Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

N.G. Wolmer apie karingojo Gaidžio metus: išsaugosime taiką

Ryškūs, margi, su agresyviais laikotarpiais. Išsaugosime pasaulinę taiką ir metus įvertinsime kaip gerus. Taip apie 2017-uosius, Ugninius Gaidžio metus, kalba garsi astrologė Nijolė Gabija Wolmer.

– Pagal kinų kalendorių nuo 2017 m. sausio 28-osios pradės karaliauti Ugninis (Raudonasis) Gaidys. Skelbiama ir apie jo karingumą, ir puošnumą, ir apie kitais metais sustiprėsiančią Svarstyklių ženklo įtaką, kuri suteiks harmonijos.

– Kitais metais regiu ir labai gerų, ir blogų tendencijų. 2017-ieji bus margi, ryškūs, su agresyviais laikotarpiais.

Raudonasis (Ugninis) Gaidys atkeliavo iš senovės kinų, Tibeto tradicijų. Jie savo sistemą sieja su Jupiterio judėjimu, nes tai didžiausia Saulės sistemos planeta, kuri lemia labai daug Žemės, gamtos, žmonijos procesų.

Gaidžio metais Jupiteris judės Svarstyklių ženklu, o spalio 10 d. pereis į Skorpioną ir nuo tos dienos sustiprės kitokios energijos bei tendencijos. Tuomet stiprės Šuns (2018 m.) metų tendencijos, o apie Gaidžio metų įtaką geriausia kalbėti iki spalio 10 d., kai bus stipri Svarstyklių ženklo įtaka.

– 2017-ieji – Svarstyklių žydėjimo metai?

– Jupiterio atėjimas į tą ženklą reiškia didelę pozityvią jėgą. Bet kvailį muša ir bažnyčioje. Pavyzdžiui, gali laimėti labai daug pinigų, bet nesuvaldyti aistrų ir jie tau laimės neatneš.

Jupiteris suteiks jėgos, ypač Svarstyklėms – jos pasijus ypatingos, norės pasirodyti, darys svarbius darbus. Galima tapti populiariam, ryškiam, pakilti karjeros laiptais, sustiprės autoritetas. Svarbu neišpuikti, neprikalbėti nesąmonių, išlaikyti atsakomybę, išsikelti realius planus, teisingai ir išmintingai išnaudoti galimybes ir jėgą.

– Jupiteris Svarstyklėse turės didelės įtakos visiems Zodiako ženklams?

– Svarstyklės garsėja svyravimu, yra perfekcionistės, tad dėl noro pasielgti tobulai, teisingai gali padaugėti dvejonių, svyravimo – tai neharmoningas pasirinkimas. Jei 2017 m. pradėsime blaškytis tarp galimybių, negalėjimo apsispręsti – tai bus mūsų neharmoninga reakcija į Jupiterio planetos įtaką Svarstyklėse. Todėl reikia įvertinti, ar kitais metais norime ne per daug, savo laiku daryti pasirinkimus pagal savo galimybes.

Kitais metais išryškės gebėjimas harmoningai bendrauti visuomenėje, santykių svarba. Labai ryški Svarstyklių ženklo atstovė – Didžioji Britanija. Kaip šioje šalyje valdoma? Manieringai, gražiai išoriškai, diplomatiškai, bet kieta ranka. Prisiminkime Antrąjį pasaulinį karą – jų diplomatiją ir tai, kad į Didžiąją Britaniją priešai nebuvo įžengę.

Jupiteris Svarstyklėse – diplomatiškumas, priimtinų visuomenės normų vertinimas. Jei tai suvoksime, įvertinsime situaciją, mokėsime prisiderinti, kalbėsime, ką reikia, bet turėsime savo nuomonę, pasieksime labai daug, užmegsime ryšius, stiprės autoritetas – tai vieni ryškiausių sėkmės faktorių.

Jupiteris atneš sėkmę ir galią tiems, kurie diplomatiški, moka prisitaikyti, bet nepraranda savo nuomonės, pozicijų, komunikabilūs, socialūs – 2017-ieji bus sociumo, gausių kontaktų metai. Kvaila būtų elgtis kitaip ir kitais metais išsiskirti iš visuomenės reaguojant maištingai, negatyviai. Reikia komunikuoti, galvoti, ką gali padaryti geriausio ir gauti iš Jupiterio suteiktos jėgos.

