Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Seksualinis suderinamumas pagal kraujo grupes

Nuo kraujo grupės esą priklauso ir charakteris, temperamentas, pasirenkama profesija. Ir netgi seksualumas. Sunku patikėti, bet mokslininkai teigia, jog čia yra tiesos.

Taigi, egzistuoja keturios viena nuo kitos aiškiai besiskiriančios kraujo grupės: O (I), A (II), B (III), AB (IV). Kiekviena grupė turi specialų tam tikros cheminės struktūros geną. Mokslininkai atidžiai tyrinėja ir mėgina išsiaiškinti, kaip kraujo formulė veikia mūsų aistras ir geidulius.

O (I) kraujo grupės atstovai – seksualieji viliokai

Judrūs, nenusėdintys vietoje. Energingi, komunikabilūs, valingi, linkę į kompromisus. Puikūs derybininkai, tad greitai susipažįsta su priešinga lytimi. Verta pabrėžti, jog šios kraujo grupės žmonės be galo seksualūs, miegamajame labai temperamentingi, nuolat fantazuoja, ieško naujovių. Nepailsta ir mylėtis gali labai ilgai. Jų meilės romanai žaižaruojantys, vilionės lengvos ir malonios. Sugeba pasiekti, kad partneris pamestų galvą. Kartais jiems stinga pastovumo, esamą mylimąjį palieka ir pasirenka naują…

(I) vyras. Šis vyras itin talentingas. Jį labiausiai traukia tokios moterys, kurios yra neprieinamos, delsia, kurias reikia užkariauti. Jis puikus meilužis. Jo „esminis instinktas“ pasireiškia geidulingumu ir nuolatiniu noru nuotykių.  Tai pats aktyviausias meilužis, nurungiantis savo konkurentus. Deja, šis vyras ne visuomet susimąsto apie savo partnerės norus. Jam geriausia sekso partnerė – pasyvi, nereikli moteris.
(I) moteris. Jai reikia vyro, kuris galėtų stipriai suspausti glėbyje! Ji itin pavydi, negali pakęsti, kai jos mylimas vyras bent atsitiktinai žvilgteri į kitą moterį. Ji itin reikli seksui – vieną partnerį tai galbūt pradžiugins, kitą – iškamuos. Jos aistra neturi ribų. Vyrui, vedusiam tokią moterį, niekada netrūks glamonių ir aistros. Ji puiki meilužė, pildanti visus poreikius.

A (II) kraujo grupės atstovai – paklusnūs vykdytojai

Šios grupės atstovai sąžiningi, kuklūs, kruopščiai atlieka savo pareigas. Juos drąsiai galima vadinti kone tobulybėmis. Įprastai lengvai kopia karjeros laiptais. Darbas jiems labai svarbu, tačiau nepamiršta ir kitų gyvenimo malonumų. Nelinkę išduoti nei kolegų, nei mylimųjų. Kalbant apie seksą, šios kraujo grupės atstovai apibūdinami kaip nuobodoki, miegamajame pasižymintys stereotipiniu elgesiu. Tačiau jie puikiai moka vykdyti partnerio seksualinius norus… O iškilus santykių krizei mėgina ją išgyventi ir nepalieka partnerio „ant ledo”.

A (II) grupės vyras. Jis užsispyręs, neryžtingas, nepasitikintis savimi. Mylinti moteris jam turi nuolat įrodinėti savo meilę. Pats atvirai nedemonstruoja savo meilės, parodo tai akių žvilgsniu, rankos prisilietimu. Mėgsta motinišką globą, neretai renkasi moterį vyresnę už save. Dažniausiai tai švelnus, atidus, net kruopštus meilužis, norintis išpildyti kiekvieną savo partnerės norą. Sutapatina meilę su seksu, todėl seksas su juo emocionalus. Jis turi ypatingų seksualinių fantazijų, tačiau realiame gyvenime yra susikaustęs, uždaras; todėl gali būti nepaaiškinamai reiklus arba, priešingai, ignoruos savo norus ir dėl to jausis nepatenkintas. Alkoholis jį atpalaiduoja ir suteikia drąsos.
A (II) grupės moteris. Šio tipo moteris neretai yra vyriška, karjeristė. Ją sunku suvilioti. Net įsimylėjusi ji to atvirai neparodo. Ji visose srityse remiasi protu, retai sureikšmina seksą. Tačiau, jeigu vyrui pavyksta ją atskleisti, ji gali tapti itin jautri ir aistringa. Vyras, sugebantis ją patenkinti, pagrįstai gali būti vadinamas sekso galiūnu.

