Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Tikslus laikas

Tikslus laikas Lietuvoje | Kiek dabar valandų Lietuvoje?

Tai tikslus laikas dabar, kuris eina nepriklausomai nuo jūsų kompiuterio laiko, tad drąsiai galite sureguliuoti savo laikrodžio laiką.

Tikslus laikas Lietuvoje dabar (AM = naktis-rytas, PM = diena-vakaras):


Laiko juosta Lietuvoje

Lietuvos laiko juosta UTC+2 yra EET (Rytų Europos laikas). Lietuvoje laiko juosta UTC+2 galioja žiemos laikotarpiu, o vasaros laikotarpiu UTC+3. Toks pats laikas yra tokiose valstybėse kaip Baltarusija, Egiptas, Graikija, Izraelis, PAR, Turkija ar Zimbabvė.

Kada keičiasi laikas Lietuvoje?

 • Vasaros laikas – prasideda paskutinį kovo sekmadienį 3 val. Lietuvos laiku, laikrodžio rodyklės sukamos vieną valandą į priekį. Vasaros metu Lietuva yra trečioje laiko juostoje (UTC+3 val).
 • Žiemos laikas – prasideda paskutinį spalio sekmadienį 2 val. Lietuvos laiku, laikrodžio rodyklės sukamos vieną valandą atgal. Žiemos metu Lietuva yra antroje laiko juostoje (UTC+2 val).

14 komentaras. Komentuoti>

 • Padarytu, jog pats darbuotojas galetu pasirinkti kelinta valanda atvaziuoti i darba nuo 7 iki 9, ar net 10 ryto ar atidirbtu tas savo darbo valandas. Aisku tik ten kur tai imanoma. Butu zymiai laimingesni ir produktyvesni zmones. Galima butu tokiu butu isvengti spusciu, blogos savijautos, blogo darbstumo tiems kam anksti keltis labai sunku, blogos nuotaikos. Viskas butu tik i gera. Reikia keisti „dinozauru” nusistovejusia tvarka..

  Atsakyti
 • Pats žmogaus organizmas išsibalansuoja, žmogaus sveikatos atžvilgiu,jos neatstatinėsi į tai jokio dėmesio net nekreipiama. Aš sugalvojau, nutariau, padariau –
  vieno kvailio teorema.

  Atsakyti
 • nepritariu,ne miegojime esmė,vaikams-mokykos,darželiai…ir dirbantiesiams, vairuotojams…daugumai nemalonus procesas.NE, NE, NE

  Atsakyti
 • Puiku, puiku, labai pritariu laiko kaitaliojimui. Gal būt yra problema tiems, kurie mėgsta ilgiau pamiegoti. Bet čia jau jų problemos.
  Tik už.

  Atsakyti
 • Juozapas
  2014-05-12 11:18

  Nepritariu tokiam laiko kaitaliojimui.

  Atsakyti
 • Juozapas
  2014-05-12 11:16

  Nesuprantu, kam toks kvailiojimas ti pavarant 1 val tai atgal.Isskyrus nemalonumus nieko gero neduoda.Po kiekvi eno tokio pakeitimo, kol prisitsikai reikia poros savai ciu.

  Atsakyti
 • Bairiukas
  2013-07-03 09:45

  Graziai sukasi skaiciukai.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.