pasididžiavimo ir pasitenkinimo šaltinis. Jis moka suderinti malonumą su naudingumu, ir tai padaro jo gyvenimą visavertį, užtikrintą ir racionalų.

Antrasis dekanas (vasario 1 – 9 d.). Pagrindinis devizas – atvirumas.
Turi atvirą veidą, jo sąžiningumo liudininką. Apgaulė nepriimtina jo natūrai. Todėl nieko nebijodamas tiki savo sumanumu ir tiesumu. Visi žino, kad juo galima pasitikėti, todėl įsigyja daug draugų. Jo reputacija nepriekaištinga, pasitiki savo vidiniu balsu. Mėgsta besikeičiančias situacijas. Gyvenimo pateikiama įvairovė jam nuostabi.

Trečiasis dekanas (vasario 10 – 19 d.). Pagrindinis devizas – įžvalgumas.
Jeigu teisingas posakis, kad „genijus – tai begalinis sugebėjimas kentėti”, tai jis tikrai genialus. Nuo gimimo jam būdingas meistriškumas ir tikslumas. Tikslus visur: laiko atžvilgiu, maitinimosi, ėjimo miegoti ir t.t. Pasididžiavimas pasiekimais įpareigoja jį. Jei specializuojasi kokioje nors veikloje – geresnio už jį specialisto nerasti. Patartina nepersidirbti. Jam vertėtų išmokti atsipalaiduoti ir savo darbus paskirstyti kitiems.

Charakteris

Vandenis astrologų vadinamas genijų ženklu. Jo atstovai tiesiog dievina teisingumą, pasižymi labai plačiais interesais, skvarbiu protu ir originaliomis idėjomis.

Privalumai: originalumas, proto platumas, draugiškumas.
Trūkumai: abejingumas, susvetimėjimas, nepaklusnumas.

Vaikystė

Mažyliai Vandeniai – dideli patrakėliai, nors išdaigas iškrečia vien tik iš nenugalimo noro užsiimti kažkuo nauju ir neįprastu. Mokykloje neretai jiems sekasi ne ypač gerai, užtai jie pasižymi eiliuotojų ir piešėjų talentu. Daugelis Vandenių mielai mokosi groti įvairiausiais instrumentais. Nuo ankstyvos vaikystės jie nuolat apsupti daugybės žmonių, nes traukia dėmesį savo nekaltomis eibėmis ir geba pakelti nuotaiką kiekvienam. Paaugliai Vandeniai išsiskiria mąstymo ir elgesio savarankiškumu. Tėvams tereikia tik mokėti nukreipti savo vaikų siekius teisinga linkme.

Vyras – Vandenis

Darbas. Vandenis – tai žmogus, kuris iš prigimties yra reformatorius, nuolat siekiantis savęs paties ir aplinkos atsinaujinimo. Svarbiausia jam – ne šlovė ar pinigai, o jo atliekamo darbo rezultatas. Tačiau šio ženklo atstovai neretai užsiima ir verslu, nes jų praktiškumas neleidžia jiems visiškai nekreipti dėmesio į materialinę gerovę. Vandenius retai kada tedomina nuo dabartinės situacijos nutolusi ateitis.

Svarbiausias jų trūkumas dirbant – nemokėjimas laiku priimti reikalingus sprendimus. Vandenį domina visa, kas nauja ir neįprasta, ypatingai technika, jam reikia kintančios veiklos. Šiam oro ženklui nepriimtina rutina, jam svetimas patikrintas mąstymo būdas. Televizija, kosmonautika, kompiuterinė technika – tai profesinės sritys, artimiausios Vandeniui. Taip pat tinkančios profesijos Vandeniams – tos, kurios susijusios su kieno nors kontroliavimu, mokslu, prekyba. Kadangi jie mėgsta bendrauti su žmonėmis, gali tapti gerais mokytojais, socialiniais darbuotojais, psichologais, fotografais. Tarp šio ženklo atstovų pasitaiko ir kūrybiškų asmenybių: rašytojų, poetų, dailininkų.

