Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Šaulys

šaulys ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

„Apie tuos, kurie mėgsta pavalkatauti…”


Stichija: Ugnis
Planeta: Jupiteris
Diena: ketvirtadienis
Devizas: „Aš matau”
Spalva: mėlyna, žalia, violetinė, ir tamsiai raudona
Akmuo: ametistas, topazas, chrizolitas
Valdomas namas: Devintas
Kryžius pagal savybes: Mutabilus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Žiurkė
Priešais esantis ženklasDvyniai

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Šaulys
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Šaulys
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Šaulio ženklą simbolizuoja įtempta strėlė – ji reiškia platesnius, pranokstančius kasdienybę interesus. Tiesioginis ryšys su gamtos įvykių eiga yra silpnas. Šaulys jau pažino kasdienybės būtinumą, meilę ir mirtį – visa tai liko toli užnugaryje. Dabar jis stengiasi atrasti visų šių įvykių gilesnę prasmę, o tam tikslui būtina platesnė erdvė. Šaulį vilioja toliai, jis mielai keliauja, susipažįsta su naujomis pažiūromis, nauju gyvenimo būdu. Giliai viduje tai labai religingas žmogus, tikintis gyvenimo prasmingumu bei vystymosi tikslingumu. Savo patirtį jis mielai dalija aplinkiniams, dažnai yra geras mokytojas ir patarėjas, sugeba kitus įkvėpti.

Šaulio mąstyseną lemia stiprus teisingumo jausmas bei pagarba visiems jį supantiems žmonėms. Silpnosios Šaulio pusės – tai kuklumo trūkumas ir nesugebėjimas pripažinti savo klaidų. Meilėje jis yra aistringas, greit susižavintis. Kol jam suteikiama būtina erdvė, tol jis bus malonus partneris. Reikia stengtis nekompromituoti Šaulio jausmų, kitaip jis staiga atvės.

Pirmasis dekanas (lapkričio 23 – gruodžio 1 d.). Pagrindinis devizas – sąžiningumas.
Tai atviraširdis, sąžiningas, tiesus žmogus ir šitų principų stropiai laikosi. Tokiomis savybėmis gali pasinaudoti intrigantai. Todėl patartina jam per daug nepasitikėti įvairiais perėjūnais. Tikriems draugams jis dosnus ir visada ištiesia pagalbos ranką. Kad taptų laimingas, reikėtų gyventi ramių namų aplinkoje. To jis ir siekia demonstruodamas visas geras žmogaus savybes.

Antrasis dekanas (gruodžio 2-11 d.). Pagrindinis devizas – skrupulingumas.
Šio periodo žmogus turi daug pareigų bei įsipareigojimų. Dirba greitai ir sąžiningai, nes taiko efektyvius darbo bei veiklos metodus. Jį labai vertina aplinkiniai, nes turi patikimo žmogaus reputaciją. Draugų tėra nedaug, tačiau jiems yra ištikimas, todėl visada susilaukia pagalbos. Išprusęs ir noriai dalijasi savo žiniomis su kitais.

Trečiasis dekanas (gruodžio 12 – 22 d.). Pagrindinis devizas – intuicija.
Žmogus elgiasi pasiduodamas savo įspūdžiams. Turi gerą nuojautą ir sugeba toli numatyti. Geriausias mokytojas jam -asmeninė patirtis. Jį traukia daiktų formos, grožis, ritualai. Juose jis pasislepia nuo supančio audringo gyvenimo pagundų, kada kiti panyra į narkotikų ar alkoholio sukeltą užmarštį. Jaučia atsakomybę už savo pareigas. Nemėgsta skųstis bei skelbti savo rūpesčių. Įspūdžiais su draugais pasidalija tik savo gyvenimo laimingomis minutėmis.

Charakteris

Šauliai – tiesmukiški, atviraširdžiai, sąžiningi žmonės. Dauguma gimusių po šiuo ženklu tampa numylėtiniais savo socialinėje aplinkoje. Šauliai yra linkę ignoruoti įvairius apribojimus, labai vertina nepriklausomybę, mėgsta keliauti, skaityti, yra aktyvūs visuomeniniame gyvenime ir pareigingi profesinėje veikloje.

Privalumai: įgimtas pasitikėjimas savo jėgomis bei kitais žmonėmis, nuotykių pomėgis, gebėjimas džiaugtis šia diena, noras padėti kitiems.
Trūkumai: pasipūtėliškumas, per didelis nerūpestingumas, siekimas visur būti superšiuolaikišku, polinkis į avantiūrizmą.

