Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Sveikatos horoskopas

Ar žinote, kokią įtaką sveikatai daro Jūsų zodiako ženklas? Pasirodo, kiekvienas ženklas valdo vieną ar kitą ligų grupę. Pateikta informacija Jums padės išvengti galimų ligų ir pagerinti sveikatą.

AVINAS

Avino ženklo žmonės nėra labai linkę sirgti, po ligų greitai atsigauna. Tai labai sportiškas ženklas, mėgstantis varžybas, kovas, dažnai šio ženklo atstovą reikia pristabdyti, kad savo entuziazmu jis sau nepakenktų, išvengtų nelaimingų atsitikimų. Avinai valgo paskubomis, blogai sukramto maistą, mėgsta karštus ir aštrius patiekalus. Aviną sunku priversti laikytis gydytojo rekomendacijų ir režimo. Jei esate Avino artimasis, pasistenkite, kad jis susirgęs nors kelias dienas pagulėtų lovoje.

JAUTIS

Jaučio ženklo atstovų silpna gerklė, juos dažnai vargina angina. Galimi limfmazgių, skydliaukės pažeidimai, todėl verta konsultuotis su endokrinologais. Širdis taip pat nestipri. Venera dovanoja Jaučiams meilę komfortui, patogumams, jie mėgsta skaniai pavalgyti, dažnai kyla pagundų pavalgyti sočiau, nei to reikia sveikatai, todėl jie linkę pilnėti. Dažniausiai Jaučiai rūpinasi savo sveikata, yra disciplinuoti pacientai. Nors juos sunku priversti sportuoti, tačiau nors nedidelis fizinis krūvis būtinas.

DVYNIAI

Dvyniams rūpesčių gali kelti plaučiai, kraujas ir nervų sistema. Reiktų stengtis nerūkyti, grūdintis, daryti kvėpavimo pratimus, sportuoti: bėgioti, slidinėti, plaukioti, žaisti tenisą – tinka viskas, kas gerina kvėpavimo takų darbą, net ir greitas ėjimas. Dvyniai turi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore su draugais, kurie šio ženklo atstovams padeda atsipalaiduoti. Ilgalaikiai stresai pakerta jėgas. Kai kurie Dvyniai linkę pasiduoti depresijoms, tada jiems gyvybiškai reikia artimųjų ir draugų palaikymo.

VĖŽYS

Vėžiai yra labai jautrūs aplinkybėms. Silpnos vietos – krūtinės ląsta ir skrandis, galimi skrandžio, virškinimo sistemos sutrikimai. Šie žmonės linkę į depresijas, navikines ligas, reumatizmą, mėgsta dažnai kuo nors skųstis. Kad Vėžių skrandis gerai dirbtų, jiems reikia gerai sukramtyti maistą, stengtis valgyti ramioje ir malonioje aplinkoje. Reikia gerai prižiūrėti dantis, rūpintis stuburo būkle. Vėžiams būtinas nors minimalus fizinis krūvis ir žinojimas, kad jais kas nors rūpinasi. Vėžiui gali grėsti antsvoris, todėl reikia sekti savo kūno svorio pokyčius.

LIŪTAS

Liūtai serga gerokai mažiau nei kitų ženklų atstovai. Jie serga retai, bet sunkiai. Tačiau ir po sunkios ligos jėgos greitai grįžta. Širdis – ypač jautri Liūto vieta. Dažnos širdies ligos, širdies veiklos ir kraujotakos sutrikimai, permušimai. Liūto širdžiai kenkia per daug audringa reakcija. Tačiau jei Liūtas emocijas laiko savyje – tai gali sukelti psichosomatinių sutrikimų. Liūtai sportiški, bet jiems labai svarbu nepersitempti, nes išdidūs Liūtai mano, kad mesti pusę distancijos yra jų nevertas poelgis. Psichologiškai Liūtui labai blogai, kai neįvertinami jo nuopelnai: tai jį užgauna ir kartais net įsiutina.

MERGELĖ

Mergelės apdovanotos sugebėjimu po ligų greitai pasveikti. Mergelės ženklo atstovai linkę į žarnyno sutrikimus: dizenteriją, vidurių užkietėjimą, viduriavimą ir kitas virškinamojo trakto bėdas, net opaligę. Jei Mergelės neteisingai maitinasi, gali grėsti skydliaukės, kepenų patologijos. Šio ženklo atstovų silpni plaučiai ir nervų sistema. Bet Mergelės įsiklauso į gydytojų rekomendacijas, jas vykdo. Nesunkiai ištveria dietas, domisi sveika mityba, bet dauguma nemėgsta sportuoti. Kai kurios Mergelės linkusios į melancholiją ir mėgsta „sirgti“, lankosi pas gydytojus, nors nieko neskauda. Tačiau tokie vizitai turi ir savų privalumų – ligos nustatomos ir pradedamos gydyti laiku.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklių ženklo žmonių silpni inkstai, juosmens sritis, kaip ir visa apatinė nugaros dalis – reiktų stengtis neperšalti. Šio ženklo atstovus gali užklupti diabetas, odos ligos, alergijos, galvos ligos, skrandžio problemos. Beveik visos ligos, kuriomis serga šio ženklo žmonės, yra vidinės. Svarstyklėms patartina lankyti šokius, meninę gimnastiką, užsiimti joga, stiprinti nugaros ir stuburo raumenis. Dažnai šio ženklo atstovai, o ypač atstovės, mėgsta saldumynus ir retas mėgsta fizinę veiklą, todėl gali prisidėti keli papildomi kilogramai. Bet Svarstyklės dažniausiai yra drausmingos ir gali pačios susitvarkyti su antsvoriu.

