Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Mergelė

mergelė MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

„Apie tuos, kurie turi aštrią akį…”


Stichija: Žemė
Planeta: Merkurijus
Diena: trečiadienis
Devizas: „Aš tikrinu”
Spalva: geltona, mėlyna
Akmuo: nefritas ir karneolis
Valdomas namas: Šeštas
Kryžius pagal savybes: Mutabilus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Gaidys
Priešais esantis ženklasŽuvys

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Mergelė
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Mergelė
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Mergelės simbolis – varpų glėbelis. Malonioji vasara baigiasi, ir vėl laukia darbai. Reikia atskirti pelus nuo grūdų, nereikalingus dalykus nuo naudingų. Žmogaus gyvenime tai yra laikas, kai reikia surimtėti, prisiimti atsakomybę už save ir kitus. Pirmiausia tai liečia visai kasdieniškus dalykus: reikia išmokti sveikai maitintis, rūpintis savo sveikata, drabužiais, tvarka namuose. Galų gale uždirbti pinigus ir atsistoti ant savo kojų. Šie visi reikalai ir yra suaugusios Mergelės rūpesčių centre.

Apskritai ji – stropus, atsakingas, patikimas darbuotojas, atkreipiantis dėmesį į visas reikalingas gyvenimo smulkmenas, ir žinantis, kur ko prireiks. Aišku, praktinis protas leidžia jai priimti teisingus sprendimus.
Išoriškai Mergelė dažniausiai atrodo rami, pasitikinti savimi, atsargi, viduje dažniausiai vyrauja sąmyšis ir netikrumas. Tai mutabilus ženklas, sugeriantis viską, kas vyksta aplinkui, nemokantis apsisaugoti. Jai visuomet reikia kažkuo rūpintis, visur palaikyti tvarką, už viską prisiimti atsakomybę. Dėl to ji dažnai jaučiasi, jog darbas viršija jėgas. Siekdama palaikyti tvarką, Mergelė dažnai paskęsta smulkmenose ir neretai praranda orientaciją. Gali atsitikti ir taip, kad ji pasimes savame bute.

Taip pat ir jausmų srityje Mergelė drovi ir santūri, aistringa tampa retai, savo ryšius su kitu žmogumi ji suplanuoja, kaip ir visa kita, dėl to atrodo šalta, viską apskaičiuojanti ir pasverianti. Savo išrinktajam ji mėgina būti švelni ir naudinga, savo partneriui, kuris geriausiai išreiškia simpatiją švelnia globa, ji atsilygina tuo pačiu. Dėl savo skrupulingumo erotikoje dažnai jaučiasi suvaržyta, pažeidžiama. Greitai rezignuoja dėl nusivylimų ir pagiežą išlieja kitiems.

Pirmasis dekanas (rugpjūčio 24 – rugsėjo 2 d.). Pagrindinis devizas – budrumas.
Šio periodo Mergelės protas labai aktyvus, tiesiog numatantis ateitį. Ji prisitaiko ir pataiko tiesiog į dešimtuką. Netgi ir žodžius parenka atsižvelgdamos į siekiamą tikslą: praneša, sutapatina, įgelia. Visada ištiesia pagalbos ranką. Ji užjaučia visus, tiksliai supranta kitų problemas. Turi potraukį į istorijos ir filosofijos mokslus. Su ja malonu šnekėtis, nes tai būsimasis mokytojas, turintis žodžio jėgos dovaną.

Antrasis dekanas (rugsėjo 3-13 d.). Pagrindinis devizas – privalumas.
Mergelė išsiskiria savo polinkiu didžiuotis, kritiškai žiūri į viską, kas tik neatitinka jos standartų. Tenka paplušėti, nes ji ekonomiška, sugeba daug ko pasiekti minimaliomis išlaidomis. Jeigu kalba pakrypsta į tai, ką ji mėgsta, – centų neskaičiuoja. Turi malonų charakteri, draugiška ir tos savybės pritraukia daug draugų bei gerbėjų.

Trečiasis dekanas (rugsėjo 13-23 d.). Pagrindinis devizas – išrankumas.
Nepripažįsta jokių pusinių priemonių ir tai stiprina šio periodo Mergelės charakterį, pabrėžia individualumą. Likimas jai lėmė nenuilstamai ieškoti teisybės ir ją pasiekti. Retai kada patiria apgaulę, nes realiai žiūri į gyvenimą. Jos ego ir užtikrintumas paremtas organizaciniais sugebėjimais. Reikalinga tik plati veiksmų arena, nes, apribojus jų potencialias galimybes, gali tapti nelaimingos. Įvairios gyvenimo kliūtys skatina protestuoti, nes nesugeba prie jų prisitaikyti.

