Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Miegamasis pagal Feng Shui

Geras miegas – mūsų sėkmės pagrindas! Miegamajame praleidžiame trečdalį savo gyvenimo. Dauguma čia ne tiktai miega, bet užsiima ir kitais, miegamajame visai netinkamais darbais, o tai kartais būna nemigos priežastis. Neišsimiegoję mes būname pikti, lengvai suerzinami. O geras miegas pagerina nuotaiką, bendrą sveikatos būklę. Tikriausiai ne veltui yra sakoma, kad geras miegas gydo visas ligas. Jeigu ilgesnį laiką jus kamuoja nemiga, jaučiatės pavargę ar neišsimiegoję, visą dieną jaučiatės mieguisti, pagalvokite, ar nereikėtų ką nors pakeisti miegamajame.

Geras Feng Shui yra vienas iš būdų, kaip savo miegamajame įnešti harmoniją ir geros energijos srovę. Kadangi yra labai daug specialistų patarimų, kaip naudojant Feng Shui metodą įrengti savo miegamąjį, tačiau mes apibendrinsime tiktai pačius populiariausius specialistų patarimus.

Idealiu atveju miegamajam skiriama ta patalpa, kuri yra toliausiai nuo įėjimo, virtuvės ar tualeto. Pasirodo – labai svarbi ir paties kambario forma. Miegamasis turi būti stačiakampio arba kvadrato formos patalpa. Tai jokiu būdu negali būti pereinamas kambarys. Praktika rodo, kad miegamojo durys neturi būti priešais kitų kambarių duris, nes tai, specialistų nuomone, priveda prie nesantarvės ir konfliktų šeimoje dažniausiai be jokios priežasties. Jeigu tokia situacija vis tik susidarė, reikėtų ją išspręsti naudojant bambuko užuolaidas ar kitus, panašius erdvės padalinimo elementus.

Didelę reikšmę turi ir lubos. Jos turi būti lygios. Priešingu atveju sutuoktinių porai gresia nesutarimai, sveikatos problemos ir galimas netgi bankrotas. Vienas iš sprendimų – pakabinamos lubos. Specialistai pataria miegamojo patalpas vėdinti kiek tai įmanoma dažniau, nes nusistovėjęs oras ir dulkės negeras Feng Shui šaltinis.

Labai didelį dėmesį reikia skirti ir apšvietimui. Jis turėtų būti keliose lygiuose, pavyzdžiui, naktinė lempa ir dar koks nors šviesos šaltinis. Kaip žinome, šviesa – vienas iš stipriausių energijos apsireiškimų. Pats geriausias miegamojo apšvietimas – žvakės, bet privalu patikrinti, kad perkate žvakes be toksinų.

Kalbant apie spalvas miegamajame, specialistai pataria pasirinkti ramius tonus, kurie būtų panašūs į žmogaus odos toną. Kaip žinome, žmogaus odos tonas svyruoja nuo labai išblyškusios iki tamsiai šokoladinės. Variacijų yra be galo daug. Pasirinkite sau tinkamiausią! Rudi tonai nuramina. Tokius tonus interjero dizaineriai pasirenka visuomeniniams interjerams, norėdami sukurti lengvumo, ramybės ir kartu gyvybės kvėpavimą. Kaip pastebėta, tokiame interjere žmonės nori pasilikti ilgesnį laiką ir neskuba išeiti.

Nuotraukos tokiame interjere turi vaizduoti tai, ką norime išgyventi. Jeigu nenorite visą laiką būti depresijos būsenoje, nekabinkite šioje patalpoje liūdnų nuotraukų. Pasirinkite tai, kas sukelia malonias asociacijas. Čia verkiančios Magdalenos nuotrauka nebus tinkamas pasirinkimas.

Nakties metu specialistai pataria uždaryti ir paties miegamojo, ir kitų greta esančių patalpų duris. Tai stimuliuoja papildomą energiją, kuri užtikrina gerą sveikatą ir namiškių tarpusavio santykius.

Kokių daiktų reikia vengti miegamajame?

