Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Prieš 25 tūkstančius metų Žemėje vyko branduolinis karas?

Regis, senuko Darvino teorija, jog mūsų protėviai buvę beždžionėmis, praranda savo pozicijas. Ne taip seniai buvo užbaigtas vienas didžiausių per pastaruosius penkerius metus bendras, NASA specialistų ir prancūzų mokslininkų tiriamasis projektas. Pagaliau parengta šio projekto ataskaita įrodė neįtikėtiną faktą, jog Žemė prieš 25 tūkstančius metų patyrė globalinį branduolinį karą.

Visoje mūsų planetoje mokslininkai aptiko daugiau kaip 100 įdubų, paliktų labai tolimais laikais galingų sprogimų. Pati giliausia, siekianti net 120 kilometrų, surasta pietinėje Afrikos dalyje. Būtent pagal jos liekanų analizę, o tiksliau, pagal joje esančius radionuklidus, ir buvo nustatyta grandiozinės katastrofos data. Mokslininkai taip pat nustatė ir atominio sprogimo galią: trotilo ekvivalentas – 500 tūkstančių tonų. Kad būtų lengviau įsivaizduoti: Hirosimos bombardavimas prilyginamas – 20 tūkstančių. O dabar pabandykite įsivaizduoti, koks galingas turėjo būti sprogimas, kad galėtų pakeisti Žemės sukimąsi apie savo ašį! Tai nutiko dėl to, kad didelės žemės paviršių dengusios vandens masės pradėjo judėti, taip sudarydamos milžiniškus sūkurius. Jų jėga paragino Žemę suktis greičiau.

Praeitame amžiuje majų gyvenvietėse buvo aptikti senoviniai kalendoriai, kuriuose paros buvo lygios… 36 valandoms. Mokslininkai mano, kad tokia ir buvo tikroji paros trukmė iki branduolinio karo. Beje, ši informacija yra išlikusi ir dabarties žmonių genetinėje atmintyje. Fiziologų bandymai parodė, kad, žmogų patalpinus po žeme, be galimybės orientuotis pagal laiką, jo organizmas pakeis gyvenimo ritmą, tarytum paroje – ne mums įprastos 24, o 36 valandos.

Užuominos apie labai galingą, kadais įvykusią branduolinę katastrofą, mokslininkų nuomone, išliko daugelio tautų padavimuose ir epuose. Jeigu išverstume Afrikos pigmėjų mitus apie „didelę ugnį, nusileidusią iš debesų“, atmetę metaforas, tai gautume tikrai realią sprogimo ir jo rezultato – staiga prasidėjusios branduolinės žiemos – kroniką.

Visame pasaulyje žinomas istorinis indų epas „Mahabharata“ gan tiksliai nupasakoja, kaip išsigelbėjo tie, kam pavyko išlikti po 25 tūkstančių metų senumo branduolinio kataklizmo. Nuo naikinančios liepsnos žmonės slėpėsi po žeme, rausdami pirmąsias žmonijos istorijoje slėptuves.

Tokių požeminių galerijų yra Altajuje ir Urale, Tian Šanyje ir Sacharoje, Permės srityje; jų išliko net Pietų Amerikoje. Kad šios katakombos yra sukurtos dirbtinai, tampa akivaizdu net ir ne specialistui – pakanka jas palyginti su natūraliomis, suformuotomis gamtos. Dirbtinės pasižymi lygiais ir proporcingais parametrais, o gamtinės kilmės – sunkiai išmatuojamos ir neproporcingos.

Dar vienas branduolinės katastrofos rezultatas – neišvengiama gyvų organizmų mutacija. Radioaktyvūs mutagenai pakeitė žmogaus chromosomų grandinę. To rezultatas – pakitusi žmogaus išvaizda, o blogiausia tai, kad skirtingų žmonių chromosomų eilės, veikiamos radiacijos, keičia savo įprastą struktūrą netikėta linkme, o po to formuojasi skirtingi genotipai.

