Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Namai pagal Feng Shui

Feng shui, senasis kinų mokslas apie harmoningą būtį, siūlo gausybę „instrumentų”, kurių pagalba Jūs galite veikti savo būsto, kartu savo gyvenimo kokybę. Senovinės kiniečių Feng Shui taisyklės yra gana sudėtingos, bet teigiamą „či” energiją į savo namus pritrauksite ir remdamiesi šiais paprastais patarimais. Daliai jų įgyvendinti užteks ir vienos dienos, tačiau namų tobulinimas pagal Feng Shui gali trukti visą gyvenimą.

Kas yra Feng Shui?

Neramina nesklandumai karjeros ar asmeninių santykių srityje? Visų problemų šaltinis gali būti netinkamas namų suprojektavimas , teigia senovinio kinų mokslo Feng Shui pasekėjai. Tarp šių dienų įžymybių Feng Shui principais remiasi Anglijos valstybinis bankas ir Jungtinės Tautos. Kokie tie principai?

Feng Shui moko aplink save sukurti harmoningą aplinką. Architektai, besidomintys šiuo mokymu, Feng Shui principus įvairiais būdais pritaiko šiuolaikinei architektūrai, pavyzdžiui: kambarių išdėstymą nustato remdamiesi kompasu ir aštuoniakampe Ba-Gua lentele, sudaryta pagal būsimo namo šeimininko gimimo datą; namui tinkama vieta parenkama pagal Feng Shui principus įvertinus landšaftą, gretimas gatves, vandens telkinius ir aplinkinius pastatus bei šiuolaikinėmis technologijomis ištiriama aplinkos įtaka sveikatai (elektromagnetiniai laukai, toksiškų medžiagų sankaupos ir pan.)

Galbūt iš pirmo žvilgsnio Feng Shui mokymo principai atrodo gana sunkiai įgyvendinami, bet jų laikytis įmanoma, kad ir kokio stiliaus namai būtų statomi, juk pagrindinė Feng Shui nuostata – kuo daugiau atviros erdvės. Beje, atrodytų, ir bereikalingai komplikuoti Feng Shui reikalavimai remiasi sveika nuovoka – pavyzdžiui, kad ir teiginys, kad viryklė negali būti priešais virtuvės duris – juk stovėdamas nugara į duris, žmogus laikas nuo laiko instinktyviai žvilgčioja per petį, o prie viryklės bet koks neatidumas gali tapti nelaimės priežastimi.

Pagrindiniai principai statant namą:

• Namas turėtų būti kvadarto ar stačiakampio formos, viename lygyje su horizonto linija, ypač gerai – su vaizdais į vandens telkinį.
• Pagrindės durys turi būti tiktai vienerios. Niekada nestatykite dvigubų durų arba dviejų pagrindinių įėjimų.
• Prie įėjimo tako negali būti akmenų ar kitų kliūčių, gyvatvorės turi būti nugenėtos.
• Remdamiesi specialia, pagal savo gimimo datą sudaryta Ba-Gua lentele, nustatykite harmoningą kambarių išdėstymą.
• Lubos būtinai turi būti aukštos, gerai apšviestos.
• Durų, langų ir laiptų išdėstymas name ypač svarbus. Venkite ilgų siaurų koridorių ir neįprastų formų kambarių.
• Namų apšvietimas ir spalvos nulemia Jūsų nuotaiką, tad venkite pernelyg ryškaus ar blankaus apšvietimo ir tamsių, monotoniškų spalvų.
• Siekite, kad namai būtų kuo erdvesni, visos formos švarios ir aiškios, atsikratykite susikaupusių nereikalingų daiktų.

Taigi, Feng Shui filosofija – tai visapusiškas dėmesys aplinkai ir tos aplinkos bei savo gyvenimo suderinimas, o tai gana nesunkiai pritaikoma ir šiuolaikinių technologijų pasaulyje.

Šaltinis: Asa.lt

Raktažodžiai:

,

4 komentarai. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.