Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Santykius lemia pažinties diena

Remiantis astrologija, kiekvienas iš dvylikos mėnesių turi savo Zodiako ženklą. Todėl žmogus, gimęs atitinkamą mėnesį, įgyja to ženklo savybių. Tačiau Zodiako ženklas daro įtakos ne tik mūsų charakteriui, bet ir situacijoms, kurios įvyksta to ženklo įtakoje.

Pavyzdžiui, jei jūs susipažinote liepos – rugpjūčio mėnesį, vadinasi, jūsų santykiams turės įtakos Liūto ženklas, jei kovo – balandžio mėnesį, tai – Avino ženklas ir t.t. Žinodami, kuris ženklas atitinka jūsų pažinties periodą, galima nustatyti, kaip toliau klostysis pažintis ir tuos povandeninius akmenis, už kurių galite užkliūti žengdami gyvenimo keliu“, – sako JAV astrologė Kim Falcone.

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Paprastai šiuo periodu pažintis užsimezga ryškiai ir emocionaliai. Tai – lengvos ir greitos pažintys. Tiesa, ilgainiui santykiuose gali iškilti interesų nesuderamumas, todėl, kad partneriai priima labai skubotų sprendimų ir nekontroliuoja emocijų. Tačiau partnerystė tęsiasi ilgai, jei juos sieja bendri tikslai ir požiūriai. Svarbiausias dalykas tokiuose santykiuose – susilaikyti nuo staigių ir neapgalvotų pasisakymų. Taip pat reikia mokytis daugiau klausyti vienas kito.

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 20)

Jei pažintis „iškrito“ būtent tą periodą, tai galima sakyti, kad ji įvyko tik aistringų ir karštų emocijų dėka. Nepaisant to, santykiai turėtų būti ilgi. Tačiau nevertėtų galvoti, kad tarpusavio santykiai bus tarsi savaime aistringi ir romantiški. Gaila, bet meilės ugnis gali užgesti, jei jūs nustosite rodyti vienas kitam dėmesį, sakyti komplimentus, daryti siurprizus. Tik nuo jūsų priklauso, kiek ilgai bus darnūs jūsų santykiai su partneriu.

DVYNIAI (gegužės 21 – birželio 20)

Šiuo periodu dažniausiai pažintys įvyksta kažkur kelionėje ar triukšmingoje draugų kompanijoje. Paprastai tai – netikėtos pažintys, kurios dažniausiai įvyksta dėl interesų ir požiūrio į gyvenimą bendrumo. Tiesa, nesusipažįstama spontaniškai, todėl tai nebus meilė iš pirmo žvilgsnio. Greičiausiai viskas prasidės nuo dalykiško bendravimo. Tikėtina, kad ši pažintis neturės tęsinio. Tačiau nesielvartaukite, vadinasi, tai buvo ne jūsų.

VĖŽYS (birželio 21 – liepos 20)

Šį periodą paprastai užsimezga pažintis, kur dominuoja lygiavertė partnerystė. Vadinasi, sąjunga bus pakankamai tvirta ir harmoninga. Tačiau šiuose santykiuose netrūks stiprių emocijų ir partnerių nuotaikos kaitos. Jei tai atsitiks jums, vis dėlto tuo metu pasistenkite įsiklausyti ir į savo antros pusės nuomonę bei leisti jam(jai) priimti vienokius ar kitokius sprendimus. Tačiau ir vienas neatsargus žodis gali sugriauti jūsų santykius.

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 22)

Šios pažintys įvyksta dažniausiai kultūros renginiuose, teatre, koncertuose, parodose, kino salėje. Taip pat jūs galite rasti savo antrą pusę ir poilsiaudami. Šioje sąjungoje svarbiausia neužsiangažuoti ties savo problemomis ir išmokti atiduoti daugiau, nei gaunate. Tada tokiai sąjungai nebūs baisios nei apkalbos, nei priešai.

MERGELĖ (rugpjūčio 23 – rugsėjo 23)

Šios pažintys gali prasidėti nuo draugiškų santykių ir palengva peraugti į romantiškus. Svarbiausia užduotis partneriams: neieškoti priekabių ir nesipykti dėl smulkmenų bei būti dėmesingiems vienas kitam. Konflikto priežastis gali būti neišpildyti pažadai ir jausmų slėpimas. Tai bus suprasta kaip nedėmesingumas ir abejingumas. Todėl nebijokite parodyti partneriui(ei) kaip stipriai jį(ją) mylite.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Šiuo periodu pažintys būna apipintos romantika, kupinos meilės ir švelnumo. Tiesa, jos neilgos, tačiau gražios. Nes susižavėjimo periodą gali staiga pakeisti susvetimėjimas ir nesusikalbėjimas. Jei partneriai skirs pakankamai dėmesio vienas kitam ir įsiklausys į vienas kito norus, tai santykiai gali peraugti į labai rimtus. Nors jei ir išsiskirsite, tai nebus skausmingas įvykis nei vienam, nei kitam.