Vaikystė

Mažyliai Šauliai dažniausiai savo tėvams nekelia daug rūpesčių. Jie mielai užsiima savo žaidimais, skaito, labai myli naminius gyvūnėlius, kuriais nuoširdžiai rūpinasi nuo pat vaikystės. Iš prigimties jie pasižymi gerais intelektiniais sugebėjimais, skvarbiu protu, gebėjimu greitai įsisavinti naują informaciją. Bendraudami su bendraamžiais, Šauliai nemoka klausytis ir mėgsta ginčytis, tačiau nesunkiai atranda kompromisą žaisdami. Mokykloje jiems geriausiai sekasi tikslieji mokslai. Šauliams ypač patinka visokiausi cheminiai eksperimentai. Paauglystėje Šauliai gali kuriam laikui tapti užsispyrę, tačiau jeigu suaugusieji jų per daug nespaudžia, šie trūkumai netrunka patys praeiti.

Vyras – Šaulys

Darbas. Darbe Šauliai visada žvelgia tik į priekį ir yra kupini optimizmo. Pasižymėdami greita reakcija, Šauliai viską suvokia akimirksniu ir lengvai susidoroja net su sudėtingiausiomis užduotimis. Jiems neretai būdingą neatidumą kompensuoja greita nuovoka ir skvarbus protas.

Kolegos mėgsta Šaulius dėl jų mokėjimo visada išklausyti pašnekovą. Vienintelis aplinkinius kiek erzinantis dalykas yra nuolatinis Šaulių polinkis visiems dalinti patarimus – kartais ir visai be reikalo. Šauliai visada pasirengę ginti savo įsitikinimus. Jiems pinigai reiškia daug mažiau negu šlovė ir pripažinimas. Jie savarankiškai pasirenka gyvenimo kelią ir karjerą, pirmenybę teikia su kelionėmis ir komandiruotėmis susijusiam darbui. Gyvenime Šauliams labai padeda įgimta iškalba ir jų galvose nuolat gimstančios naujos idėjos, o trukdo dažna nuotaikų kaita ir lengvabūdiškumas. Tinkamiausios Šauliams profesijos siejasi su kelionėmis, elektronika, mašinų gamyba, komercija, teise. Šauliams būdingas ir domėjimasis kultūra, dėl to tikrai turėtų būti patenkinti, vadovaudami muziejui ar teatrui, taip pat rašydami ar būdami žurnalistais. Misionieriai, kunigai, mokytojai bei dėstytojai – taip pat tinkamos šiam ženklui profesijos. Šio ženklo atstovai dažnai tampa garsiais keliautojais, jūrininkais, archeologais, geologais, sportininkais. Nemažai Šaulių tarp pasižymėjusių karo vadų ir politikų.

Draugystė. Prisiminus legendą apie kentaurą Chironą, Šaulio ženklo simbolis yra pusiau žmogus, pusiau gyvūnas. Tai reiškia, kad šis ženklas simbolizuoja prieštaringumą vienovėje. Šauliai principingi ir tiesūs bendraudami, kritikuodami draugą kartais gali pasirodyti netgi negailestingi. Tačiau aplinkiniai jiems vis tiek jaučia meilę ir pagarbą. Patys Šauliai būdami impulsyvios prigimties ir mėgstantys elgtis spontaniškai, savo draugais laiko didesnę dalį visos žmonijos. Ir yra pasirengę bet kurią akimirką ateiti į pagalbą – tai yra vienas ryškiausių šio ženklo bruožų. Drauge Šauliai taip pat gali įpainioti savo draugus į įvairiausias avantiūras ir nuotykius, nes nuo vaikystės jaučia širdyje aistrą klajonėms ir žygdarbiams.

Meilė. Meilėje Šauliai aktyvūs ir neslepia savo susižavėjimo nuo mylimųjų. Tačiau nusivylę, rėžia tiesą į akis ir taip visam laikui atstumia nuo savęs kai kuriuos žmones. Šauliai mylėdami yra labai reiklūs, vertina interesų bendrumą, sąžiningumą ir humoro jausmą. Dažniausiai jie aistringi meilužiai, tačiau seksualinės energijos perteklių nukreipia į kūrybinę veiklą, o ne į meilės nuotykių paiešką. Nors kartais pasitaiko Šaulių, vienu metu palaikančių artimus santykius ir su keliomis mylimosiomis. Todėl šio ženklo atstovai, nors ir yra puikūs meilužiai, tačiau kaip vyrai – nepatikimi. Didžiausia tvirtos santuokos galimybė yra tarp vyro Šaulio ir Svarstyklių, Avino ar Liūto ženklų moterų.

