Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Svarstyklės

svarstyklės SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

„Apie tuos, kurie sunkiai apsisprendžia…”


Stichija: Oras
Planeta: Venera
Diena: penktadienis
Devizas: „Aš svarstau”
Spalva: mėlyna, žalia
Akmuo: opalas, lazuritas
Valdomas namas: Septintas
Kryžius pagal savybes: Kardinalus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Šuo
Priešais esantis ženklasAvinas

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Svarstyklės
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Svarstyklės
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Po to, kai baigti derliaus nuėmimo rūpesčiai, prasidedantis margalapis ruduo pakviečia neskubant, ramiai pasimėgauti gamtos grožiu. Svarstyklėms būdingas raiškus estetikos pojūtis. Neveltui Venera globoja šį ženklą. Tai taip pat ir laikas, leidžiantis rimčiau pasižiūrėti į kitus žmones. Svarstyklių ženklas gyvenimo eigoje reiškia partnerio ieškojimą. Dėmesio centre jau ne vien malonumai ir žaidimai, kas būdinga Liūto ženklui – bet ieškoma kito žmogaus – asmenybės, su kuriuo bus kuriamas harmoningas gyvenimas. Mergelė išmoko su kitais dalytis praktiškumu, Svarstyklės – grožiu ir žavumu.

Tai yra kardinalusis Zodiako ženklas. Kitiems pasiaukoti jis nenori, taigi nuolatos svyruoja tarp savų interesų ir dėmesio kitam, visada stengdamasis išlaikyti lygsvarą. Dažnai jis tarsi sėdi vienu metu ant dviejų kėdžių ir negali apsispręsti, kaip pasielgti. Svarstyklių stiprybė yra komunikabilumas ir pasiruošimas eiti į kompromisus. Per didelis vienašališkumas gali būti jų silpna vieta. Tuomet Svarstyklės vengia labai ilgai trunkančių ryšių ir vis ieško naujų simpatijų bei pripažinimo. Kad atliktų visas jai priklausančias užduotis, Svarstyklės atranda vidurį, tampa paviršutiniškos ir stengiasi atsisakyti sunkumų. Meilėje šis ženklas švelnus, truputėlį santūrus partneris, daug reikšmės teikiantis subtiliam skoniui bei kultūringumui. Svarstyklės nėra labai aistringos, tačiau draugiškos ir malonios.

Pirmasis dekanas (rugsėjo 24 – spalio 3 d.). Pagrindinis bruožas – magnetizmas.
Jis stengiasi atitikti maksimalų galimybių potencialą. Gyvenimiškai stiprus ir pasiekia norimą rezultatą. Labai stengiasi parodyti savo gerą įvaizdį kitiems. Gyvenimo verpetuose stipriausias noras – laiminga santuoka. Jis yra puikus originalių idėjų ir efektyvių sistemų šaltinis. Gyvenimas jam žavingas todėl, kad jis pats suteikia jam tam tikrą prieskonį.

Antrasis dekanas (spalio 4-13 d.). Pagrindinis devizas – ištvermingumas.
Ir iš tikrųjų Svarstyklės labai ištvermingos. Pasižymi ilgaamžiškumu. Tačiau nerviškai persitempus, pritrūksta kantrybės. Po kiek laiko atsiranda antrasis kvėpavimas. Toks žmogus turi vaidybos dovaną, kantriai klausosi. Niekas taip nepakelia jo nuotaikos kaip artimieji ir džiaugsminga atmosfera. Talentai pasireiškia dirbant su didesne žmonių grupe.

Trečiasis dekanas (spalio 14-23 d.). Pagrindinis devizas – atkaklumas.
Didžiulė gyvenimiška energija verčia šio periodo žmogų ginti pačias kilniausias idėjas, nes jos jį traukia ir tai atitinka jo prigimti. Iniciatyvus ir veikia pats be kieno nors paraginimų. Įsitikinimas savo veiklos teisingumu leidžia nugalėti visas kliūtis. Kartais atrodo agresyvus, tačiau vis dėlto sugeba save kontroliuoti. Geriausiai pasireiškia literatūrinėje, pedagoginėje ar artistinėje veikloje.