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 21)

Šie santykiai prasideda aistringai, nes susižavima iš pirmo žvilgsnio. O seksas jau pirmą pažinties dieną bus tarsi savaime suprantamas ir neišvengiamas dalykas. Dėl to, kad partnerius suvienys smalsumas ir noras išmėginti naujus dalykus sekse. Santykiai, deja, nebus ilgalaikiai, nes po kiek laiko paaiškės, kad jus pernelyg mažai kas jungia…

ŠAULYS (lapkričio 22 – gruodžio 21)

Paprastai šie santykiai – lengvabūdiški ir neilgaamžiai. Tokios pažintys idealiai tinka tiems, kurie nori linksmai praleisti laiką. Tačiau viskas priklausys nuo partnerių mokėjimo ieškoti kopromiso ir girdėti vienas kitą. O jei partnerystėje vadovausitės lygiateisiškumo principu, ji gali tęstis ilgai.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 – sausio 19)

Dažniausiai ši pažintis – ilgalaikė ir rimta. Labai dažnai prasideda ir tęsiasi ilgu draugavimu, kuri priimtina abiems partneriams. Ši pažintis suveda panašių pažiūrų žmones, kurie dažnai kartu dirba ar įgyvendina bendrą projektą. Draugystė ilgainiui perauga į stiprų ir šviesų jausmą, kuri vadinasi meilė. Jei partneriai nutartų išsiskirti, tai bus sunkus procesas ir tęsis gana ilgai.

VANDENIS (sausio 20 – vasario 18)

Dažniausiai ta pažintis įvyksta staiga ir labai netikėtai. Jums atrodo, kad sutikote žmogų, kurio ieškojote visą gyvenimą. Tuo metu tarp jūsų užsimezgusi pažintis ir vėlesnis bendravimas – pakankamai originalūs. Net jei jūs ir nepradėsite gyventi kartu ar nesusituoksite, tačiau ilgam liksite gerais draugais, gal net ir visą gyvenimą. Tačiau norėdami išvengti nusivylimų, pasistenkite neidealizuoti savo partnerio(ės).

ŽUVYS (vasario 19 – kovo 20)

Jei jūs susipažinote šį periodą, tai tarpusavio santykiai gali būti neapibrėžti. Tai susitikinėsite, tai ne. Po kurio laiko vėl pradėsite susitikinėti. Ypač tai pasakytina apie vyriškos lyties atstovus. Partneris gali kiekvieną dieną dovanoti gėlių, o paskui dingti iš jūsų gyvenimo mėnesiui ar net pusmečiui. Svarbiausia, pasitenkite racionaliai įvertinti tarpusavio santykius. Todėl labiau pasikliaukite savo intuicija! Jei norite, kad ši pažintis peraugtų į rimtus ir ilgalaikius santykius, išmokite aukotis dėl partnerio(ės).

Šaltinis: Sexplius.lt

. Komentuoti>

 • Parsiukas
  2012-02-14 21:40

  tikrai viskas tiesa,tinka ir t.t.
  ir kurios pazintys issivyste toliau ir kurios nutruko.:)

  Atsakyti
 • Viskas tinka. Neitikėtina. Tikro astrologo geras daras.

  Atsakyti
 • Viktorija
  2011-07-15 00:13

  viskas atitinka,net keista:)

  Atsakyti
 • negalėjau patikėt, ką perskaičius 😀 susipažinom spalio pradžioj. ir tai, kas ten parašyta, galėtum pavadinti mano ir jo istorijos trumpinio versija 😀

  Atsakyti
 • eurofida
  2010-12-27 21:30

  apie mano ir draugo susipazinimo laikotarpi teisingai kalbama, susipazinom poilsiaudami, ir stengiames vienas kitam atiduoti daugiau nei siekdami gauti 🙂

  Atsakyti
 • Jūratė
  2010-09-15 20:42

  Labai tiksliai parašyta, sutinku 100% 🙂

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.