Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Ožiaragis

ožiaragis OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

„Apie tuos, kurie gimsta drauge su Jėzum Kristum…”


Stichija: Žemė
Planeta: Saturnas
Diena: šeštadienis
Devizas: „Man reikia”
Spalva: juoda, tamsiai ruda, pilka, mėlyna ir blyškiai geltona
Akmuo: purpurinis rubinas, tamsusis oniksas ir žaliasis malachitas
Valdomas namas: Dešimtas
Kryžius pagal savybes: Kardinalus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Jautis
Priešais esantis ženklasVėžys

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Ožiaragis
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Ožiaragis
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Ožiaragio simbolis atkeliavo iš senų senovės. Kažkada šis Zodiako ženklas buvo įsivaizduojamas kaip nepaprastas padaras: su priekine ožkos kūno dalimi ir žuvies uodega. Taigi ir Ožiaragio simbolis – stilizuotas šios fantastinės būtybės atvaizdas.

Ožiaragio laikas prasideda ilgiausia metų naktimi. Atrodytų, jog triumfuoja tamsa ir šaltis, išsislapstė visa, kas gyva. Ėjimas pirmyn įmanomas tik dėka didžiulės drausmės ir būtinybės suvokimo. Tai dorybės, kuriomis ir pasižymi Ožiaragis. Visus asmeninius jausmus ir norus jis mano galįs paaukoti vardan svarbios užduoties. Ožiaragio moto – laikymasis pareigos, netgi paaukojant save. Žinoma, jis gal ir pasvajoja apie sėkmę ar žymią vietą pasaulyje, bet galiausiai nugali pareigos bei atsakomybės jausmai. Tai nėra savybės, įgyjamos su dideliu vargu, – toks jau jis gimsta. Tarp kitko, Ožiaragiai dažnai gimsta “seniais”, tik metams bėgant jie truputį atjaunėja ir pagyvėja. Šio ženklo žmonės dažnai nieko nenori, niekas jų nedžiugina, gyvenimas atrodo sunkus, išsivysto polinkis į depresiją. Tai – melancholiko tipas, dažnai užsispyręs, aklai įsikibęs vienkartinės patirties. Bendrauti su tokiu žmogumi nėra lengva. Tačiau nereikia pamiršti ir Ožiaragio gerųjų savybių. Tai žmogus, kuriuo galima visiškai pasitikėti: gautą užduotį bet kuriuo atveju įvykdo laiku ir tvarkingai. Be to, Ožiaragis blaiviai suvokia realybę, visada žino, ką galima padaryti, o ko ne. Tai labai taupus žmogus, bet nepakenčiantis pertekliaus.

Meilėje jis manieringas ir neprieinamas. Seksualumas ir visi su tuo susiję jausmai, kol dar nėra įvaldyti, Ožiaragiui kelia baimę. Netgi aistra jam tėra tik jausmas, kurį reikia nugalėti. Nenustebkite, jei Ožiaragis atsiguls į lovą su vadovėliu, kad viską darytų teisingai. Reikia ilgokai stengtis, kol “prisijaukini” Ožiaragį, bet tiek pastangų įdėti tikrai verta. Kaip ir gamtoje po ilgiausios nakties vėl ima ilgėti dienos, pamažu šviesa iškovoja viršų, taip ir Ožiaragyje slypi šviesioji pusė. Jei pasiseka ją surasti, įgyjamas ištikimas, švelnus ir atsidavęs draugas, puikus meilužis.

Pirmasis dekanas (gruodžio 23-31 d.). Pagrindinis devizas – tikslumas.
Jis stengiasi atitikti standartus. Atvirumas ir teisingumas priverčia ir kitus pasitempti. Tikslumo reikalauja iš visų. Iš prigimties jis greičiausia ekspansyvus žmogus. Jam labai patinka, kai kiti reiškia jam meilę ir pasitikėjimą.

Antrasis dekanas (sausio 1-10 d.) Pagrindinis devizas – teisingumas.
Nuolat užsiėmęs pačių geriausių dalykų gyvenime paieškomis. Laisvas minutes, kurias kiti tuščiai praleidžia, jis protingai išnaudoja. Mėgsta keliauti, patirti romantiką, sužinoti naujų dalykų. Jis geras namiškis, tačiau kartais nori pabūti vienas, nes pajunta, kad svajonės ir lūkesčiai neįvykdomi. Iš tikrųjų turi būti dėkingas gyvenimui, privalo apgalvoti, ką pasiekė dabar, o ne svajoti, ko dar trūksta.

Trečiasis dekanas (sausio 11-20 d.). Pagrindinis devizas – atjauta.
Dvasinis prašviesėjimas skatina šio periodo Ožiaragį dalytis su kitais tuo, kas padėtų padaryti gyvenimą laimingesnį. Pripažinimas, kad tikrasis džiaugsmas, ramybė ir harmonija kyla iš paties žmogaus, tampa svarbiausiu jo gyvenimo atradimu. Jis tada nori viskuo pasidalyti su visu pasauliu, nes jo siela pilna atjautos, tačiau tai tik jo fantazijos blyksniai. Gyvenimas jam parodo, kad visur yra supamas materialaus pasaulio reikalavimų. Iki visiškos laimės dar trūksta meilės ir harmonijos.

