Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

TAURAS

Vardo diena: 06.06.
Vardo skaičius: 8
Vardo reikšmė: Tauras iš liet. “laukinis jautis, stumbras”. Kita versija, kad vardas yra kilęs iš lietuvių žodžio taurus – „garbingas, kilnus”.

Pagal pirmą vardo raidę: T – intuityvi, kūrybinga asmenybė, tiesos ieškotojas. Ne visada norai atitinka galimybes. Raidė tarytum primena, kad gyvenimas turi pabaigą, todėl nereikia atidėlioti rytojui to, ką galima padaryti šiandien. Reikia veikti, efektyviai išnaudojant kiekvieną minutę. Jūs esate dinamiškas ir gyvenate triukšmingai bei audringai, kartais reikia prisiversti sustoti. Jums patinka plėsti savo vidinio pasaulio ribas. Esate apsaugotas nuo aplinkinių įtakos. Prisiėmęs atsakomybę, galite tapti agresyvus. Dažnai esate labai jautrus ir lengvai pažeidžiamas. Šios savybės gali temdyti Jūsų teisingus samprotavimus ir moralinius įsitikinimus. Esate gana intuityvus, idėjos dažnai ateina iš kolektyvinės sąmonės. Jūs skaitote kitų mintis, todėl norėdamas aplenkti kitus, turite greitai veikti.

Panašūs ir giminingi vardai: Taurantas, Tauridas, Taurijus, Taurimas, Taurinas, Taurintas, Tauris, Taurius, Taurys, Taurūnas.

2 komentarai. Komentuoti>

  • Mano anūkėlis tik vakar atsirado(po cezario,nes l.didelis). Bus Tauras!!!

    Atsakyti
  • Turiu sunu Taura. Daviau si varda, kad butu tikrai lietuviskas, tvirtas, taurus kitiems ir teisingas zmogus. Kolkas jam tik 5 metai, bet auga geras zmogutis. Geras su gerais zmonemis, nors ir blogo kituose jis dar nemato 🙂

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.