Moteris – Šaulys

Darbas. Šio ženklo atstovės moterys išsiskiria gyvenimo džiaugsmui atvira širdimi ir smalsumu. Moteris Šaulys sugeba užsiimti keliais dalykais iš karto ir mėgsta sensacijas. Tačiau pačios niekada nepraranda pusiausvyros, yra atviros bendravimui ir geranoriškos, nors ir nelabai įvairiapusiškos. Moterims Šauliams geriausiai rinktis darbą turistinėse agentūrose, viešbučiuose. Tarp jų taip pat yra nemažai pedagogių, auklėtojų, talentingų gydytojų, dėmesingų slaugių ir įžymių meno atstovių.

Draugystė. Moterys Šauliai mėgsta žmones ir turi pakankamai bendravimui reikalingo optimizmo bei humoro jausmo. Jos yra ganėtinai nepriklausomos. Šio ženklo atstovės nuo pat vaikystės turi daug draugių, su kuriomis puikiai sutaria, nors ir retai kada dalinasi pačiomis intymiausiomis savo paslaptimis. Draugystėje labiausiai nepriimtini dalykai joms yra veidmaniškumas ir nenuoširdumas. Pačios jos visada atviros ir teisingos bei neretai nukenčia dėl savo pernelyg didelio tiesmukumo.

Meilė. Meilės santykiuose moterys Šauliai yra nepasotinamos, svarbiausia joms yra emocinis suderinamumas tarp partnerių. Santykiai ypač gerai joms susiklosto su temperamentingais vyrais. Vaikus moterys Šauliai myli ramia, išmintinga, motiniška meile. Nors egzistuoja ir kitoks šio ženklo moterų tipažas – nenuoramos, mėgstančios ypač aktyvų gyvenimo būdą. Tokios moterys retai kada save pašvenčia šeimai. Užtai jas dažniau lydi sėkmė profesinėje veikloje.

Patarimai vyrams: Šaulio ženklo moterys elegantiškos, idealistės. Jos gali būti puikios savo vyrų draugės. Jos mėgsta keliauti. Namuose viską mėgsta daryti kartu su vyru. Padėkite žmonai nudirbti buities darbus, o tada išeikite kartu pasivaikščioti.

Sveikata

Daugelis Šaulių – ilgaamžiai. Jeigu jie nesusigadina sau sveikatos vien per savo lengvabūdiškumą, tai turi visas galimybes iki gilios senatvės išlikti guvaus proto ir geros atminties. Šauliams pavaldžios plaučiai, kepenys, žarnynas, šlaunys, klubai ir nervų sistema. Jis yra linkęs pervertinti savo dvasines jėgas, dėl to turėtų reguliariai atsipalaiduoti, pabūti ramybėje. Jupiterio, ypatingai veikiančio šio ženklo atstovus, įtakoje taip pat gali pasireikšti kraujodarai svarbių kepenų funkcijų sutrikimai. Šauliams reiktų saugotis ir infekcinių plaučių bei peršalimo ligų. Tačiau laiku pradėjus gydytis, paprastai šios negalios greitai praeina.

Dažnai išgyvenant stiprius susijaudinimus, stresus bei nuolat patiriant fizines perkrovas, gali nusilpti Šaulių širdies ir kraujagyslių sistema bei pakilti arterinis spaudimas. Tai būtina gydyti vos tik pasireiškus pirmiesiems požymiams. Dėl savo aktyvaus gyvenimo būdo Šauliai neretai patenka į avarijas, patiria kaulų lūžius ir įvairias kitas traumas. Šio ženklo atstovai, mėgstantys daug ir skaniai pavalgyti, dažnai kenčia nuo antsvorio ar netgi nutukimo.

Ligas Šauliai išgyvena sunkiai, nes nėra įpratę ilgai gulėti bei apskritai neįsivaizduoja savo gyvenimo be judėjimo. Tačiau Šauliams depresijos dėl to negresia, nes jų bloga nuotaika ar nuovargis paprastai netrunka išsisklaidyti dėl įgimto optimizmo. Šis Šaulių bruožas padeda jiems susidoroti su įvairiausiomis sunkiomis situacijomis, taip pat ir sparčiai pasveikti susirgus. Tuo labiau, kad šio ženklo žmonės pasitiki gydytojais ir paprastai laikosi jų nurodymų.