Charakteris

Dauguma Ožiaragių labai praktiški ir punktualūs. Profesinėje srityje šie žmonės pasiekia išties puikių rezultatų. Ožiaragiai ambicingi, dažnai kaltinami emociniu šaltumu, tačiau iš tiesų jiems sudėtinga kalbėti apie savo jausmus. Šie žmonės yra sąžiningi, teisingi ir patikimi, gerbia tradicijas.

Privalumai: atsakomybė, objektyvumas, sąmoningumas, konstruktyvumas.
Trūkumai: nemokėjimas atvirai kalbėti apie savo jausmus, pernelyg didelis griežtumas kitų atžvilgiu, perdėtas taupumas.

Vaikystė

Nuo pat gimimo iki maždaug septynerių metų amžiaus šio ženklo vaikai dažnai serga. Tačiau vėliau, jei tik nepasireiškia nepalankus paveldimumas, jų imunitetas sustiprėja, nors ypatinga sveikata Ožiaragiai dažniausiai niekada negali pasigirti. Mažyliai Ožiaragiai užsispyrę, niekuomet nemeta pradėto reikalo pusiaukelėje ir tvirtai siekia savo tikslo. Neretai jau vaikystėje jie visai rimtai renkasi savo būsimąją profesiją. O tai, kad mokykloje jiems kartais geri pažymiai ima kaitaliotis su prastesniais, rodo jog jie nemoka leistis į kompromisus. Su bendraamžiais Ožiaragiai lengvai randa bendrą kalbą, tačiau dėl dažnų ginčų tarpusavio bendravimas nuolat yra lydimas įvairių konfliktų.

Vyras – Ožiaragis

Darbas. Ožiaragiams būdingas pareigos jausmas, jie labai ištvermingi ir išskirtinai sugeba, esant reikalui, sutelkti visas savo kūrybines galias. Tačiau šio žemės stichijai priklausančio ženklo atstovai negali gyventi be nurodymų ir instrukcijų. Jeigu tokių neegzistuoja, Ožiaragiai juos tiesiog susigalvoja patys. Visas savo jėgas darbe jie atiduoda nurodyto tikslo įgyvendinimui, neretai nepaisydami asmeninių interesų. Jie pasižymi dideliu darbingumu ir patikimumu, į bet kokią užduotį žiūri be galo atsakingai ir stengiasi nepadaryti jokių klaidų.

Prieš ko nors imdamiesi, Ožiaragiai pirmiausiai viską nuodugniai apsvarsto, todėl bet kokie netikėtumai ar naujovės dažniausiai išmuša juos iš vėžių. Paprastai šio ženklo atstovai pasižymi konservatyviomis pažiūromis, griežtai laikosi tradicijų. Darbe Ožiaragiai punktualūs, ir svarbiausias dalykas jiems – tvarka. Neretai kolegomis jie linkę pasinaudoti kaip laipteliais, siekdami savo karjeros. Ožiaragio natūrai artimi žemės darbai, užsiėmimas su metalais bei mineralais, kalnakasyba ir žemės ūkis. Tačiau gerų rezultatų gali pasiekti įvairiose mokslo srityse. Taip pat Ožiaragiai būna puikūs inžinieriai, vadovai, pareigūnai, architektai, statybininkai, buhalteriai, geologai, mokytojai, net karo vadai.

Draugystė. Draugystėje Ožiaragiais galima visiškai pasitikėti. Jie iki smulkmenų stengiasi išsaiškinti net svetimas problemas bei gali duoti naudingų patarimų. O verslo ar finansų srityse geresnio patarėjo nė nerasi. Tačiau ir su draugais jie yra egoistiški, nemoka atleisti šiems net ir nedidelių klaidų. Ožiaragis gali tapti tikru draugu, tačiau tik nedaugeliui.

Meilė. Ožiaragiams reikalingas artimųjų dėmesys, jie labai prisirišę prie savo mylimųjų, nors išoriškai tai beveik niekuo nepasireiškia. Jeigu jie jaučiasi užtikrinti savo partnere, tai ir patys bus ištikimi ir atsidavę. Šio ženklo atstovai neretai įsimyli tik kartą ir visam gyvenimui, ir netgi vedę antrą ar trečią kartą, širdyje išsaugo ištikimybę pirmajai meilei. Jaunystėje jie santūriai reiškia savo jausmus, bet peržengę trisdešimtmečio slenkstį, leidžiasi į sekso eksperimentus, tarsi mėgindami atsigriebti už prarastą laiką. O po keturiasdešimties paprastai pasiekia pilnatvę meilės santykiuose. Laiminga santuoka Ožiaragių laukia su Mergelėmis, Žuvimis ir Jaučio ženklo moterimis.