Draugystė. Vandenis šiaip jau yra tikras draugiškumo įsikūnijimas. Todėl šio ženklo atstovai visuomet ir turi daug draugų bei bičiulių. Būdami geros širdies, jie nuolat pasirengę dėl savo draugų net aukotis. Ir troškimas pagelbėti kitiems jų širdyse neužgęsta visą gyvenimą. Tačiau tokia Vandenio pagalba nėra visai nesavanaudiška. Jeigu žmogui, kuriam reikia jos, Vandenio ateities planuose nenumatytas joks vaidmuo, tai ir pagalbos jam iš Vandenio tikėtis neverta.

Meilė. Vandenius labiausiai domina ir traukia viskas, kas nauja, todėl jie nepasižymi ypač dideliu pastovumu artimuose meilės santykiuose. Šio ženklo atstovai netiki vieninteliu ir nepakeičiamu idealu, o tai išlaisvina juos nuo kamavimosi dėl išdavystės ir leidžia įsimylėti vis iš naujo. Neretai Vandeniai, net ir patys to nesuvokdami, gali įskaudinti mylimą moterį savo abejingumu ar šaltumą primenančiu santūrumu. Kūniškuose santykiuose jiems svarbiausia jausti visišką tarpusavio atsidavimą. Vandeniai nuolat ieško savo partnerėje pirmiausiai bendražygio, o bendravime vertina nepriklausomumą. Laiminga santuoka Vandeniams gali būti su Svarstyklėmis, Dvyniais ir Avino ženklų moterimis.

Moteris – Vandenis

Darbas. Moterys Vandeniai paprastai yra labai praktiškos, neretai išsiskiria analitiniais sugebėjimais bei atsidavimu tikslui. Todėl karjerai daugeliu atvejų jos ir skiria didžiausią dėmesį. Moterys Vandeniai yra patiklios, dažnai jaudinasi dėl kitų, bet jų artimiesiems to dėmesio lieka per mažai. Šio ženklo atstovės pakęsti negali rutinos, kad ir kuo beužsiimtų, jos stengiasi suteikti tam savotiško grakštumo ir viską atlikti tobulai. Tačiau pačios retai kada jaučiasi laimingos ir patenkintos, užsiimdamos profesine veikla. Moterys Vandeniai niekaip negali susitaikyti su daugelyje profesijų neišvengiama disciplina ir galbūt todėl labiausiai atsiskleidžia ir didžiausios sėkmės pasiekia būtent kūrybinėse profesijose.

Draugystė. Šio ženklo atstovėms be galo patinka linksmai leisti laiką ir pramogauti, o į savo nepabaigiamas šventes ir vakarėlius jos nuolat įtraukia ir visas drauges bei pažįstamus. Jaunos šio ženklo merginos dažnai mėgsta ypač ekstravagantiškus apdarus ir šukuosenas, tuo šokiruodamos ne tik vyresniąją kartą, bet neretai ir savo bendraamžes. Nepaisant šiaip jau būdingo išrankumo draugų atžvilgiu, Vandenio ženklo atstovėms pasitaiko užmegzti ir atsitiktinių pažinčių. Moterys Vandeniai tik retai kada įsiklauso net į artimiausių draugių patarimus.

Meilė. Moterys Vandeniai gana lengvai ir greitai išteka. Tačiau santuokoje jos labiausiai vertina galimybę sukurti ir palaikyti šeimoje būtent nepriklausomus santykius. Šio ženklo atstovės retai kada moka gerai gaminti, bet paprastai uždirba tiek, jog gali sau leisti valgyti restoranuose. Originalumas, ekstravagantiškumas, nepriklausomybė – štai pagrindiniai šio ženklo moters bruožai. Moterys Vandeniai individualistės ne tik darbe, bet ir meilėje.

Patarimai vyrams: Vandenio ženklo moterys yra geros gyvenimo draugės. Jos nemėgsta apkalbų, jomis galima pasikliauti. Vandenės moka suprasti ir atleisti, bet kartais ir joms prireikia pagalbos bei paramos. Būkite atidesni, jei šalia jūsų gyvena moteris Vandenė. Dėmesys jai suteiks namams žavumo, o jūsų santykiams tikrumo.

