Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Namai pagal zodiako ženklą

AVINAS
Klasikinis angliškas stilius, sunkūs tamsios medienos baldai, niūrios spalvos – tokį namų interjerą Avinas sukurtų nebent baisiame sapne. Šis žmogus – energingas ir aktyvus, todėl geriausiai jaučiasi ten, kur daug erdvės. Įsikėlęs į naują butą, jis pirmiausia išgriautų nereikalingas sienas, o tik paskui suktų galvą, kaip išdėstyti baldus, kokiame fone jie atrodytų geriausiai. Avunas mielai rinksis modernius baldus, svarbiausia, kad jie būtų lengvi arba su ratukais: tokius nesunku perstumti, juk keisti interjerą – viena maloniausių pramogų. Beje, šio žmogaus namuose akis bado daiktai, bylojantys apie jo laimėjimus ar padėtį – tokių Avinas už jokius pinius nekištų į spintą.

JAUTIS
Jautis nemėgsta miesto šurmulio – jeigu tik galėtų, mielai išsikeltų į atokią vietelę gamtos prieglobstyje ir pasistaytų namą su dideliais langais, stiklinėmis lubomis. Šis namisėda, beje, turi puikų skonį ir dievina savo buveinę, todėl nepavargsta rūpintis jos jaukumu. Vienas svarbiausių baldų, be kurių Jautis neįsivaizduoja namų interjero, – plati ir aukšta knygų lentyna. Šalia jos būtinai stovės krėslas aukšta atkalte, mat šis žmogus mėgsta patogiai įsitaisyti ir valandų valandas grožėtis aplinka bei komoda, ant kurios išdėstytos įvairios sentimentalios smulkmenos. Jautis – Žemės ženklas, todėl jo namuose galima rasti natūralaus medžio grindis ir gausybę vazoninių gėlių.

DVYNIAI
Vargu ar savo valia Dvyniai apsigyventų mažame kambarėlyje, kur yra didelė sekcija ir griozdiškas minkštų baldų komplektas. Jie mieliau rinktųsi apytuštį butą – svarbiausia, kad būtų pakankamai erdvės. Sunkūs baldai, tiksliau, jų gausa, šiuos žmones slegia. Dvyniai – kūrybingos būtybės, todėl jų namuose galima rasti ir pačių pagamintų interjero detalių, ir netradicinių baldų, o to kiti parduotuvėje nė nepastebi. Senas interjeras Dvyniams patinka tol, kol dar įmanoma ką nors keisti, todėl nė vienas baldas nestovi toje pat vietoje ilgiau kaip mėnesį – perstumiamas į kitą kampą ar kambarį. Nuolat keičiamos interjero detalės ir sienų dekoras: jeigu čia neatsiras naujo paveikslo, bent jau senieji bus sukabinti kita tvarka.

VĖŽYS
Gal Vėžio būstas ir nepriblokš grožiu bei prabanga, bet čia tikrai bus jauku, dvelks ramybe ir nostalgija. Šis žmogus gerbia tradicijas, todėl dažnai puošia aplinką taip, kaip kitados seneliai ar tėvai – nėriniuotomis servetėlėmis, gėlėtomis užuolaidomis, pagalvėlėmis ir kt. Vėžys įsitikinęs, kad namai gražūs, kai juose yra daug smulkių detalių, todėl čia galima rasti įvairių žvakių, žvakidžių, skulptūrėlių, porcelianinių lėlių ir kitų daiktų, be kurių tikrai neįmanoma ramiai gyventi. Neabejingas jis ir senove dvelkiantiems daiktams: net tie Vėžiai, kurių namai nė iš tolo neprimena antikvariato, turi bent vieną senovinį daiktą ir juo didžiuojasi.

LIŪTAS
Kiekvienas Liūtas – karalius, todėl svečiams, užsukusiems į šio žmogaus namus, dažnai atvimpa žandikaulis. Kodėl? Todėl, kad jo būsto interjeras labiau primena muziejų (paauksuotos stalo kojos, senoviniai paveikslų rėmai, krištoliniai šviestuvai) nei paprasto mirtingojo butą ar namą. Šio ženklo atstovai – išrankūs pirkėjai, todėl jų namuose atsiduria tik brangūs ir kokybiški baldai bei interjero detalės. Jeigu tokių Liūtas neras, nuvers kalnus, bet partemps ką nors orginalaus, svarbiausia, kad tokio daikto niekas neturėtų. Tai gali būti ir antikvarinė vaza, ir pagal užsakymą nupintas originalus kilimas, ir madingo dailininko paveikslas.

MERGELĖ
Mergelės – praktiškos ir racionalios, todėl puikiai žino, kaip turėtų atrodyti jų namai. Šio ženklo atstovų būste galima rasti „privalomus” baldus: sekciją, pietų stalą, žurnalinį staliuką ir kt. Mergelės mėgsta pastovumą, nekenčia eksperimentų, retai paiso naujausių mados tendencijų, todėl tikrai negriaus sienų, o juo labiau neleis perdažyti ryškiomis spalvomis. Jos – švaros maniakės, todėl įsitikinusios: juo mažiau daiktų, ant kurių sėda dulkės, tuo geriau. Beje, Mergelės namuose tikrai bus didelė spinta su antresolėmis, lova su didele patalynės dėže – joms būtina turėti pakankamai vietos daiktams, kuriuos reikėtų sutalpinti, nes sunku išmesti.