Moteris – Ožiaragis

Darbas. Moterys Ožiaragiai yra gerbiamos bet kokiame jų pasirinktame darbe už darbštumą ir rimtą požiūrį į atliekamas pareigas. Be viso to, šio ženklo atstovės pasižymi dar ir išskirtiniu sąžiningumu, jos niekada nepasuks išdavystės keliu vardan karjeros. Iš prigimties gebančios gana greitai atrasti geriausią bet kokių problemų sprendimą, moterys Ožiaragiai tampa geromis gydytojomis, inžinierėmis, bankų ir biurų tarnautojomis. Savo profesinę reputaciją šio ženklo moterys labai vertina.

Draugystė. Moterys Ožiaragiai turi daugybę draugių, labai mėgsta su jomis pasidalinti įspūdžiais ir paplepėti telefonu. Tačiau jeigu yra ištekėjusios, dar vienišas drauges retai kviečiasi pas save į namus, baimindamosi kad jos nepatrauktų vyro dėmesio. Apskritai šio ženklo moterys draugystę vertina, nes vienatvę sunkiai pakelia, o naujų pažįstamų dėl savo nelengvo charakterio, kerštingumo ir polinkio į slapukavimą susiranda sunkiai.

Meilė. Moterys Ožiaragiai labai greitai įsimyli. Joms patinka praktiškai bet kokių vyrų dėmesys, todėl ir išteka jos neretai ne iš stiprios meilės, o vedamos akimirkos impulso. Tačiau šio ženklo moterims būdingas atsakomybės už savo šeimą jausmas, dažnai jos tampa rūpestingomis žmonomis ir geromis šeimininkėmis. Šeimai moterys Ožiaragiai paprastai ir skiria visą savo laisvą laiką.

Patarimai vyrams: Ožiaragės dažnai yra svajotojos. Jos turi gerą skonį, mėgsta sportą, iškylas. Šios moterys nemėgsta keisti savo pažiūros į žmones ir į gyvenimą.

Sveikata

Ožiaragiai iš prigimties nepasižymi labai stipria sveikata. Vaikystėje jie silpni ir liguisti, fiziškai vystosi lėčiau už savo bendraamžius. Jaunystėje ir brandos amžiuje, jeigu tik deramai rūpinasi savo sveikata, atgauna jėgas ir beveik nustoja sirgę, nes jų organizmas išties turi pakankamai dideles gyvybingumo atsargas. Tai patvirtina ir toks faktas, kad tarp Ožiaragių neretai pasitaiko ilgaamžių. Įdomu, jog menkai pasitikėdami medicina, Ožiaragiai dažniausiai kreipiasi tik į pažįstamus gydytojus.

Visų Ožiaragio ligų dažniausia priežastis yra įvairios baimės – vienatvės ir ateities. Nuotaikos pakėlimui ir imuniteto stiprinimui liaudies medicina pataria jiems daugiau laiko praleisti gryname ore, užsiiminėti mėgstamomis sporto rūšimis ir pasistengti šviesiau žvelgti į gyvenimą.

Saturnas, kurio įtakoje yra šio ženklo atstovai, gali nulemti traukulių kojose išsivystymą. Jautriausios Ožiaragių vietos – oda, žarnynas, nervų sistema. Todėl jie neretai kenčia nuo alerginių ir infekcinių odos ligų, žarnyno bei kasos uždegimų. Brandžiame amžiuje gali atsirasti akmenys inkstuose arba tulžies pūslėje. Kai kuriems Ožiaragiams pasireiškia sunkiai paaiškinami galvos skausmai, ima kamuoti ūmūs nerviniai priepuoliai.

Taupūs šypsenoms šio ženklo atstovai paprastai turi baltus ir tvirtus dantis. Tačiau juos vis tiek būtina kruopščiai prižiūrėti ir laiku pradėti gydyti. Problemos dėl regėjimo Ožiaragiams gali kilti tiktai sulaukus jau brandaus ar netgi vyresnio amžiaus. Tuomet ima vystytis toliaregystė, gali pasireikšti ir daug rimtesnių akių ligų.

Dėl stipraus peršalimo arba infekcijos kartais Ožiaragius pradeda persekioti sunkiai gydomas sausas kosulys, kuris gali išsivystyti į lėtinį bronchitą. Skirtingai nuo kitų ženklų atstovų, Ožiaragiai dažniau kenčia ne nuo padidėjusio, o nuo sumažėjusio arterinio spaudimo. Rekomenduojama kuo dažniau pasivaikščioti pėsčiomis.

Ožiaragiai gerai pakelia ūmias oro permainas. Tačiau magnetinių audrų dienomis jiems gali pasireikšti skausmai sąnariuose. Geriausia priemonė nuo jų yra kontrastinis dušas, viso kūno masažas bei vonios su eleuterokoko priedais.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – imbieras, obuolių actas, pipirai.
Vaisiai – slyvos, kriaušės, persimonai, persikai, citrinos, mandarinai, granatai, abrikosai, figos, vynuogės.
Daržovės – moliūgai, petražolės, bulvės, ropės, baltagūžiai kopūstai, morkos, česnakai, aguročiai, baklažanai, salierai, agurkai, ropiniai svogūnai, svogūnų laiškai, špinatai, jūros kopūstai, žalieji žirneliai, ridikai.
Ankštinės daržovės – pupelės, daržo pupos.
Riešutai – žemės ir graikiški riešutai.
Grybai – visos valgomųjų „juodųjų” grybų rūšys.
Kruopos – grikių, sorų, kviečių, kukurūzų.
Bitininkystės produktai – grikių ir spygliuočių medus.
Riebalai – kiaulienos taukai, jautienos ir avienos lajus, ančių taukai.
Aliejus – sezamo ir saulėgrąžų.
Mėsa – kiauliena, aviena, triušiena, jautiena.
Paukštiena – vištiena, antiena.
Žuvys – karpis, karšis, baltasis omulas, sterkas.
Pieno produktai – grietinė, kefyras, varškė, fermentinis sūris.
Gėrimai – juodoji arbata.
Perdirbti produktai – cukrus, krakmolas.