B (III) kraujo grupės atstovai – mokantys mylėti

Ramūs, bet labai jautrios sielos, meniški, kūribingi, patikimi kolegos ir draugai. Tiek darbe, tiek meilėje kelia didelius reikalavimus sau ir kitiems. Santykius vertina labai rimtai. Tad partneriui, kuris tetrokšta lengvo romano su trečiosios kraujo grupės atstovu, nepakeliui. Kartais „trečiukai” gali pasirodyti šalti, tačiau išorinė ramybė tėra kaukė. Jie moka mylėti. Miegamajame ieško būdų, kaip įdomiau atlikti  lytinį aktą ir kuo tobuliau patenkinti mylimąjį. Nemėgsta monotoniško sekso. Jiems svarbiau ne technika, bet jausmų gelmė. Taigi jei jausmai prigesę, juos būtina pakurstyti. Svarbu suvirpinti sielą, tada ir seksas bus puikus.

B (III) grupės vyras. Jis neretai laikomas donžuanu, tačiau pats savęs tokiu nelaiko. Jis mėgsta paflirtuoti, tačiau bijo pats įsimylėti. Jis būna geras vyras, kartais gali būti neištikimas, išklysti iš kelio, bet vis tiek myli tą, kurią pasirinko žmona. Šiam vyrui seksas – malonumas, pramoga, visai nesusijusi su meile, vedybomis.  Tačiau būtent dėl tokio požiūrio ir veiksmų jis mažiau nei kiti vyrai galvoja apie seksą.
B (III) grupės moteris. Ši moteris ekstravagantiška, paslaptinga. Su mylimu partneriu mėgsta būti aktyvi, iniciatyvi, sugeba paskatinti vyro seksualinį troškimą. Ji artistiška, supranta, kad jos patrauklumas priklauso nuo sugebėjimo įsijausti į situaciją, vaidmenį. Ši moteris laisvai jaučiasi visose gyvenimo srityse. Nesureikšmina meilės ir sekso. Lengvai gali pakeisti partnerį. Tokią moterį patenkinti nėra paprasta, o vyrai, stengdamiesi tai padaryti, neretai pyksta, kad ji neįvertina jų pastangų.

AB (IV) kraujo grupės atsovai – pasineria į Eroso pasaulį

Paklūsta jausmams. Viduje kunkuliuoja didžiulės aistros. Jei myli, tai karštai, jei nekenčia, tai labai. Nėra atsako? Smarkiai išgyvena. Nusvilę bijo užmegzti naują romaną. Santykiams nutrūkus, niekam nesiskundžia, kamuojasi vieni. Polinkis į atsiskyrimą netrukdo stačia galva pasinerti į Eroso pasaulį. Mylisi aistringai. Vertina ne kiekybę, bet kokybę. Linkę pasistengti, kad lovoje partneriui būtų gera. Kartais net pamiršta savo seksualinius troškimus. Nuoširdūs, atsidavę, atvirai rodo jausmus.

AB (IV) grupės vyras. Šio tipo vyras labai mėgsta moterišką draugiją. Jis retai rimtai įsimyli, lengvabūdiškai žiūri į seksą. Jam sunku kontroliuoti savo geismą. Būtent šios grupės vyras yra ypatingas sekso meistras, žiūrintis į veiksmą kaip į meną. Jam nereikia ieškoti nuotykių, jie patys nuolat jį supa. Jis traukia moteris kaip magnetas. Gana keista tai, kad šeimyniniame gyvenime šis vyras ramus, neagresyvus. Jis niekada nereikalaus iš savo žmonos pildyti jo nuolatinių troškimų.
AB (IV) grupės moteris. Ji sugeba sužavėti vyrus, tačiau yra griežta ir reikli. Jai būtinas nuolatinis didelis vyro dėmesys. Ši moteris itin jautri, dažniausiai lengvai pasiekia orgazmą. Ji universali ir puikiai prisitaiko prie savo partnerio. Tokia moteris jausis patenkinta su bet kokiu vyru. Jai patinka ir švelnus, ir grubu seksas – priklausomai nuo to, kokią iniciatyvą rodo partneris. Ši moteris neužmirštama. Ji puiki psichologė ir seksologė.

Šaltinis: dienraštis „Vakarų ekspresas”

6 komentarai. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.