Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Raudona ir žalia

Raudona ir žalia spalva – tai du savarankiški spalvų tonai. Šios spalvų poros vizualus poveikis panašus kaip ir ankstesnių spalvų poros: raudona gimdo žalią, o žalia – raudoną spalvą.

Spalvų apskritime raudona ir žalia yra priešingose pusėse, bet kaip spalvų pora jos išreiškia Visumą. Raudona ir žalia – tai apibrėžtos įtakos spalvos ir abi jos skatina iniciatyvą ir apsisprendimą. Raudona – tai gyvybė, sveikata, aktyvumas ir pasiekimai. Žalia pabrėžia raudonos spalvos ypatybes, sustiprina jos energiją. Ir žalia šalia raudonos išlaisvina savo sukauptą energiją. Žalia – tai atkaklumas ir valingumas, pastovumas ir idealizuotas tikrovės suvokimas. Žalia kaip susikaupusi energija sukelia išdidaus pranašumo jausmą, stiprina savikontrolę, analitinius ir loginius gebėjimus. Žalia – tai troškimas gyventi, siekis įgyvendinti savo idėjas. Žalia – tai gyvybės siūlas. Kai raida yra kūrybiška, raudona ir žalia užtikrina laimę, sėkmę, savikliovą, pasitenkinimą. Raudona ir žalia simbolizuoja energijų pulsaciją ir jų iškrovą veikiant, todėl sustabdyta, slopinama energija ieško išėjimo.

Filosofine prasme, tai didžiojo išsiskyrimo ir sunkumų įveikimo momentai, kai energijų srautai sustoja ir apima statiška ramybės ir pusiausvyros būsena. Kiekviena tokia būsena gali tapti ir sunkiai įveikiama problema arba erdvėlaikio bedugne, kur lemiamas likimas. Čia Gyvybė ir Mirtis, Laimė ir Nelaimė stovi greta ir šitą ribą, tą bedugnę reikia įveikti, antraip energija grįžta į centrą. Priklausomai nuo to, kas vyksta, tai gali būti ir visai nedidelės įtampos momentai, ir tokie, kai sprendžiami globalūs ir visai žmonijai reikšmingi reikalai.

Raudona ir žalia, kaip cikliškos pulsacijos spalvos, simbolizuoja širdies ritmą, visų veiksmų tvarką, pačią likimo deivę Laimą – jos tiesiamą gyvybės giją (žalia) visuotinės kosminės energijos lauke (raudona). Raudona ir žalia yra spalvų pora, kuri perpina visas pasaulio egzistavimo stadijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.