Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Nibiru planeta: tikėti ar ne?

1983 metais NASA pastebėjo naują saulės sistemos planetą NIBIRU (planeta x). Planeta sužavėjo visus, tačiau niekas į ją rimtai nežiūrėjo, nes nebuvo tikslo užsiimti naujais tyrimais. Taigi laikui einant buvo pastebėta, kad ji juda kitaip nei kitos saulės sistemos planetos. Po daugelio tyrimų buvo išsiaiškinta, kad planeta Nibiru juda žemės link. Tuo metu visa NASA grupė sunerimo ir pradėjo NIBIRU planetą tyrinėti kruopščiau. 2002 m. NASA ypač sunerimo, kadangi planeta prie žemės galėjo priartėti gana arti“, mes nežinome kas tai yra teigė Gerry Neugebaur. Po daugelio tyrinėjimų pradėjo aiškėti NIBIRU planetos kryptis, ji sukasi ne aplink saulę, nes jos apsisukimo taškas Žemė. Baisiausia tai, kad jeigu Nibiru praskries arti žemės, mūsų planeta tiesiog sustos, nes nibiru planetos trauka sustabdys Žemę maždaug 3 dienom. Žemei sustojus vyks baisūs apsireiškimai: išsilies vandenynai, ugnikalniai, cunamis bus net 3 mylių aukščio – teigia mokslininkai. Tyrinėjantys viską apie šitą neįtikėtiną reiškinį, mokslininkai yra radę net šumerų molines lenteles, kuriose pavaizduota saulės sistema ir planeta x (Nibiru)! Ir prie jų pridurta, kad ta “velnio” apsėsta planeta prasilenkia su žeme kas 3600 metų, bei kad šis reiškinys jau yra vykęs žemėje anksčiau! Tai pat teigiama, kad jei tai įvyks vėl, iš visų pasaulio žmonių išliks tik 10%!

Šumerų paslaptys

Tačiau mus “gerokai” aplenkė šumerai, kurie jau begalo senai žinojo apie Nibiru (Planet X). Kas buvo tie žmonės, kurie prie Eufrato statė (arba perstatė, kaip patys užrašė) savuosius miestus? Iš kur jie atėjo (nes pasirodė regione staiga) ir įkūrė didingą civilizaciją su mokyklomis, laiptuotais ziguratais, didingais rūmais ir “pramone”. Ir kodėl jų tokie keisti ir “mirtingi dievai, Annunaki – bendravimas su kuriais buvo šumerų civilizacijos pagrindas.

Šumerai žinojo daugybę dalykų, kurie niekaip netelpa į istorikų jiems skiriamą nišą. Paimkime bent jau žinias apie kosmosą (kurias taipogi suteikė “dievai”). Jie žinojo Saulės sistemos struktūrą su Saule (sfera arba Apsu) centre. Toliau buvo Merkurijus (Mummu), Venera (Lahamu), Žemė (Ki), Mėnulis (Kingu), Marsas (Lahmu), Jupiteris (Kišar), Saturnas (Anšar), Uranas (Anu), Neptūnas (Ea), Plutonas (Gaga) ir dar vienas paslaptingas dangaus kūnas vadinamas Marduku arba Nibiru. Tačiau jie suvokė ir žinojo, kad šios planetos nėra patys dievai. Ir netikėjo, kad žvaigždės danguje yra dievybės.

Jie turėjo žinias, kurių jokiomis priemonėmis negalėjo gauti. Mes sužinojome, kad Žemė apvali tik Kolumbo laikais, o kad egzistuoja Plutonas – tik XX a. Tai gal šumerų dievai nebuvo vien mitas? Pabandykime juos aptarti.

Tos esybės buvo vadinamos Annunaki (jų atitikmuo Biblijoje yra Nefilimai, kuriuos dauguma neteisingai vertė “milžinais”). Pagal šumerus jie į Žemę (Ki) nusileido iš “dangaus”. Jie atvyko kaip tyrinėtojai ir kolonizatoriai… ir dar kurį laiką vis ateidavo. Annunaki statė didingus miestus, kurie turėjo specialiąsias funkcijas. Juos valdė ir juose gyveno išimtinai tik Annunaki. Šios dievų “kolonijos” buvo toli nuo Eufrato tokiose slėpiningose vietose kaip Magan (tikėtina, kad Egipto žemėje) ir Abzu (tikėtina – Pietų Afrikoje).

