Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Vaiva Budraitytė: Prognozė 2014 metams

Būrėja ir astrologė Vaiva Budraitytė sutiko su skaitytojais pasidalyti 2014-tųjų Žaliojo medinio arklio metų prognozėmis. Pasak astrologės, ateinantys metai sukurs pusiausvyrą tarp sėkmės ir nesėkmės, tad juos reikėtų vertinti nevienareikšmiškai.

„Šiais Žaliojo mėlynojo medinio arklio metais grįš sėkmė tiems, kuriems nesisekė nuo Gyvatės metų vasario pabaigos, kovo pradžios. Pirmiausiai sėkmę pajus verslininkai, parduodantys sveikatos priežiūros priemones, skatinantys sveiką gyvenseną, pardavinėjantys ekologiškus produktus. Kovo pabaigoje suklestės mokytojai ir dėstytojai, ypač seksis dirbantiems su nekilnojamu turtu. Rugpjūtį fortūna atsigręš į rašytojus, žurnalistus ir įvairių sričių menininkus. Nesvarbu, ką veikiate, kokiam zodiako ženklui priklausote, ramybės šiais metais nesulauksite. Poilsio laikas baigėsi, teks suktis nuo ryto iki vakaro“, – patikino V. Budraitytė.

Numatomas verslo atsigavimas ir Lietuvos sutartis su Kinija ar Japonija

Anot astrologės, 2014 bus pirmieji metai, kai jaunimas iš šalies išvažiuos daugiau mokytis ir su tikslu grįžti, o ne dirbti prasto darbo. Lietuvos jaunimas stebins pasaulį savo moksliniais ir kūrybiniais sugebėjimais.

Sunkiausias periodas bus rinkimų metu, išorės priešai kiršins žmones, demaskuos „blogiečius“. Panašus laikas pasikartos spalio pabaigoje. Sunkiausi mėnesiai Lietuvai – sausis, balandžio pabaiga iki gegužės vidurio, spalis.

Lietuvai šie metai bus patys sėkmingiausi per visą nepriklausomybės laikotarpį. 2014-tais bus sukurtos geresnės sąlygos smulkiajam verslui, daugiau žmonių ryšis dirbti namų valdose. Gali žymiai padaugėti mažų smulkių šeimyninių įmonių. Lietuva sudarinės pakankamai sau palankias sutartis. Metų pabaiga bus ypač sėkminga, bus sudaryta ilgalaikė sutartis su nekatalikišku kraštu, greičiausiai su Kinija ar Japonija.

Gera žinia vyresnio amžiaus žmonėms – rudens pabaigoje padidės pensijos ar grąžins neišmokėtus pinigus. Artimiausiais metais senjorų gerovė ženkliai pagerės.

Tokių ekonominių duobių kaip buvo paskutiniais metais nebebus. Padidės nekilnojamo turto įsigijimas. Pagyvės prekyba.

Darboholikams metai bus palankūs

V. Budraitytės teigimu, ateinantys metai bus palankūs keisti darbą ar veiklos kryptį. Dievas padės ir tiems, kurie 2014 metais nuspręs žymiai pagerinti savo materialinę padėtį, tad smarkiai kibs į darbus. Šiose lenktynėse išloš tie, kurie bus aktyviausi, darbščiausi ir kryptingai sieks savo tikslo.

Didelio pripažinimo ir aukso medalių sulauks ne tik sportininkai, bet ir mokslininkai bei menininkai, ypač tam palankus metas prasidės nuo rugpjūčio.

Kaip seksis meilėje?

Asmeninis gyvenimas geriausiai seksis nuo kovo pabaigos iki liepos vidurio ir nuo spalio pradžios iki gruodžio pabaigos. Šiais periodais palankiausias metas tuoktis, pradėti ir gimdyti vaikus. Partnerystėje gyvenantys žmonės šį periodą prisimins kaip harmonijos, darnos, ramybės, susiklausymo santykiuose metą.

Naujųjų metų sutikimas – su žalia arba mėlyna spalva

Anot V. Budraitytės, Naujųjų metų sutikime turi dominuoti žali, mėlyni arba žydri tonai. Mažiau tinkami juodi, balti arba pilki drabužiai arba interjero detalės.

Ant vaišių stalo svarbu neužmiršti padėti mėgstamą arklio maistą. Pavyzdžiui, avižinių sausainių, košės, avižų pieno. Šventėms taip pat galima išsikepti mėgstamos duonos, bandelių, obuolių pyrago. Ant stalo turėtų dominuoti vegetariški patiekalai, daug daržovių ir vaisių.