Sveikata

Vandeniams, kaip ir kitiems Oro stichijos atstovams, gresia nemažai ligų. Saturno poveikis gali lemti negalavimus kojose – nepaaiškinamus traukulius, įgimtas kojų pirštų deformacijas, dažnus išnirimus ar lūžius. Uranas, savo ruožtu, neigiamai veikia organizmo kraujodaros sistemą, skatina padidėjusį prakaitavimą, nulemia polinkį į plokščiapadystę ir dažnus pėdos sąnario patempimus. Be to, Vandeniai neretai serga ir cukriniu diabetu.

Kadangi Vandenių kraujagyslių sistema nepasižymi stiprumu, šio ženklo atstovai sunkiai pakelia ir karštį, ir šaltį. Vasaromis Vandeniai vaikšto pasidengę prakaito lašeliais, o ilgiau pabuvę šaltyje, pradeda skųstis reumatinio pobūdžio skausmais nugaroje ir sąnariuose.

Vyresni Vandeniai neretai kenčia nuo mazginio venų išsiplėtimo. Vos peržengus keturiasdešimtmečio slenkstį dėl prastos kraujagyslių būklės jiems gali pradėti vystytis trombozės. Kadangi gydyti šią ligą ypač sunku, būtinų priemonių reikia imtis, vos pasireiškus pirmiesiems požymiams. Dėl blogos kraujotakos juos dažnai kamuoja aritmijos, kurios kartais gali tapti ir miokardo infarktu.

Gastritas ir skrandžio opa – taip pat Vandeniams pažįstamos ligos. Tačiau nuo jų, kaip ir nuo visų kitų ligų, galima apsisaugoti teisingai ir reguliariai maitinantis, dažnai būnant gryname ore ir užsiiminėjant gydomąja mankšta. Be to, Vandeniams būtinas visavertis miegas, kurio dažnai pritrūksta dėl bohemiško gyvenimo būdo.

Dar viena šio ženklo atstovų ypatybė yra ta, kad nors pagal charakterį jiems artimos apniukusios dienos, lietūs ir pūgos, tačiau tuomet pablogėja jų savijauta. Liaudies medicina pataria Vandeniams vėjuotais orais ieškoti pagalbos aromaterapijoje. Tam tikslui ypač tiks snapučių, apynių ar kedro eteriniai aliejai.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – obuolių actas, imbieras, pipirai.
Vaisiai – citrinos, kriaušės, persikai, mandarinai, abrikosai, slyvos, vynuogės, figos, bananai.
Daržovės – ropiniai svogūnai, svogūnų laiškai, agurkai, ridikai, moliūgai, bulvės, morkos, petražolės, aguročiai, baltagūžiai kopūstai, ropės, žalieji žirneliai.
Ankštinės daržovės – pupelės, daržo pupos.
Riešutai – graikiški ir žemės riešutai.
Grybai – šampinjonai, pievagrybiai, visos valgomųjų „baltųjų” grybų rūšys.
Kruopos – grikių, kviečių, kukurūzų.
Bitininkystės produktai – grikių ir spygliuočių medus.
Riebalai – ančių ir elnių taukai.
Aliejus – sezamo ir saulėgrąžų.
Mėsa – aviena, jautiena, triušiena.
Paukštiena – antiena, vištiena.
Žuvys – karšis, baltasis omulas, sterkas, karpis.
Pieno produktai – varškė, grietinėlė, kefyras, grietinė, pienas, fermentinis sūris.
Gėrimai – juodoji arbata.
Perdirbti produktai – cukrus, saldainiai, krakmolas.

Poilsis ir kelionės

Susierzinęs Vandenis būna griežtas ir nesugyvenamas. Tokios būsenos žmogui neverta rodytis viešai, gali padėti nebent susitikimas su bendraminčiais. Niekas taip nenuramina Vandenio, kaip naujos idėjos, netikėti sprendimai, kompiuteriniai žaidimai, fantastinė knyga, filmai, sporto varžybos.