SKORPIONAS

Skorpiono žvaigždynas savo globotiniams suteikė stiprų kūną, daug gyvybinių jėgų. Galimos lytinių organų ir išangės ligos. Būdingi uždegiminiai procesai, pažeidžiantys gerklę, širdį ir šalinimo sistemą bei tokios ligos kaip hemorojus, šlapimtakių pažeidimai. Reikia atkreipti dėmesį į inkstų ir šlapimo pūslės darbą. Dažnos infekcinės ligos. Tačiau regeneracinės savybės labai geros – Skorpionai gali kaip paukštis Feniksas pakilti iš pelenų. Linkę piktnaudžiauti alkoholiu. Skorpionui sunku laikytis dietos.

ŠAULYS

Šaulys sportiškas ir stiprus, vienas sveikiausių zodiako ženklų. Silpnosios vietos – kraujagyslių, nervų, kvėpavimo sistemos. Specifinė šio Saulės ženklo grėsmė – nelaimingų atsitikimų pavojus, žaizdos ir sužeidimai, patirti krentant, sportuojant. Pažeidžiami klubai, dubens sąnariai, turi polinkį reumatui, podagrai. Šaulių sveikata dažnai priklauso nuo nuotaikos – optimistiškai nusiteikusiam Šauliui nebaisūs peršalimai. Teigiamų emocijų Šaulys pasisemia keliaudamas ir linksmindamasis, tačiau alkoholio reikėtų gerti mažiau, nes Šaulių silpnos kepenys. Reikėtų daugiau būti gryname ore ir stiprinti kvėpavimo organus, mažiau rūkyti. Dietos laikytis Šauliams sunku, gydytis labai nepatinka.

OŽIARAGIS

Ožiaragių kūnas nėra stiprus, ypač vaikystėje Ožiaragiai nuolat peršala. Jiems negalima gyventi vėsioje, drėgnoje aplinkoje. Tai gali sukelti reumatines ligas, įvairių formų odos pažeidimus. Silpna virškinimo sistema ir žarnynas. Egzistuoja melancholijos ir depresijos tikimybė. Reikia stebėti stuburą, daryti mankštą, plaukioti, grūdintis, laiku gydyti dantis. Augant Ožiaragio sveikata vis stiprėja, susidaro įspūdis, kad šie žmonės jaunėja. Ožiaragiai labai orūs, gyvena ilgai. Jiems svarbu laikytis darbo ir poilsio režimo, nes yra linkę persistengti darbe.

VANDENIS

Vandeniai stiprūs, tačiau juos pakerta kraujotakos, nervų sistemos ligos, gali būti pažeidžiama širdis ir akys. Silpnos vietos – kulkšnys, blauzdos, dažni patempimai ir kojų lūžiai. Derėtų pasirūpinti kepenų ir tulžies ligų profilaktika. Didesnį dėmesį reikėtų skirti dantims ir stuburui. Vandeniams pasitaiko ir retų ligų. Dvasinė būsena dažnai turi lemiamą poveikį sveikatai. Meditacija, pozityvus nusiteikimas, bendravimas su draugais padeda Vandeniui suvaldyti nervų sistemą. Griežtai siūloma atsisakyti alkoholio. Labai naudingi aktyvūs žaidimai, kvėpavimo pratimai, ilgi pasivaikščiojimai gryname ore.

ŽUVYS

Pagrindinės Žuvų ženklo atstovų ligos – žarnyno, virškinimo sutrikimai, podagra, pėdų deformacijos, peršalimai, dažnos žaizdos ir tinimai, didelė apsinuodijimų ir infekcinių ligų tikimybė. Galimos kepenų ligos, hormoniniai sutrikimai, nutukimas. Šio ženklo žmonės linkę į alkoholizmą ir narkomaniją. Alkoholis ypač jautriai veikia Žuvų psichiką. Žuvims būtinos reguliarios vandens procedūros, gaivus oras, neužteršta aplinka, fiziniai pratimai. Emociškai Žuvis gali užlieti gailesčio žmonėms, bet dažniausiai sau, banga. Žuvų sveikatą reikia stebėti, nes šio ženklo atstovai nėra drausmingi ir retai skiria pakankamai dėmesio savo sveikatai.

6 komentarai. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.