Šiais metais stalą reikėtų dengti balta arba žydra staltiese, servetėles naudoti tik baltas. Šventės metu būtų gerai panaudoti ir kuo daugiau medinių indų, pintinėlių.

„Taigi kai pradėsite ruošti šventinius parėdus, atkreipkite dėmesį į spalvas. Žalia spalva simbolizuoja ramybę, o mėlyna – intelektą. Medžiaga turėtų būti šilkinė ar panaši į šilką. Toks audinys padės pabrėžti jūsų seksualumą – kūno ir vidinį grožį. Gerai, jei drabužis kris laisvai, plevėsuos. Moterų papuošalai turėtų būti mediniai.Vyrai galėtų apsirengti aptemtais drabužiais, pabrėžiančiais jų liemenį, išryškinančiais raumenis. Medžiagos, kuriomis puošite save ar interjerą, turėtų būti blizgios, nes kuo arklys kilmingesnis, tuo labiau prižiūrėtas, blizgančiu kailiu. Tokiu būdu į namus pritrauksite turtą ir sėkmę“, – pasakojo astrologė.

Namų papuošimui – arklio atributika

Jos teigimu, nederėtų pamiršti papuošti interjero arklio atvaizdu, kurį garbingiausiose vietoje reikėtų laikyti kaip talismaną visus metus. Taip pat reikėtų surinkti visas namuose turimas pasagas (arba nusikalti pas kalvį) ir sukabinti jas pietryčių pusėje rageliais į viršų. Rageliai, kurie yra nuleisti į apačią, neša nesėkmes.

Taip pat labai svarbu ramiame namų kampelyje paskleisti šieno ir šalia pastatyti dubenį su gėlu vandeniu. Labai tiks ir mediniai interjero papuošalai. Didelė laimė šiemet bus rasti pasagą, tuomet to žmogaus lauks begalinė sėkmė.

Šaltinis: Delfi.lt

8 komentarai. Komentuoti>

 • Horoskopai – tai MOKSLAS, tai ne raganavimas ar burtai. Įsikalkite, žmonės, į galvas tai!!! Ir matykite tik pozityvą. Kam ieškoti negatyvo. Ot tauta. Absurdas kažkoks. Niekaip neišbrenda iš pesimiszmo užburto rato. Visur vaidenasi, kad apgaus, kad užkerės, kad nužiūrės, kad užburs, nuburs ir t.t.. Laukite, tikėkitės, siekite gerų dalykų – jie ir ateis. Ir reikia pasidžiaugti, kad yra žmonių, jaučiančių daugiau, ir galinčių pateikti pozityvias nuorodas, gaires, paskatinimą, kitam gal būt net kryptį. Pvz. aš visada ieškau sau tinkamų teihiamų minčių, tarsi ženklo veikti drąsiai, tarsi paskatinimo ir pan..

  Atsakyti
 • Kaip tu Vaiva gali vadintis giliai tikinti,jei esi ragana,būrėja ir dar neaišku kas?Pasislaityk Bibliją ir sužinosi kokia tu esi tikinti ir koks tavo likimas.Tu esi šėtono mokytoja ir pasekėja.Už žmonių klaidinimą ir vedimą nuo Dievo keliausi į pragarą.Dievas pasakė:
  6 O siela, kuri kreipsis į turinčius namų
  dvasias ir į burtininkus, kad paleistuvaudama
  jais sektų, aš nukreipsiu savo
  veidą prieš tą sielą ir ją iškirsiu iš
  jos tautos tarpo(Kunig 20,6).
  3 Bet jūs, burtininkės sūnūs, svetimautojos
  ir paleistuvės sėkla, priartėkite
  čionai.
  4 Prieš ką puikuojatės? Prieš ką plačiai
  atveriate burną ir iškišate liežuvį?
  Argi jūs nesate nusižengimo vaikai,
  melo sėkla(Izaj 57,3-4).
  Burtininkai ir stabmeldžiai, ir visi melagiai
  turės savo dalį ežere, kuris dega
  ugnimi ir siera; tai yra antroji mirtis“(Apr 21,8).
  Ar ne laikas tau atsibusti?

  Atsakyti
 • Nes cia bendrasis horoskopas ir kaip tik reik dziaugtis, kad nera nieko blogo 🙂 Ot, pasiskunde, negi lauki, kad tau blogi metai butu?

  Atsakyti
 • Tirli-Pirli
  2013-12-28 12:40

  Labai jau abstrakti prognozė. Viskas visiems tik gerai, gerai, bet juk kažkam bus ir blogi metai. Apie tai ne žodeliu neužsiminta

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.