Kitais metais sustiprės socialinės iniciatyvos, visuomeninės ir ne pelno siekiančios organizacijos. Darykite kažką gero visuomenei, tapsite populiarūs, užsitarnausite gerą vardą. Bet nesielkite negarbingai.

Svarstyklės kartais gali žarstyti žarijas kitų rankomis – netapkite tokie.

Jupiteris išryškins norą gyventi gražiai, estetiškai, harmoningai, komfortiškai. 2017-ieji puikūs kultūrai ir menui – kinui, teatrui, dailei, dizainui, architektams, grožio, mados puoselėtojams, tinkamas laikas įvairiems kultūriniams ir netgi pompastiškiems renginiams.

Tik negalima būti dviveidžiu, parduoti svarbių dalykų dėl vienadienės svarbos. Neparduokite savo originalumo. Menininkams, kūrėjams bus pavojus, sulaukus didelės populiarumo bangos, tapti amatininkais, nors kiti metai puikūs amatininkams išpopuliarėti.

Politikams gresia pavojus tapti dviveidžiais, prisitaikėliais.

Netapkite atsiskyrėliais, eikite į visuomenę, net jei anksčiau to nedarėte, darykite kažką gero žmonijai, Žemei.

Iki birželio 14-osios Selena, arba Baltasis Mėnulis, judės Jaučio zodiako ženklu. Selena – ne realus dangaus kūnas, bet Saulės ir Mėnulio orbitų susikirtimo taškas. Jis išryškina šviesiausias tendencijas, dvasinius, karminius dalykus, jam veikiant juntama palaima, apsauga. Tad Jautis, žemės simbolis, prašys – padėk man, padaryk kažką gero, pasodink, puoselėk, tausok, saugok harmoniją, būk taikus, nekenk gyvybei, žemei, nekariauk.

Jautis – gyvybė, grožis, motina, moteris, estetika, menai. Jo derinys su Jupiteriu Svarstyklėse itin tiks puoselėti grožį, menus, harmoniją.

Vėliau Selena pereis į Dvynio ženklą iki 2017 m. pabaigos ir atneš kitas tendencijas.

Dvynius valdo Merkurijus – tai palankus ženklas mokslininkams, žiniasklaidai, informacijai, komunikacijai, pažinimui, rašymui, pedagogams ir visiems besimokantiesiems. Tai ir raketos, naujovės, kelias į dangų. Tačiau norint atsiverti šviesiai jėgai, svarbu mylėti tiesą, išryškinti savo svajonę, pasaulį matyti tokį, koks jis yra.

Tuomet bus palaikoma iniciatyva tų, kurie siekia tiesos – mylėk ją, pažink pasaulį ir matyk Dievo tiesoje. O sukčiams, kuriems sekėsi, gali labai nepasisekti.

– Galime nurimti? Tie, kurie specialiai gąsdina ir skleidžia milžiniško karo propagandą, neteisūs?

– Mes kalbame apie vienų metų ciklą. Bet yra daug didesnių ir net grandiozinių ciklų. Vertinant karus, reikia analizuoti būtent didesnius ciklus. Vienas jų – 60 metų pagal kinus, kai veikia ir elementai (12 metinių ženklų ir penki energijos elementai – žemė, ugnis, vanduo, medis ir metalas – sudaro 60 metų ciklą). Nuo elementų priklauso, kad kitais metais Gaidys – ugninis.

60 metų – tai Saturno ir Jupiterio judėjimo derinys. Jupiteris, kaip minėjau Svarstyklėse, o Saturnas, kaip ir šiemet, 2017 m. bus Šaulyje – ugnies ženkle.

Saturnas – ugniniame Šaulyje? Strategija, ilgalaikiai dalykai, Šaulys – plėtra, ekspansija, noras turėti daug, todėl plėsis struktūros, noras užkariauti. Tiesa, karai jau vyksta, prasidėjo karinė krizė Artimuosiuose Rytuose.

Norint įvertinti ir negatyvius dalykus, būtinai reikia įvertinti ir Juodojo Mėnulio – Lilit – padėtį. O jis metų sandūroje bus Skorpiono ženkle, kaip ir buvo didžiąją 2015 m. dalį.

Šalys, susijusios su Skorpiono ženklu, būtent ir yra Artimieji Rytai. Nuo vasario 14-osios Juodasis Mėnulis devyneriems mėnesiams pereis į Šaulį, kur yra Saturnas, o lapkričio 9 d. – į Ožiaragį ugniniame ženkle.

