Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Numerologija: kaip įveikti iškylančias kliūtis?

Dauguma iš mūsų bent kartą uždavė sau klausimą: kodėl kai kurie žmonės kartoja tas pačias klaidas ir nuolat svarsto, kodėl taip nutinka tik jiems. Gyvenime, kaip ir mokykloje, įsisavinai pamoką – eini toliau, jei neišmokai tos pamokos, neišmoksi ir kitos. O kokią pamoką likimas pateiks rytoj? Tai galima išsiaiškinti pagal savo gimimo datą.

Pavyzdžiui, jūsų gimimo data – 1977.03.03.

Gimimo metus išskaldome į atskirus skaitmenis ir sudedame tol, kol lieka vienas skaičius.

1977 = 1 + 9 + 7 + 7 = 24 = 2 + 4 = 6

Norint išsiaiškinti problemos skaičių išvedame gautus skaičius.

1. Gimimo mėnuo ir diena: 3 – 3 = 0

2. Gimimo metai ir diena: 6 – 3 = 3

3. Pirmas ir antras (1 ir 2) problemos skaičiai: 3 – 0 = 3

4. Gimimo metai ir mėnuo: 6 – 3 = 3

Bet kuriuo atveju reikia iš didesnio skaičiaus atimti mažesnį. Pateiktame pavyzdyje matyti, kad labiau reikšminga ir išskirtinė yra problema, kurios skaičius 3.

Skaičius 0

Nulinė problema kartais reiškia viską arba nieko. Turite teisę pasirinkti: tiesiog plaukti pasroviui arba pakilti auščiau menamų problemų ir tapti stipriu žmogumi. Tačiau į nulinę problemą nereikėtų numoti ranka. Kai susiduriate su problemomis, turite mokytis būti nepriklausomi, reikia vystyti savo sugebėjimus bei talentus. Mokėkite susilaikyti nuo tokių jausmų, kaip pavydas, nuoskaudos. Nesišalinkite žmonių.

Skaičius 1

Jūs turėtumėte stiprinti savo valią, parodyti daugiau pasitikėjimo savimi ir savigarbos sau. Jums reikėtų vengti konfliktinių situacijų. Taip pat nereikėtų dėl savo bėdų kaltinti kitų žmonių. Kaltindami kitus nieko nepasieksite.

Negalima kerštauti ir ilgai galvoti apie tai, kas buvo blogai pasakyta ar padaryta. Nuoskaudos ir neapgalvoti poelgiai dažniausiai priveda prie spontaniškų klaidų, kurios neretai būna nebepataisomos. Jums reikia išmokti vadovautis savo galva ir protu, daugiau pasikliauti savimi. Neleiskite kitiems jumis manipuliuoti.

Skaičius 2

Šis problemos skaičius sutinkamas gana dažnai, nes visi žmonės turi didesnį ar mažesnį atsakomybės jausmą, siekia savo tikslų. Šis skaičius liudija, kad pasiekti tikslą trukdo jūsų priklausomybė nuo kitų nuomonės. Taigi, jūs esate lengvai pažeidžiami. Todėl ši savybė neretai tampa neigiamu bruožu, nes tokiais atvejais žmogus įsižeidžia, jaučiasi nesuprastas, pažemintas.

Šiuo periodu reikėtų išnaudoti savo sugebėjimus atskirti, kas teisinga, o kas ne. Be to, mokykitės gyventi harmoningai, stenkitės pažinti aplinkinius, labiau pasitikėkite savimi. Tuomet galėsite įveikti bet kokius iššūkius.

Skaičius 3

Šio skaičiaus atstovai pasižymi puikia vaizduote, meniniu skoniu, artistiškumu. Tačiau tikėtina, kad jie jaučia aplinkinių spaudimą, todėl vengia būti aktyvūs. Savo talentus tokie žmonės nuo aplinkinių slepia. Reikia išnaudoti savo kūrybinius sugebėjimus: rašyti knygas, tapyti paveikslus, siuvinėti, lipdyti.

Asmeninių santykių srityje reikėtų susilaikyti nuo impulsyvumo, neapgalvotų žodžių ir poelgių. Kitaip galima greitai sugriauti vos užsimezgusią draugystę ar meilę. Reikia mokytis būti tikru draugu, tačiau padėti ne tik kitiems, bet ir pačiam sau.