Mūsų tolimi protėviai neišvengė šitos dalios. Greitai po globalinio sprogimo žmonių bendruomenė buvo panaši į „mutantų taupyklę“. Pavyzdžiui, tarp jų buvo sparnų rudimentų turinčių žmonių ir gigantų – jų griaučiai iki šiol randami kasinėjimų metu, o taip pat ir neūžaugų, kurių tiesioginiai palikuoniai yra dabartiniai Afrikos pigmėjai, dopa ir chama tautelės iš Tibeto. Kai kurios iš šių atšakų išmirė, nesugebėjusios išgyventi naujomis aplinkos sąlygomis. Kiti buvo išnaikinti į jų teritoriją įsibrovusių konkurentų.

Mokslininkai mano, kad senovės žmonės turėjo trečią akį – maždaug tarpuakyje, o mūsų laikais šio organo genetinė atmintis apdovanoja žmogų labai geru intuicijos pojūčiu.

Tipiniu spinduliavimo rezultatu esti ciklopizmas ir mongoloidizmas, tad galiausiai ciklopai ir mongoloidai tapo pagrindiniais konkurentais kovoje už išlikimą. Mongoloidai laimėjo: išgyventi su dviem akim buvo lengviau, nekaip su viena. Ir dabar jų rasė yra labiausiai paplitusi pasaulyje, o mongoloidams būdingi bruožai reguliariai pasireiškia ir kitose šiandienos rasėse. Specialistų nuomone, mutacijos procesas, nors ir labai lėtai, bet vyksta.

Taigi, prieš 25 tūkstančius metų mūsų planeta pavirto gigantišku Černobyliu, o mes – šių dienų žmonės – esame mutantų, atsiradusių dėl šitos katastrofos, palikuonys. Visa tai – amerikiečių – prancūzų tyrimo išvados, tačiau kokie buvo to branduolinio karo motyvai ir kas jo iniciatoriai – taip ir nežinoma.

Mokslininkai užsimena apie tuo metu egzistavusias galingas civilizacijas, įvaldžiusias technologijas, kurių paslaptys iki šiol tebėra nežinomos. Bet, kaip sako specialistai, informacijos rinkimas apie jas – tai jau naujo, šį rudenį prasidėsainčio projekto užduotis.

Šaltinis: Julija Tenkova

Raktažodžiai:

,

28 komentarai. Leave new

 • Jei jus manote kad zmones buvo perdaug durni(Atsiprasant) kad pagamintu atomine, tai jus nedarykite tokiu isvadu, gal jie ir tapo kvailiais, bet gal tai del radiacijos? Neatmeskite visko be gilesniu pamastymu

  Atsakyti
 • seip cia mokline fantastika, bet nedrysciau teigti kad prasilenkia su realybe kadangi niekas to nezino, o del sparnuotu zmoniu tai galiu pasakyti kad musu mitologija lb daznai buna susijusi su realybe…

  Atsakyti
 • nepykite uz mano neismanuma nes man tik 13 o beto paskaiciusi kitus komentarus daug ka suzinojau. aciu. beto tik neseniai pradejau rimciau dometis tokiais dalykais…

  Atsakyti
 • nieko negalime zinoti apie praeiti, bet kad triakiai ar sparnuociai zmones tai nelabai tiketina…. ir be to kas buvo toks gudrus ir tokiais senais laikais pagamino tokia bomba? jug tai atsirado ne visai taip jau seniai o cia kalbama apie tuos laikus kurie buvo pries 25 tukstancius metu!? … nelabai patikejau siuo tekstu…