Poilsis ir kelionės

Šio ženklo žmonės retai būna blogos nuotaikos, bet pataisyti ją labai sunku. Slogi dvasinė būsena tęsiasi ilgai. Ožiaragis gali padėti sau, pabendravęs su senu geru draugu, pataręs jam, kaip nugalėti sunkumus, nes šitaip numalšina ir savo sielos skaudulius. Apėmus blogai nuotaikai, Ožiaragiams puikiai padeda sėkmingų ir džiugių dienų prisiminimai, patariama peržiūrėti tų dienų laimėjimus ir apdovanojimus.

Ožiaragis turėtų pasikrauti energija atlikdamas kvėpavimo pratimus. Kol energija darniai teka visais kūno takais ir centrais, žmogus yra sveikas. Darant pratimus reikia šypsotis. Atsistoti prasižergus, truputį sulenkus kelius, rankas nuleidus. Įkvepiant rankas kelti aukštyn, plaštakas atpalaiduoti. Kojos truputį išsitiesia, bet neįsitempia. Liemuo ir dubuo neturi pasvirti į priekį. Iškvepiant reikia lėtai nuleisti rankas į pirminę padėtį, ištiesti pirštus, bet neįtempti.

Gali pasirodyti, kad šie žmonės yra sukaustyti analitiškumo, bet kai reikia, jie pasielgia ir taktiškai, ir lanksčiai. Dauguma Ožiaragių – gana uždari žmonės, keliaujant grupėje jie gali pasirodyti neprieinami, šaltoki, kiek pesimistiški ir neturintys noro bendrauti. Ožiaragiams taip pat būdingas asketiškumas – jie lengvai prisitaiko prie minimalių kelionės patogumų, dažnai pasirenka didelių fizinių išbandymų reikalaujančias keliones. Šio ženklo žmonės gali iškeliauti vieni ir netgi kažkiek laiko gyventi atsiskyrėlio gyvenimą. Turėdami nedaug laiko ir pasirinkę netolimą kelionę, neatsisakykite malonumų ir romantikos. Tokia išvyka turėtų būti panaši į kelionę po pasakų šalį; idealu jei ta šalis bus prie vandens. Ožiaragiai mėgsta ir išvykas į šventąsias vietas.

Jeigu kasdieniniame gyvenime mažai judate, nesportuojate, nesusiruoškite iškylauti ilgas distancijas pėsčiomis ar dviračiu. Toks krūvis jau kitą dieną jus nuvargins. Visiškai kas kita, jeigu išsirengėte į tolimą kelionę. Galite suplanuoti tokį maršrutą, kuriame teks ilgą atstumą įveikti savo jėgomis – didžiuositės savo ištverme ir galėsite pasidžiaugti naujais įspūdžiais. Nors kartą gyvenime nuvykite į kalnus. Ožiaragiams reikėtų pasisaugoti peršalimo, jautri vieta yra keliai ir sąnariai – po dienos krūvio būtinai juos pamasažuokite.

Ožiaragiui artimos tokios vietovės, kur žmogus sau pelnosi duoną nelengvu galvijų augintojo ar žemdirbio verslu, pirmiausia kalnai. Vertėtų aplankyti Indiją, Albaniją, Bulgariją, Vokietijoje – Tiuringiją ir Brandenburgą.

Suderinamumas

Ožiaragis ir Avinas
Ožiaragis ir Jautis
Ožiaragis ir Dvyniai
Ožiaragis ir Vėžys
Ožiaragis ir Liūtas
Ožiaragis ir Mergelė
Ožiaragis ir Svarstyklės
Ožiaragis ir Skorpionas
Ožiaragis ir Šaulys
Ožiaragis ir Ožiaragis
Ožiaragis ir Vandenis
Ožiaragis ir Žuvys

154 komentarai. Komentuoti>

 • Sveiki, ožiaragiai, girdėjau, patys ištvermingiausi, uždaro giminės karmą, atlaiko visas bėdas, aš tapau neįgali ir tikrai giminėj reikalai gerokai pagerėjo….

