Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Metų skirtumas poroje

Ar poros laimei turi įtakos amžiaus skirtumas? Neretai manoma, kad moteris turėtų būti bent 2 ar 5 metais jaunesnė. Tačiau yra daugybė porų, kurios neatitinka šios normos. Vis dažniau sutinkamos poros, kuriose moteris bent keliais metais vyresnė už vyrą. Kada metų skirtumas yra žalingas? Tuomet kai vieną iš partnerių praeiviai palaiko tėvu (mama), o kitą dukra (sūnumi)? Psichologų išvados apie metų skirtumo įtaką poros suderinamumui.

Bendraamžiai

Ši pora gyvena ramų, monotonišką gyvenimą, nė vienas iš jų nesiekia jokių permainų.
Santuoka gali būti laiminga, jei abu sutuoktiniai vertina ramybę. Neretai tokie partneriai vienas kitą pažįsta nuo mokyklos laikų, kartu užauga, vienas kitą formuoja.

Grėsmė – nuobodulys, aistros trūkumas. Vienam iš partnerių gali pabosti pastovumas, kasdienybė.

1 metai

Šią porą sieja romantiška ir aistringa meilė, kuri vėliau gali peraugti į tvirtą draugystę ir partnerystę. Abu partneriai sugeba puikiai spręsti visas kasdienines problemas. Tokia santuoka retai išyra, dažniausiai tęsiasi visą gyvenimą. Ši pora dažniausiai turi nemažiau kaip du vaikus ir puikiai sutaria dėl jų auklėjimo būdo. Valdžia dažniausiai žmonos rankose.

Grėsmė – pasibaigus audringam periodui vienam iš partnerių gali pabosti monotonija, tačiau kartu jie gali rasti išeitį, kaip paįvairinti buitį.

2 metai

Šią porą sieja ypatinga romantika, būdinga poetams ir menininkams. Jie gali vienas kitą be galo garbinti, tačiau vėliau gali praeiti toks susižavėjimas. Tad dažnai tokie žmonės tuokiasi ne vieną kartą. Tokioje šeimoje neretai trūksta pinigų, nes abu sutuoktiniai sunkiai sugeba juos išlaikyti.

Grėsmė – stiprus susižavėjimas gali nelauktai praeiti.

3 metai

Ši pora ypač emocinga. Tarp partnerių kyla daug ginčų, ne tik kasdieninių, bet ir filosofinių – dėl gyvenimo prasmės, tikslų ir pan. Santuoka neiširs tik tokiu atveju, jei moteris bus kantri ir tolerantiška, o vyras ramaus, flegmatiško būdo.

Grėsmė – stiprios emocijos griauna meilę, partneriai neretai nepasitiki vienas kitu.

4 metai

Šią porą sieja tvirti dvasiniai ryšiai – ir darbe, ir kelionėse, ir miegamajame. Partneriai dažniausiai yra ištikimi vienas kitam, tačiau be galo įtarūs ir pavydūs.

Grėsmė – stiprus pavydas.

5 arba 10 metų

Šiai porai dažniausiai rūpi aktyvus darbas, karjera. Jie bus laimingi, jei juos sieja bendri interesai, bendra tos pačios srities veikla. Dažniausiai labai sėkminga santuoka.

Grėsmė – dėl bendrų interesų trūkumo aistringos meilės ryšys gali nutrūkti.

6 metai

Šios poros santykiai įtempti. Jie abu kovotojai, mėgstantys aktyviai diskutuoti, ginti savo nuomonę, laimėti žodžių dvikovą. Besiginčijant jų jausmai keičiasi nuo meilės iki neapykantos, nuo neapykantos iki aistros.

Grėsmė – nuolatinės kovos daro jų buitį nenuobodžią, tačiau gali atsibosti.

7 arba 14 metų

Šie partneriai kiekvienas gyvena savo atskirą gyvenimą. Suteikia vienas kitam pakankamai laisvės ir erdvės, nereikalauja išsakyti visų paslapčių. Nepaisant to, gali vienas kitu pasitikėti (arba nesuka dėl to sau galvos), sugeba būti ištikimi.

Grėsmė – nuoširdumo ir atvirumo stoka.

8 metai

Šią porą sieja tarpusavio supratimas ir stipri seksualinė trauka. Dažniausiai tai brandi meilė, trunkanti ilgai. Jie nuolat žavisi vienas kitu, sugeba išsiaiškinti visus nesusipratimus, nesiginčija dėl smulkmenų. Jaunesnysis dažniausiai gerbia ir palaiko vyresniojo nuomonę.

9 metai

Ši pora itin emocinga. Tarp partnerių kyla daugybė ginčų dėl įvairiausių smulkmenų. Santuoka neretai nepatvari. Vis dėlto, jei abu partneriai vertina maištingą, audringą gyvenimą, jie gali sugyventi, o toks įtemptas jų gyvenimas gali paskatinti jų kūrybingumą.

Grėsmė – pernelyg daug emocijų ir polinkis į barnius.

11 metų

Šios poros gyvenimas – emocingas, teatrališkas. Jie vienas prieš kitą vaidina įvairius vaidmenis. Neretai kyla ginčai, muštynės, kurios gali baigtis aistringais bučiniais, tačiau ir meilės scena gali baigtis kumščiais.

