Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Planetos ir jų reikšmės

SAULĖ – energija, gyvybingumas, sąmonės šviesa, džiaugsmas. Palankūs Saulės aspektai su kitomis planetomis didina gyvybingumą, pasitikėjimą savimi, kelia nuotaiką, suteikia džiaugsmo, neša sėkmę daugelyje veiklos sričių, padeda bendrauti su įtakingais asmenimis, suteikia gyvenimui grožio ir puikumo, yra palankūs meilei. Nepalankūs Saulės aspektai su kitomis planetomis kelia liūdesį, skatina konfliktus, irzlumą, nepasitikėjimą ir nepasitenkinimą savimi, mažina jėgas ir trikdo širdies darbą.
 
MĖNULIS – jautrumas, emocijos, intuicija, pasąmonė, buitis. Palankūs Mėnulio aspektai su kitomis planetomis skatina švelnumą, jautrumą ir intuiciją, kelia nuotaiką, padeda prisitaikyti prie aplinkos ir bendrauti, globoja namų, šeimos ir meilės reikalus. Nepalankūs Mėnulio aspektai kelia nerimą, baimes, nepasitikėjimą savimi, mažina gebėjimą prisitaikyti prie aplinkos, skatina abejingumą ir uždarumą, provokuoja klaidingus sprendimus. 

MERKURIJUS – protas, logika, informacija, dokumentai, ryšiai. Palankūs Merkurijaus aspektai skatina mąstymą, nuovokumą ir judrumą, padeda įsisavinti naują informaciją, bendrauti, rašyti ir tvarkyti dokumentus, globoja išsirengusius į netolimas keliones. Nepalankūs Merkurijaus aspektai su kitomis planetomis skatina išsiblaškymą, melą ir vagystes, sunkina bendravimą ir keliones, mažina supratingumą.
 
VENERA – grožis, žemiška meilė, seksualumas, moteriškumas, švelnumas, finansai, vertybės. Palankūs Veneros aspektai su kitomis planetomis neša finansinę sėkmę, padeda bendrauti, suvokti grožį, užmegzti draugiškus ir meilės santykius, kelia nuotaiką, skatina seksualumą, išryškina meninius sugebėjimus. Nepalankūs Veneros aspektai su kitomis planetomis skatina tingumą, irzlumą, provokuoja finansines klaidas, ardo meilės santykius, gimdo nepasitenkinimą savimi ir aplinkiniais.
 
MARSAS – drąsa, energija, ryžtas, agresija, vyriškumas. Palankūs Marso aspektai su kitomis planetomis didina ryžtą, drąsą ir energiją, padeda apsispręsti, skatina seksualumą, globoja sportą ir veiklą, susijusią su mechaniniais prietaisais bei metalu, išryškina vyriškas savybes. Neharmoningi Marso aspektai su kitomis planetomis didina irzlumą ir agresiją, arba, atvirkščiai, atima jėgas, drąsą ir ryžtą, mažina valią, kelia traumų ir konfliktų pavojų.
 
JUPITERIS – autoritetas, valdžia, įstatymai, plitimas, sėkmė. Palankūs Jupiterio aspektai su kitomis planetomis padeda stiprinti autoritetą ir bendrauti su įtakingais žmonėmis, atveria naujas galimybes ir yra susiję su visokeriopa sėkme. Nepalankūs Jupiterio aspektai su kitomis planetomis mažina sėkmę, kelia pavojų autoritetui ir nepasitikėjimą savimi, provokuoja konfliktus su valdžia. 

SATURNAS – susitraukimas, tvarka, sistema, apribojimai, senatvė. Palankūs Saturno aspektai su kitomis planetomis padeda susikaupti, siekti tikslo, susivaldyti ir laikytis disciplinos, didina praktiškumą, stabilumą, kantrybę, atkaklumą ir padeda medituoti. Nepalankūs Saturno aspektai su kitomis planetomis trukdo susikaupti, kelia liūdesį ir pesimizmą, skatina uždarumą, sukuria įvairias kliūtis bei apribojimus, didina traumų pavojų.
 
URANAS – laisvė, įžvalga, originalumas, reformos, maištai, tolimi ryšiai, intelektas. Palankūs Urano aspektai su kitomis planetomis didina įžvalgą ir išradingumą, skatina laisvės ir savarankiškumo siekį, padeda draugystei, mokslinei, techninei ir visuomeninei veiklai. Nepalankūs Urano aspektai su kitomis planetomis skatina impulsyvumą, nervingumą ir maištavimą, sukelia technikos gedimus, avarijas, sprogimus, traumas ir netvarką. 

NEPTŪNAS – kūryba, jautrumas, meilė, intuicija, iliuzija, apgaulė. Palankūs Neptūno aspektai su kitomis planetomis žadina altruizmą ir meilę, skatina vaizduotę, meninius sugebėjimus, grožio pojūtį, įžvalgą, dvasinius siekius ir įkvėpimą. Nepalankūs Neptūno aspektai su kitomis planetomis kelia nerimą ir baimę, didina polinkį į blogus įpročius, skatina pavojų būti priklausomiems nuo svetimos įtakos, susiję su iliuzijomis, apgaule ir klasta.
 
PLUTONAS – energija, valia, įtaiga, transformacija. Palankūs Plutono aspektai su kitomis planetomis didina ištvermę ir vidinę jėgą, padeda atsikratyti svetimos įtakos, globoja didelius ir rizikingus sumanymus, stambų verslą ir dideles finansines operacijas, žadina kovinę dvasią ir valią. Nepalakūs Plutono aspektai su kitomis planetomis žadina agresiją, polinkį į nusikaltimus, sukelia katastrofas, nelaimingus atsitikimus, kelia nerimą ir baimę, mažina atsparumą neigiamai įtakai.

Šaltinis: Dharma.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.