Charakteris

Po Mergelės ženklu gimę žmonės labai inteligentiški, pastabūs, pasižymi loginiu bei analitiniu mąstymu. Šie žmonės vertina erudiciją, jų interesų ratas labai platus. Jie net patys sau nustato labai aukštus kriterijus ir visur siekia tobulumo.

Privalumai: tvarkingumas, saikingumas, kruopštumas, darbštumas, taupumas.
Trūkumai: nervingumas, perfekcionizmas, perdėtas tvarkingumas, karjerizmas, taupumas virstantis šykštumu.

Vaikystė

Vaikystėje Mergelės dažnai serga, atrodo silpnos, tačiau augdamos stiprėja ir, susiklosčius palankioms aplinkybėms, gali išlikti puikios sveikatos visą gyvenimą. Vaikai Mergelės anksti pramoksta skaityti, visada susitvarko savo žaisliukus, mielai padeda rūpintis jaunesniais broliukais ir sesutėmis. Šio ženklo vaikučiai retai išsiskiria kūrybingumu bei nemėgsta fantazuoti ar kažką išsigalvoti.

Jau nuo ankstyvos jaunystės Mergelės žino savo tikslus ir deda visas pastangas, kad juos pasiektų. Paauglystėje, ypač šio ženklo berniukams, gali pasireikšti įvairūs kompleksai, tačiau teisingai auklėjant jie giliau neatsiliepia charakteriui. Mažosios Mergelės paklusnios, tačiau negali pakęsti pažeminimų. Jeigu tėvai iš karto pradės su jomis elgtis kaip su asmenybėmis, šio ženklo vaikai gali tapti tikra atrama vyresniesiems. Mergelės yra intelektualios iš prigimties, o dėka gebėjimo susikaupti ir kantrybės, joms lengvai pasiduoda ir sunkiausios mokslų disciplinos.

Vyras – Mergelė

Darbas. Šio ženklo atstovai vyrai yra intelektualūs, išsiskiria blaiviu ir skvarbiu protu. Jiems būdingas malonus elgesys, nuoširdumas bei gebėjimas suprasti kitus. Mergelė – logikos ir aiškumo ženklas.

Vyrai Mergelės praktiškai visada yra svarbiausi šeimos materialinės gerovės užtikrintojai ir laiko tai savo pagrindine pareiga. Darbe jiems labiausiai rūpi, kad jų pastangomis liktų patenkinti vadovai bei kad viskas būtų atlikta teisingai. Mergelės mėgsta darbą, kuris reikalauja sumanumo, loginio mąstymo, atkaklumo. Ėmęsi bet kokios užduoties jie žaibiškai suvokia pačią esmę ir moka išaiškinti ją kitiems. Tačiau su kolegomis ir pavaldiniais šio ženklo atstovai vyrai stengiasi laikytis distancijos. Didžiausios sėkmės Mergelės pasiekia užsiimdamos elektronika, ekonomika, tiksliaisiais mokslais, pedagogika, statistika, medicina, buhalterija, įvairios mokslinės sritys. Bendradarbiai tikrai pamėgs Mergelės stropumą, jos praktinius sugebėjimus. Taip pat šio ženklo atstovų galima aptikti tarp pagarsėjusių juvelyrų, chemikų, farmacininkų, bylų tyrėjų, anatomijos specialistų.

Draugystė. Mergelė gali tapti ir tikru draugu, ir grėsmingu priešininku. Mergelės, tapusios draugais, moka išklausyti ir atjausti. Jos visada stengiasi suvokti problemos esmę ir dažniausiai lengvai atranda išeitį iš susiklosčiusios sudėtingos situacijos. Patys šio ženklo atstovai pagalbos ar patarimo į draugus kreipiasi retai, tačiau jeigu jau taip nutiko, reikia į jų problemas atsižvelgti rimtai ir pasistengti padėti. Dažniausiai Mergelės turi daug draugų, kurie gali kreiptis į jas bet kuriuo metu. Šio ženklo atstovai sugeba išsaugoti draugystę, nepaisant visų gyvenimiškų išmėginimų.