Skaičius 4

Ši problema sutinkama rečiau. Ji liudija, kad užsibrėžto tikslo pasiekti gali sutrukdyti esminės permainos gyvenime, kylančios abejonės, nesugebėjimas baigti pradėtus darbus. Jūs turite siekti nuoseklumo ir didesnio pasitikėjimo savo jėgomis bei rytojumi. Taip pat problema gali būti ir jūsų kategoriška nuomonė, kurios nenorite pakeisti.

Įgyvendinkite jau seniai jūsų galvoje besisukančias idėjas. Jūsų sugebėjimai susikaupti, sutelkti mintis, kurti ir susisteminti turėtų atnešti teigiamų rezultatų.

Skaičius 5

Šios problemos esmė – minčių ir elgesio nepastovumas ir chaotiškumas, griaunantys jūsų gyvenimo pamatus. Todėl parodykite išradingumą, ieškokite naujų idėjų, minčių ir apskritai domėkitės visomis gyvenimo sritimis.

Pravartu būtų pakeisti gyvenamąją vietą, užmegzti naujų kontaktų, bet kartu laikytis nusistovėjusių savo principų ir nuostatų. Pernelyg didelis laisvės siekimas nuo atsakomybės ir įsipareigojimų gali privesti prie lemtingos klaidos renkantis naują užsiėmimą, verslo sritį, žmones, kurie galėtų padėti įgyvendinti jūsų sumanymus.

Skaičius 6

Ši problema susijusi su šeima, vaikais ir meile, buities rūpesčiais bei supančia aplinka. Jei jūs susidūrėte su šiomis problemomis, vadinasi, reikėtų labiau atkreipti dėmesį į tokį savo charakterio bruožą, kaip polinkį kurti idealus. Susitaikykite su tuo, kad ne visada galite pasiekti idealą. Jūsų nusivylimai apsunkins gyvenimą ne tik jums, bet ir jūsų artimiesiems. Todėl jums reikėtų mokytis būti tolerantiškesniems, pakantesniems, kilnesniems. Tuomet problemos nebūtų tokios akivaizdžios. Reikia vertinti ir branginti tai, ką turite, ir nesivaikyti išgalvotų personažų bei neįgyvendinamų svajonių. Žodžiu, nusileiskite ant žemės.

Skaičius 7

Jūs turite išmokti įveikti vienatvės jausmą ir pamiršti įsitikinimą, kad esate niekam nereikalingas. Reikia išmokti atleisti ir pamiršti nuoskaudas, tapti realistu ir pragmatiku. Išmokti daugiau gyventi dvasingame, o ne materialiame pasaulyje. Jūs galite daug pasiekti, jei savo sugebėjimus realizuosite technologijų, švietimo ar kurioje nors kitoje specializuotoje veiklos sferoje. O jei nesiliausite vaikytis savo nepavejamų dalykų, nuolaidžiausite savo ambicijoms ir kaprizams, teks tenkintis vienatve.

Skaičius 8

Problema ne iš lengvųjų. Tai ir proga pademonstruoti savo prioritetus. Atitinkamu gyvenimo laikotarpiu jums netrūks staigmenų, susijusių su materialine gyvenimo puse. Tada gali atsiverti puikių galimybių ir išsilavinimo bei mokslo srityje. Todėl vertėtų tobulinti savo filosofinį, intelektualinį pradą, gal net pakeisti požiūrį į gyvenimo prasmę. Be to, jums gali tekti ne kartą rinktis tarp materialinių ir dvasinių dalykų. Ir jei nesuprasite ar nenorėsite suprasti, kad žmogus negali būti sotus vien materialiais dalykais, prisidarysite labai daug problemų sau. Galų gale jus gali neretai lydėti nusivylimas ir nepasitenkinimas gyvenimu.

Skaičius 9

Šias problemas pavyksta įveikti pakankamai greitai ir sėkmingai. Priežastis labai paprasta. Šio skaičiaus žmonės, atsiradus problemoms ar kliūtims, stabteli ir ima apgalvoti tolimesnius žingsnius. O kiti trumpam užsisklendžia ir stengiasi nedaryti staigių judesių. Devyneto problemos žmonėms būdingas toliaregiškumas, stipri intuicija, diplomatiškumas, pakantumas, tolerantiškumas, todėl jiems iš balos pavyksta išbristi sausiems.

Šaltinis: Lrytas.lt

Raktažodžiai:

2 komentarai. Komentuoti>

  • nesupratus
    2014-06-30 10:29

    labai prasta data parinkta pavyzdziui 🙁 o ka daryt su tais skaiciais kai gimimo diena yra 11 ir daugiau? kaip apskaiciuoti tai kur atimti reikia? labai prastas pavyzdys, labai 🙁

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.