Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Rugpjūčio mėnesio horoskopas 2022

Avinas Kovo 21-Balandžio 19 – Rugpjūtis žada paieškas kažko naujo ir prasmės gyvenime, sunkumai apsisprendžiant ir atsisakant dabartinės rutinos. Visgi kol kas neikite all in ir nesirinkite labai rizikingų permainų. Nerekomenduojama leisti pinigus dideliems pirkiniams ar investicijoms, nes galimi neplanuoti nuostoliai.

Jautis Balandžio 21 – Gegužės 21 d – Puikus mėnesis ne tik atostogoms, bet karjerai. Galimas paskatinimas darbe. Taip pat pasirūpinkite namų ir šeimos reikalais, nepamirškite ir savęs – pasilepinkite SPA procedūromis ar masažais. Raskite laiko įsivertinti savo romantinius santykius, geras laikas išspręsti ar apkalbėti įsisenėjusias problemas. Dvyniai Gegužės 21-Birželio 20 – Apmąstykite, ką šnekate, nes per ilgas liežuvis gali užtraukti nemalonumų. Tikėtina pagalba iš tikrų draugų, o gal net ir naujos pažintys. Mėnesį turėtų lydėti gera nuotaika. Šeimyna džiaugsis kartu su jumis, o jei reiks ir palaikys sunkesniais momentais. Vėžys Birželio 21-Liepos 22 – Svarbiausi bus žemiški ir finansiniai klausimai. Žmonės, kurie dirba su finansais ar sutartimis rekomenduojama atidžiai peržiūrėti visas detales. Antra mėnėsio pusė gali būti nervingesnė, teks nemažai judėti, keliauti ir bendrauti. Meilės reikalai gali nusistumti į antrą planą

Liūtas Liepos 23-Rugjūčio 22 – Rugpjūčiai dažniausiai būna aktyvūs, bet šiais metais vasaros galas turėtų būti dar judresnis. Teks pakovoti už save ir savo įsitikinimus. Mėnesio pradžioje gali kilti konfliktų šeimoje ar su vyresniais giminaičiais. Deja, nepanašu, kad ginčus pavyks lengvai išspręsti. Antroje rugpūčio pusėje tikėtinos nemažos išlaidos.

Mergelė Rugpjūčio 24–Rugsėjo 23 – Eilinis ménuo prieš gimimo diena. Nepatartina būti pernelyg aktyviems ir spresti esminius klausimus. Kol kas derėtų atsisakyti tolimų išvykų ir elgtis atsargiau kelyje – gresia nuostoliai ir traumos. Sveikata bus itin pažeidžiama. Nervai irgi ne geležiniai, tai saugokite juos. Sudėtingiau bendrausis su aplinkiniais, gali kilti ginčų.

Svarstyklės Rugsėjo 24 – Spalio 23 – Vos tik pagerės santykiai su nepažįstamaisiais, artimi draugai ims ruošti siurprizus. Ypač pažeidžiama materialinė sritis. Tad rizika visai netinkama, nors taip elgtis skatins netgi gerbiami žmonės. Jei ruošiatės investuoti pinigus, tai darykite tai tik gerai viską išanalizavę ir pasirašę sutartis.

Skorpionas Spalio 24 – Lapkričio 22 – sportuokite, gyvenkite aktyviai, deginkitės. Rūpinkitės išvaizda ir stiliumi. Darbe galite igyti naują draugą, vyraus puikūs ir pasitikėjimu grįsti santykiai. Deja, mėnesio pabaigoje asmeniniuose santyk iuose gali kilti ginčų ar nesusikalbėjimų.

Šaulys Lapkričio 23–Gruodžio 22 – mėnesis, kai nuojauta ir iliuzijos taps aktyvesnės. Smarkiai trokšite sėkmės, tačiau šiame kelyje laukia daug kliūčių. Geriau veikti slapta, pasinaudoti turimais ryšiais, vengti nenaudingų žmonių ir neteisėtu veiksm, į kuriuos iš prigimties azartiškus Šaulius ♐️, tikėtina, itin trauks. Antroji mėnesio pusė – krizinė. Rekomenduojama kuo mažiau keliauti, nerizikuoti sveikata ir gerove. Ožiaragis Gruodžio 23 – Sausio 20 – Pagaliau atsigaus darbo ir verslo reikalai. Laukia permainos, o galbūt ir daugiau smagių dalykų. O kol kas reikia išsivalyti mintis, planus ir ryšius. Galimos ne pačios geriausios naujienos iš draugš, su jais apskritai reikėtų būti atsargesniems ir nesigundyti beverčiais mainais. Tačiau namuose ir šeimoje jūsų veiksmai bus vertinami labai palankiai. Vandenis Sausio 21 – Vasario 19 – Svarbiausia neužsisipriti dėl smulkmenų, nes galite įsigyti priešų. Atsargumas bendraujant su vadovais ir pagyvenusiais žmonėmis nepakenktų, vyresni giminaičiai kažin ar džiūgaus dėl naujų idėjų. Antrojojė mėnesio pusėje laukia romantika, nesugadinkite jos su mediniais juokeliais.

Žuvys Vasario 20 – Kovo 20 – Nesutarimai darbe ar prastos naujienos iš užsienio pirmoje mėnesio pusėje sukels nemažai nerimo. Vyresnės žuvys ♓️ gali jausti bendrų negalavimų, nedėrėtų pervargti. Mėnesiui baigiantis asmeninį gyvenimą lydės skausmingi potyriai, galbūt vienas nuo kito pavargsite ir teks padaryti petraukėlę.

asmeninis horoskopasTai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.