Struktūrų ekspansijos jėga įgaus nemalonų atspindį – despotizmo, plėšrumo, ir tai gali atsiliepti bendram kariniam paveikslui pasaulyje. Juolab kad Šaulys susijęs su sprogmenimis, ginklais, impulsyviu elgesiu.

Jupiteris Svarstyklėse neša taikos, harmonijos energiją, tačiau to nepasakysime apie Saturną Šaulyje, todėl 2017 m. bus daug kardinalių pokyčių – nuo karingumo iki taikos jėgų pastangų suvaldyti terorizmą, blogį.

– Kas mūsų lauks po Naujųjų – pirmąjį metų mėnesį?

– Sausis bus gana ramus – vyraus 2016-ųjų tendencijos. Geras laikas susivokti, planuoti, nors dar didelės kitų metų energijos nejusite – pagal kinų kalendorių 2017-ieji bus švenčiami sausio 28 d. 2.07 val. Lietuvos laiku.

Vasaris – vienas sudėtingiausių, nes šį mėnesį įvyks du pirmieji užtemimai. Beje, ačiū Dievui, Ugnies metai nebus fatališki, nes įvyks tik keturi užtemimai – du Saulės, du Mėnulio. Tai mažiausias užtemimų skaičius, koks tik gali įvykti, o per metus gali būti ir šeši ar septyni užtemimai. Užtemimai įprastai vyksta kas dvi savaites. Šįkart Mėnulio užtemimas prasidės vasario 11 d., o kitas, Saulės, vyks vasario 26 d.

Periodas tarp užtemimų visą laiką sudėtingesnis. Saulės užtemimas įvyks greta karminio mazgo Ketu, kuris yra Žuvų ženkle. Tuo metu išryškėja įtampos, kompleksai, nerimas, niūresnės nuotaikos, išeities nematymas. Deja, tos nuotaikos tęsis iki pirmosios kovo dekados. Ketu apriboja galimybes, pritraukia karminius procesus – tai skolų atidavimo laikas, kai negauname avanso.

Po to Saulė turės įtakos ugniai, kur yra Uranas – naujų revoliucinių išradimų, naujovių, raketų – planeta.

Trečią kovo dekadą visi sukrus kažką daryti vienu metu, sumažės kompleksų, tai puikus metas administravimui, ryšiams, verslo veiksmams, bendradarbiavimui. Svarbu jausti saiką, tai netinkamas laikas, kai siekiama nugalėti bet kokia kaina. Tuo metu bus daug dinamikos ir vadovaujantis išmintimi galime daug nuveikti.

Balandžio mėnesį Venera judės reversu – prieš Saulės judėjimo kryptį, žvelgiant iš Žemės. Venera susijusi su investicijomis, pirkimu, todėl iki balandžio geriau planuoti, bet neinvestuoti. Jei verslas gali luktelėti, naujiems darbams geriausia sulaukti gegužės. Tai produktyviausias, ramiausias, darbingiausias laikas, daug pranašumų, parankių verslui.

Mus turėtų nudžiuginti ir birželio mėnuo – dinamiškiausia metų dalis, kai nuo mėnesio 9 d. iki metų pabaigos Jupiteris judės direktyviai – pagal Saulės kryptį.

Beje, nuo vasario 6 d. Jupiteris judės reversu, o tai ir pristabdys darbus, bus daug tikrinimų įmonėse, perdaroma, keičiama.

Didžioji birželio dalis ypač sėkminga prekybai, žiniasklaidai, logistikai, kontaktams, o gegužės 6–birželio 20 d. – vienas sėkmingiausių metų laikotarpių, ypač verslui.

Trečiąją birželio dekadą – perėjimas į Vėžio ženklą, o liepą formuosis neharmoningos energijos – daug blaškymosi, jautrumo, nerimo. Panašus bus ir rugpjūtis. Nuo 7 iki 23 d. Saturnas bus Lilit, o tai gali lemti stichines nelaimes, išpuolius, agresyvią strategiją ir tarptautiniu mastu.

Tuo metu vyks trečiasis ir ketvirtasis užtemimai, gali kilti gaisrų, verta saugotis ne tik ugnies, bet ir elektros, vandens. Beje, kai kažkas neharmoningo susitelkia rugpjūtį Liūto ženkle, kažkas blogo nutinka Rusijoje, ir tai keldavo problemų Lietuvai.

Gali kilti ambicijos, formuotis komplikuotas požiūris į pasaulį, Dievą, todėl rugpjūčio 7–23 d. geriausia ne dirbti, bet atostogauti.