Grėsmė – vienas iš partnerių pavargs kovoti.

12 metų

Šios poros santykiai maištingi. Vienas iš jų turės kitam nusileisti, kitaip teks skirtis. Dažniausiai tokioje santuokoje kenčia ir turi nuolaidžiauti jaunesnis.

Grėsmė – nesugebėjimas rasti kompromiso, nenoras nuolaidžiauti.

13 metų

Šios poros santykiai tvirti, nepaisant vadinamojo velnio tuzino skaičiaus. Jaunesnysis žavisi ir gerbia vyresniojo patirtį. Vyresnysis paremia jaunesnįjį, padeda pasirinkti teisingą sprendimą, įgyvendinti savo svajones. Jie abu vienas iš kito ko nors išmoksta. Jaunesnysis – vyresniojo patirties; vyresnysis – jaunesniojo nerūpestingo požiūrio į gyvenimą. Šią porą sieja meilė, pagarba ir prisirišimas.

Grėsmė – vyresniajam gali nepatikti jaustis tėvu (motina), o jaunesniajam – vaiku.

Šaltinis: Day.lt

34 komentarai. Komentuoti>

 • to LOVE: esmė ne metų skirtumuose, o kiek subrendę yra žmonės, kokie jausmai juos sieja, kaip jie sugeba susidoroti su skirtingais požiūriais.

  Kartais skirtumas yra dešimt metų, bet jaunesnė moteris (jos bręsta greičiau) yra brandesnė, nei kito dešimtmečio vyras ..

  Atsakyti
 • Ar pora labai issiskiria jei man 20 o jam 25?

  Atsakyti
 • Tarp manes ir draugo 7metu skirtumas ir gyveman tikrai ne kiekvienas sau o koja i koja einam kartu ,manau cia skaityti tuos sulyginimus prasmes nera ti nuotaika sau susisiksit ir tiek ,jai tikrai mylite zmogu tuomet nera jokio skirtumo 4,7,10 metu skirtumas,ne su metais gyvensit zmones

  Atsakyti
 • Karolina
  2013-12-06 20:35

  Cia as gal ne i tema man yra 13 ir as isimylejau 16- meti ir jibi mano nekreipia demesio ka daryti ?? 🙂 Prasau lbj padekit

  Atsakyti
 • turiu drauga ir tarp musu su juo taip pat 16 metu skirtumas -sutariam puikiai tik idomu kas is to iseis. Manau horoskopai yra tesingi jeigu parenti psichologija kai kalbama apie amziaus skirtuma. Taciau visada buna isimciu ir visos poros skirtingos

  Atsakyti
 • Žydrūnė
  2012-04-28 04:56

  Mano ir draugo amžiaus skirtumas 16m ,bet deja čia apie tokį metų skirtumą nerašo. Labai nuliūdau,kad nepavyko sužinoti… Gal galite pasakyti kur galėčiau rast tokių skaitinių apie mūsų metų skirtumą?

  Atsakyti
 • tarp manes ir mano draugo skirtumas 11metu ir viskas yra gerai buna pykciu kaip ir visur,bet kaip pagalvoji idealiu santykiu nenoreciau,nes jie atsibostu kurkas greiciau nei tie kaip retkarciaia pasipyksti. cia dar vienas irodyas,kad meilei metu skirtumas nesvarbus

  Atsakyti
 • kazkas keista cia parasyta mes nei karto dar nebuvom susibare

  Atsakyti
 • kristina
  2011-07-16 16:58

  Ne metuose esme!

  Atsakyti
 • tarp manes ir vyro 17metu skirtumas,sutariame puikiai,as mokinuosi is jo o jis is manes,jau 9metai kartu,aisku buna piktumu,bet kuriosia seimose ju nera.

  Atsakyti
 • netikiu siais horoskopais,arba neamone,arba sutapimas…..

  Atsakyti
 • kodel nera 18 metu skirtumo ;/

  Atsakyti
 • tigriuke
  2010-08-29 14:33

  tikrai tiesa 🙂 skirtumas tarp musu su vyru 7 metai ir tikrai gyvenam kiekvienas sau… 🙁

  Atsakyti
 • mano vyras 19 metu uz mane vyresnis, kodel 13 metu yra limitas?

  Atsakyti
 • Patinka man sie horoskopai.;)Labai daug tiesos.Mano vaikinas 3 metais uz mane vyresnis,mes tikrai daug gincijames bei nepasitikime vienas kitu,o sio dalyko musu draugystei labiausiai truksta…

  Atsakyti
 • ..normalus horoskopai..

  Atsakyti
 • Tikra tiesa. Mano sužadėtinis 13 metų už mane vyresnis ir aš tikrai neapsakomai žaviuosi jo gyvenimiška patirtimi, o jis mano jaunatvišku ir nevisada atsakingu požiūriu į gyvenimą. Jis padeda man siekti aukštumų, pataria man, o aš padedu jam atsipalaiduoti ir mylėti gyveimą. Net jei karats ir pasijaučiame lyg tėvas su dukra, tas jausmas išsyk dingsta ir teliaka meilė, pagarba ir prisirišimas:)

  Atsakyti
 • Perskaiciau, tai teisybes yra kas liecia asmeniskai ir keleta pazystamu poru.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.