Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Tėvų horoskopas

AVINAS
Myli vaikus ir jais didžiuojasi. Gali užkariauti bet kurio vaiko širdį. Supranta savo atžalas, yra joms draugas ir patarėjas. Motinos laikosi griežtų principų ir norėtų, kad vaikai jų klausytų nesąlygiškai. Patarimas: kontroliuokite save ir būkite kantresni. Leiskite vaikams rinktis ir daryti savo klaidas.

JAUTIS
Sąžiningi, nuoširdūs, patikimi tėvai, siekiantys išugdyti tokius pat bruožus ir savo vaikams. Tėvai Jaučiai atžaloms itin reiklūs. Jie kantrūs, nemėgstantys skubos. Patarimas: neauklėkite savo vaikų kaip kraštutinių materialistų. Venkite juos apgaubti vien tik prabangos dalykais – suteikite ir galimybę puoselėti dvasines vertybes.

DVYNIAI
Tai meilę vaikams spinduliuojantis ženklas, tačiau tėvystė jo atstovams – sunki našta. Dvyniai pasitiki vaikais, bendrauja su jais kaip su sau lygiais ir tikisi brandaus jų elgesio. Būtent todėl Dvyniams dažnai būna netikėtos vaikų išdaigos ir jie pasigenda reikiamos pagarbos. Patarimas: būkite atkaklesni ir tvirčiau dėstykite savo reikalavimus.

VĖŽYS
Kantrūs, mylintys, itin dėmesingi tėvai, panirę į vaikų gyvenimą ir jų problemas. Vėžys tėvas ypač prisiriša prie dukterų. Vėžiai stengiasi riboti vaikų laisvę, jaudinasi ir nerimauja dėl jų. Patarimas: nepamirškite, kad, be vaikų, jūs dar turite ir savo paties interesų.

LIŪTAS
Myli vaikus iki proto aptemimo ir nepastebi jų trūkumų. Negali pakelti vaikų nepagarbos. Liūtai – labai užsispyrę, bet netgi vaikai dažniausiai jaučia, kad jie „loja, bet nekanda”. Patarimas: nereikalaukite iš vaikų įrodymų, kad jie vertina jūsų pastangas – jie tikrai jas vertina.

MERGELĖ
Aukštas sąmoningumas visose srityse. Daug reikšmės teikia intelektui. Tėvystė Mergelei nėra lengvas uždavinys vien dėl to, kad ją kankina problemos, kurios visai nejaudina kitų tėvų. Mergelė atkakliai reikalauja iš vaikų disciplinos ir moko stabilių įpročių. „Pirmiausiai – pareigos, o tik paskui – žadimai”, – toks Mergelės auklėjimo principas. Šio ženklo atstovai nėra labai meilūs, jiems trūksta kantrybės, juos erzina vaikiškas šurmulys, triukšmas, judėjimas. Patarimas: atminkite, kad vaikai yra… vaikai.

SVARSTYKLĖS
Myli vaikus, ugdo jų pagarbą žmonėms, bendradarbiauja su jais. Svarstyklių siekis – harmonija namuose. Jos retai kada turi didelę šeimą, tačiau vaikai visada gali tikėtis tėvų Svarstyklių pagalbos ir patarimo. Svarstyklės sugeba taktiškai ir lengvai įtikinėti, o to rezultatas – didelis autoritetas. Patarimas: nebūkite pernelyg pedantiški.

SKORPIONAS
Paprastai jų šeimos būna didelės, tačiau jiems sunku palaikyti žmogiškus santykius. Valdingi, savininkiški Skorpionai laikosi savo linijos ir mėgsta didžiuotis kategorišku auklėjimu. Begalinė Skorpiono savimeilė persiduoda palikuonims. Motinoms dažnai trūksta švelnumo ir kantrybės. Patarimas: būkite lankstesni ir atlaidesni savo vaikams.

ŠAULYS
Sutaria su paaugusiais vaikais, motinos mėgsta jų draugiją. Energingi, tėvystė jų neslegia. Šaulys labai svetingas, ir jo namuose pilna kaimynų vaikų. Patarimas: disciplina vaikams taip pat praverčia.

OŽIARAGIS
Tiki disciplinos, nustatytos tvarkos ir tvirtos rankos nauda. Stiprus šeimos instinktas. Ožiaragiai – praktikai, nepakenčia šiuolaikinių teorijų ir auklėjimo eksperimentų, laikosi paprastų, laiko patikrintų priemonių. Mėgsta šeimos susibūrimus ir gerbia šeimynines tradicijas. Praktinių reikalų srityje geresnių tėvų nerasi. Patarimas: vaikų dvasinės problemos – taip pat labai reikšmingos.

VANDENIS
Vaikai iš Vandenių paveldi spalvingą interesų spektrą. Tėvai gali mėgautis vaikų pasitikėjimu. Jie sugeba įtikinti, todėl dažnai apsaugo nuo klaidingų gyvenimo žingsnių. Vandenių šeimoje vyrauja tarpusavio supratimas ir draugiški santykiai. Patarimas: skirkite vaikams daugiau savo laisvalaikio.

ŽUVYS
Dievina savo vaikus. Tuo juos ir pagadina. Žuvys linkusios aukotis ir negali atsispirti tūkstančiams savo atžalų reikalavimų. Žuvys labai rūpinasi dvasiniu vaikų tobulėjimu. Jų devizas: „Suteiksiu savo vaikams viską, ko pats vaikystėje neturėjau”. Patarimas: nuolaidžiaudami vaikų pagarbos neužsitarnausite.

Parengė Vilma SKIOTIENĖ

4 komentarai. Leave new

  • tiesa apie jaučius. Tėvai tikrai reiklūs…. 😀

    Atsakyti
  • Mergele. teisingai, as savo dukra visad aukleju,noriu kad ji gerbtu mane, klausytu.kisu jaii knygu, daug informacijos i galva, draudziu lakstyti, bijau kad uzsigaus.ir siaip mane erzina verkslenimas..todel labiau megstu jau samoningus vaikus, kai jie pradeda mastyt ir dometis. siaip tai kantrybes reiktu pasimokyt man

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.