  Atsakyti
 • Šitie apibūdinimai atitiko manę. Viskas kaip su pirštu į akį 🙂

  Atsakyti
 • Bledinos
  2015-07-25 20:14

  …didžiausios, moterys gimusios po ožiaragio ženklu…tikriausiai, barakūdų daugiausia yra, būtent, ožiaragių 😀

  Atsakyti
 • Edvi Nas
  2015-02-27 18:56

  Viska atitko, kai geras 😀

  Atsakyti
 • Esu tiesiog suzaveta!! Abu su vyru esame oziaragiai, skaiteme ir stebejomes kaip visas aprasymas atitinka musu buda 🙂 90% is viso aprasymo kaip pirstu i aki apie mus 🙂

  Atsakyti
 • oziarage
  2014-12-29 01:01

  Gal ir atrodome kietos bejausmes is isores , na bet mums meiles tai reikia is mylimo zmogaus labai daug. Ir nepasakyciau kad kuklios lovoje 😀

  Atsakyti
 • tikrai, visa tiesa apie mane

  Atsakyti
 • Capricorn
  2014-12-18 22:08

  Eris pabandyk rasti priezasti kad viskas ka darai yra tobula ir pateisinama ir kitaip tu tiesiog nenorejai, o elgeisi kaip jautei. man tas padejo

  Atsakyti
 • Capricorn
  2014-12-18 22:02

  Va cia tai tiksliai 🙂

  Atsakyti
 • anonimas
  2014-11-10 05:23

  Man pwz gan dauk wiskas atitiko o labiausiai tai kad ožeragis wiska isgywena sawyja ir kad kaltinami daznai saltumu 🙁 (as paprasciausiai bijau pasidaryt geda ar but pazemintas pacios paneles darymas ka nors 1karta pwz as net laizytis nemoku 😀 bet jau toks esu) sako kad ozeragei nemegsta reikst jausmu wiesai tikrai pritariu pasizekit daugelis komentaru su netikru wardu 😀 man dauk merginu sako kad esu grazus t.t. Man dbr yra 17m. O normalios paneles dar net neturejas… Nes esu uzdaras tiesiok ngl sawes pakest del sitos sawybes noreciau tureti drauge ir tiesiok wisa laika but su ja 🙂

  Atsakyti
 • Oziarage
  2014-08-25 16:00

  Aš pati esu oziarage sis ženklas man labai patinka tik man atrodo kad turiu ir vandenio savybių nes gimiau sausio 19

  Atsakyti
 • cia visi labai giria ozeragius, as ir pati ozeragis bet man mano zenklas nepatinka! Nuo pat mazumes esu uzsidarius, nekalbi, linkus viska isgyventi savyje, visko visada bijau, esu pernelyg atsargi, ryzto nei laso, jei kazko nenoriu tai uzsispirsiu ir gali daryt ka nori-nepriversi, vienu zodziu baisiniai kaprizai, ir tas nelemtas uzsispyrimas. Man tai labai kiso koja susirandant draugu ir siaip bendraujant,del to labai isgyvenau ilgus metus. Pirmas vaikina tesugebejau susirast tik kai suejo 22 metai. Paskui artejant treciam desimtmeciui pasikeiciau – islaisvejau,pradejau laisviau bendrauti, spjoviau i viska ir ant visu, bet nezinau ar cia irgi gerai. Keista, su paciais ozeragiais nelabai sutariu, as ju tiesiog nemegstu-merginos ozerages man neidomios, nuobodzios, susikauste, per ramios…vyrai ozeragiai kiek pastebejau merginykai. Vat netinkami zenklai svartykles ir avinai abu mane labai traukia esu turejus daug draugu bei draugiu, puikiai sutariau bet draugyste deja ilgai nesitese. Tinkamiausi draugai ir drauges-mergele, vandenis, dvynys, liutas dar jautis.

  Atsakyti
 • cia visi labai giria ozeragius, as ir pati ozeragis bet man mano zenklas nepatinka! Nuo pat mazumes esu uzsidarius, nekalbi, linkus viska isgyventi savyje, visko visada bijau, esu pernelyg atsargi. Man tas labai kiso koja susirandant draugu ir siaip bendraujant,del to labai isgyvenau ilgus metus. Pirmas vaikina tesugebejau susirast tik kai suejo 22 metai. Paskui artejant treciam desimtmeciui pasikeiciau – islaisvejau,pradejau laisviau bendrauti, spjoviau i viska ir ant visu, bet nezinau ar cia irgi gerai. Keista, su paciais ozeragiais nelabai sutariu, as ju tiesiog nemegstu-merginos ozerages man neidomios, nuobodzios, susikauste, per ramios…vyrai ozeragiai kiek pastebejau merginykai. Vat netinkami zenklai svartykles ir avinai abu mane labai traukia esu turejus daug draugu bei draugiu, puikiai sutariau bet draugyste deja ilgai nesitese. Tinkamiausi draugai ir drauges-mergele, vandenis, dvynys, liutas dar jautis.

  Atsakyti
 • Esu nuostabus ožiaragis.