Vandenis tegul pasimėgauja judesių mankšta. Tai malonus žaidimas Vandeniui, nepakenčiančiam griežtos rutinos. Išmokus keisti senų judesių stereotipus, galima atsisakyti ir senų įpročių. Atsisėsti ant kėdės ir stebėti, kada geriausiai jaučiamas svoris. Pasitraukti ant kėdės krašto, nesiremti į atlošą. Kojomis remtis, kai sėdi, nereikia. Perkeliant svorį truputį į priekį ar atgal, pilvas įsitempia. Pratimą reikia kartoti kelis kartus.

Po šiuo zodiako ženklu gimsta originalaus mąstymo ir gyvenimo būdo žmonės. Jų idėjos gali pralenkti laiką ir likti nesuprastos. Bet šie žmonės nesistengia nieko kitiems primesti ir netgi siekia, kad esantys šalia jų taip pat būtų laisvi. Keliaudami su Vandeniais pastebėsite, kaip greitai jie sugeba užmegzti naujus ryšius, elgiasi nevaržomai. Jie tiesiog negali gyventi nebendraudami. Būdamas šalia Vandenio, kiekvieną akimirką gali tikėtis pamatyti vis naują asmenybę. Šie žmonės pasižymi ir psichologiniais sugebėjimais, o bendrakeleivius gali nustebinti tiesiog pranašišku ateities žinojimu. Rinkdamiesi kelionę, Vandeniai paprastai ieško ko nors originalaus. Jiems labai svarbios tolimos kelionės. Čia turi būti geros gyvenimo sąlygos, skanus maistas ir jokių nesusipratimų. Geram Vandenių poilsiui reikalinga ir gera kompanija.

Vandeniai negali pasigirti stipriu imunitetu ir puikia nervų sistema. Jei tai – Jūsų ženklas, nuvykę į saulėtą pakrantę, nepersikaitinkite, siekdami kuo stipresnių įspūdžių, visada pagalvokite, ar nerizikuojate savo sveikata.

Keliaudami Vandeniai geriausiai jaučiasi kalnuose, tarp jų yra nemažai aistringų alpinistų. Vertėtų aplankyti Rusiją, Estiją ir kitas Pabaltijo valstybes.

Suderinamumas

Vandenis ir Avinas
Vandenis ir Jautis
Vandenis ir Dvyniai
Vandenis ir Vėžys
Vandenis ir Liūtas
Vandenis ir Mergelė
Vandenis ir Svarstyklės
Vandenis ir Skorpionas
Vandenis ir Šaulys
Vandenis ir Ožiaragis
Vandenis ir Vandenis
Vandenis ir Žuvys

149 komentarai. Komentuoti>

 • Regimantas
  2010-11-20 03:15

  Mano zodiako zenklas vandenis , ir man jokiu problemu su skorpijonia… Atvirksciai labai geri santikiai … Manau tai tiesa (priesingybes traukia vienas kita)

  Atsakyti
 • As esu vandene, bet, priesingai, is horoskopo didzioji dalis netinka man. Is tikruju netikiu as horoskopais, manau, kad tai tik pasakos ir tiesiog pramoga.

  Atsakyti
 • dianulia
  2010-11-11 13:40

  Visa tiesa as esu vandenis, cia as net nenustebau viska perskaicius nes realiam gyvenima viskas taip ir klostosi.Bet man taip labai nepatinka….

  Atsakyti
 • Deividas
  2010-11-06 22:41

  Ka as supratau perskaites siuos visus visus komentarus, kad viskas viskas priklauso tik nuo pacio zmogaus, kaip jis save ugdo. Zmoniu santykiai priklauso ne nuo horoskopo, o nuo charakterio savybiu, nuo aplinkos, kurioje gyveni. Pazystu tris vandenius puikiai, tai visi jie skirtingi. Mano horoskopas jautis (tik neuzpulkit ;D ) tai vat, o antroji mano puse, mano meile yra vandenis. Mes puikiai sutariam ir nesipykstam, o jei susipysktam, tai stengiames abu nusiraminti, ilgu konfliktu tarp musu nera. Bukite visi su visais ir neziurekite, kas ka raso, nes ne su straipsniu ar komentaru gyvensite, o su zmogumi, kuris turi savita isskirtini charakteri, galinti visiskai neatitikti tu aprasymu 😉 Santykiu garantas- supratingumas.

