Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Pavasario lygiadienis: prasideda Gaidžio metai

Kovo 21-a diena yra pavasario lygiadienio metas, naujo Zodiako rato pradžia ir Naujieji arijų metai, pagal senąjį persų kalendorių vadinami Gaidžio metais. Gaidys – kovotojas su tamsa, blogio jėgomis, tad laukia itin aktyvus metas – bus kovojama dėl visko ir už viską.

Šiandien tiks apgalvoti būsimus veiksmus, kurti planus, projektus. Drąsiai fantazuokite, kurkite – tai itin kūrybingas metas, kai galite teisingai pajusti ateities viziją ir sugalvoti tinkamų būdų savo svajonėms įgyvendinti.

Diena gera kelionėms, susitikimams su užsieniečiais, įtakingais, žymiais asmenimis, su tais, iš kurių norite pasimokyti. Palanku klausti patarimų, perimti svetimą patirtį.

Šiandien nepatartina daug dirbti – tai šventinis metas, geras atsipalaiduoti, švęsti. Pagal senas tradicijas, per Naujųjų arijų metų sutikimą dera gerti karštą raudonąjį vyną su medumi ir prieskoniais, valgyti varškės pyragą su vaisiais ir riešutais.

Iš ketvirtadienio į penktadienį sapnai susiję su šeima, tėvais bei tėvyne ir svarbūs visus metus. Blogai, jei sapne ginčijotės su motina, – žlugs jūsų ketinimai. Tačiau ką nors švęsti su artimaisiais – laukia geros permainos namuose. Jei regėjote žymius istorinius pastatus, ypač Gedimino pilį, – irgi laukia permainos.

Blogas ženklas: ką nors išlieti – neturtas, nesantaika su artimaisiais, santuokos iširimas; jei nuo stalo valgis kristų – saugokitės apgaulių, vagysčių; jei plyštų drabužiais, siūlės iširtų – liga, nelaimė užklups artimuosius; jei be aiškios priežasties užgestų ugnis, šviesa – galite patys sau tapti priešu; jei nagas moteriai užlūžtų – gresia neplanuotas nėštumas.

Geras ženklas: rasti blizgančių daiktų – sėkmė, vinį – vidinio tvirtumo įgijimas, jei virš jūsų įsižiebtų šviesa, laužą atsitiktinai išvysti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.