  Atsakyti
 • Esu 100%, daznai esu nesuprasta, neturiu daug draugu, mano beviltisko noro buti istikima drauge kiti nesupranta…Daznai esu vienisa ir uzsidariusi, pripratau per daugeli metu, kad taip ir turi buti. Oziaragiu nesutapimas su svaestyklem 100% tiesa, pati palikau ta svajokli, nematanti realybes. Tik kad uztruko 9 metus, kol atsikraciau vienatves baimes ir gailescio jausmo jam…Du oziaragiai kartu-misija neimanoma! Perdaug panasus ir abu uzsispyre, nei vienas nenori nusileisti-kompromisai neimanomi. Uztruko 12 metu tai suprasti. Deja nesutikau mergeles ar jaucio,kad galeciau patvirtinti, kad su jais oziaragiai sudaro darnia pora. Gal dar sutiksiu…

  Atsakyti
 • šimtaprocentinė tiesa!!!

  Atsakyti
 • Puikiai apibudino tik asmeniskai man nepatinka bulves,bet visa kita puikiai apibudinama as apstulbusi

  Atsakyti
 • Izabelė
  2013-08-24 13:02

  Beveik viskas tiesa 🙂 dėl okultizmo visiška tiesa, visada mane tai traukė :oo vaikystėje neturėjau draugų, tiesiog nepritapdavau, buvau šalta, atsiskyrusi ir maniau dėl to ir esu tokia uždara, pasirodo ožiaragiai visi tokie ;D Bendrauti su žmonėmis man labai sunku, atrodo pradedu atsiverti ir tada suprantu, kad žmogų per giliai į save įsileidau… Turiu vos vieną tikrą draugę, ji šaulys , kartais pasipykstam, bet šiaip gerai sutariam, labai panašios esam 🙂 Tikros meilės dar neradau ir neieškojau, nes man dar tik 17, bet, kai jį sutiksiu žinau, kad niekada nenorėsiu paleisti. Su šeima santykiai visada ne kokie buvo, su mama pykdavausi kasdien, bet ji visada man buvo ir yra svarbiausias žmogus, nesvarbu kiek kartų buvom susypykę. Esu gan kerštinga, jeigu žmogus yra mane įskaudinęs, tai būtinai radusi progą atkeršysiu. Ir atvirkščiai – jei žmogus man yra padaręs kažką gero, tai atsilyginsiu. Nuoskaudas laikau savyje, sunkiai kam atsiveriu, esu materealistė, valdinga ir begalo užsispyrusi, dar vienas blogas mano bruožas, kad esu pesimistė, visada galvoju tik apie blogiausią…beeet gerų savybių visgi turiu 😀 esu ambicinga, atsakinga ir pareiginga, dar esu sukrovusi nemažą žinių pagažą ir apskritai noriu žinoti viską apie viską 😀 Man sunku atsipalaiduoti, bet su gera kompanija sugebu ir atsipalaiduoti. Tačiau aš nesu realistė, labiau svajotoja, man tiesiog fantazijų pasaulis žymiai mielesnis už realybę, bet tai priklauso ir nuo gyvenimo, manasis ne iš lengvųjų. Smagu paiskaityti apie ožiaragius, kažkaip padeda lengviau suprasti save, žinoma viskas priklauso nuo individo, bet zodiako ženklas irgi daug ką nulemia 🙂

  Atsakyti
 • karolina
  2013-08-13 09:32

  Labai aiskiai ir trumpai,bet viskas labai teisingai,nes pati esu oziaragis

  Atsakyti
 • As istiesu esu tokia kurybinga,sportiska ,paklusni…mane ne mazai giria mokytoja mokykloje bet turiu viena bet man labai lengva atskleisti jausmus nezinau kaip kitiems ,bet man patinka sis mano zenklas o jo skammbesys o jo skambesys man primena sinfonija o tos sinfonijos pavadinimas yra ,,Ozeragis”

  Atsakyti
 • Viskas absoliuciai tiksliai apie mane. Isskyrus viena viennteli punkta, kur sakoma apie tai, kad isnaudoja kiekviena laisva minute, kai kiti laika leidzia tusciai. Sioje vietoje visiska nesamone. Atvirksciai, labai megstu nieko neveikti. ( Nors… turejau pazistama oziarage, gimusia ta pacia diena, kaip ir as, kuri tikrai buvo Barbe Devyndarbe…) Bet pareigingumas, atsakingumas, tikslumas, teisingumas, neromantiskumas, taisykliu laikymasis tikrai yra oziaragiu bruozas. Del ko jie kitiems ir atrodo griezti, salti ir nuobodus. Oziaragiai neskrajoja padebesiais fantaziju pasaulyje – ko gero patys zemiskiausi ir realistiskiausi zmones. Tikrai naiviai nuosirdus, kuo daznai kiti pasinaudoja… Uzsispyre ir neperkalbami, nes isimena detales, i kurias kiti nekreipia demesio. Gaila tik, kad mums gyvenimas atrodo sunkus ir meilei sunku atsiverti… Deja, tai irgi yra tiesa…

  Atsakyti
 • Ožiaragė Ieva
  2013-01-20 15:15

  Ko gero, pats altruistiškiausias ženklas. Ožiaragiams nereikia įrodinėti savo jausmų, jie myli savyje. Ne visi tai supranta, todėl dažnai ožiaragiai lieka nesuprasti ir vieniši. Kaip sakoma, jis nuoširdžiai linki žmogui gero, net jei tam žmogui gera ir be jo. Nors kita vertus, ožiaragis, dažnai pasirenkantis altruistišką meilę, kenčia viduje, kartais net trokšta pasisavinti savo meilės objektą („viskas arba nieko”)… Toks paslaptingas ir gražus šis ženklas, deja, retam pavyksta patekti į jo pasaulį.