  Atsakyti
 • Na mano draugė yra vandenis, o aš liūtas mes labai gerai sutariam ir liūtas su vandeniu tikrai gali labai gerai sutarti. :]

  Atsakyti
 • vandenis 42
  2010-11-03 23:13

  reikia buti kantriam pirmus 15 metu o po to viskas pamazu stoja i savo vietas … Gal taip ??? 🙂

  Atsakyti
 • Apie partnerius klysta,kas geriau gali parinkti tau zmona?,tik pats.O kad vandeniai pasizymi isskirtiniu mastymu,tai tikrai tiesa.

  Atsakyti
 • hm, abu tevai jauciai, mociute skorpionas o sesuo vandenis, tad galiu pasakyt stai ka. su sese nors ir tas pats zenklas esam, mudvi esam visiskai skirtingos savo chararkteriu ir pna. su tevais sutariu manau kaip ir daugelis su savaisiais, nors kartais ir atrodo keistas ju poziuris i pasauli, su skorpionu-mociute,bendravimas super. geriausia mano drauge yra liute, bet va su vaikinais liutais nors ir jie kazkaip vis pasitaiko, gerai buna, bet galioausiai nieko gero nesigauna.bendrauju su skorpionu vaikinu, patinka, atrodo labai lengvas, paprastas ir tinkantis atitinkantis ir patinkantis bendravimas.

  Atsakyti
 • Deimante
  2010-10-28 19:27

  Cia gryna tiesa… bet su liutais – abejoju. su Liutais ir kitais zodijako zenklais as gerai sutariu.Bet seip tai viskas ciki piki ir tiesa.. 🙂

  Atsakyti
 • sedejau be zado tiesiog. beveik viskas atitiko isskyrus, kad bailus, nes as tokia neesu… bet siaip tai….

  Atsakyti
 • Vandenė
  2010-10-26 10:55

  Idomu paskaityt apie save 🙂 . Taip, su svartyklėm sutariu puikiai. Tačiau dvyniai… Jie mane erzina, negaliu aš iglai su jais būt, nervuoja ir knisa 😀 Nei su vyrais dvyniais nei su moterimis, nors turiu kelias drauges dvynes, bet pabuvus kartu ilgiau nei para nežinau, bėgam viena nuo kitos, arba nenorim viena kitos matyt 😀 na o su skarpionais… Nežinau, tačiau sutariam gana neblogai 🙂 Tačiau kai abudu pasišiaušiam, tai ramybės namuose nelauk 😀

  Atsakyti
 • viskas grinai lyg apie mane asmeniskai raytu. galiu pasakyti tiek net su 3 veziais draugavau pradzia visada nuostabi, bet ilgai tai nesitesia. visiski atbuliniai, nuotaikos labai svyruoja vienu metu vos i subine nelenda, o po akimirkos jau varo ir tik ziuri kaip tau iznybt. apie jaucius. (toki taip pat turejau :D)materialistas ziaurus. netiesa kad nevaziuotu i uzsieni nes juos traukia visur kur galima gerai uzdirbt tik tiek kad visad grys namo ir tikrai megsta gamta ar kur arciau gamtos. ir sustingelis kazkoks. bandyk ikalbint – niekaip neikalbinsi uzsispiria ir nieko jau nepadarysi. avinai. moterys tikrai nestabilios psichikos arba keistos labai. vyrai – mano geras draugas buvo avinas. tai labai gerai bendraujasi kol nepradeda uzknisti perdidelis demesys. arba kai nori ramybes, atsipust, apie nieka negalvot…tu pasakai kad nori ramybes ir nieko rimto nemastyti kai sakant pailsinti smegenis ir tau po keliu akimirku pareina sms (nuo to paties asmens kuriam tai sakei (neveltui AVINAS)) ”davai apie ka nors padiskutuojam” krc jausmelis kaip su plyta per gava! Dviniai – veidmainiai ir melagiai. Liutai – seip pradzioj visad idialiai sutariu, bet viskas greit keiciasi..perdaug valdzios geidzia (nors nepasakyciau kad veziai nuo liutu atsiliktu..). mergeles – perdideli pedantai, bet sutariu :)patinka man tvarkingi vaikinai 😉 zuvis – slidus tokie. sauliai – linkmi zmones, faini tokie 🙂
  tai tiek trumpai kiek pati asmeniskai isitikinau, nezinau musu nuomones sutaps ar ne bet koks skirtumas 🙂