Charakteris

Svarstyklių gyvenimą valdo grožio, harmonijos ir teisingumo jutimas. Būdami taktiški, kilniaširdžiai ir emociškai pastovūs, šie žmonės niekada nestokoja malonios draugijos. Jie retai turi priešų, yra pareigingi, dauguma jų turi puikių verslininko savybių.

Privalumai: vidinė harmonija, teisingumas, gebėjimas tinkamai vertinti grožį, draugiškumas, mokėjimas pasverti visus „už” ir „prieš”.
Trūkumai: neryžtingumas, perdėtas drovumas, paviršutiniškumas.

Vaikystė

Svarstyklių ženkle gimę vaikai dažnai užsidarę, ne itin kalbūs, nors augdami atranda vis daugiau pasitenkinimo bendraudami su kitais žmonėmis. Iš prigimties vaikai Svarstyklės yra kiek paviršutiniški, tačiau nesudėtingą informaciją įsisavina greitai ir užtikrintai. Jie nemėgsta, kai jiems skaito pasakas, tačiau su pasimėgavimu žiūri animacinius filmukus. Svarstyklės vaikystėje neretai serga, ir tos ligos, nesant pakankamo dėmesio, ilgainiui gali tapti lėtinėmis. Mažosioms Svarstyklėms yra būtinas suaugusiųjų rūpestis, tačiau bet koks spaudimas iš jų pusės tiesiog neleistinas. Savo mažesnius broliukus ir sesutes Svarstyklės nuoširdžiai myli, tačiau labiau pasirūpinti jais pritingi. Mažąsias Svarstykles galima pamėginti sužavėti muzika, šokiais, piešimu. Jos mėgsta žaisti, įsivaizduodamos savo būsimą profesiją – pavyzdžiui, mato save kaip aktorių ar žurnalistą. Tokius pomėgius tėvams reiktų skatinti.

Vyras – Svarstyklės

Darbas. Svarstyklės stengiasi nepervargti, vengia sunkaus fizinio darbo. Jų nuomone, darbas pirmiausiai turi būti prestižiškas ir malonus. Svarstyklės moka sutarti su kolegomis, pasižymi asmeniniu žavesiu ir patrauklumu, bet joms aiškiai trūksta ryžtingumo bei atkaklumo siekiant tikslo. Tai yra geri partneriai, mėgsta dirbti kolektyve. Mokėjimas prisitaikyti prie bet kokios aplinkos ir ištobulinti darbo įgūdžiai daro juos nepakeičiamais bendradarbiais. Dar ankstyvoje vaikystėje pasirinkusios mėgstamos veiklos sritį, Svarstyklės lieka jai ištikimos visą gyvenimą. Šio ženklo atstovus mažai domina karjera, jiems svarbiausia – vidinė dvasinė ramybė. Jie yra puikūs oratoriai, ir geriausios profesijos Svarstyklėms yra susijusios su menais, pedagogika, teatru, diplomatija. Dar su tekstilės pramone, mados verslu, dizainu. Kai kurie šio ženklo atstovai savo pašaukimą atranda dirbdami ekskursijų vadovais, moksliniais bendradarbiais.

Draugystė. Palaikydamos draugiškus santykius Svarstyklės sugeba sėkmingai išvengti jų tėkmėje atsirandančių „povandeninių akmenų”, moka apeiti aštrius kampus, užgesinti ginčus tarp priešininkų. Svarstyklės su savo draugais elgiasi diplomatiškai, jos visada taktiškos, mandagios, nes labiausiai vertina harmoniją ir ramybę. Bei taip pat su džiaugsmu padeda draugams. Tačiau su Svarstyklėmis neverta ginčytis – savo nuomonę jos laiko vienintele teisinga. Draugiškuose santykiuose Svarstyklės labiausiai mėgsta atlikti tarpininko vaidmenį.