  Atsakyti
 • Skaitau ir netikiu juk tai as.Viskas tiesa. Pats teisingiausias horoskopas.

  Atsakyti
 • Nu beveik tiesa bet tikrai ne viskas.

  Atsakyti
 • cia visa tiesa apie mane:D

  Atsakyti
 • taip yra kad seniais ,labai sunku isjudinti oziaragi

  Atsakyti
 • pazystu 5 oziaragius kurie yra nuo 10-iki 20 nu as 1nas is ju ti taip vadinami atjautos, ir visi ant tiek megejai pajuokaut kad kartais jei visi 5 susirenkam tai iki zemes graibymo prisijuokiam, net pilvus skauda, be to oziaragiai tarpusavy labai gerai sutaria, noriu paklaust ar ir kam nors kitiems taip yra prikolines radijos?

  Atsakyti
 • Deimantė
  2012-08-28 12:06

  Viskas taip atitinka,skaitau ir matau save.O dar tas polinkis į depresiją…man šiuo metu tikra savianalizės ir savigraužos stadija. Gimiau tikra kreistuole.

  Atsakyti
 • na ira kas kokiu panasumu bet ten kairaso kat neretai gimsta seneis tai nesutiksiau:)

  Atsakyti
 • Deividas
  2012-06-25 21:08

  labiausiai atitinka man kad esu sunkiai prieinamas meiles reikaluose 😀

  Atsakyti
 • as oziaragis ir mano kredo ”man reikia”,tai tikra tiesa

  Atsakyti
 • Ožiaragiai nėra tokie nuobodus tik juos reikia geriau pažinti:)

  Atsakyti
 • Visiskai sutinku, kad oziaragiai labai blogai nusiteikia pires Vezius. Nes mano brolis yra vezys, tai su juo kiekviena diena pykstames. O kitas brolis Svarstykles tai su juo visada sutariu :).

  Atsakyti
 • labiausiai man patinka tas pasakymas, kad gimstame „seniais”, o kuo toliau, tuo daromės jaunesni. man labai tinka! prieš kelis metus man nebuvo tiek noro kažkur keliauti, vykti, tiek viskuo užsiimti.
  su avinais tai labai gerai sutariu, mano geriausia draugė nuo pirmos klasės gimusi po avino ženklu.

  Atsakyti
 • Tikra tiesa, na o Albanija Jau aplankiau, ir mane I ta saly labai traukia, vyksiu Jau 3 karta

  Atsakyti
 • Ricardas
  2011-12-29 19:55

  Mielieji,esate stprus,pilni ideju ir jegu jas igivendinti,todel judekite tik pirmyn,be vakar ir be rytojaus…darykite tai siandiena ir dabar…Kristus buvo oziaragis taip pat;)

  Atsakyti
 • Gediminas
  2011-12-26 13:11

  Sveiki visi ožiaragiai ir prijaučiantis jiems:)))daug kas patinka bei atitinka,esu gimęs Sausio 16d.nepatinka tai,kad mes tikrai gimstame truputi senukais,bet tame yra ir daug privalumu:)))kas dėl darymo,drovumo,kuklumo,baimės tai visko pasitaiko daug kas priklauso ir nuo pačios asmenybės-augimo pvz:vietovės,kultūros,draugų,šeimos,kur augai ir pan., šiaip kol šių minėtu teiginių neperžengi ir nenugali tol ir neišsiaiškini,kas tau tinka kas ne,bet šiaip mes gan kuklūs senukai xixixi:)))

  Atsakyti
 • Aš gimiau Sausio 17d tai ten kas parašyta tai viskas teisa!!!!!!

  Atsakyti
 • Dar niekas nepaminejo (bent jau tiesiai sviesiai) jog kas nors is oziaragiu jaudintusi pries kiekviena zinksni ir lyg ir gedytusi to ko daro kol pamato kad bereikalo. Gal yra kam panasiai kaip ir man? Lauksiu atsakymo 🙂

  Atsakyti
 • karolina
  2011-12-02 15:05

  kartais ce idomu o kartais ir ne . bet kai neturi ka weikt tai visaj idomu paskaitinet.

  Atsakyti
 • visa tiesa apie mane 100%

  Atsakyti
 • kazimieras
  2011-09-27 07:01

  Šaunu. Visi pagrindiniai bruožai- kaip pirštu į akį. Man – arba viskas arba nieko. Neretai atiduočiau viską. Žinoma, to pelniusiam. Draugų turiu, draugės- ne. Žuvis mane išdavė. Keršto nesiekiu, nors…… Virš trijų dešimtmečių siekiu savo išsvajotos Svarstyklėlės, deja, matau, viltys mane apleidžia. Nesu jaunuolis, o širdis dar taip daužosi…Sakau, gal rastųsi kokia „dūšelė paklydėlė”, nusiteikusi susieti savo likimą su užsispyrusiu Ožiaragiu. Tai, manau, turėtų būti liekna, iki 50-ties miela lietuvaitė. Tam atvejui- tel.- 8*686*93479. Sakau, gal… Na, jei likimas lieps, paklusiu jam.