  Atsakyti
 • vandenile, vanile
  2010-10-06 15:54

  neturiu daug draugu, turiu puikia seima, megstu vienatve, nemegstu minios, gerai pasijuntu toje vietoje kur nera daug zmoniu, tai nereiskia kad megstu buti visiskai viena, reikia man ir draugijos. vaikysteje buvau vienokia , kai gime brolis persiverciau, nes savyje pajaunejau mastysena, jaustis kiek irzlesne del to kad tevu demesi reikejo dalytis pusiau. bet dabar jam ateina paauglyste o man jaunyste.buna problemeliu, toks amzius, be to jis oziaragis, gal tai lemia musu nesutarimus.

  Atsakyti
 • beveik atitinka, ypac paskutine pastraipa, be galo megstu laisve, jei pajuntu kad kazkas bando susekti ka veikiu, ar ka planuoju – is kart ima pyktis, gali sunervinti, kas irgi budinga vandeniams. Gyevenu su Saulio zenklo zmogum ir labai gerai sutariam jau daug metu 🙂 man tikrai budingas spontaniskumas, svajojimas paie ateiti, i darba ziuriu rimtai. Super 🙂

  Atsakyti
 • Vandeniai nuostabiai nuostabus 🙂
  mes-laisves zmones. Dziaugiuosi ir didziuojuosi, kad mano mastymas nestandartinis. man komplimentas buna, kai pasako, jog as keista 🙂
  kaip oro zenklui, tiesiog privaloma buti auksciau nuo zemes atitrukus 🙂
  Esu vandenis ir tuo didziuojuosi 🙂

  Atsakyti
 • esu pats gimes po vandenio zenklu beveik viskas parasyta teisybe tik tame, kad palei mano charakteri sutariu geriausiai su skorpionais 😀

  Atsakyti
 • Mindaugas
  2010-09-27 15:48

  labai viskas atitinka… as pats vandenis.. beveik 90 procentu tiesa.. jautis mums nepakeliui.:)

  Atsakyti
 • perskaiciau viska ydomumo delei buvo smagu skaityt tiesa, esu vandenis ir tuo didziuojuos mes orginalus , pvz as megstu labai laisve ,demesy… Daug supanciu zmoniu nervina savo banalumu ir minciu uzkodavimu neatvirumu , dievinu atviruma, siaip geriausiai tinka vandenis-vandeniui ce faktas bet daug kas sako kad palaidas gyvenimas gali but ateity 😀 siaip abu tewai mano skorpionai sutariu gerai nors vyriskos lyties atstovas daznai kelia bures stabdo kele manajam tas varzo mane ir siutina moteriska lytis normaliai sukalbama jai nesigilini i jos mano gyvenimus tada lyg du laivai praplaukiam vienas salia kito, mano sese jautis didziausias kosmaras riejames nezmoniskai nesutinku kas antru jos zodziu nors tas zodis bereiksmis pvz.: ai, oj , ar dar koks paprastas zodelis , jie tiesiog veda is kantrybes norisi sudraskyt i gabalus net tada kai jie nekalba o tik vaiksto 😀 Smagus vandeniu zenklas…