  Atsakyti
 • Chebra neatmeskit milzinu ir triakiu zmoniu galimybes. Faktai-> Kolumbo laivo zurnale yra pamineta neaiski milzinu gyvenviete, kuria jie atrado plaugdami pietu amerikos krastu, buvo viena ir pasieme su savim, bet tas labai daug valge o jureiviai tada jau ir taip badavo tai ismete uz borto, be to dar kaulu iskasama bet cia gali but ir naturalaus isigimimo reikalas. Triakiai -> trecia akis ne tarpuaki buvo ant virsugalvio (kaip ant senoviniu budos statulu pavaizduota) be to daug medituojanciu vienuoliu virsugalvio kaulas labai suploneja, nes matyt jis kliudo tos akies veiklai. Sekmingo galvojimosi:)

  Atsakyti
 • Visai tikeciau, pasiziurejus kas vyksta pasaulyje, kokie zmones, ir kiek buvo praeities karu, labai tiketina, kad zmones sunaikino patys save.

  Istorija kartojasi, tai akivaizdu, branduolinis karas nutiks ir vel, ir zmones atgys is naujo, juk mes esame labiausiai islikti prisitaikiusi gyvybes forma zemeje.

  Atsakyti
 • Vytautas
  2011-03-05 11:54

  Tokiais dalykais jau domiuosi pora metu net daugiau ir kuo toliau tuo man neramiau nes viskas dedasi i viena kruva, ir esu perskaites simtus skirtingu straipsniu ir visi pasakoja lygiai tapati , tik skirtingais zodziais, vienur smulkiau kitur labiau isplestai… Neitiketina bet kas zino , cia jau zmogaus protui rekia atsirinkti ar tuom tiketi ir susimastyti arbuti trumpa prociu zmogumi…

  Atsakyti
 • Kai pradejo rasyt apie sparnuotus ir triakius zmones,tai jau tikrai juoka sukele 😀 apie gigantu griaucius tai lyg teko kazka girdet,kad buvo tokiu rasta. Bet siaip bent jau as tai tikiu,kad zmones anksciau galejo buti daug labiau pazenge nei mes dabar,tik susinaikino per atomini kara,nes yra nemazai si spejima patvirtinanciu radiniu-sraigtu,viniu,saules sistemos planetu taisyklingo nupiesimo,netgi boingu ar nasos raketu figureliu,kuriu amzius siekia lb zila senove. Taip pat yra nemazai atominiu bombu sprogimu pedsaku. Aisku,apie triakius,sparnuocius ar pagreitinta zemes sukimosi asi tai jau cia akivaizdziai perdeda, bet pacios teorijios neatmetu.

  Atsakyti
 • viktoras
  2010-10-28 17:53

  zmogus negali visko zinoti todel atmesti ziniu nereiktu nors skamba neitiketinai bet gali kada nors padeti atsakyti i klausima.

  Atsakyti
 • Ta hiroshima nieko ypatingo kaip ir sitas sprogimas. 500kilotonu argi cia daug ? cia tas pats kas 0,5 megatono. tai zmones biski apsisvieskit ir mastykit gi rusai susprogdino 50megatonu galingumo bomba siaures pusrutulyje , ir kazkaip niekas nemutavo nors ten net briedziai nupliko 900km spinduliu 😀 cia jum tik akis pudrina nieko daugiau. o del radiacijos gaunant iskart didele doze tavyje jokiu didesniu genetiniu pakytimu neatsiras tik issivystis piktybinis auglys.

  Atsakyti
 • Nu o dabar pagalvokit kaip cernobily visi issigime ir iki siol ten dar viskas radioaktyvu..? ir palyginkit ta progima kad ir su Hirosima. As manau kad viskas galejo buti imanoma..

  Atsakyti
 • Net prasijuokiau skaitydamas , pradzia buvo gan ytikinama , bet kai pradejo sneket apie zmones su trim akim , zmones su sparnais , is kur visa tai traukia ? Jugi tokiu mutantu niekada nebuvo net iskase , cia siaip pasakeles kuria vaikam

  Atsakyti
 • Laima, reikia ne tikėti, reikia mąstyti…

  Atsakyti
 • Taip ir patikėjau…

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.