Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Plutonas

plutonasPLUTONAS – energija, valia, įtaiga, transformacija. Palankūs Plutono aspektai su kitomis planetomis didina ištvermę ir vidinę jėgą, padeda atsikratyti svetimos įtakos, globoja didelius ir rizikingus sumanymus, stambų verslą ir dideles finansines operacijas, žadina kovinę dvasią ir valią. Nepalankūs Plutono aspektai su kitomis planetomis žadina agresiją, polinkį į nusikaltimus, sukelia katastrofas, nelaimingus atsitikimus, kelia nerimą ir baimę, mažina atsparumą neigiamai įtakai.

Plutonas žymimas keletu įvairių simbolių. Labiausiai paplitusi nedidelio kryžiaus viršūnė remiasi į pusrutulį, o jame guli apskritimas. Čia pabrėžiama Plutono savybė išaukštinti sąmonę.

Plutonas – simbolizuoja gyvenimo stilių ir žmogaus elgesį totalinių pasikeitimų metais. Valdo kūrimo ir griovimo jėgas. Jis kuria, sugriauna ir vėl iš naujo kuria.

Plutonas valdo Skorpiono ženklą ir aštuntą astrologinį būstą

Energijos, susijusios su skorpiono ženklu – mirtis, atgimimas, transformacija, nusikaltimai, paslaptys, seksas.

Tai pati lėčiausia saulės sistemos planeta. Aplink saulę apsisuka net per 248 metus, viename zodiako ženkle užtrunka nuo 13 iki 32 metų.

3 komentarai. Komentuoti>

  • Mano Plutonas Svarstyklėse ir 12-tuose namuose ir negana to dar konjunkcijoje su Ascendantu 1-uose namuose☹

    Atsakyti
  • pas mane plutonas skorpijone ir 8-ame name, 🙂 viskas savo vietoje ir stipriai 🙂 gal todel mane taip domina psichologija,ir kiti mistiski dalykai ^^.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.