  Atsakyti
 • Vandeniuke Evelina
  2010-09-20 03:06

  Esu vandenis 02.13,bet zinot ka? Kazkoks netipiskas,nes skaiciau viena,antra karta ir labai daug kartu priestaravau tam ka perskaiciau…net galvojau,kad galbut esu nevandenis 😀
  *nesuka sau galvos dėl žemiškų rūpesčių (dar ir kaip suku)
  *neramūs (rami gal net per rami)
  *nepastovūs (labai pastovi)ir t.t
  Bet vat sita mintis „Niekas jų neprivers sakyti ar daryti to, ko jie nenori” tai jau tikrai,kad niekada niekas nepriverte,neprivercia ir neprivers! 🙂

  Atsakyti
 • galiu pasakyt is patirties su skorpionais sutariu puikiai su dvyniais esame labai panasus o svarstykliu isvis nepakenciu

  Atsakyti
 • Osvaldukas
  2010-07-29 20:49

  oj tikrai tikra tiesa man patiko ka perskaiciau apie save:)

  Atsakyti
 • nieko neigiamo o apie teigimus dalykus– AISKU, KAD KIEKVIENAS KAZKA SAU PRISITAIKYS!!PABANDYKIT GAL PARASYt KAZKA NEIGIAMO:) tada tikrai atsiras daug kurie nebematys saves sitame zenkle—elementari logika—elementari psichologija…

  Atsakyti
 • kornelija
  2010-07-19 14:10

  daug tiesos…bet ….mano vyras jautis,o as vandenis mes jau beveik 10 metu kartu ir nesibaram,sredziam visus nesusitarimus graziai….manau su kiekvienu zmogum galima rasti bendra kalba-tik reikia labai to noret abiem.beje ir mano sesuo liutas-taipogi neturim problemu bendravime…..tai va

  Atsakyti
 • na nzn kaip jus taciau nors idomu paskaityti ka raso apie zodiaklo zenklus taciau as netikiu kad galim nesutarti kazkas taigi esam visi skirtingi kaip cia galima taip nustatyti kam cia kas tinka kam ne cia priklauso nuo charakterio tik nuo jo pan turimm visi tik mazai kas tai supranta kas istikruju svarbiausia poroje bet as tikiu kad suprasit kai tai patys patirsit sekmes juk visiem…:-)

  Atsakyti
 • kai nori viskas suderinama, mano tėvai jaučiai, o broliai skorpionas ir liūtas, o aš vandenis… ir sutariam neblogai. O geriausiai su Liūtu ;). tereikia tik pasistengti. Nors su skorpiu gana sudėtinga 😀

  Atsakyti
 • nepritariu kad vandeniai nesutaria su liutais atvirkščiai jie puuikiai sutaria ;//

  Atsakyti
 • to Gintariux/Vandenis
  2010-06-15 16:39

  turi prisimint kad tavo gyvenimas yra ne horoskopas, taj tavo gyvenimas, kuo daugiau galvosi apie sita straipsny,tuo labiau grausiesi.neleisk sitam straipsniui sugriaut to seno,gero rysio su tavo moterimi,atsimink kad ir tiki situo viskuo, nesiciesink saves o pagalvok geriau apie savo jautukes jausmus.kalbu is patirties

  Atsakyti
 • As eus Vandene cia rasoma kad blogai sutariu su liutais bet as gerai sutariu su jais. 🙂

  Atsakyti
 • del vandenoi ir liuto netesa,mano suzadetinis vandenis,o as liutas,ir mes netik nesipikstam mes del vienas kito pamise,ir vaikuti grait turesim,i r vestuves atsoksim.jokiu pikciu tik meile

  Atsakyti
 • vandenis
  2010-05-20 17:27

  vandeniai virai ira labai uzsispiria ir siakia savo tikslo ja visada bando kanors sukurti arba išarditi

  Atsakyti
 • kristina
  2010-05-08 19:45

  kas gali pasakit kaip vandenis sutare su sauliu kaip santakoj

  Atsakyti
 • Dėl vandenių ir skorpionų nesutinku, su vaikinu puikiai sutariame 🙂

  Atsakyti
 • vien tiesa 🙂

  Atsakyti
 • Visa tiesa,… Dvyniai tikrai ne draugai,.. Esu jau įsitikinus,.. 😉

  Atsakyti
 • mano vyras dvynys,siaubas kazkoks,o ne grazi pora,visai neatitinka,bet..turiu pazistama taip pat dvyni kuris visai kitos,puikiai sutariam,taip,kad…

  Atsakyti
 • Sigita. ;D
  2010-04-21 20:07

  Rašo tiesą, bet daug kas priklauso ir nuo žmogaus. Aš labai gerai sutariu su Skorpionais. Nerandu problemų su jis bendraujant. Manau Viskas kas čia parašyta tiesa, tik skiriasi mūsų asmenybės.

