Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Prietarai apie gimtadienį

Per savo gimtadienį nepatariama nei kitam skolinti pinigų, nei jų skolintis, nes teigiama jei tokią dieną skolinsite pinigus kitiems – tai savo laimę atiduosite, o jei skolinatės patys – tai kitų bėdas sau ant pečių užsikrausite.

Savo gimimo dieną geriau du kart nepersirenkit – nes tai savaime blogas ženklas.

Per gimtadienį už šventinio stalo negali sėdėti 9, 13, 18, 21, 50, 99 ir 100 žmonių – nes toks skaičius pasak prietarų pablogina švenčiančiojo gimtadienį gyvenimą.

Nepatariama degti ant torto 3, 9, 12, 18 žvakučių – tai nesėkmės skaičiai.

Visuomet savo gimtadienius reikia švęsti linksmai – tuomet artimiausi metai bus sėkmingi.

Sakoma, jei per savo gimtadienį žmogus susirgo, tai reiškia, jog jis į savo artimiausius gyvenimo metus įžengia nusilpęs, todėl tikėtina kad dažnai sirgs per tuos metus.

Gimtadienį patariama švęsti tą dieną kai jis tikrai yra, nei vėliau nei ankščiau – tuomet ateinančius metus jus saugos mirusiųjų giminaičių vėlės bei angelai, beto jie pasistengs, kad tą dieną visi linkėjimai išsipildytų, nes manoma, kad būtent per gimtadienį angelai ir artimųjų vėlės būna šalia.

Į savo gimtadienį nereikėtų kviesti nemalonių žmonių ar nedraugų, kurie – nors ir mintimis gali jums linkėti blogo.

Yra manoma, kad jei gimtadienis papuola šeštadienis – artimiausius metus, gali persekioti depresija ar nuolatinis nuovargis.

Teigiama, kad žmogaus gyvenime kritiniai metai – 13-i; vyrams – 40-ieji bei moterims – 50-ieji. Šiuos gimtadienius reikėtų ypač atšvęsti malonioje jaukiose draugijoje, tarp artimųjų draugų. Nes šie metai yra pažeidžiamiausi, kada gali labai lengvai pakenkti blogio jėgos ar „piktoji” akis.

Gimimo dieną tiesiog draudžiama bet kokia neigiama mintis – yra manoma, kad ji gali daug ką sugadinti, netgi įsikūnyti jumyse.

2 komentarai. Komentuoti>

  • Didesnes nesamones net isivaizduoti nebuciau galejus,apie zmoniu skaiciu prie stalo,o ypac jei ispuola sestadienis,tai bus nuovargis visus metus,ar depresija…:)

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.