Į oro permainas Šauliai reaguoja pakankamai ramiai, nes kasmetinis Žemės magnetinio aktyvumo minimumas kaip tik ir pasiekiamas apie žiemos vidurį, t.y. artimu ženklo apimamam laikotarpiui. Liaudies medicina vis dėlto Šauliams pataria prieš pavojingesnes dienas laikytis organizmą tausojančių dietų, gerti jonažolės ar kraujažolės nuovirus, pakvėpuoti kėnio eterinių aliejų garais.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – imbieras.
Vaisiai – citrinos, mandarinai, persimonai, slyvos, persikai, granatai, figos, arbūzai.
Daržovės – morkos, moliūgai, baltagūžiai kopūstai, agurkai, ropiniai svogūnai, ridikai, ropės, bulvės, petražolės, salierai, baklažanai, špinatai, žalieji žirneliai.
Ankštinės daržovės – lęšiai, daržo pupos.
Riešutai – žemės ir graikiški riešutai.
Grybai – visos valgomųjų „baltųjų” grybų rūšys, šampinjonai, pievagrybiai.
Kruopos – ryžių kruopos.
Bitininkystės produktai – spygliuočių ir mėtų medus, bičių pikis.
Riebalai – avienos lajus, ančių riebalai.
Aliejus – kukurūzų.
Mėsa – aviena, triušiena, jautiena.
Paukštiena – vištiena.
Žuvys – karpis, sterkas.
Pieno produktai – fermentinis sūris, grietinėlė, grietinė, varškė, rūgpienis, pienas, kefyras.
Gėrimai – žalioji arbata.
Perdirbti produktai – cukrus, druska.

Poilsis ir kelionės

Gimusieji po šiuo ženklu paprastai nežino, kas yra depresija, melancholija ar ilgai besitęsiantis liūdesys. Tai – patys gyvybingiausi, kupini gyvenimo džiaugsmo žmonės. Jei jie kada nuliūsta, tai dažniausiai ne dėl asmeninių, o dėl visuomeninių problemų. Šauliai geriausiai nurimsta vienumoje, ypač gamtoje, todėl jiems patartina pasivaikščioti, pasivažinėti dviračiu, pabūti miške, pažvejoti prie ežero.

Šauliams tinkamiausi pratimai yra skirti judėjimui tobulinti. Judesiai turi augti patys iš savęs, jaučiant savo paties energiją. Atsistojus reikia truputį sulenkti kelius; pasistengti sąmoningai perkelti svorį taip, kad pėdos taptų lengvos, o svoris beveik nejaučiamas. Eiti lėtai, tarsi nežinant, kas yra po kojomis. Kvėpavimą nuolat kreipti į svorio centrą.

Geraširdžiai Šauliai mielai bendrauja, bet visada instinktyviai gina savo nepriklausomybę ir laisvę. Tai optimistiškos ir veržlios asmenybės. Jiems labai svarbu, kad kiti juos vertintų kaip autoritetingus ir apsiskaičiusius žmones. Šauliams (ypač per atostogas) sunku ilgesnį laiką praleisti vienoje vietoje. Jeigu atostogoms turite nedaug laiko, pasirinkite tokią vietą, kurioje niekas nevaržytų ir galėtumėte patirti naujų įspūdžių. Bene didžiausias malonumas Šauliams – tolimos kelionės. Jos tampa neatskiriama jų būties dalimi ir yra efektyviausia priemonė, formuojanti Šaulių pasaulėžiūrą. Šie žmonės bene geriausiai iš visų prisitaiko, o kelionė ir įveiktas ilgas atstumas paprastai jų neišsekina. Pasirinkę gyvenimą užsienyje, Šauliai paprastai nejaučia vidinio diskomforto ir efektyviau negu kitų ženklų žmonės išnaudoja esamas galimybes.

Keliaujantys Šauliai labai žavingi, spinduliuojantys, mėgstantys pajuokauti. Blogiau, jeigu kelionėje pasikeičia aplinkybės ir jie negali pasiekti savo tikslų – Šauliams paprastai būna sunku susivaldyti kritinėse situacijose. Labai pavojinga įpykusiam Šauliui sėsti už vairo. Kelionėje nepervarkite ir nepersivalgykite, o jeigu jaučiatės kad negaluojate, geriau visai atsisakykite kelionės.

