Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Sveikatos horoskopas 2010 metams

Pagal Rytų horoskopą 2010-ieji – Baltojo metalinio Tigro metai. Teigiama, kad metai bus palankūs permainoms, aktyviai veiklai. Jie nebus visai ramūs, tad reikėtų įsižiūrėti į gyvenimo pokyčius ir būti atsargiems.

AVINAS

Gimusieji po Avino ženklu paprastai būna liekni, aukšti, tvirtų kaulų ir plačių pečių. Avino ženklas valdo smegenis ir galvą, ausis, akis, nosį, kaukolę, veido kaulus, dantis, kankorėžinę liauką ir regos nervus. Galvos skausmai, neuralgijos ir migrenos – būdingi Avinų nusiskundimai. Neretai Avinų prasti dantys, paauglystėje jie linkę į spuogus, o vyrai anksti nuplinka.

Jūsų sveikata turėtų būti gera, tačiau pasisaugokite kovo ir balandžio mėnesiais, kai Marsas keliauja per jūsų ženklą. Turėtumėte pasistengti nepersitempti. Metai numatomi gana įtempti, tad pasistenkite rasti laiko sau, ypač spalio mėnesį.

JAUTIS

Gimusieji po Jaučio ženklu neretai būna žemo ūgio, tvirto sudėjimo, daugelis turi antsvorį. Jaučio ženklas valdo kaklą, gerklę, gerklas, tonziles, apatinį žandikaulį, skydliaukę, liežuvį ir balso stygas. Daugelio jaučių atsikišęs gūžys, jie linkę sirgti laringitu bei kitomis gerklės ligomis. Dar vienas negalavimas – vidurių užkietėjimas.

Kadangi metai nebus lengvi, privalote rasti laiko poilsiui. Balandį pajusite energijos stygių, tačiau apskritai ateinančiais metais būsite labai aktyvūs. Kadangi daug teks darbuotis prie stalo, pirmąją metų pusę galite priaugti svorio. Užtat birželį patartina pasilaikyti dietos. Kai kuriuos Jaučius galbūt kamuos sąnarių skausmai. Lapkritį ypač patartina nepersitempti.

DVYNIAI

Dauguma Dvynių yra aukšti, tiesūs ir tvirti. Dvynių ženklas valdo rankas, delnus, pirštus ir pečius, plaučius, užkrūčio liauką bei bronchus, nervų sistemą ir stuburą. Būtina atkreipti dėmesį į visus plaučių, bronchų negalavimus ir stengtis neperšalti. Dvyniams gresia susirgti astma.

Esate kovotojas, todėl nuolatinis jūsų palydovas yra stresas ir įtampa. Laukia ypač įtempti metai, todėl būtinai pasistenkite nepervargti. Birželį, liepą ir rugsėjį jūsų energijos ištekliai pasieks ribą. Trumpos atostogos ar galimybė atsipūsti savaitgaliais padės kiek atpalaiduoti įtampą. Dvyniams patartina sportuoti, plaukioti. Plaukimas padeda numalšinti kai kuriuos skausmus.

VĖŽYS

Gimusieji po Vėžio ženklu dažnai būna neaukšti, tačiau tvirtai sudėti. Vėžių labai prasti dantys. Viršutinė kūno dalis dažniausiai tvirtesnė už apatinę. Vėžio ženklas valdo diafragmą ir kepenis. Ir dar Vėžys valdo visą krūtinės sritį, todėl šio ženklo žmonių negalavimai dažnai susiję su šia sritimi. Taip pat Vėžiai dažnai skundžiasi skrandžio sutrikimais.

Galiausiai pavyks susidoroti su užsitęsusiais negalavimais. Vėžiams derėtų atsisakyti greito maisto, daugiau valgyti vaisių ir daržovių bei rupios duonos. Taip pat ateinančiais metais vėžiams nebus sunku numesti svorio. Dėl įgimto jautrumo Vėžiai dažnai sunkiai įveikia įtampą. Jie juk išgyvena dėl aplinkinių žmonių problemų, todėl jiems derėtų dažniau pasistengti atsipalaiduoti.

LIŪTAS

Liūtai dažnai būna stambaus kūno sudėjimo, plačių pečių, ovalaus veido. Liūtai turi gerą regėjimą. Liūto ženklas valdo širdį, stuburą ir nervus bei kraujotaką, blužnį ir riešus. Liūtams būdingi stuburo negalavimai, todėl jie turi būti ypač atsargūs, kai kilnoja sunkius daiktus.