Nuo rugpjūčio 23 d. iki beveik rugsėjo pabaigos – vėl skaidrus laikas: kažką siekti, daryti, kurti, atsigaus santykiai versle, mene.

Spalis – margas, bet geras mėnuo. Tiesa, Jupiteris pereis į Skorpiono ženklą ir prasidės formuotis kitos energijos ir tendencijos: kovingumas, kerštingumas, kategoriškumas, noras rizikuoti. Tiesa, tai pajusime lapkritį. Verslo struktūros norės jungtis, stiprinti jėgą – tai Skorpiono impulsas, kuris susijęs su koncernais, stambiu verslu, prekyba, žaliavų apdorojimu.

Lapkritį Saulės, Saturno ir Lilit derinys pereis į ugningą Šaulį – tai tamsos, plėtros, ego metas. 2017 m. pabaigoje galime sulaukti nemalonių staigmenų tarptautiniame gyvenime. Galbūt nežinosime, kas vyksta, tačiau bus daromi negatyvūs sprendimai. Gal pajusime nemalonių pliūpsnių. Gali vėl paaštrėti pabėgėlių, ES tema. Ryškės susiskaldymo tendencijos, nes nors Šaulys skatina bendradarbiavimą, ryšius tarp kultūrų, bet Juodojo mėnulio metu vyksta atvirkščiai – bus sunku rasti bendrą kalbą.

Metų pabaigoje Lilit pereis į Ožiaragį – gal tai sušvelnins karingumą.

Šiemet „Didžiajame 2017 metų astrologiniame kalendoriuje” pažvelgiau ir į 2018 m., nes sudėtinga jėga Šaulyje persislinks į Ožiaragį. Į šį ženklą pereis Saturnas, Lilit, o ten dar ilgą laiką bus Plutonas, kuris 2008 m. tapo mygtuku pasaulinei krizei. Ožiaragis susijęs ir su ekonomika, finansinėmis struktūromis.

Dabar matau panašias tendencijas, todėl 2018–2019 m. laukia pasaulinio ekonominio sunkmečio antroji banga. Reikės laikytis taupymo programos, tai gali paskatinti ES byrėjimą, nes kiekvienas galvos apie save ir norės taupyti kitų sąskaita.

Pirmuosius ženklus galime pamatyt 2017 m. pabaigoje, todėl didelę verslo plėtrą planuojantiesiems patariu įvertinti visus faktus, paskaičiuoti atsakingai, atlikti detalias verslo analizes, elgtis pagal savo galimybes, negalvojant, kad 2018 ir 2019 m. bus finansiškai geri.

– Prašom suteikti optimizmo, šviesos, tamsa pabaigoje nėra gerai.

– 2017 m. bus dinamiški, aistringi, kultūros metai, kuriantiesiems kažką gero, meno, ryškūs. Išsaugosime taiką pasauliniu mastu. Bendraukime, būkime socialūs, kurkime grožį, gyvybę, puoselėkime Žemę. Žvelgdami atgal, jau po 2017 m., juos įvertinsime kaip gerus metus.

– Kuo Ugninio Gaidžio metais suspindės Lietuva?

– Mūsų politikams reikės apdairumo, įžvalgos, išminties. Būtina turėti bendrą, išmintingą strategiją, nes aplink – audringi vandenys, o Lietuvos laivelis priklauso nuo didžiųjų valstybių. Tiesa, bendrame kontekste, įvertinus JAV, Europą, mes būsime valstybė, kuriai gana seksis.

JAV – Dvyniai, o nuo birželio į Dvynius pereis Selena – Baltasis mėnulis, kuris simbolizuos apsivalymą. Tad tautoje, politikoje gali jaustis nepakantumas blogiems dalykams.

Mes būsime ganėtinai saugūs, bet labai svarbi bendra politikų strategija.

– Kaip geriau sutikti Naujuosius metus?

– Tai laikas po Mėnulio jaunaties, Mėnulis bus Vandenio ženkle. O tai ne emocijas, bet intelektą lemianti Mėnulio pozicija. Todėl akcentuokite bendravimą, intelektą, apmąstymus. Tie, kurie laukia romantiško pasimatymo, gali nusivilti – greičiau tai bus draugiški santykiai, naujos idėjos, išradingumas.

Šiemet Naujuosius palankiau praleisti ne šurmulyje, ne didelėje kompanijoje, bet mažoje, su artimaisiais, draugais. Ten kur jauku, intelektualu ir įdomu.

Šaltinis: Kauno diena

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.