Šaulys puikiai pailsi jaukiuose gamtos kampeliuose, pirmiausia, kur išvystyta sodininkystė, kur daug gėlių. Jie gerai jausis Toskanoje ar Provanse, taip pat Australijoje, Arabijoje ar Ispanijoje. Vokietijoje vertėtų nukeliauti į Viurtemburgą.

Suderinamumas

Šaulys ir Avinas
Šaulys ir Jautis
Šaulys ir Dvyniai
Šaulys ir Vėžys
Šaulys ir Liūtas
Šaulys ir Mergelė
Šaulys ir Svarstyklės
Šaulys ir Skorpionas
Šaulys ir Šaulys
Šaulys ir Ožiaragis
Šaulys ir Vandenis
Šaulys ir Žuvys

196 komentarai.

 • – pratesiu dar del intuicijos. kartais atrodo kad jauciu dvasias. tokiu metu visada atsikeliu nakti ir visada 3h(kazkodel). beto esu mates karta.
  P.S. nepalaikykit manes beprociu 🙂

 • tiesos yra bet kazin ar daugiau nei 60%. esu issinagrinejes savo asmenini horoskopa. cia yra tiktai saule zodiako zenkle ir sukonkretinta grynam sauliui(kuriu tikriausiai nebuna), o yra dar be saules visos kitos planetos kurios irgi daug reiskia. apie save tai: kur esu patyres ar siektiek nusimanantis visada nusiteikes optimistiskai. ketvirtadienis is tiesu laiminga diena, nes net mokykloj gerai jauciuosi. keliauti nelabai megstu, neturiu jokiu idomiu daiktu is uzsienio, be aktyvaus sporto gyvent butu sunku, knygas skaitau tik filosofija ir mokomasias visokias, meniniu isvis neskaitau (gal tik Dostojevski). Intuicija tai nezemiska pas mane, visose sitaucijose.

 • Viskas tikrai tinka.
  Lina tikrai tu teisi,nes atrodo,kad kartais tiesiog būna labai liūdna,bet prie kitų niekada negaliu liūdėti.
  Neišeina ir viskas,užsimiršta.

 • ;D kas cia parasyta nebutinai yra viskas tiesa nes dar daug ka lemia gimimo metai .. gyvenimo iprociai. stilius. ir visa kita ;D tad manau nei viena tai neatitinka 100% bet dalis tiesos tikrai yra

 • Kaip netikėta, Viskas sutampa. Likau nustebes tikrąją ta žodžio prasme. :-] bet del to pasakymo Linos – Šauliai niekada nerodo blogos nuotaikos,jei aplinkinių nuotaika prasta,jie visada sugebės pralinksminti ir kiti greta šypsosis. Tai visais 21 pirštais pritariu. :-]

 • Lina to agnute
  2010-01-11 23:41

  Netiesa.Šauliai niekada nerodo blogos nuotaikos,jei aplinkinių nuotaika prasta,jie visada sugebės pralinksminti ir kiti greta šypsosis.Tikrai nebijo žmonių,bet nebijo ir mėgsta būti vieni.Vyrai pastebi šaules,nes jos natūralios,atviros ir nuoširdžios.Toks vaizdas,kad tyčia apibūdinai savo draugę visai priešingai :)))

 • as turiu drauge šaule. ji nelabai atitinka šį aprašymą. Ji labai nori įtikti visiems, ir kaip tik netgi pasakyciau perdetai bijo buti kompanijoje, nelabai turi savo nuomones ir yra labai baili.su manimi ji sutaria normaliai, nors kartais negaliu istverti jos veidmainiskumo, as esu avinas. be to ji turi daug problemu su vyrais. ar tai atitinka jos tipo zodiakui??

 • as esu saule.. bet cia nieko neparasyta apie vezius… ar imanoma kokia nors rimtesne draugyste tarp saules ir vezio?

 • Esu saule ir cia randu ir tiesos ir melo.. tiesa jog megstu keliauti, esu draugiska megstu mena, nes pati piesiu, taip pat knygu skaitymas, tik va su paslapciu saugojimu, sportiskumu ir lyderiavimu visiskai nesutinku..bent jau mano atveju. Dar sutinku, kad yra du sauliu tipai..

 • tikras lietuvis
  2010-01-04 23:33

  Šaulys yra mano mama. Ji tikrai geriausiai sutaria su Avinu (sūnum) ir Skorpionu (anūku)- horoskopas nemeluoja.:)

 • Esu šaulis. skaitau ir atrodo kad tai ne mano horoskopas. Aš esu visiškai kitokia.