SVARSTYKLĖS
Svarstyklėms sunku rasti aukso vidurį, tačiau jos visada jo ieško, net pirkdamos baldus ir interjero detales. Šie žmonės dažniausiai renkasi klasikinius baldus, o jeigu nutaria įsigyti šiuolaikinius, tai tik pagamintus iš natūralių medžiagų, patogius, neįmantraus dizaino. Spalvos – ramios, pastelinės. Svarstyklės įsitikinusios, kad svarbiausia – harmonija, todėl nė vienas daiktas ar baldas jų namuose nebadys akių. Be to, šio ženklo atstovai laikosi tokios nuostatos: geriau vienas, bet kokybiškas ir brangus baldas nei gausybė menkniekių. Todėl čia lieka pakankamai erdvės, o ją Svarstyklės labai mėgsta.

SKORPIONAS
Skorpionas – stiprus, valdingas žmogus, jam patinka ryškios ir sodrios spalvos, pavyzdžiui, raudona, patvarūs paprastų formų baldai. „Mano namai – mano tvirtovė”, – teigia Skorpionas ir juos kurdamas negaili nei jėgų, nei pinigų. Šio ženklo atstovai gerai jaučiasi šviesioje erdvėje, todėl jų namuose galima rasti šviesių skandinaviškų baldų, sienos bus nudažytos pastelinėmis spalvomis. Beje, Skorpionas, kaipi ir Mergelė, stengiasi įrengti kuo daugiau slėptuvių nereikalingiems niekučiams, tačiau dažniausiai jos būna tuščios, o daiktai mėtosi ant žemės. Taip nutinka ne todėl, kad Skorpionai – nevalos, jie tiesiog turi imunitetą netvarkai…

ŠAULYS
Madinga, ryšku, įsimintina. Galima sakyti, kad vėjavaikis Šaulys sugea būti praktiškas, mat retai perka daiktus, kurie, jo nuomone, per brangūs. Tačiau kurdamas namų interjerą, nedažnai kliaujasi logika ir dizainerių patarimais. Šauliui visiškai nesvarbu, ar baldai bus funkcionalūs ir ekologiški, jis net nesistengia jų naudoti pagal paskirtį, pavyzdžiui, didelę komodą, kurioje tilptų visa patalynė, gali pastatyti koridoriuje ir laikyti joje pirštines. Kadangi Šaulys mėgsta keliones, jo namuose greitai susikaupia siuvenyrų ir egzotiškų šalių kolekcija. Šio ženklo atstovams ypač malonu kviestis svečius, vedžioti juos po kambarius ir pasakoti, kas iš kur pargabenta.

OŽIARAGIS
Vos peržengus slenkstį matyti, kad šiuose namuose gyvena Ožiaragis. Čia tikrai nebus keistų ir nepraktiškų daiktų, pavyzdžiui, spalvingos perdažytos komodos, nesuprantamo siužeto paveikslo ar plastikinių baldų. Griežti šio ženklo atstovai vertina patogumą ir patvarumą, todėl kruopščiai renkasi baldus, dažniausiai – skoningus, kalsikinio stiliaus. Ožiaragis išmestų iš namų dizainerį, kuris pasiūlytų sienas nudažyti salotine, oranžine ar mėlyna spalvomis, o televizorių, vieną svarbiausių daiktų, paprašytų išnešti iš svetainės. Šis žmogus – pedantas, todėl skeptiškai vertina interjero detales – vazas, žvakides, nes jų tereikia dulkėms kaupti.

VANDENIS
Sakoma, kad šio ženklo atstovus sunku perprasti, todėl nė neverta stengtis. Pavyzdžiui, vienų Vandenių bute viešpatauja chaosas, kitų būstas stebina elegancija, stilingumu, tvarka ir spindinčia švara. Tačiau kad ir kaip atrodytų Vandenio namai, jie kuriami paisant naujausių interjero mados tendencijų. šie žmonės mielai rizikuoja, todėl privačioje jų erdvėje galima pamatyti ant stiklinio stalviršio patiestą nertą močiutės staltiesę, o šalia modernaus paveikslo sustatytas antikvarines lėles ir žvakides. Beje, Vandenio namuose gausu nesuprantamos paskirties daiktų, mat jiems pajuto meilę iš pirmo žvilgsnio ir nesugebėjo atsispirti pagundai įsigyti.

ŽUVYS
Žuvys mieliau plaukiotų ramiuose vandens telkiniuose, tačiau puikiai prisitaiko prie visokios aplinkos, net sugeba joje „ištirpti”. Jos ir prabangioje pilyje jaučiasi kaip žuvys vandenyje, ir kareiviškoje palapinėje pasijunta tarsi rojuje. Šio ženklo atstovai ištikimi tik vienam dalykui – menui, todėl mielai puoštų (jeigu kas leistų) būstą tapybos, grafikos ar skulptūros darbais. Žuvys vertina jaukumą, todėl jų svajonių namuose galima rasti ilgaplaukį vilnonį kilimą, šimtą įvairiaspalvių pagalvėlių, užtiesalų ir aptakių formų baldų. Beje, šie žmonės linkę slapukauti, todėl tikrasis jų skonis atsiskleidžia tik miegamajame ar kitame kambaryje, dažniausiai saugomame nuo pašalinių akių.

Šaltinis: Bustovizija.lt

6 komentarai. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.