Meilė. Meilėje Svarstyklės romantiškos ir jautrios. Labiausiai nepakenčia vienatvės, ir todėl nuolat yra linkusios ieškoti sau meilės objekto, kurį vertina lygiai taip pat, kaip ir meno kūrinį. Fizinę meilės pusę jos slapta laiko šiurkščiu ir neestetišku dalyku. Meilėje, kaip ir draugystėje, Svarstyklėms svarbu harmonija ir ramybė, o ne aistrų siautulys ir skandalai. Partneriuose joms reikšmingiausia išorinis patrauklumas bei tarpusavio supratimas. Sėkmingiausių santuokų vyrai Svarstyklės gali tikėtis su Vandenio, Dvynių, Šaulio ženklų moterimis.

Moteris – Svarstyklės

Darbas. Jau priežodžiu virtęs Svarstyklių apsisprendimo sunkumas verčia jas labai ilgai galvoti, kol galiausiai atranda joms patinkančią profesiją. Tėvams nereikėtų mažųjų Svarstyklių versti tai daryti sparčiau, nes kyla pavojus, jog jos leisis perkalbamos ir imsis nemėgiamo darbo. Svarstyklės mėgsta bendrauti su žmonėmis, todėl joms atitinkamai ir reikėtų rinktis reklamos agentės ar pardavėjos profesijas. Čia geriausiai atsiskleis jų talentai ir diplomatiškumas. Kadangi Svarstyklėms patinka viskas, kas gražu, tai jos gali užsiimti ir menine veikla, pagražinančia žmogaus kasdienybę: tapti modeliuotojom, interjero dizainerėm ar kosmetologėm. Jeigu gyvenimo sąlygos yra palankios, šio ženklo atstovės tampa visapusiškai harmoningomis asmenybėmis, patenkintomis savimi ir aplinkiniais. Įspūdingiausiai moterys Svarstyklės pasireiškia ir kūrybinėse profesijose, susijusiose su scenine veikla. Nemažos sėkmės dėl savo įgimto teisingumo siekio jos gali sulaukti teisinėje srityje. Šio ženklo atstovės mielai užsiima ir visuomeniniais reikalais.

Draugystė. Santykiuose su draugėmis Svarstyklės gana kandžios, gali nepraleisti progos atkreipti dėmesio į bičiulės išorės trūkumus, taip pabrėždamos savo pačių pranašumus. Bet šio ženklo atstovės būtent draugystėje randa atokvėpį nuo darbo ir šeimos rūpesčių. Jos svetingos, dažnai savo namus paverčia tikrais aristokratiškais salonais, rengdamos draugiškus vakarus su muzika, rinktiniais valgiais ir įdomiomis pramogomis.

Meilė. Daugelis šio ženklo moterų yra beveik nuostabios svajonių mylimosios idealas. Jos gražios, subtilios, koketiškos, artistiškos, tikras moteriškumo įsikūnijimas. Moterys Svarstyklės taip pat nuolat ieško meilės. Jos įnoringos ir dievina komplimentus, dovanas, kitus dėmesio pareiškimus. Santuokoje Svarstyklėms svarbu atrasti tokį partnerį, kuris galėtų tapti jos atrama. Jeigu jos jaučiasi laimingos šeimoje, tampa švelnesnio būdo bei ramesnės ir santykiuose su kitais žmonėmis.

Patarimai vyrams: Svarstyklių moterys yra labai geros žmonos. Jos lengvai prisitaiko prie aplinkinių žmonių, kuria harmoniją namuose. Šios moterys mėgsta namuose nuolat kurti grožį. Apgaubkite savo žmoną švelnumu ir dažniau išeikite pasivaikščioti dviese. Svarstyklių moterims tai labai patinka.