Šumerų požiūrį į dievus išreiškia ir “Karalių knygos”, kuriose jie norėjo surašyti visus ankstyvojo Šumero valdovus. Sąrašas prasideda prieštvaniniais karaliais (Larra sąrašas Nr.1). Jame yra 8-i Annunaki valdę 5-se miestuose. Jų valdymo laikotarpiai matuojami laiko vienetais, kurie vadinami “sar”. Visuose kituose sąrašuose – įprastiniai metai. O “sar” yra laiko tarpas reikalingas Annunaki “dangiškajai buveinei” apsisukti apie savo (mūsų?) Saulę. “Sar” lygus 3600 metų.

Video apie Nibiru planetą (rusiškai):

Video apie Nibiru planetą (angliškai):

Raktažodžiai:

,

162 komentarai. Komentuoti>

 • jeigu ir bus pasaulio pabaiga,tai to kaltininkas bus tiktai zmogus…per visa istorija,kaip zmogus gyvena sioje planetoje ,ka jis ismoko ir ka patobulino…malkomis,nafta sildosi ir gelezius keliais,oru,vandeniu stumdo…o va zudymo technika istobulino iki begalybes…

  Atsakyti
 • wikipedia raso
  2012-11-03 10:25

  *Nibiru* – hipotetinė planeta
  , minima prieštaringo rašytojo Zecharia Sitchin, rašančio apie nežemiškų būtybių įsikišimą į žmogaus
   kilmę ir kultūrinį vystymąsi, veikaluose. Jokie astronomų turimi duomenys nepagrindžia tokios planetos egzistavimo teorijos.

  kazkoks rasytojas sugalvojo planeta ir visi tiki… Kiek proto reikia turet kad tokoim nesamonem tiket?????

  Atsakyti
 • Nibitu nera
  2012-10-24 17:17

  Nebus jokios pasaulio pabaigos ir nieko jus cia nefantazuokit…

  Atsakyti
 • komitetas 300
  2012-09-08 10:55

  paskaitykit apie komiteta 300 ir patys spreskit nes tos planetos x nera ir nebus.

  Atsakyti
 • nesijaudinkit mus apsaugos Vyra Juodais Drabužiais 😉 😀

  Atsakyti
 • Greta biški nenusišnekek jeigu aš jaunoji astronome man tik (10m.)aš ta nakti nemiegojau ,o tesiog užlipau ant stogo ir žiūrėjau ir ten nieko nebuvo.

  Atsakyti
 • Aurelija...
  2012-04-30 21:04

  Ne nu žmonės kam jūs išvis čia dar ginčyjatės. Geriau jau eikit jūs nuo tų kompų ir pabūkit su draugais ar su dar kuo nors. Kada bus tada ir bus ta pasaulio pabaiga. Geriau sidžiaukit gyvenimu ir tiek. 😉

  Atsakyti
 • Yra ji ar nėra – neverta ginčytis. Kiek žmonių, tiek mąstysenų: bet vieną akivaizdų dalyką neigti būtų tiesiog idiotiška: niekada anksčiau per visus gyvenimo metus danguje nebuvo tokio ryškaus objekto, koks yra dabar. Jis artėja, didėja ar keičiasi matysim vėliau, bet dabar teužtenka pakelt akis į dangų ir nebereikia jokių teorijų. Nevertinkim jo liguistai, bet, vis tik pripažinkim, kad jis yra. Ir, žinot, kad ir kaip naiviai atrodyčiau, bet norėčiau perfrazuoti man labai patikusius žodžius: „jei nebūtų kitų Dievo buvimo įrodymų, man pakaktų ir to fakto, kad mūsų ranka turi nykštį” :), tai aš pasakyčiau, kad man pakanka fakto, jog vien mūsų saulės sistemoje yra 8 planetos ir tik visiškas idiotas galėtų manyti, jog esame vieninteliai visoj visatoj gyvenantys trečiam luite nuo saulės :D. Ar nesergam didybės manija kartais, žmonės?:)