Visų pirma, miegamasis – tai patalpa, kurioje turi būti kuo mažiau daiktų. Čia neturėtų būti sukrauti knygų kalnai, lyginimo lenta ir išplauta patalinė. Miegamasis – tai patalpa, kurioje turi vyrauti erdvė ir ramybė. Antra, spintų, lentynų ir kitų baldų kampai neturėtų būti pasukti į lovos pusę. Visiškas tabu – dideli vandens telkiniai, akvariumai, fontanai ir baseinėliai. Daugeliui kažkodėl atrodo, kad akvariumai nuramina ir yra tinkami miegamajam, bet Feng Shui specialistai sako, kad miegamasis ne pati geriausia vieta laikyti akvariumą.

Taip pat specialistai nepataria gulint lovoje dirbti su nešiojamu kompiuteriu. Jų nuomone, tai įtakos jūsų energiją ir bus nemigos priežastis. Taip pat galvūgalyje nepatartina laikyti mobiliųjų telefonų, kompiuterio, audioaparatūros. Priešingu atveju nakties metu būsite elektromagnetinių bangų veikimo lauke, o tai gali įtakoti sveikatą. Patariama miegamajame nelaikyti ir televizoriaus. Jeigu to Padaryti neįmanoma, tai bent jau nakčiai, prieš užmiegant, reikėtų ištraukti iš elektros kontakto. Sporto pratimų treniruoklius ir kt. taip pat reikėtų išnešti iš miegamojo į kitas patalpas.

Miegamajame netinka per daug dekoratyvinių augalų. Jeigu kambarinių augalų per daug, tai susidaro efektas, kad kambaryje miega dar vienas žmogus. Tačiau ekspertai nepataria visai atsisakyti augalų miegamajame. Vaza su šviežiais, ką tik nuskintais žiedais pagerins jūsų savijautą, miegamojo energiją. Jeigu patalpa pakankamai didelė ir dekoratyviniai augalai pastatyti atokiau nuo pačios lovos – jie netrukdys gerai jaustis.

Ar miego kokybė priklauso nuo vietos, kurioje pastatyta lova?

Reikėtų atsisakyti senų lovų su metalinėmis spyruoklėmis. Lova turi būti patogi, truputį pakelta virš grindų – ant kojų. Lovos čiužinys turi būti vienalytis. Jokiu būdu nenaudokite tokių čiužinių, kurie susideda iš dviejų dalių. Specialistų nuomone, tai viena iš priežasčių, kodėl poros pykstasi. Dviejų dalių čiužiniai simbolizuoja skyrybas. Po lova neturi būti sukrautų dideli daiktų: lagaminų, dulkių siurblių ir tt. Dideli daiktai trukdo cirkuliuoti teigiamai Ci energijos srovei. Lovos galvūgalis turi būti pristumtas prie sienos, kad skatintų stabilumą ir saugumą. Jeigu lova statoma prie lango, tai nakčiai būtinai reikia užtraukti storas užuolaidas. Taip pat galvūgalyje neturi būti radiatorių.

Grubus Feng Shui pažeidimas, jeigu lovos galvūgalis pristumtas prie sienos, už kurios yra vonios kambarys, kriauklė arba tualetas. Tradiciškai mes negulime ir kojomis į duris, kaip ir tarpe tarp durų ir lango. Geriausia lovos padėtis įstrižai durų (galvūgalis durų pusėje). Taip pat labai svarbu, kad prie suaugusio žmogaus lovos galima būtų prieiti iš dviejų pusių, priešingu atveju yra rizika, kad šis asmuo miegos visa laiką vienas. Tačiau jaunuolių lovas patariama pristumti prie sienos, ypatingai jeigu tėvai trokšta, kad jaunuolis visas jėgas skirtų mokslui, o ne romantiškoms svajonėms.