 • nesutinku su vienu dalyku kad nemokame saugot paslapciu. na as ta tikrai moku nezinau kaip kiti 🙂

 • esu saulys man db 28m. ten apie ta paslapciu isplepejima nusipezejo i lankas. as visa gyvenima kas liecia paslaptis tyliu kaip akmuo todel mes sauliai ir esame lyderiaujantys;)

 • visiska tiesa tik nevisuose kolektyvuose esu siela

 • Tipiskas as
  2009-12-22 18:46

  „Atrodo, jog Šauliai jaučia nenumaldomą alkį gyvenimui. Jiems būtina viską išmėginti, patirti, išgyventi ir tos naujovių paieškos trunka visą jų gyvenimą”-na bent sitas istrigo labiausiai..kartais atrodo niekas nebeidomu,atrodo,tarsi perpratus kiekviena busima minute,..bet kartais,kartais atrodo per daug sudetinga viskas,.atrodo as viena gyvenu,ir matau kitus,kurie mano akimis….tiesiog egzistuoja.Tik egzistuoja

 • sauliuke
  2009-12-18 22:14

  o taip zinau ka tai reiskia 😀 tas begalinis plepejimas, noras visus pazinti ir nenumaldomas laisves troskimas… mano drauge saule taciau namai tarsi jos saugomas objektas, niekada niekur neiseis tik mokykla namai mokykla namai. na o as tai saugau paslaptis taciau per ilga liezuvi veliau pati grauziuos pasakydama ka nors grubaus ar panasiai. intrigantiskas charakteris, mokejimas issisukt is ivairiausiu situaciju ir gebejimas patraukti zmones i savo puse… galbut del to ir vadinames sauliais 🙂

 • nu ka as saulys ir siaip jo atitinka beveik viskas;D siaip del tu paslapciu nzn stengiuosi neisplepeti bet kartais taip jau iseina gerai kad retai siaip bent as esu patikimas.

 • Jo. Grina tiesa. Tik su tom paslaptim.. Neišplepu, nebent netyčia gauans. Dėl kompanijos sielos tai nžn. Draugės į lauką nnr eiti be manęs :D. Bet šeip tai 92% tiesos.

 • pan Mateush
  2009-12-08 11:37

  100% ir daugiau jokiu komentaru

 • Seip as irgi esu saule isdalies viskas atitinka tik paslaptys biskiuka,dazniausiai mano paslaptis isduoda o nes as ;D mano buves vaikinas buvo liutas bet musu harakteriai buvo kaip suo su kate ;D o dabartinis saulys mes geriau sutareme …bet sakoma kad vienodi zodiako zenklai nesuaina ,bet ciuju man atvirksciai ;D

 • O as pvz ziauriai nekenciu zuvu 😀 o su liutu neseniai isskyrem, bet aisku ne viskas priklauso nuo horoskopo 😀 kartais nesijauciu, kad buciau tas apie ka cia raso..

 • Ananasas
  2009-11-28 02:38

  Gerai butu, jei taip butu. Siaip didzioji dalis neatitinka, turbut as esu isimtis.

 • As esu saule,kaip priklauso impulsyvi,nepastovi susipazinau su zuvinu,idomu kas gero bus siaip jis mane veikia teigiamai,kazkaip raminanciai,tik neaisku kaip bus toliau jukper daug skirtingi zenklai…

 • LINA->ŠAULYS+MERGELĖ=MEILĖ
  2009-11-04 17:02

  Deja cia netinka vienas dalykas:) As SAULYS ir sekmingai istekejau uz vyro MERGELES. Jauciasi skirtingi temperamentai, bet is esmes esam laimingai susituoke. Tikiuosi, jog taip bus ir ateityje:)

 • Deividas
  2009-10-30 01:37

  Esu saulys, visiskai tiesa parasyta apie mane, tik kad nemegstu knygas skaityti o toliau viskas taip pat kaip yra parasyta… smagu pasidare net kai perskaiciau ;D;D

 • Esu Šaulė.Mėgstu ginčytis ,bet niekada to nedarau be reikalo.Dažniausiai ginčai kyla dėl vieno žmogaus ,kuris mane erzina ir kimba prie žodžių ,tada tiesiog nesusilaikau.Sprogt galiu kai susierzinu ,jog žmonės nori man kenkt ir dar žiūri išsproginę akis.Nesutinku dėl to ,kad tinku su ožiaragiais:Tas žmogus kuris mane erzina yra ožiaragis ,kartais atrodo ,jog tikrai jai galėčiau užvožt…