  Atsakyti
 • Jerguteliau, koks tu zmoniu kvailumas ir patiklumas! :-):-):-) Atsiranda cia net tokiu, kurie teigia, kad toji isgalvotoji Nibiru TIKRAI egzistuoja ir ja, mat, net kazkas (kazin – kas?:) TYRINEJO. Taigi taigi, kaipgis. Dar pridekite, kad jus TIKRAI zinote, kad egzistuoja ir Loch Ness monstras, ir undines, ir goblinai – ir kad juos visus kazkas ciupinejo ir tyrinejo, tik slapcia susimoke nesakyti mums, ka rado :-):D. Beje, ar zinote, kad TIKRAI egzistuoja ir aitvarai, turtus nesantys? Juk negi manote, kad koks Bill Gates ar Nerijus Numavicius galejo taip sau imti ir pratureti, is paprastu studentu tapti multimilijonieriais? Aisku, ne, stai jums ir aivaizdus irodymas: jiems turtus aitvarai sunese! O kas tuo netiki, tas tik save apgauna ir pasiduoda korumpuotu sukciu mokslininku melagingai propagandai, teigianciai, kad nera tokiu aitvaru. Ar ne, broliai tikintys? 🙂 🙂

  Atsakyti
 • Jėzau, nu jau tokia lempa… ir dar atsiranda tuo tikinčių…

  Atsakyti
 • NASAnemokslincus
  2012-03-08 16:50

  idomiai jus cia kalbat 😉

  Atsakyti
 • Siaip tikiu kad bus ir noriu kad bus bus tik idomiau 😀 🙂

  Atsakyti
 • visa tai apie kazkokias planetas, yra absoliuti nesamone. Vien is papaprasto supratimo, kad siandien moklas, astronomija isstudijavo atstumus daug didesnius nei musu saules sistema. propagavimas ar eskalavimas tokiu dalyku yra panasus i vidurmziu laiku bemokliams sekamas pasakas… Sorry ponai, tai tik viso labo naivuoliams… 🙂

  Atsakyti
 • nebus pasaulio pabaigos 100% nes ten per kk2 rode kad nebus 🙂

  Atsakyti
 • Greta sako:

  2011 04 21 10:56
  Nibiru planeta (Planet X) bus matoma nuo 2012-05-15.
  Zmones paklausykite as manau kad nereikia cia Mastyti apie tai dbr dziaukites savo gyvenimais kol nenumiretia ir tai gali buti nesamone kad ji egzistuoja gal ten koks durnius pasake draugams tie draugai i neta idejo paskiau ten pradejo plisti ir taip atsitiko o jaigu tai tikrai ??? Bet as manau kad tai bus ir as nenoriu kad butu grj zmones linkiu sveikatos daug metu pragyventi ir nesulaukti pasaulio pabaigos 😀 sekmes visiem ir man xD palaukime 2013 metu gal nebus 😀 bet paskiau teigs kad 2014 bus paskiau sako kad 2016 bus o kodel nebuvo 2002 ?

  Atsakyti
 • žinot, susidaro toks įspudis, kad tie atėjūnai dievai, galėjo būti ateibviai iš kitų planetų, kurie yra daug labiau pažengę. Jie galėjo papasakoti šumerams ir pan..

  Atsakyti
 • tarkime,kad Nibiru tikrai egzistuoja ir 2012m.gruodzio 23d. ivyks pasaulio pabaiga.Tiktai neaisku kur tuo metu bus DANGAUS ir ZEMES sutverejas,jei leis tam atsitikti? Gal tuo metu jis „atostogaus”? O gal jis bus bejegis tai sustabdyti arba jis aplamai neegzistuoja?

  Atsakyti
 • tarkime kad Nibiru tikrai egzistuoja ir 2012gruodzio 23bus pasaulio pabaiga.Bet man idomu kur tuo metu bus DANGAUS ir ZEMES sutverejas,jei leis tam ivykti?Gal jis tuo metu atostogaus?O gal jis aplamai neegzistuoja?

