Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Numerologija sapnuose

Iš senovės atėję mokslai apie skaičius, pasireiškia ne tik numerologijoje ar astrologijoje. Juos mes ir sapnuojame. Skaičiai, susapnuoti mūsų sapnuose, gali byloti apie mūsų ateitį arba priminti praeitį, kuri veikia ir jūsų dabartį. 

Skaičiai sapnuose gali turėti ir tiesioginę reikšmę, ir užkoduotą. Kartais tenka įminti mįslę su skaičiais, norint išsiaiškinti, ką reiškia konkretus sapnas, ką jis nori jums pasakyti. Taip pat skaičiai sapnuose gali jums byloti apie svarbius įvykius, kurie jūsų laukia jau artimoje ateityje. Skaičius sapne gali reikšti laiką ar vietą, kur ar kada įvyks jūsų susapnuotas įvykis. Arba gali nurodyti praeities laiką, tuo metu įvykusį įvykį, kuris ir dabar yra jaučiamas jūsų gyvenime.

Mokėjimas teisingai interpretuoti skaičius sapnuose jums gali labai padėti realiame gyvenime. Išmokę suprasti skaičius, jūs mokėsite iš anksto pasiruošti būsimiems įvykiams, nes turėsite kažkokius rėmus, kuriuos nurodo skaičiai. Skaičiai sapne gali nurodyti, kada geriausiai jums pradėti norimą darbą, kuris laikas jums yra palankus.
Sapnuose pasireiškiančius skaičius reikėtų aiškintis ne vien tik naudojant sapnininkus. Kartais skaičių reikšmės yra kiekvienam žmogui individualios.

Skaičiai sapnuose gali atkreipti jūsų dėmesį į reikšmingus jūsų gyvenimo momentus, kurie reiškia vieno etapo pabaigą ir kito pradžią. Pavyzdžiui, skaičiai sapnuose gali suteikti jums raktą į sezoną, mėnesį, tikslią laukiamo pakilimo karjeros laiptais datą ar pasufleruoti baigiamųjų egzaminų rezultatus.

Kartais žmonės sapnuoja ne konkrečius skaičius, o jų daiktinę išraišką. Galite susapnuoti tarkim ne skaičių septyni, o septynis žmones. Visuomet sapnų aiškinime reikėtų atkreipti dėmesį į susapnuotų daiktų skaičių, po kuriais slepiasi pats skaičius.

Jeigu jūs sapne skaičiuojate pinigus, tai gali reikšti jūsų finansinės padėties pagerėjimą. Tačiau tuomet kai skaičiuojame žmones, mokinius klasėje ar eilę parduotuvėje, reiškia, kad jūs turite daug įsipareigojimų, jaučiate didelę atsakomybę. Jeigu jūs skaičiuojate vienumoje, tai simbolizuoja nuovargį ir išsekimą. O jeigu jūs padėjote kitam skaičiuoti, tai reiškia, kad ateityje jūsų karjera augs. Skaitymas arba rašymas skaičių reiškia būtinybę kontroliuoti savo finansines išlaidas. O jeigu jūs skaičiuodami suklydote ar pametėte skaičių, tuomet reiškia, kad nuo jūsų nusisuks sėkmė.

Susapnuojamus skaičius reikėtų užsirašinėti ir juos stebėti. Galite pastebėti net pasikartojimą ar pilnos datos susidėliojimą. Reikėtų atkreipti dėmesį į sapnuojamus įvairiausius kodus: durų, buto numeris, telefono numeris ir pan. Kartais skaičiai pasireiškia sapnuose kartu su raidėmis. Į tai irgi reikėtų atkreipti dėmesį. Raidė gali reikšti tam tikrą skaičių abėcėlėje. Kartais raidė gali būti suprantama kaip savaitės diena ir pan. Skaičiai dažnai būna užšifruoti mūsų sapnuose. Tad aiškinant sapną reikėtų labai atidžiai pažvelgti į visas sapno detales. Net ir mažiausia smulkmena gali reikšti svarbų skaičių jūsų gyvenime.