 • 100 procentu teisybes.Net baugu pasidare skaitant.Tiesa visos savybes atejo arba isryskejo po truputi.Su metais:)

 • Pasiskaičiau ir pasijuokiau. Na tiesą rašo, tiesą. Gėda, bet tikrai jau visa šeima susitaikiusi, kad mane matyti šventė :} Dėl paslapčių plepėjimo… „Nevertėtų jiems patikėti paslapčių, nes jie nepagalvoja prieš sakydami.” Labai teisingai pasakyta. Piktybiškai neplepu, bet prieš kalbėdama niekada negalvoju ;D

 • Esu saule ir puikiai suprantu kaip aplinkiniams sunku mus suprasti.Kartais gal perdaug tiesmukiski, taciau mieli zmones:)P

 • tdx 1984-11-23
  2009-10-12 00:48

  Na paslaptys kaip kada gal ir neistveri nepasakes bet tik tokiu kurios pavirsutiniskos. Charakteris tai tikrai labai daug atitinka 🙂 o laisve , keliones ir nepriklausomybe, Kompanijos siela ir Optimizmas be sito visai gyvent negaleciau , taip pat esu objektyvus, ir logiskas – idejos ir darbai megstamoje srityje visada verziasi -:) turiu drauge Jautuke – oi problemos … 🙂 tevukas Jautis – visada susigincyjam del tiesos ar kazko iki pykciu – negaliu nusileisti netiesai – ir kategoriskumui! Visada draugiskas- per daug pasitikiu zmonemis del ko ne karta nukentejes, ir buves nuviltas ar iskaudintas. bet ta viltis vis lieka todel nepasimokau is tu skaudziu klaidu- galbut siek tiek realistiskiau pradedi vertinti ir atsaragiau viska. Galiu pasakyti kad labai vertinu tikrus draugus- kurie nemeluoja nepaveda. Skaudina zmones kurie neivertina ar nudeda i suns dienas tavo optimizma nora ir troskima siekti savo svajoniu. Jei sauliui atsirastu toks zenklas kuris ji palaikytu , patartu uzsimtu bendrais tikslais Manau tada butu tikrai neisskiriama pora ar draugai. pats daznai elgiuosi ekprontu ir niekada toli i pireki negalvoji .. tiesiog negali atsirpirti ir netiketiems pasiulymams – zut but bandai istrukti ir sudalyvauti ten kur kviecia. Noras daug ka pazinti atrasti padiskutuoti labai didelis. Tiesa ta kad esant poroje bandymas sauli suvarzyti …tiesiog zlugdo jis ilgai taip netemps ..ir pabegs 🙂

 • pati esu saulya ir galiu pasakyti kad beveik viskas yra tiesa.o paslaptys lbai megstu isplepeti stengiuosi jas saugoti bet jos kazkaip issprusta

 • Įsimylėjus
  2009-10-10 17:03

  nu aš esu šaulė ištikrųjų yra tiesos,bet kaip raš,kad paslapčių nesaugo tai tikra nesamone 😉

 • Sutinku su viskuo išskyrus su tiesmukiškumu. Esu šaulys, bet nesu tiesmukiška, nebent mane išprovokuoja arba labai sunervina.

 • Oribitukas
  2009-10-08 19:00

  tikra tiesa esu sauliuke tik galiu drasei pasakyt kad tikrai neapleisciau nei savo seimos nei manu ! o seip viskas atitiko !

 • mano busimas vyras saulys.. na ka as galiu pasakyti.. pradedu abejoti ar jis saulys.. 🙂 nors apie mane parase tiesa,o apie ji tik keletas dalyku tiko.. 🙂 na bet is kitos puses,juk visi negali buti vienodi.. 🙂

 • rimtuolis
  2009-09-29 20:32

  viskas tiesa ( apie mane ) tik neskaitau knygu, ir keliauti netrokstu ir pas mane namuose nera idomiu daigtu is uzsienio.
  paslaptys tiesiog netycia issprusta net ir jaj paslaptis draugo.