  Atsakyti
 • Išsigalvojat visokių paistalų… Jai egzistuotų toji „nibiru” tai ji matytūsi plika akimi ir jau sianiai būtų paveiktos saulės sistemos planetos. šis faktas apie panetą X yra seniai atmestas. Nesiginčysiu gal kurnors ir yra tokia gigantiška planeta bet tikrai su žeme ji niekuo nesusijus. Ir išvis mažiau domėkitės ta pasaulio pabaiga. Yra šimtai versijų bet niekas nežino nei dienos nei valandos. Laikas pats parodys kada ta pasaulio pabaiga. Reikia džiauktis šiandiena!

  Atsakyti
 • as nesuprantu ten raso kad bus 3600m o sako kad 2012m?

  Atsakyti
 • Perskaiciau visus atsiliepimus. Tiesiog nieko neverti eterio tersalai.
  Yra kaip yra, o bus kaip privalo BUTI=

  Atsakyti
 • Interested me to viasatosx
  2011-11-18 11:23

  Labai idomu is kur tu viska tai suzinojai,apie visatos atsiradima??? ir jei i tema tai ka musu planetai gali padaryti Nibiru?O kad ji egzistoja tai jau visiem aisku.:)

  Atsakyti
 • Oh, jus vaikai, uz saldainy turbut ir sakytumete kad spintos kalba o medziai begioja…Negi nesuprantate kad is to dideli pinigai daromi? :))) Tai yra NESAMONE ir nekimskite i galva visokiu pievu!

  Atsakyti
 • viasatosx iš kur ištraukiai šią informaciją? O jeigu čia pats išsigalvojai tai tu tada ne žmogus tada 😀 Perskaitęs tavo komentarą privertei mane susimastyti apie keliavimą laiku 🙂

  Atsakyti
 • ir taip aisku nieko nera amzino…

  Atsakyti
 • Sprogdinti reikia tą planetą ir viskas bus okey tuomet ;DD

  Atsakyti
 • Zmones, tai tik pinigu plovimas, kazkam uzejo gera tema apie pasaulio pabaiga. Tiesiog kas suprantat anglu paziurekit sia nuoroda ir suprasit ka pasake nasa mokslininkas http://astrobiology.nasa.gov/ask-an-astrobiologist/intro/nibiru-and-doomsday-2012-questions-and-answers sakoma jog nera jokio pavojaus, nereikia laukti 2012 kaip pasaulio pabaigos, nebus jokios nibiru ar dar ko.

  Atsakyti
 • Nesamonėlė
  2011-06-20 13:18

  Tai va kaip sakė kažkas , kad jau gegužę matysim , bet kažko nesmato tos Nibiru :D… Ir kaip sakiau , aš tikiu tik viena pasaulio pabaiga. Kai Saulė taps raudonaja milžine ir sudegins viska kas gyva, bet tai įvyks po kokių 2 ar 3 milijonų metų.

  Atsakyti
 • Majų kalendorius baigiasi 2012 metais dėl to, kad majus užpuolė kažkokia kita gentis ir manoma, kad jie nespėjo pabaigt to kalendoriaus. Mūm pasakojo istorijos mokytojas.

  Atsakyti
 • nu nesimato tos nibiru nors jau pries menesi turejo matytis,is pradziu ir as tikejau nibiru dabar jau nebetikiu 😀

  Atsakyti
 • Nibiru – hipotetinė planeta, minima prieštaringo rašytojo Zecharia Sitchin, rašančio apie nežemiškų būtybių įsikišimą į žmogaus kilmę ir kultūrinį vystymąsi, veikaluose. Jokie astronomų turimi duomenys nepagrindžia tokios planetos egzistavimo teorijos. Matot>? tipo raso tokios palunetos net nera!! jus rase kaikurie 2009 metais kai sake greitai ja matysim , jau vidurys 2011 kur ji? ispradziu as kaip ir tikejau, dbr jau nlb tikiu, karoce kol gyvenam reikia gyvent. ir nerasykit niekada jokiu nesamoniu, nes tai gali buti pasalos ar rimta!!

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.