Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Pranašystės 2020 metams

Nemažai žmonių baiminasi, kad artėja keliamieji metai. Kaip rodo istorija, tokiais metais įvyksta daugiau katastrofų, dažniau prarandama pusiausvyra nei įprastai. Net skaičius 2020 daugeliui kelia nerimą… Juk du dvidešimtukai – dvelkia mistika. Tiesa, yra ekstrasensų ir astrologų, kurie jau paskelbė savo prognozes. Laikas parodys, ar jie buvo teisūs.

Pavelas Globa

2020 metais Žemė atsidurs visiškoje Vandenio globoje. Pasak žinomo astrologo, dėl šio įvykio gali padaugėti kataklizmų ir seisminių nelaimių. P. Globa teigia, kad 2020 metais turėtų įvykti kardinalių pokyčių valdžioje: atsiras naujų lyderių, kurie bus pajėgūs perimti valdžios vairą į savo rankas. Tiesa, itin teigiamos permainos pranašaujamos Rusijai. Esą šiai šaliai pavyks įsitvirtinti pasaulio politikos arenoje ir pakeisti galingiausių valstybių požiūrį į save.

Astrologas teigia, kad kitais metais JAV galia ir įtaka labai susilpnės pasaulio politikoje. Taip pat perspėja, kad Europos Sąjungai bus itin sunkūs laikai – didelė tikimybė, kad ji subyrės. Toks likimas esą laukia ir NATO. 2020 metais Globa nemato karinių konfliktų, tačiau užsimena apie tai, kad tarp daugelio šalių įsivyraus įtampa. Gali būti, kad dėl to sustiprės ginklavimosi pajėgos. Visgi karinių konfliktų grėsmę astrologas pranašauja vėlesniems laikams.

Vanga

Bulgarijos aiškiaregė niekada nepranašaudavo be reikalo. Dažniausiai nauji regėjimai moterį aplankydavo po konkretaus žmogaus apsilankymo. Per visą gyvenimą ji išpasakojo daug regėjimų, kurie pildosi iki šiol. Kartą Vanga prasitarė, kad 2020 metų laikotarpiu į Žemę ateis tas, kuris viską pakeis ir padovanos pasauliui taiką. Apie ką tiksliai kalbėjo aiškiaregė, niekas nežino, o ir pati niekada neįvardijo konkretaus žmogaus.

Moteris pabrėžė, kad 2020 metais bus lemtingi visam pasauliui. Tvirtino, kad išnyks banknotai ir monetos, juos pakeis skaičiai, o žmonės atras naują, neišsenkantį energijos šaltinį, kuris savo galia prilygs Saulei. Ji kalbėjo ir apie tai, jog apie 2020-uosius pasaulyje įsivyraus chaosas, o politinės valdžios įtaka gerokai sumažės. Astrologė teigė, kad antroje kitų metų pusėje pasaulyje, ypač Europoje, kils masinių konfliktų dėl religijos. Moteris prognozavo, kad jie taps daugybės katastrofų bei žmonių susikirstymo į grupes priežastimi.

Kalbėdama apie 2020-uosius pasakė, kad vėl atsinaujins senai pamiršta liga. Ji neįvardijo konkretaus pavadinimo, tačiau įspėjo jog į ją būtina kreipti dėmesį, nes atakuos daugybę žmonių. Specialistai mano, kad diagnozė gali sietis su padidėjusiu Saulės aktyvumu. Jei tai pasitvirtins, problema išsispręs gana operatyviai – nuo 2021 m. Saulės aktyvumas susinormalizuos. Vanga tvirtino, kad Afrika taps ligų ir epidemijos židiniu, Azijos teritoriją dažnai purtys žemės drebėjimai, o ledynai tirps greičiau.