 • Wiskas atitinka tik del paslapciu ka drauges pasako tai tyliu niekam nepasakoju. sportas patinka o ypac krepsinis ir ziuret ir zaist

 • Andželika
  2009-09-25 19:36

  Visiskai nesutinku su šio horoskopo teiginiais, nes mano geriausia draugė šaulė ir ji nė kiek nesportiška, nemegsta kur nors eiti…Geriau sedi namie klauso mamos…Nors sutinku su tuo kad mano drauge labai uzsispyrus turi sawo nuomone ir nuolat stengiasi ja irodyti…Taigi..Šektiek tiesos yra…Bet su dauguma teiginiu aš nesutinku. Pati esu žuvis, gal del to taip atrodo?

 • as esu zuvis mano vaikinas yra saulys man labai lengvai sekasi su juo sutarti bet man labai skaudu tas kad as esu istikima prisirisusi prie jo o jis dazniausiai pamirsta mane nors tvirtina kad myli .. is pastebejimo zinau kad sauliai tikrai labai pagarbus priesingai lyciai visad moka mane prajuokinti ir pralinksminti su juo jauciuosi saugi ir galiu juo pasitiketi nes jis zino mano paslapti ir niekam neisduoda 🙂

 • as esu saulys . ir tikrai moku saugoti paslaptis . tik kartais netyce gaunasi kad pasakau tai ko nederetu . nu toks jau musu budas .
  nemaluoniause jog mus meksta uzsipulti ir kaltinti visiskai nekaltus .

 • as esu vezys + mano vaikinas liutas + jo sese saulys + mano brolis oziaragis + jo tevas su motina mergele ir zuvys + o mano mama avinas = kas manes laukia gyvenime gal kas gali pasakyti?

 • mano brolis yra saulys jis vaiksciojanti paslaptis, o mano pazystama yrgi saulys jos charakterio negaliu pakesti…

 • Seip daug kas atitinka,bet neatitinka,kaip ir zivile sake, jog megstame paslaptys netycia isplepeti….tai nera tiesa,seip yra poros tipu sauliai,ir dar nera tiesa,jog sauliui i poras netynka zuvys,tinka…geriausia mane supranta draugai zuvys ir skorpionai:)

 • Robertas
  2009-08-09 20:31

  As su tinku su siuo horoskopu tik 1 dalykas nemegstu skaityti knygu o visa kita tinka:)

 • as sutinku sju siuo horoskopu tik viena beda paslaptis visada issaugau ir draugai manimi pasitiki ir tiesa kad traukia prie meno groju fortepijonu piesiu ir lankau futbola draugai sako net ir liudniausia gyvenimo minute randu iseity nusisypsoti ir ypatingai mane myli berniukai tik del to kad esu visapusiska ir berniuku pomegiams ir mergaiciu tai yra manau geras dalykas

 • Esu ožiaragis. Gimiau drakono metais. Čia radau tokių straipsnių apie save, kad jau nebžinau ką ir daryti – verkti ar džiaugtis:).90 proc. tiesa, kas parašyta. Na, bent apie mane. Tačiau norėtųsi tikslesnės informacijos būtent apie save.

 • esu saule,visa tiesa rasoma ,esu tiesmukiska,kartais norisi nieko neveikti tik valkatauti,tingeti,nedirbti,o kartais verciu kalnus dirbdama,kaip pioniere,gerbiu visus,bet nepakenciu smurto,nedorumo,melo

 • Gabriele
  2009-06-28 12:32

  As turiu viena pazystama ,ji yra labai uzsispyrus ir visada gauna ko nori.buna tokiu atveju kaj ji taip tave sunervina ,kad noretum viska jei isrekti i veida ,ji pradeda tave apsnekineti gyncitis ir t.t. o kai jei prireikia pagalbos vaidina kad, nieko nebuvo ir draugiskai ima snekuciuotis ir prasyti tavo pagalbos.;) Tai yra todel kad as esu saulys o ji zuvis.Bet nesuprantu vieno dalyko as turiu labai gera drauga jis irgi zuvis bet mes su juo sutariame labai gerai:D

 • as pilnai sutinku su siuo horoskopu viskas atitinka ir galiu tvirtai pasakyti nes esu pati saule .tik vienas dalykas neatitinka tai paslapciu isplepejimus bent jau as tai tikrai isaugau savo artimu zmoniu pASLAPTIS….

 • Aš liutė mano geriausia draugė yra šaulė kai mes bendraujam dažnai kyla ginčai , atrodo jog ji masto logiškai ir turi savo nuomone, bet visalaik klauso savo mamos, kartais jos mama nusišneka ir dėl tokios smulkmenos ji pradeda ginčytis. Nesuprantu kas bus vėliau kai jos mamos nebebus?