Sveikata

Svarstyklės iš prigimties nepasižymi stipria sveikata, o jų nuotakos nuolat svyruoja, visiškai pateisindamos šio zodiako ženklo pavadinimą. Svarstyklės instinktyviai vengia psichines komplikacijas galinčių sukelti stresų bei fizinio pervargimo. Kai kurie šio ženklo atstovai gali būti linkę į nesaikingumą valgant, apskritai į neteisingą maitinimąsi arba piktnaudžiavimą alkoholiniais gėrimais. Jautriausios sveikatos požiūriu Svarstyklių vietos – kepenys ir inkstai. Moterys Svarstyklės taip pat neretai kamuojasi galvos skausmais. Be to, Svarstyklėms gali grėsti odos ligos ir įvairios grybelinės infekcijos, kamuoti nugaros skausmai, pasireiškiantys dažniausiai dėl persitempimo ar peršalimo. Tačiau laiku ėmus gydyti, tokie priepuoliai paprastai nebesikartoja.

Svarstyklių regėjimas dažniausiai yra neblogas. Todėl norint ir pagyvenusiame amžiuje išvengti tokių pavojingų ligų kaip glaukoma, tereikia nuolat teisingai rūpintis regėjimo palaikymu. Svarstyklės neretai tampa cukrinio diabeto įkaitėmis. Todėl jau nuo pat ankstyvos vaikystės reikia rūpintis šio ženklo atstovų endokrininės sistemos stiprinimu.

Gripo epidemijos paprastai apeina Svarstykles, tačiau peršalimo ligos gali kartotis reguliariai. Išvengti to gali padėti nuolatinis rūpinimasis savo imunitetu. Liaudies medicina pataria Svarstyklėms daugiau valgyti vaisių ir daržovių, taip pat neužmiršti rytinės mankštos.

Svarstyklės pasižymi viena įdomia dvasine ypatybe – joms būdinga pulti į kraštutinumus. Šio ženklo atstovai yra tokie jautrūs išorės įspūdžiams, jog gali susirgti tiesiog nuo šiurkštesnio žodžio arba artimo žmogaus parodyto neatidumo. Tokie nerviniai sukrėtimai Svarstyklėms gali sukelti nemigą, todėl joms būtina stengtis išsiugdyti santūresnį, ramesnį požiūrį į iškylančias problemas. Tačiau nepaisant visų šių sunkumų, šio ženklo atstovai dažnai sugeba išsaugoti jaunatvišką išvaizdą ligi pat senatvės.

Svarstyklės yra jautrios meteorologinėms permainoms, ir sunkiomis dienomis tai joms gali pasireikšti, pavyzdžiui, ūmiais alergijos priepuoliais. Tokiais atvejais reikia stengtis vengti staigių aplinkos temperatūros pokyčių, dažniau lankytis pirtyje, gerti lakišiaus užpilus.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – garstyčios, imbieras, pipirai.
Vaisiai – vynuogės, bananai, mandarinai, abrikosai, citrinos, persimonai, granatai, slyvos, arbūzai.
Daržovės – agurkai, svogūnų laiškai, ropiniai svogūnai, petražolės, salierai, morkos, ropės, žalieji žirneliai, česnakai, moliūgai, baltagūžiai kopūstai, pomidorai.
Ankštinės daržovės – lęšiai.
Riešutai – žemės riešutai, saulėgrąžų sėklos.
Grybai – visos valgomųjų „baltųjų” grybų rūšys, šampinjonai, pievagrybiai.
Kruopos – grikiai, kviečių ir kukurūzų kruopos.
Bitininkystės produktai – bičių pikis.
Riebalai – ančių taukai ir avienos lajus.
Aliejus – saulėgrąžų, sezamo.
Mėsa – kiauliena, jautiena, triušiena.
Paukštiena – vištiena.
Žuvys – karpis, karšis.
Pieno produktai – rūgpienis, varškė, kefyras, pienas, grietinėlė, fermentinis sūris, grietinė.
Gėrimai – juodoji ir žalioji arbata.
Perdirbti produktai – saldainiai.

