Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Piritas

Piritas pavadinimas kilęs iš graikų žodžio “pyrites” – žiežirbuojantis. Piritas – galingas apsaugos akmuo, senovėje laikytas talismanu, ginančiu nuo blogio, neutralizuoja negatyvias energijas, primena šiltas ir laimingas meilės akimirkas, padeda susirasti draugų. Padeda atrasti paslėptus talentus, susirasti draugų.

Zodiako ženklas: Piritas priskiriamas Liūto ženklui.

Kristalo forma: Izometrinė

Akmens spalva: Auksinė, dažnai išnykstančios spalvos.

Radimvietės: Visame pasaulyje.

Ezoterinės savybės: Piritas skatina savęs pažinimą ir vertės pajautimą, padeda pamatyti, kur mes patys spaudžiame save arba, prisitaikydami ar paklusdami aplinkos spaudimui, ignoruojame save. Jei esate nedrąsus ir negalite apsispręsti, labai naudinga nešioti piritą ir kartais jį paliesti – tai labai pakelia pasitikėjimą savimi. Padeda įžvelgti savo nepasitenkinimo gilumines priežastis ir keistis. Kartu padeda pamatyti ligų priežastis ir pagyti (sveikatos akmuo). Piritas suteikia energijos, padeda įveikti nuovargį ir letargiją, stiprina atmintį. Piritas labai naudingas kuriant verslo planus, dėl to patartina turėti gabalėlį pirita ant darbo stalo.

Poveikis kūnui: Sužadina kepenis ir naudojamas apsinuodijimų metu, padidna deguonies kiekį kraujyje, naudingas plaučiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.