Miegamasis ir veidrodžiai

Specialistai sako, kad miegamajame veidrodžiui ne vieta! Kodėl? Naktį mes miegame, o miego metu kartais išskiriame neigiamą energiją, atsipalaiduodami nuo streso ir per dieną sukauptų emocijų. Veidrodis viską atspindi atgal. Todėl pabudę iš ryto galite pajusti dvigubai daugiau neigiamų emocijų Taip pat veidrodyje gali atsispindėti ir baldų aštrūs kampai, kurie per veidrodį gali būti pasukti jūsų lovos kryptimi. Veidrodis turi tokį, tarsi „šnipo” efektą, nes kartais susidaro jausmas, kad patalpoje yra dar vienas žmogus, kuris gali trukdyti. Šis „trečias” gali pasirodyti bet kuriam iš partnerių, kartais ir abiems, o tai nestiprina harmonijos. Veidrodžio jokiu būdu nestatykite prieš lovą, kad būtų matomi žmonių atspindžiai. Taip pat negalima veidrodžio pakabinti ir prieš duris.

Neužtenka ploto arba ką daryti vaikų miegamajame?

Ką daryti, jeigu negalime miegamojo įkurti atskiroje patalpoje? Dažniausiai problemas sudaro vaikų kambariai, kai vaikai viename kambaryje žaidžia, miega ir ruošia namų darbus. Tokiais atvejais specialistai pataria kambarį padalinti į dvi zonas – poilsio zoną ir darbo zoną. Miegui numatytoje zonoje nereiktų ruošti namų darbų, priimti svečių. Ši patalpos dalis turi likti individualiam poilsiui. Idealus variantas, jeigu abi šios dalys būtų ir fiziškai padalintos. Padalinti galima derinant spalvas, pakabinant užuolaidėles, kad būtų aišku, kur baigiasi poilsio zona ir prasideda aktyvi zona. Aktyvią zoną su kompiuteriu, televizoriumi ir tt. patariama įrengti arčiau durų, o poilsio zoną – kuo toliau nuo jų. Kartais Feng Shui specialistai pataria iš vaikų kambario visai išnešti kompiuterį ir televizorių. Taip pat vaikų miegamajame kambaryje nepatariama laikyti jokių – nei didelių, nei mažų – naminių gyvūnėlių guolio. Elektros kontaktai turi būti bent jau metro atstumu nuo lovos. Ypatingai miegojimo zonoje patariama vengti aštrių kampų, pavyzdžiui, kaip liūdnų ir agresyvių paveikslų kampų. Čia taip pat nereikia perpildyti naminiais augalais. Labai blogai veikia džiovinti augalai, kurie vadinami „mirusiomis gėlėmis”. Nuotaiką pagerins tik šviežios gėlės. Lovos čiužinys turi būti bent jau 20-30 cm virš grindų. Po lova neturi būti sukrautų griozdų. Ši vieta turi būti laisva. Viena iš svarbiausių sąlygų – patalpa turi būti švari, sutvarkyta, kad nebūtų chaoso ir šurmulio.

Feng Shui meistrai tvirtina, kad miegamasis – tai patalpa, kurios sutvarkymu visu pirma reikia užsiimti, jeigu norite permainų asmeniniame gyvenime! Tai meilės šventovė, todėl labai svarbu, kokios energijos ten viešpatauja. Mes patys esame tie, kurie šią energiją kuria, todėl įkuriant miegamąjį nereikėtų būti abejingiems.

Kiekvienas specialistas turi savo individualią nuomonę apie idealų miegamąjį, bet nežiūrint į tai, su kuria nuomone sutiksite, atsiminkite – miegamasis meilės, relaksacijos ir jėgų atgavimo patalpa.

Raktažodžiai:

,

6 komentarai. Komentuoti>

  • Gerai butu ,kad pasidalintum ziniom kurioj vietoj ne tiesa, nes siais laikais labai daug netikslumu , visi moka nurasyt teksta i savo puslapi, visada reik argumentuoti, bus visiem parasciau ;). jeigu ka paskui pasitikrinti lengva, nes visi uzimti, nelabai yra laiko knyga skaityti. svarbu tik biski viskas kitaip aprasyta :p

    Atsakyti
  • nelabai tikiu alfa saltiniu. turiu feng shui knyga ir joje biski viskas kitaip aprasyta. todel ne viskas cia tiesa manau

    Atsakyti
  • Man patogumas asocijuojasi su tempur viskoelastiniu ciuzinuku ant kurio jau miegu antri metai, todel nesiskundziu laikysena ar nugaros skausmais

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.