Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

V. Budraitytė ir G. Naujokas: kaip sutikti 2012 Drakono metus?

Belaukiant Naujųjų dažnam iškyla klausimas: kaip palydėti paskutinę metų dieną, kad kitais metais viskas klostytųsi sėkmingai? 2012-ieji – Juodojo Drakono metai. Kokius drabužius rinktis, kaip pasipuošti namus, kaip elgtis ir ką valgyti simbolinę Naujųjų naktį pataria astrologai Vaiva Budraitytė ir Gaudentas Naujokas. Astrologai siūlo atkreipti dėmesį į drakono simbolį ir Naujųjų naktį jį kaip reikiant pagerbti.

Pasak specialistų, drakono simbolis Rytų astrologijoje susijęs su valdžia ir pinigais, todėl yra neatsiejamas nuo turtų ir sėkmės. G.Naujokas visiems pataria dar šiemet nusipirkti drakono skulptūrėlę, geriausia – su perlu dantyse. „Perlas – vandens simbolis, kuris simbolizuoja protą ir išmintį. Visiems, ieškantiems kitų metų totemo, astrologė pataria dairytis būtent į tokį.“

„Perlo spalva nėra svarbi. Tiesiog sutinkant Naujuosius, drakoną padėkite į garbingą matomą vietą, o praėjus šventėms įkurdinkite jį pietvakarinėje namų dalyje“, – pasakoja G.Naujokas.

Pasak V.Budraitytės, pinigai kitąmet rinksis tuos, kurie nusipirks dėželę ir dės į ją dešimtadalį pajamų. „Mamos duotas litas taip pat tiks – tuomet reikia į dėželę įdėti dešimt centų. Sudėję pinigus, drakoną įkurdinkite ant dėželės – taip jis saugos jūsų santaupas“, – pataria ji.

Naujųjų naktį rinkitės ryškias ir šiltas spalvas. Pasak astrologės, tam geriausiai tinka spindinti auksinė, ugninė raudona, oranžinė ir geltona spalvos. Interjerą patariama puošti blizgiomis detalėmis, naudoti kuo daugiau aukso spalvos fragmentų.

„Naujuosius šiemet reikia sutikti labai triukšmingai, linksmoje kompanijoje“, – sako V.Budraitytė ir priduria, kad šiemet – būtina pasirūpinti fejerverkais. Pasak jos, drakonui patinka daug ugnies, todėl Naujųjų sutikimas žvakių prieblandoje netinkamas dėl per menko apšvietimo.

Paskutinį metų vakarą moterys taip pat turėtų nebijoti pasidaryti ryškesnio makiažo, tačiau saikingai naudoti juodą spalvą. V.Budraitytė pataria: „Ryškiai apveskite akis, apsijuoskite juodu diržu, pasidabinkite juodais auskarais ar karoliais“.

Norintiems prisivilioti pinigus, nereikėtų pamiršti ant šventinio stalo patiekti auksaspalvių vaisių. „Apelsinai, mandarinai, persimonai – jie simbolizuoja auksą. Taip pat geras simbolis – raitytų formų, pinigines primenantys koldūnai, – mintimis dalinasi G.Naujokas ir priduria, – kad šeimą lydėtų gera sveikata, ant stalo padėkite bent vieną grybų patiekalą“.

Laikrodžiui mušant dvyliktą patariama užkurti židinį ar mažą lauželį. Taip pat – atidaryti langus ir duris, nes susidaręs skersvėjis į namus įpūs naujų vėjų. Tačiau astrologė pabrėžia: „Prie kiekvieno atviro lango ar durų turime skambinti varpeliais, kad kartu su laime neprikviestume ir demonų“.

Šaltinis: Lrytas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.