Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

MIJA

Vardo skaičius: 6
Vardo reikšmė: Mija iš lotynų “dieviška, mano”, iš hebrajų vardo Marija trumpinys.

Pagal pirmą vardo raidę: M – rūpestinga, pasiruošusi padėti kitiems. Kartais drovi, nedrąsi. Esate energinga ir darbšti, kartais netgi persidirbate. Profesinėje veikloje esate kvalifikuota specialistė. Mėgstate namus ir finansiškai norėtumėte būti visiškai nepriklausoma. Būkite kantresnė su aplinkiniais.

Panašūs ir giminingi vardai: Mia, Mijūnė, Mya, Myja, Miya.

10 komentaras. Komentuoti>

 • Savo dukrytei varda rinkau labai ilgai ir apsistojau ties Mija kuri tiesiog dievinu, jai jis taip tinka, labai dziaugiuosi kad pasirinkau butent si varda! Nestumo pradzioje turejom dar pora variantu- Emilia ir Sofija, bet gimdymo diena tvirtai apsisprendziau del Mijos 🙂 Musu Mijukei 15 menesiuku 🙂

  Atsakyti
 • Mano dukryte jau 5 metai kaip Mija,is tiesu labai grazus ir mielas vardas,kai pasaukdavau parduotuveje ar siaip kur,atsisukdavo zmones paziuret ka saukiu.O varda pasiule dukterecia,kuriai esu dekinga.

  Atsakyti
 • Mano dukra jau liepos 19d. penki metai kaip Mija.O varda dave vyriausias sunus.Mes gyvenam Anglijoj,cia irgi sis vardas labai populiarus,tik rasosi-MIA.

  Atsakyti
 • Gintarė
  2012-03-14 02:32

  Gaila, kad nėra vardo Mėja apibudinimo 🙁

  Atsakyti
 • Man patinka šis vardas, galbūt savo dukra taip pavadinsiu 🙂 bet paskaičius vardo aprašymą, tai pastebėjau, kad čia tiesiog mano apibūdinimas 😀

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.