Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Prietarai apie veidrodžius

Niekada net laikinai nevertėtų guldyti stačiakampio veidrodžio prie sienos ilgąją kraštine – tokia lyg karsto padėtis itin neigiamai veikia aplinkos energiją.

Namie kabantis didelis veidrodis turi atspindėti visu ūgiu aukščiausią šeimos narį taip, kad virš galvos liktų mažiausiai sprindis tuščios veidrodžio erdvės, nes jei vizualiai „nekertama” galvos dalis arba žiūrint reikia pasilenkti – namie nelaukite laimės, gerovės ir sveikatos, be to ir sutarimo nebebus. Kinijoje, net tikima, kad prie nematomos veidrodyje kūno dalies laikui bėgant gali prikibti kokia nors liga.

Nors ir madingi senoviniai veidrodžiai, tačiau jų vieta ne namuose o muziejuose turėtų būti, būtent dėmės veidrodyje byloja, kad jo laikas atspindėti gyvenimą baigėsi. Paprastai veidrodis sugeria blogą energiją.
Veidrodžiai, kuriuose atsispindėjo padarytas nusikaltimas, ypač pavojingi vaikams, nes, gyvenant šalia tokio daikto, juos persekioja naktiniai košmarai, jiems vaidenasi. Todėl veidrodžių meistrai nepataria pirkti senovinių veidrodžių antikvarinėse parduotuvėse arba pasilikti atminimui mirusio giminaičio veidrodį.

Veidrodis, kuriame atsispindi lova, gali tapti nemigos, išsiblaškymo, nuovargio, košmarų ir net psichikos bei atminties sutrikimų kaltininku.

Jeigu pakabinsite veidrodį galvūgalyje, nenustebkite, kad po kelių mėnesių prireiks psichiatro pagalbos, jei pakabinsite veidrodį kojūgalyje – tapsite nuolatiniu vidaus ligų gydytojų pacientu. Nes miegantis žmogus būna atviras ir beginklis prieš energijų srautus.

Nelaikykite įskilusių, nuskeltais kraštais veidrodžių – antraip prisišauksite nelaimę.

Dviese vienu metu žiūrėti į veidrodį – įsimylėsite tą patį žmogų ir kentėsite.

Sudužo veidrodis – nelaimė, tačiau, jei veidrodį ne šiaip išmesit o užkasit, veidrodis nusineš jūsų nelaimes, taigi šukes būtina surinkti, sudėti į spalvoto šilko (drobės ar lino) skiautę, surišti kryžmai kampus, išnešti iš namų, ir užkasti į žemę (idealiausia pušyne) bei padėkoti: „Ačiū už tai, kad man tarnavai, kad suduždamas pasiėmei visas nelaimes”.

Jei iškrito veidrodėlis – susipyksit su kuo nors,jei sudužo – issiskirsit. Tačiau, egzistuoja prietaras, kad sudaužyti veidrodį – ne šiaip nelaimė, o nesėkmės ištisus septynerius metus, tad su veidrodžiu reikėtų elgtis gan pagarbiai bei atsargiai.

Aštrios neįrėminto veidrodžio briaunos gali sukelti nerimo jausmą, todėl veidrodžius būtina įrėminti.

Atkreipkite dėmesį, kas atsispindi jūsų kambario veidrodyje. Jeigu jūsų kambarys užgriozdintas, veidrodis, be jokios abejonės, padidins netvarką ir visos jūsų bėdos padvigubės.

Pastatykite veidrodį taip, kad jis atspindėtų gražius dalykus. Galbūt tai bus už lango augantys medžiai ar gėlės, ant lentynos stovinti graži vaza… Veidrodžio atspindys padvigubins teigiamas erdvės savybes.

Seni žmonės kalba, kad negalima valgyti žiūrint į veidrodį, taip pat žiūrėti sau į akis. Mokslininkai bioenergetikai aiškina, kad ilgai į veidrodį stebeilytis tolygu save sendinti, nes žmogaus energija, atsispindėjusi nuo veidrodžio, mažina ir netgi naikina jo apsauginę aurą. Kuo daugiau į save žiūrim, tuo daugiau netenkam jėgų.