Jeigu norite labai giliai suprasti, ką konkretus skaičius reiškia jūsų sapne, reikėtų analizuoti kartu ir numerologiją. O tradicinės skaičių reikšmės yra tokios:

1 – šis skaičius simbolizuoja intelektą ir kūrybą;
2 – magiškas skaičius, reiškia moterišką pradą, susijęs su moterimi;
3 – yra Trejybės ženklas, simbolizuoja vyrišką pradą, susijęs su vyrais;
4 – šis skaičius susijęs su žemės stichijomis, reiškia solidarumą ir teisingumą bei sąžiningumą;
5 – vestuvių ženklas, kažko susijungimas;
6 – šis skaičius simbolizuoja vientisumą ir stabilumą;
7 – šis skaičius yra magiškas, dvasingas ir simbolizuoja išmintingumą, šventumą, paslapties sužinojimą;
8 – begalybės ženklas;
9 – simbolizuoja nėštumą ir sėkmę, kažkokios sekos pabaigą;
10 – šis skaičius simbolizuoja Visatos vientisumą, kažkokio ciklo pabaigą, jūsų laukiančią gerą atmosferą, pagalbą tobulėjime, ėjime į priekį;

Iš dviženklių skaičių didesnį dėmesį reikėtų atkreipti:
13 – jėgos simbolis, šis skaičius nėra blogas, kaip dažnai yra manoma;
19 – šis skaičius neša sėkmę ir įkvėpimą kūrybingiems žmonėms;
21 – šis skaičius nurodo realius tikslus, kuriuos įgyvendinus galima tikėtis sėkmės ir nepriklausomybės, laisvės.

. Komentuoti>

 • Natalija
  2023-09-24 16:33

  Sveiki, sapnavau, kad man pasakė skaičių kombinaciją 33135

  Atsakyti
 • Sapnavau, kad sergu vėžiu ir liko gyventi 3 metai, juodu ant balto laikiau išrašus iš ligoninės ir buvo parašyta liko gyventi 3 metai ką tai gali reikšti? Labai verkiau ir prabudau verkdama

  Atsakyti
 • Sveiki sapnavau 11 skaičiu ką tai galėtų reikšti Ačiu🤗

  Atsakyti
 • Sapnavau data ant viešbučio 1888
  Ka tai galėtu reikšti?

  Atsakyti
 • Sapnavau, kad ilipu į lifta ir matau migtuka su skaičiumi 95 paspaudžiau ir kylu į viršu išlipusi pamačiau dangu visa nusėta žvaigdžėm bet tai buvo kambarys su dideliais langais lenktais kaip stogas, ka tai galėtu reikštu?

  Atsakyti
 • Laima Paskeviciute
  2021-02-20 17:38

  Sveiki
  Sapnavau data 29.02.1984
  Žaliam fone mačiau kompiuterio ekrane ..
  Taip idomu
  Padėkite išsiaiškinti
  Ačiū

  Atsakyti
 • Sveiki. Gal kas galetu patarti. Man taip idomiai atsibudus per sapnus pažiūredama i laikrodi rode 3:33, kita nakti 4:44 o dar kita 5:55 ryto. Labai sudomino kas tai galetų būt.

  Atsakyti
  • Tokiu paros metu nubudus nubudote nes nebuvote viena apsisaugojote kad jusu energija butu nesiurbiama

   Atsakyti
 • sveiki, sapnavau sianakt, skaitmenini laikrodi ir jis rode skaiciu 10 o kito neisiminiau, kad as guliu ziuriu i ta laikrodi ir sakau, kad man liko mazai laiko, kaip tai suprasti? aciu

  Atsakyti
 • sveiki sapnavau 26n nama

  Atsakyti
 • Pamirsote 11 ir 12 as juos taip pat sapnuoju.kodel nera dideliu skaiciu as dazniausiai sapnuoju ryskius skaicius.nieko neskaiciuoju ,labai retai kada tai buna kiekiniai daigtai ar zmones.pvz sapnuoju kad man skambina pasiziuriu matau tik nr gala 308 neturiu ne vieno kontaktinio numerio su tokiu galu, arba pvz sapnuoju 12>9-10 arba pvz kad turiu loterijos bilieta ir uzbraukiu tam tikrus kaicius 22,38…visada ryskus skaiciai ir prisimenu dar kokia savaite tokius kurie blankesni o ypac ryskius prisimenu labai ilgai..apskritai savo sapnus visada prisimenu sapnuoju kiekviena miela diena labai ryskiai …nezinau kaip man pradeti juos aiskintis..

  Atsakyti
 • sapnuoju nulius

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.