Liūtai bus linkę nepaisyti savo sveikatos, nes ateinančiais metais teks spręsti gausybę problemų. Todėl patartina atkreipti dėmesį į savo sveikatą ir, jeigu reikia, apsilankyti pas gydytoją. Šie metai bus palankūs įvairiems gyvenimo pokyčiams. Sveikai maitinkitės, daugiau vaikščiokite gryname ore, nusiraminkite, meskite rūkyti ir pajusite, kad trykštate sveikata.

MERGELĖ

Dauguma Mergelių vidutinio kūno sudėjimo, lieknos. Mergelės ženklas valdo pilvo organus, dvylikapirštę žarną ir žarnyną. Taip pat šio ženklo valdžioje yra nagai. Paprastai Mergelės skundžiasi žarnyno negalavimais, todėl būtina valgyti kuo daugiau ląstelienos.

Pirmąją metų pusę baigsite gydytis pernykštes ligas. Gegužę saugokitės peršalimų. Vartokite vitaminus ir mineralus. Mergelės neretai renkasi alternatyvius gydymo metodus.

SVARSTYKLĖS

Gimusieji po Svarstyklių ženklu aukšti ir elegantiški. Svarstyklių ženklas valdo antinksčius, inkstus ir vazomotorinę sistemą. Šio ženklo valdžioje yra ir oda, o tai reiškia, kad jūs gražiai atrodysite net ir senatvėje. Svarstyklės likusios į inkstų ir šlapimo pūslės ligas.

Ateinančiais metais Jupiteris lems, kad būsite kupini gyvybinių jėgų. Tačiau derėtų mažiau valgyti saldumynų, kad nepriaugtumėte svorio. Ypač reikėtų saugoti sveikatą rugsėjį.

SKORPIONAS

Dauguma Skorpionų yra tvirto sudėjimo, plačiaveidžiai, stambaus kaklo. Skorpiono ženklas valdo šlapimo pūslę, gaubtinę žarną, prostatą ir nosies kaulus. Ir dar jo valdžioje yra lyties organai. Skorpionams neretai gresia išvarža, moterys kenčia dėl mėnesinių sutrikimų.

Sveikatos negalavimai, susiję su kaulais ir sąnariais, šiais metais turėtų kiek atlėgti. Ypač palankus gruodžio mėnuo. Kovą ir balandį galite pajusti energijos sumažėjimą.

ŠAULYS

Šauliai paprastai būna aktyvūs, aukštaūgiai ir tvirti. Šaulio ženklas valdo klubus ir sėdmens nervą, kuris neretai būna jų didžiausių nusiskundimų priežastis.

Šauliams gresia negalavimai, susiję su judėjimu: raumenų skausmai, artritas ar net reumatas. Galite turėtų bėdų dėl dantų ir kaulų. Daug vaikščiokite, gerkite pieną.

OŽIARAGIS

Ožiaragiai dažniausiai būna aukšti ir liekni. Tačiau neretai kenčia dėl silpnų kelių ir kojų. Ožiaragio ženklas valdo sąnarius ir kelio girnelę. Dažnai Ožiaragiams gresia susirgti reumatu ir kelių išnirimu.

Jūsų gyvybinės jėgos ims sekti, kai birželį jūsų ženklą valdys Plutonas. Tada pasistenkite sulėtinti tempą ir “pasikrauti baterijas”. Šiaip jūsų sveikata ateinančiais metais neturėtų būti bloga, bet būsite linkę į stresą. Stenkitės pailsėti, kai tik galite.

VANDENIS

Vandeniai retai būna mažo ūgio, jie gali turėti šiek tiek antsvorio, bet šiaip yra sveiki žmonės. Vandenis valdo blauzdas, kraujotaką ir kv

ėpavimo organus. Jūsų sveikatos problemos gali būti susijusios su nelaimingais atsitikimais.

Skubėjimas, rūpesčiai ir aštrūs valgiai kels jūsų sveikatai didžiausią grėsmę. Nesistebėkite, jeigu pajusite virškinimo sutrikimų. Venkite greito maisto ir aštrių padažų. Daugiau valgykite vaisių ir daržovių.

ŽUVYS

Dauguma žuvų nedidelio ūgio, kresno kūno sudėjimo, tačiau labai išraiškingų akių. Žuvų ženklas valdo kojas, kojų pirštus ir limfinę sistemą. Dažniausi negalavimai – šunvotės, kojų didžiųjų pirštų skauduliai bei nušalimai.

Šie metai jums palankūs. Tik reikėtų būti atsargiems, nes kovą ir rugsėjį gali įvykti nelaimingų atsitikimų. Apskritai ateinančiais metais būsite sveiki, o jeigu ir susirgtumėte, greitai pasveiksite.

Parengta pagal dienraštį „Respublika”

Raktažodžiai:

,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.