Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Pranašystės 2019 metams

Žmonės jau šimtmečiais aiškinasi, ar pasaulis dar nepriartėjo prie apokalipsės, galinčios sunaikinti žmoniją. Ekstrasensų pranašystės atskleidžia, kad mūsų planeta niekur nedings, tačiau tai kas jos laukia, nelabai džiugina. Paskutiniais dešimtmečiais ypatingų galių turintys žmonės vis dažniau kalba apie trečiojo pasaulinio karo grėsmę. Jau dabar žinoma, kad didžiausi šios nesantaikos priešininkai bus islamo ir slavų tautos. Tikėti, apie tai ką jie įspėjo ar ne – kiekvieno asmeninis pasirinkimas.

Nostradamas (1503-1566)

Vieno garsiausių žmonijos pranašų vizijose kalbama apie tai, kad netrukus pasaulis išgyvens labai nelengva laikotarpį. Pirmas pabaigos pradžios ženklas bus tada, kai gims labai stipriai išsigimęs kūdikis – tokio pasaulis dar nėra matęs. Iš kart po šio įvykio, Rytų šalys permirks krauju – prasidės konfliktas, kuris akimirksniu pasiglemž šimtus tūkstančius gyvybių. Iš pradžių karas vyks tarp judėjų (žydų), bet labai greitai įsitrauks ir kitos šalys. Iš esmės, taip ir prasidės trečiasis pasaulinis karas. Nepaisant šio siaubingo fakto, žmonijos laukia dar vienas sukrėtimas – masinis cheminio ginklo panaudojimas. Šį ginklą kovodama su priešu panaudos viena iš Rytuose esančių šalių. Po šių atakų, Žemės gyventojų sumažės %30. Tie kurie išgyvens, masiškai kraustysis į Šiaurės valstybes. Pasak didžiojo renesanso pranašo, nuo kitų metų žmonės pradės tyrinėti Didžiojo (Ramiojo) vandenyno dugną, nes bus atrasti dingę miestai.

Edgaras Keisas (1877-1945)

Garsus praėjusio amžiaus aiškiaregys pranašaudamas ateitį dažnai apsirikdavo dėl laiko, bet ne dėl pačių įvykių. Išanalizavus Edgaro Keiso pranašystes galima suprasti, kad Žemę netrukus supurtys dideli klimato pokyčiai. Daugybė žmonių bus nepasirengę pasikeitusioms gyvenimo sąlygoms, todėl tokia padėtis jiems bus katastrofa. 2019 m. žiemą JAV turėtų iškristi labai daug sniego – tai taps stichine nelaime.

Kitos ateities numatytojo pranašystės labiau primeną iliuziją iš fantastinio romano. Pasak jo, nuo ateinančių metų pabaigos visose mokyklose turėtų atsirasti nauja disciplina – telepatija. Po dar 10 metų telefonai ir į juos panašūs prietaisai žmonėms taps nereikalingi, nes jie išmoks bendrauti mentaliniame lygmenyje. Svarbiausia Keiso pranašyste laikoma tai, kad 2019 metais nedidelis berniukas iš Kentukio (JAV) taps pačiu stipriausiu ir išmintingiausiu politikos lyderiu.

Volfas Mesingas (1899-1974)

Aiškiaregys įsiminė kaip asmuo, turintis įpatingai stipriu telepatijos galių. Prieš mirtį Mesingas pasakė, kad karo daugiau nebus. Tikriausiai vyras kalbėjo apie pasaulinio lygio karų nebuvimą. Labai daug jo pranašysčių liko specialiųjų tarnybų archyvuose. Šie dokumentai buvo rasti po ekstrasenso mirties jo paties bute. Apie 2019 metus juose rašoma, kad atsiras naujų ligų, o pasaulis persitvarkys ir šalys pereis į kitą civilizacijos lygmenį. Taip pat kalbama apie naujo žmogaus, kuris išgelbės labiausiai kenčiančias valstybes, pasirodymą.

Vanga (1911-1996)

Pasak garsios Bulgarų pranašės žodžių, artimiausiu metu visa įprastinė tvarka sugrius. Ją keis nauja, kuri bus priimtina ir žmonijai, ir Aukščiausiajam. Greičiausiai kalbama apie galimą pilitinės sistemos žlugimą, dėl to gali susiformuoti absoliučiai nauja valdymo forma. Apie tokią situaciją Vanga kalbėjo ne kartą tiksliai įvardydama 21a. antrą dešimtmetį. Viena vertus žmonija turėtų sulaukti sukrėtimo, kita vertus – tik dėl jo žmonėms pavyks pasiekti geresnę gyvenimo kokybę. Anot pranašės, Žemė supyks dėl jos netausojančio žmonių elgesio ir atsiras baisių kataklizmų.

Džuna Davitašvili (1949-2015)

Ši aiškiaregė visame pasaulyje gerbiama už itin tikslias prognozes. Pasak jos, 2019 metais neturėtų įvykti nieko ekstremalaus ar visa griaunančio. Taip, ir toliau tirps ledynai, netruks potvynių, gaisrų ir uraganų, tačiau tai vyksta nuolat. Turėtų pagerėti Rusijos ekonominė padėtis, o metų pabaigoje šalyje dings dabartinės krizės pasekmės. Tolesnėje ateityje ši valstybė turėtų įgyti didesnę galią.

Pavelas Globa

Šį astrologą puikiai pažįsta europiečiai. Jo paslaugomis naudojasi ne tik paprasti žmonės, bet ir gerai žinomi politikai. Gana sudėtingą laikotarpį 2019 metais vyras numato JAV. Ši šalis bus visiškai nustekenta, praras daugybę metų turėtą autoritetą. Dėl kilusios krizės visiškai nuvertės JAV doleris. Pasak šio astrolog, Vakarų Europos irgi laukia nelengvas etapas, nes ES atsidurs ties visiško subyrėjimo riba, o NATO išvis nebeliks. Karo konfliktas įsisiautės Sirijoje. Kitais metais pasaulyje netrūks katastrofų. Astrologas prognozuoja, kad situacija Rusijoje blogės: vyks sukilimai, masiniai protestai prieš valdančiuosius, teroristiniai išpuoliai, žus taikūs gyventojai.

Kiekvienas pranašas matė skirtingą 2019-ųjų vaizdą. Ar tikėti jų žodžiais, ar gyventi lyg niekur nieko – kiekvieno pasirinkimas.

Šaltinis: Prie Kavos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.