Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Vaiva Budraitytė: 2015 metais stovėsime ant karo ribos

Pirmas ateinančių metų pusmetis iš tikrųjų bus neblogas. Ir nors visi laukia stagnacijos, gali atrodyti, kad net ir ekonomika kils. Bet visi nemalonumai turėtų sukristi į spalį-lapkritį. Iš tikrųjų tai bus labai pavojingas periodas, kai bus jaučiama kitų valstybių agresija mūsų atžvilgiu. Mes gal iš dalies būsime veliami į konfliktus, kažkur gal savo kariuomenę siųsime, gal finansuosime karą, tik reikia tikėtis, kad viskas vyks ne mūsų teritorijoje.

Mano nuomone, jei kitus metus mes pragyvensime taikiai ir nesivelsime į visokias situacijas su savo kaimynais, tai, ko gero, 2016 m. visos tos įtampos baigsis ir pradėsime galų gale ramiai gyventi. Nes šitie metai sąlyginai buvo ramesni ir ekonomikai, ir jeigu ne tas kaimynų fonas, būtų buvę viskas lyg ir neblogai.

2015 metais bus keli sunkesni periodai, tai kovo vidurys ir balandžio pradžia, nes bus dalinis Saulės ir dalinis Mėnulio užtemimai Žuvų ir Avino ženkluose. Tai bus kovo 15 ir balandžio 4 d.

Tomis dienomis žmonės turėtų būti atsargesni, nerizikuoti, neviršyti greičio, būti drausmingi.

Antras užtemimų komplektas yra Mergelės ženkle rugpjūčio 13 dieną. Ta 13 diena visada nėra labai maloni, bet kai kuriems ji neša sėkmę, ypatingai tiems, kurie yra gimę tą dieną. Bet reikia neužmiršti, kad per tą dalinį Saulės užtemimą nerizikuoti dėl darbo, dėl veiklos, nedaryti jokių medicininių procedūrų, kad ir lengvų., tiesiog tą periodą išbūti ramiau.

Paskui Svarstyklių ženkle bus pilnas Mėnulio užtemimas, kurio metu geriau nesibylinėti ir neieškoti teisybės, nes nieko gero iš to nebus.

Tie užtemimai iš tiesų neturės labai didelės įtakos mūsų šalies gyventojams. Tačiau tą laiką derėtų atsiminti ir dar tarp tų periodų pora savaičių būti atsargesniems ir ramesniems.

Ožkos metai yra pakankamai kaprizingi, smulkmeniški, ambicingi, labai daug tuštybės,blizgučių, bet kas tai daro išmintingai ir su protu, tas gali turėti iš to naudos. Kuriems Zodiako ženklams 2015-ieji bus labai sėkmingi, o kuriems sėkmės bus pagailėta?

Ypatingai 2015 m. seksis ambicingiems bei labai kūrybingiems žmonėms. Tai labai kūrybingas ir efektingas periodas ir galime tikėtis didelio šuolio.

Šaltinis: Delfi.lt

20 komentaras. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.