  Atsakyti
 • Evgenijus
  2010-04-15 22:04

  Tikra tiesa apie mus:), kartais uzsidirbu iki velumos ir su entuziazmu priimu naujus issukius.

  Atsakyti
 • Esu vandenis ir ko jau ko niekada nesusisneku su liutais. pwz sesuo liute ir buna kad menesiais nesikalbam draugas taip pat liutas, bet ne tas tipinis, bet su juo wistiek neina man kazkaip rast bendros kalbos. PATARIMAS WANDENIAMS NIEKADA NENUSILEISTI LIUTUI NES SUTRYPS MIRTINAI…..

  Atsakyti
 • Na yra nemazai tiesos, bet galiu papriestarauti kad vandeniai ir su skorpionais gerai sutaria, na gal ne visi bet turiu mergyte skorpione ir esu be galo laimingas;}

  Atsakyti
 • Na,o del Jauciu tai turejau drauge tai nzn sutardavom gan gerai…:P

  Atsakyti
 • Sesuo mano Liute-katastrofa nebutume seses isvis viena i kita nezetume tas jos as tokia gudri ir lydere kazkoks apsurdas nesuvokiama ji man;///

  Atsakyti
 • Beatukas;}****
  2010-03-27 21:54

  Apie Vandenius gryna tiesa parasyta ;DDD nes pati esu vandenis;] ir kiek pastebejau visur kur skaitau raso kad jie protingi ir valdingi ;D o as butent tokia ;DD
  o taip ;DD

  Atsakyti
 • p.s. jauciams daug demesio reikia, vandeniai megsta nusisalinti nuo visko pabuti tik su savimi, sito ne visada supranta jautukai, 😀 geriausias vaistas – staigmenos, keliones, atitrukti karts nuo karto nuo realybes, 😀

  Atsakyti
 • na seip raso ir kiur kad su jauciais gerai sutaria 😀

  Atsakyti
 • 100% tiesa,mano draugas gimes po siuo zenklu,sunkaus charakterio pasitaike manasis

  Atsakyti
 • Anonimas
  2010-03-19 20:31

  Aš esu vandenis. Tai kas čia parašyta, manau ~90% apbibūdina mane. 🙂

  Atsakyti
 • LABAI gerai su jaučiais sutariu…Žodžiu teisybės yra jog visą laiką truputį vieniša..;pp Vandenių planeta Uranas…

  Atsakyti
 • O, čia tokią tiesą rašo tik del tinkamumo man nelabai, šaunuoliai tie vandeniai;D, idealiausia pora vandenis-vandenis, patikėkit!!!;D skorpionai ir dvyniai tikrai tinka į porą, iš patirties viską patyriau… mergelės ir jaučiai tiesiog išvarys iš proto,ir patirsite auksciausio lygio nesekme… kad ir kaip gražu būtu viskas žlugs po metu po 10 ar 20, bet viskam yra isimciu, jei vandenis mes savo interesus i sali jis su bet kuo sugyventu. juk jei pasisvestu del ko nors tai ligi issekimo 😀 liutai i draugus pats tas, tik gali susipykti del nesutarimo ir savo tiesos ir zinojimo irodymo, labiausiai vandenius domina, nekasdieniskumas, tikrai, idomios asmenybes, tiek vyrai tiek moterys.

  Atsakyti
 • Na, aš pati esu vandenis, todel manau,kad ce nemazai tiesos apie mane 😀 … O kaip če su spalvom? Mano mėgstamiausios spalvos yra Juoda ir Žalia, taj nežinau…

  Atsakyti
 • Labai daug tiesos. labai 🙂

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.