  Atsakyti
 • Evelinutyte
  2011-08-20 17:30

  Sakoma čia, jog Ožiaragiai būna tikri melancholikai. Iš esmės, nesutinku. Melancholikai jie būna tik viduje, o išorėje jie atrodo patys didžiausi Flegmatikai. Bendraudami su žmonėmis jie būna tikri Optimistai, aš pavyzdžiui negaliu palikti žmogaus be paslaugos, negaliu palikti žmogaus bėdoje.
  Dar dėl taupumo nesutinku, esu labai išlaidi, gaudama pinigus į rankas juos išleidžiu, viena kartą geriems dalykams, kitą kartą savo malonumui.
  Esu linkusi nuspėti savo bei kitų ateitį.
  Vieni ožiaragiai būna kupini energijos ir linksmi, kiti užsiskendę. Labiausiai tai priklauso kokį mėnesį ir dieną Ožiaragis yra gimęs. Nes būtent vieni gali tapti mąstytojais, kiti teisininkais.

  Atsakyti
 • pofka sako:

  2010 05 24 22:12
  na ir jus lengvatikiai povelniu pasiskaitai komentarus atrodo kad tikit viesuo kad parasyti . oi atsipasau… jums tai tinka kas parasyta . tff neprisistacaiu kaip deramai atsiprasau esu oziaragis . na prie semes. Visi mes atsirenkame kas parasyta kas TINKA MAN. ta ir paastinu. mazdaug ak as siekiu materialiniu verybiu, karjeros, esu delikatus, – as oziaragis . tai yra pabreziama sie akcentai. pasimi tai kas tau cia yra parasyta. na netikit? na paimkit kita zodijako zenkla perskaitykit ir zinoma is ten tiks jumm kazkas hmmm tada gal as neozeragis o maisytas su avinu ?…………..
  tada maziau tikekite ka sako kiti, ar kas cia parasyta. o galvokite savo galva. nes kekvienas esame savo gyvenimo kabvis ir mum jokia astrologija nepasakys kas mes busime ar kodel tokie esme…
  NESVARBU IS KUR ATEJAI SVARBU KUR EINI

  Teisingai pasakyta-kiekvienas esam savo gyvenimo kalvis.Todel mes kiekvienas ir pasirenkam kuo tiket ir kuo ne.Vienas galbut tiki Dievu,kitas astrologija,o trecias tik savim paciu…ir tai kiekvieno asmeninis pasirinkimas!!ir vadinti kitus lengvatikiais,tik todel,kad jie tiki tuo,kuo tu netiki-yra savo asmenines nuomones pirsimas.Mes gyvenime gaunam tai,kuo tikim.As galbut tikiu horoskopais-todel man jie atitinka,tu netiki-tau neatitinka,kitas gal but tiki dar kazkuo-ir gauna tai.Zmones reikia priimti tokius,kokie jie yra,o ne kritikuoti uz tai,kad jie nera tokie kaip tu.Tuom mes ir esam idomus vieni kitiems-nes esam skirtingi!!

  Atsakyti
 • Ne nezinojau, kad oziaragiai valdo pasauli, nes ju yra daugiausiai 😀 Beje man viskas atitiko ka cia parase apie mane. 😀

  Atsakyti
 • ožiaragytė
  2011-07-12 10:39

  O Jūs žinojot, kad pasaulį valdo ožiaragiai (Jų yra daugiausia) ? 🙂

  Atsakyti
 • Pas oziaragius ispudinga ilgalaike atmintis. Man 29 metai, o as save puikiai prisimenu 6-riu. Altruistiski.

  Atsakyti
 • Idealiai mane apibūdina! 🙂

  Atsakyti
 • myliu oziaragius
  2011-05-25 22:49

  sitas zenklas pats geriausias is visu, pati esu liutas, o mama bei keletas draugu oziaragiai, be galo myliu oziaragius, tai zmones, kurie tarsi uzburia, pririsa kitus prie saves, nors su jais ir kyla daug rimtu konfliktu, taciau nemyleti oziaragio neimanoma, tai labai darbstus, kilniasirdiski zmones, visuomet pades, nepaliks nelaimeje, taciau ju gyvenimas be galo sunkus ir nelaimingas, be galo daug nepelnytu isbandymu ir neteisybes, tu gali oziaragi ziauriai iskaudinti, netgi suzeisti, o jis tau atleis bet kokia skriauda, atsuks kita skruosta, tai tiesiog sventi zmones, kuriems svarbiausi kiti, galbut del to jiems taip ir nesiseka.

  Atsakyti
 • Nesuprantu,ar tas gyvenimas mums duotas pakankamai sunkus ar mes taip sutirštiname spalvas ir puolame į depresiją.TAS AMŽINAS SAVĘS IEŠKOJIMAS IR SURADIMAS DAUGIAU PRIEŠŲ NEI DRAUGŲ VARO Į NEVILTĮ.Gal aš pati kažką darau ne taip/

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.