Poilsis ir kelionės

Šie visada malonūs ir geraširdžiai žmonės labai jaudinasi, jei juos kas nors išmuša iš vėžių ir sutrikdo dvasinę pusiausvyrą. Svarstyklės tokios nuotaikos stengiasi kaip įmanydamos atsikratyti, tačiau tai sunkiai pavyksta likus vienumoje. Šiems žmonėms geriausias vaistas – vizitas į kirpyklą, nauja šukuosena, geri kvepalai, linksma kompanija. Pamatęs, kad aplinkiniai gerai įvertino pasikeitimus, Svarstyklių ženklo žmogus greitai pamiršta negandas.

Svarstyklės vidinės darnos pasieks atlikdamos tokius pratimus: sėdint lotoso ar pusiau lotoso pozoje reikia susikaupti, skaičiuoti savo kvėpavimą, kartoti kokį nors bereikšmį žodį ar sakinį. Skaičiuojant kvėpavimą, reikia vėl visada pradėti nuo vieno, kai tik rimtį sutrikdo kokia nors mintis.

Bet kokiame amžiuje po šiuo ženklu gimę žmonės susidomėję lanko parodas, muziejus, koncertus, madų ir kitus renginius. Tai sudaro ir didžiąją kelionės įspūdžių dalį. Šių žmonių parsivežtų lauktuvių krepšyje kartais galima pasigesti tik praktinę paskirtį turinčių daiktų. Planuodami savo laisvalaikį ar išvyką, Svarstyklių ženklo žmonės ypač daug dėmesio kreips į malonią draugiją. Kadangi labai dažnai Svarstyklėms būna sunku apsispręsti, joms pravers svarūs kitų argumentai. Dažniausiai šie žmonės yra pirmieji, kurie rodo iniciatyvą sutaikydami besiginčijančias puses. Paprastai Svarstyklės būna tarsi gelbėjimosi ratas didelėje keliaujančiųjų grupėje, kur dažniausiai išsiskiria poreikiai ir nuomonės. Po šiuo ženklu gimę žmonės geriau jaučiasi trumpalaikėse kelionėse – greitai pasisotina įspūdžiais ir nori grįžti namo.

Jeigu į kelionę vykstate automobiliu, geriau nesėskite už vairo, pasimėgaukite keleivio laisve. ilgos ir tolimos kelionės Svarstyklėms bus malonios tik tada, jeigu nereikės prie nieko derintis. Ilgiau keliaujant, būtina patogiai sėdėti, dažniau sustoti ir prasimankštinti, o pajutus skausmą juosmens srityje, neleisti jam progresuoti.

Kaip ir Mergelei, taip ir Svarstyklėms patinka derlingos žemės, kur išvystyta žemdirbystė. Toks kraštovaizdis atitinka jos estetinį skonį. Vertėtų nukeliauti į Savoją, Elzasą bei Austriją, galbūt Japoniją.

Suderinamumas

Svarstyklės ir Avinas
Svarstyklės ir Jautis
Svarstyklės ir Dvyniai
Svarstyklės ir Vėžys
Svarstyklės ir Liūtas
Svarstyklės ir Mergelė
Svarstyklės ir Svarstyklės
Svarstyklės ir Skorpionas
Svarstyklės ir Šaulys
Svarstyklės ir Ožiaragis
Svarstyklės ir Vandenis
Svarstyklės ir Žuvys

273 komentarai. Komentuoti>

 • Na, ne viskas atitinka, bet yra ir tiesos:)

  Atsakyti
 • kazkur sitame tinklapyje buvau rades, jog svarstyklems greit pabosta seksas ir jos mylisi tik tam, kad neatridytu frigidiskos. Svartykles, ar tai tiesa? =)