Nostradamas

Jis paliko nedaug žinių apie 2020-uosius. Tiesa, iki šiol pavyko iššifruoti toli gražu ne visas pranašystes. Pasak Nostradamo, turėtų prasidėti karas tarp musulmonų šalių. Esą į Egiptą, Turkiją ir Graikiją ims veržtis Irano kariai. Tačiau kuo visa tai baigsis, žymusis Nostradamas nepasakė. Jo manymu, karas tarp arabų šalių tęsis ir 2021 metais. Kai kurios valstybės bandys sudaryti sąjungą ir užgrobti Europą. Tačiau šis žemynas duos atkirtį. Karas tęsis tol, kol musulmonai suvoks, jog Viešpaties vardas yra vienas, jis tiesiog tariamas skirtingomis kalbomis.

Svetlana Dragan

Gerai žinoma verslo astrologė daugybę metų prognozuoja svarbiausius pasaulio įvykius. Jos pranašystės nuolat minimos per televiziją ir radiją. Prieš daugiau nei 10 metų būtent ši moteris išpranašavo finansų krizę, Ukrainos tragediją, didėjančią įtampą Rytuose ir Rusijos padėties pokyčius. Dragan tvirtina, kad 2020-aisiais pasaulis gali sugrįžti į Šaltojo karo laikus. Taip gali nutikti dėl didžiųjų valstybių vadovų negebėjimo susitarti ir rasti kompromiso. Moteris įsitikinusi, kad 2020 metais laukia ypač daug gamtos katastrofų ir kataklizmų, dėl kurių nemažai šalių patirs didelių nusotolių. Astrologė teigia, kad tai įspėjimas žmonijai, jog reikia tausoti gamtą. S. Dragan manymu kitais metais žmonija atsistos ant kultūros revoliucijos, kuri truks nemažiau nei 5 metus, slenksčio. To pasekmė – žmonijai ims vadovautis kitomis vertybėmis ir atgims dvasiškai.

Maria Duval

Šiuo pseudonimu pasivadinusios italės, parapsichologijos instituto prezidentės, turinčios telepatijos galių, prognozės daugeliu atveju sutampa su Vangos pranašystėmis. Pasak M. Duval, 2020 metais vos kelioms šalims pavyks išsisukti nuo ekonominės krizės. Tačiau kaip tik tuo metu žmonija atras gyvenimo vaistą, kuris padės pailginti žmogaus gyvenimą iki 130 m. Moteris tvirtina, kad 2019 m. pabaigoje – 2020 m. pradžioje padaugės teroristinių išpuolių.

Vienuolis Abelis

Šis Rusijos aiškiaregys gyveno 1757-1841 m. Per savo gyvenimą išpranašavo daug reikšmingų įvykių. Abelio pranašystės išsipildydavo ypač tiksliai. Jis tvirtino, kad 2020 metais pasaulio pabaigos nebus, bet pats laikotarpis bus gan sudėtingas: laukia nemažai gamtos katastrofų, bus nusinešta daugybė žmonių gyvybių.

Mehdi Ibrahim Waffa

Garsus Irano pranašas teigia, kad metus paženklins pasaulio ekonomikos krizė. Esą ekonomikos problemos bus tokios didelės, kad pasaulyje liks tik valiutų. Ekstrasensas teigia, kad Azijos šalys sudarys galingą ekonominę sąjungą ir sukurs bendrą valiutą. Vyras įsitikinęs, kad 2020 m. bus Kinijos klestėjimo periodas, ši valstybė taps turtingiausia pasaulyje.

Edgar Casey

Amerikiečių mediumas spiritinių seansų metu pamatė nemažai pranašysčių. Jis įspėjo, kad 2020 m. bus gana sunkūs visam pasauliui: padaugės potvynių, o kai kurie sausumos regionai nugrims po vandeniu. Jav dėl įsisiautėjusių cunamių nubus ugnikalniai, o nemažą valstybės teritorija paskęs dūmuose. Nelaimės aplenks tik Šiaurinę Jav dalį.

Šaltinis: Prie Kavos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.