Veidrodis vaikams itin pavojingas. Negalima vaikų iki vienerių metų amžiaus net prinešti prie veidrodžio, nes toks vaikas blogai augs, vėliau pradės dygti dantys, gali kilti problemų dėl kalbos. Saugokite ir vyresnius vaikus. Netyčia sudaužius veidrodį, juos nelaimės persekios net septynerius metus.

11 komentaras. Komentuoti>

 • Laba diena, man nukrito didelis veidrodis, jis kabėjo pas mane kolidoruje, nutrūko virvute bet ne sudužo veidrodis, ką tai reikskia

  Atsakyti
 • Pries 22metus grizusi namo Radau suduzusi veidrodi-nepraejus nei pusmeciuj issiskyriau su savo buvusiu,siandien vel pasikqrtojo ta pati situacija-veidrodIo sukes neissibarsciusios,ismeciau idomu kaip bus😟

  Atsakyti
 • O tai, kaip su veidrodžiais, kurie spintose įmontuotos, ir jos stovi miegamuosiuose?

  Atsakyti
 • Ar galima veidrodi atsukti i duris pro kurias iseinama is buto? Aciu.

  Atsakyti
 • nera taip blogai kas cia kliedi kad sudauyius veidrodz tai bus katastrofa… teiszbe Mindaugas rase del energijos su veidrodyiais reik atsargiau su jais nemetyt, neburt , o kad energija egzistuoja ir perima is ymoniu tai faktas. bet jai netzcia suduyo veidrodis tai ne taip blogai kartais tai turejo but o gal taip ir reikejo kaykam kazkur…

  Atsakyti
 • karolina
  2015-05-30 17:27

  Prieš gal mėnesį pati supykusi sudaužiau veidrodį o šendien man iškrito iš rankų, ką daryti? Ar tai blogai?

  Atsakyti
 • Ar tikrai tai tiesa ,kad sudauzius veidrodi ira blogai. ? dukra sudauze per menesi tris veidrodzius, iskrito is ranku tai kaip man dabar ramei gyventi?

  Atsakyti
 • nenoreciau kad,nutiktu kas panasaus…

  Atsakyti
 • MINDAUGAS
  2014-06-09 01:03

  dar kaipnors susijus su seimos rysiais veidrodziai didziausia mistika islikusi iki siu dienu nes kaip sake mano senieji galbut jau ir kaikuriu nera po siai dienai veidrodziai yra sielu kalejimas pavojingiausi yra tie kurie atspindejo mirti o ypac tycinias zmogzudystes tie veidrodziai iskart po dienos nublanksta ir juose lieka sielos ar siela jie issidrasko todel kad patekusi jinai ten nebegali iseit i dangu ir atsiduria tarp dvieju terpiu kuriose ir gimsta bildukai vaiduokliai ir portelgeistai o kaip atsikratyt sito sudo aiskei parasyta jej reikia padesiu i gmail papaisykit kitais klausimais galiu patart ar padet taipat jei puola velniai ;D Ten yr irgi visokiu niuansu viskas yr ne praktika o senoliu lupom isgirsta aciu uz demesi geru garsu ir knebzdesiu

  Atsakyti
 • MINDAUGAS
  2014-06-09 00:49

  ce tik lasas pasaku ka daro veidrodziai kuo jie senesni tuo baisiau karta sena labai senu zmoniu veidrodi nesiaus remai grazus buvo man kadangi senienos labai prie sirdies tai pasiemeu dovana kuri lydi dar mane vis ir man viska is esmes taip ardo kad kartais atrodo gal man jau iseit bet kaip pasakius as pradejau dometis veidrodziais dabar man daug aiskiau viskas daros ju nereikia turet juos reikia tik pamatyt ,,,,,, Muilinus blankius isblukusius lyg iskilusius ir blukusius ypac gali but tevu seneliu dazniausia gimines isblunka labiausiai kurie turejo rysiu ne su viena seimos saka tai yra tevo tevo mamos motinos ar

  Atsakyti
 • perskaicius siurpas net paima

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.