  Atsakyti
 • Svarstylės :)
  2011-04-26 19:17

  Šiaip mum yra sunkiausia apsispręsti. o kad susidraugaujam ir randam bendra kalba beveik su visais tai manyčiau kad čia yra tiesa 🙂

  Atsakyti
 • Viktoras
  2011-04-08 04:23

  Hmmm taip, tiesa, esu zavus ir ganetinai protingas, taciau mes svarstykles gyvenime daznai pereiname kone pro visus kitus zodiako zenklus, turejau draugu ir oziarakiu ir skorpionu. SU visais susidraugavau. Na taip su skorpijonu sunku taciau imanoma 😉

  Atsakyti
 • Apie mane 0% tiesos.

  Atsakyti
 • Esu pati SVARSTYKLES ir del OZIARAGIU kaip cia pasakius gyvenam kartu jau 6 m. na tik tikrai nelabai kaip sutariam.Bet mano dziaugsmui turim katu dukryte kuri kaip ir as svarstykles!Spalvas megstu visas kurios ryskios.Kai geras oras saule sviecia tiesiog puiku!Mes visada randam protingiausia iseiti esam graziausios,linksmiausios…………………………!

  Atsakyti
 • As irgi svarstykles ir galiu tik papriestarauti porai dalykeliu. Del spalvu, tai pvz. melyno apdaro negaliu nesiot jis pradeda mane erzinti. Megstamiausios mano spalvos: juoda, balta ir raudona :)). Stichija gal ir oras, bet dievinu jura, nors gal but del to ir dievinu, del gaivaus juros oro :D…Kas su partneriais, tai sutiksiu, kad su oziaragiais pjaunasi (priesingos lyties), nes turiu kambarioka oziaragi ir mes tam tikra zodzio prasme nesusisnekam, sakau viena-girdi kita. Su avinais vyrais (tik su vienu gerai sutariu), tai panasi situacija kaip su oziaragiai… Turejau draugiu avinu, tai visada, visur skiriasi nuomones, skoniai ir t.t.Raso, kad dvyniai geri partneriai, o as ju nelabai megstu – dviveidziai… Tai tiek:D.

  Atsakyti
 • Svarstykles
  2010-12-16 08:46

  Visiska 100% tiesa!!!!! Net baisu kaip viskas atitinka. Pradejau tiket horoskopais nuo siol.

  Atsakyti
 • Sw . Gerda
  2010-12-15 17:10

  Man labai liudna kad raso kad nesueinu su avinais. 🙁 daug tiesos, bet as gimus 24 rugs. Tai gal ir labiau mergele

  Atsakyti
 • jes kiek daug teisos va sito tai nesitikejau kazkur 90% tesibes. gerai Japonija svartykliu salis jau senokai turiu svajone ten nukeliauti ;D

  Atsakyti
 • man tai 90% teisingai nes mano stichija tai ugnis

  Atsakyti
 • karolina
  2010-10-29 18:45

  Daug kas tiesa, bet spalvos visiskai neatitinka. Mano spalvos raudona ir juoda. Stichija visai ne oras, o ugnis.

  Atsakyti
 • Visiskai netiesa , mano zenklas avinas , mano moteris svarstykles , sutariam labiau negu kiti : ) . bet trupuciukas tiesos yra ; )

  Atsakyti
 • Snowflake
  2010-10-03 11:46

  95% tiesos. Man tos spalwos nepatinka, mano stichija yra wanduo ir akmuo topazas o.o kaip jum nezinau 🙂
  siaip cia labai daug teisybes 😀

  Atsakyti
 • Nu 95% atitinka mane, bet kadangi esu gimusi 23 rugsėjo, tai esu biški ir mergelė.

  Atsakyti
 • spalio 23 d. na man miela spalva yra juoda , balta, raudona …. tad nemanau , kad esu svarstykles

  Atsakyti
 • Seip gimiau spalio 23 bet turiu sektiek skorpo o seip beveik viskas atitinka 😀

  Atsakyti
 • Sveiki, skaiciau daug kur apie svarstykles (nes pati esu svarstykles), taciau siame straipsnyje atradau tik daly saves. Del kitu dalyku nezinai. Gal tiesiog dar gerai saves nepazistu.:))
  Mane sudomino vienas dalykas. Yra pamineta, kad svarstyklems puikus partneris yra dvynys. Gal kieno nors praktikoje pasitaike taip? Butu idomu suzinoti kokie santykiai svarstykliu moteru su dvyniais vyrais? 🙂

  Atsakyti
 • Puse tiesos raso tiktai 50% tiktai

  Atsakyti
 • „Bendravimas joms būtinas kaip oras, nes jos labai bijo likti vienos.” Pirma sakinio dalis 100% apibūdina bent jau mane, man bendravimas yra lyg narkotikas, norisi vis daugiau ir daugiau, tačiau aš taip pat mėgstu būti viena, tai man jokių sunkumų nekelia, netgi malonu, kai niekas nekvaršina galvos. O šiaip tai manau, kad svarstyklės dar ir kiek nepakančios yra, arba čia tik aš tokia 😀
  Na bet čia galima diskutuoti be galo, be krašto.. 🙂

  Atsakyti
 • Galovoju
  2010-06-08 19:48

  Tinka beveik viskas, tik kad man sekas dirbi ir kolektyve ir vienam bbd krc.

  Atsakyti
 • Daug kas atitiko siaip.
  Tik spalvos ne, nes man ziauriai netinka zalia ir melyna. ;D

  Atsakyti
 • nu tiesos yra gan daug tik kad netiesa kad nusileidzia ne tai netiesa mano nuomonei nes pati niekada nenusileidziu

  Atsakyti
 • Mano zmona yra svarstykles,pussesere taipat ir negaleciau pasakyt nieko blogo apie jas paprasciausiai kaip ir ju zenklas linkusios daug svyruoti ir ilgai apmastyti savo veiksmus. Bet niekuomet nepasirenkancios blogo kelio ar veiksmo tai,kad sio zenklo moterys yra sexy;) o vyru paprasciausiai nepazystu:D

  Atsakyti
 • Daug kas atitiko, bet neatitiko spalvos žale ir mėlyna man jos iš tiesų nepatinka. 🙂

  Atsakyti
 • As gimes spalio 6 d 😀 siaip horskopais netikiu, bet cia gan neblogai mane apibudino. Neviskas, bet daugelis atitinka, nors tai labai keista 🙂 kituose paziurejau tai dauguma vejus raso.

  Atsakyti
 • Na tikrai daug tiesos. : ))
  visapusiškai paėmus tikrai tinka. 😛

  Atsakyti
 • grynut grynutele teisybe 100%

  Atsakyti
 • Viskas atitinka .. <3*

  Atsakyti
 • Ištikrųjų, daug panašumų. Tik aš gimus spalio 8, tad galvoju, kad laimingas man skaičius yra 8 :)) vat devizas, stichija puikiai. Aš sutinku su panele rašiusia anksčiau – man taip patlabai sunku išsirinkti vaikiną, o gerbėjai atsibosta. Matau, kad sutikau svarstyklę :)) Ir netiko tas jog svarstyklės neturi savo nuomonės. Mes pasveriam ir nusprendžiam:))

  Atsakyti
 • ziauriai viskas atitiko, nes grinai tokia ir esu… 100%%%%%%% :):):):):):)

  Atsakyti
 • Man irgi labiau juoda patinka 😀 bet istikruju labai daug kas atitinka, labai daug kas.. grynai apie mane 😀 ir prie meno tokia esu ir harmoninga.. nemegstu pykciu ir daug kas sako, kad psichologe galeciau dirbt, nes sutaikau visus kai reikia 😀 vps atrodo, kad cia grynai apie mane :DD

  Atsakyti
 • geras viskas atininka :DDDD

  Atsakyti
 • kristi!..
  2010-04-24 21:52

  Tikra tiesa viskas atitinka tik spalva man patinka juoda, o ne melyna.! 100%tiesos.

  Atsakyti
 • viskas apie mane, as net pasvarsciau kaip cia parasius 😀 tik vat meniniu sugebejimu neturiu negrazei rasau o apie piesima vapse tyliu 🙂 o del svajoniu tai tikrai galiu svajot ir nebijau kad neissipildys man ten gera ir ramu 😛

  Atsakyti
 • Mantoshius
  2010-04-19 22:14

  As ne tinginys man tik sunku apsispresti 😀 geras beje GERIAUSIA DRAUGIJA TAI AS NA SMAGU KAI YRA MYLIMOJI SALIA BET VIENAM BUT MAN PATINKA

  Atsakyti
 • Lina:
  Aš labai bijau likti viena.. ;((

  Atsakyti
 • Aš pridurčiau, kad savimi nepasitikiu.. ;Dp

  Atsakyti
 • na gal nevisai tiesa kad svarstykles bijo likti vienos, teisingiau galima butu pasakyt kad mes bijom likti vienos su nepazystamu zmogumi

  Atsakyti
 • SVARSTYKLES
  2010-04-01 18:49

  Labai daug tiesos ir visi mes svarstykles panasus 😀

  Atsakyti
 • o man kaip pirstu y aky nesieina su oziaragiais ir avinais ;D

  Atsakyti
 • Kad su Avinais nesutaria, nesamonė. Bent jau mano požiūriu, o šiaip tiesa :)*

  Atsakyti
 • Giedrius parašė geriausiai! ;D „gal ir tiesą rašo, dar nenusprendžiau” o šiaip, tai visai sutinku. Tik nesutikčiau su tuo, jog nemoku pasakyti ne, ir pasiduodu kitų įtakai. Aš turiu savo TVIRTĄ nuomonę, ir jei reikia galiu ginčitis dės savo įsitikinimo. Pakovoti tikrai moku. Be to, galiu papildyti, jog mėgstu laisvę. Negalėčiau būti suvaržyta… Be to, yra dar 1 bėda, jog esu labai išranki antrąjai pusei. Sakau, jog geriau jogs, negu betkoks. O gerbėju tai tikrai yra, tik kad jie greit atsibosta… Niekuo neįpatingi, o svarstyklėm Jis turi būti išskirtinis

  Atsakyti
 • Deimantė
  2010-02-27 09:15

  Aplamaj viskas atitiko ;DD tik spalvos ne tokios kokios man patinka,nes kaip tik nemegstu žalios ir mėlynos :p

  Atsakyti
 • cia ziuriu vien moteriska kompanija dalijasi mintimis 🙂 … atitinka ir mane , velnias kaip atitinka 😀 kazkas mistisko man tie horoskopai . vis galvoju pasidometi bet nesiryztu … 😀

  Atsakyti
 • taip perskaiciau ir tikrai nupurte, toks jausmas kad tikrai apie mane raso 😀 labai patiko paskaityti 🙂

  Atsakyti
 • Karolina
  2010-02-07 01:16

  kas tiesa tas nemelas 😀 yra yra tiesos, ir pakankamai daug sakyciau :)))

  Atsakyti
 • ingrida simpatiskos svartykles
  2010-02-03 21:10

  Jo 93% apie mane as esu draugiska, simpatiska,ir harmoninga!

  Atsakyti
 • viskas, tiksliai nupasakoja mane;DDD net negaliu patiket:)) man patiko, kad svarstyklem y poras tinka vandeniai ir tuo paciu sauliai:)* cia tai fainai…:]]

  Atsakyti
 • 🙁 turiu vaikina bet isai avinas o cia parasyta kad jis man netinka 🙁 va del ko mes taip daznai pykstames 🙁

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.