Meilė. Meilėje Mergelės šaltokos ir santūrios, ramios ir delikačios. Aistrai šio ženklo atstovai paprastai atsiduoda tik kartą gyvenime, dažniausiai ankstyvoje jaunystėje. O kadangi visą savo meilę skiria tik vienai moteriai, tai būsimą partnerę renkasi labai kruopščiai. Toks atsargumas meilės ir sekso atžvilgiu yra nulemtas baimės nusivilti. Pernelyg didelis intymumas ir aistringumas Mergelėms nebūdingas. Tačiau nepaisant to, vyras Mergelė gali tapti puikiu sutuoktiniu. Sėkmingiausios yra Mergelių santuokos su Vandenio, Dvynių ir Šaulio ženklų moterimis. Jeigu mokoma nusileisti ir drauge ieškoti kompromisų, sėkminga taip pat gali būti ir santuoka su savo ženklo atstove.

Moteris – Mergelė

Darbas. Šio ženklo atstovės paprastai yra išoriškai ramios ir santūrios, dažnai – patrauklios, tačiau pernelyg kuklios ir ne itin temperamentingos. Darbe Mergelės sąžiningos, atviros ir pareigingos. Joms svarbiausia – rezultatas, o ne atlyginimas už darbą. Moterys Mergelės gali tapti puikiomis sekretorėmis, slaugytojomis ir gydytojomis. Šio ženklo atstovės pragmatiškos ir pedantiškos ligi smulkmeniškumo, tad sėkmingai užsiima mokslais ir neretai, kopdamos karjeros laiptais, aplenkia savo kolegas vyrus.

Draugystė. Dauguma Mergelių pasižymi išlavintu intelektu, todėl joms sunku bendrauti su mažiau išsilavinusiais žmonėmis. Draugystėje Mergelės žavios ir patikimos, tačiau gali būti pernelyg kritiškos bei pedantiškos. Tarpusavio santykiuose joms neretai pritrūksta lengvumo, todėl Mergelės greitai praranda drauges, bet pačios draugaudamos niekada nesileidžia į avantiūras ar, tuo labiau išdavystę.

Meilė. Visos Mergelės ištikimos vieninteliam partneriui, todėl geresnių žmonų už jas tiesiog nebūna. Tačiau šio ženklo moterys ganėtinai įžeidžios. Taip yra dėl to, kad Mergelės paprastai kamuojasi dėl daugelio kompleksų vienu metu. Buities reikaluose jos yra tvarkos fanatikės, todėl daugybę laiko praleidžia nuolat tvarkydamos namus. Vyrams, pasirinkusiems į žmonas pragmatiškąsias Mergeles, reiktų ir patiems pasistengti būti punktualiems ir tvarkingiems. Tuomet jie tikrai gali tikėtis savo sutuoktinės atsidavimo ir palaikymo.

Patarimai vyrams: Mergelės labai ekonomiškos, mėgsta švarą ir tvarką. Viena iš jų silpnybių – kulinariniai sugebėjimai. Nepamirškite pagirti naujo jos recepto.

Sveikata

Merkurijaus įtaka skatina šio ženklo atstovams tokių negalavimų, kaip mažakraujystė, kraujotakos sutrikimai galūnėse, skausmingos išaugos ant kojų, padidėjęs organizmo jautrumas šalčiui ir drėgmei. Pedantiškosios Mergelės iš prigimties yra sveikos, tačiau neretai sunegaluoja dėl darbe patiriamų perkrovų, nes yra linkusios aukoti jam visas savo jėgas. Būtent Mergelės dažnai turimos galvoje, kai apie kokį nors žmogų sakoma, kad jis tiesiog „dega” darbu, nežino poilsio laiko. Be to, šio ženklo atstovų charakteris pasižymi polinkiu į pesimizmą, o tai skatina depresijas ir nervinius sutrikimus. Tačiau štai savo mityba bei kūno grožiu Mergelės, ypač moterys, paprastai pačios moka pasirūpinti jau nuo pat ankstyvosios jaunystės. Vaikystėje Mergelės neretai kenčia nuo ausų ligų, augant šis polinkis praeina.

Jautriausios sveikatos požiūriu vietos Mergelėms yra skrandis, žarnynas ir blužnis. Todėl šio ženklo atstovams ir būtina sekti savo maitinimąsi, ypatingą dėmesį kreipiant, kad jame nepritrūktų reikalingų vitaminų. Ir pageidautina vartoti ne gatavus vitamininius preparatus, o subalansuoti savo racioną taip, kad visų reikalingų vitaminų bei maistingųjų medžiagų pakaktų vartojamuose produktuose.

Neretai Mergelės kenčia nuo kojų ir galvos skausmų, ypač sąnarinių ligų. Todėl sąnarių judrumo palaikymui reiktų kasdien rytais bent po 10 minučių paskirti mankštai.

Mergelės retai kada serga gripu, tačiau jeigu jau suserga, tai sunkiai. Iki galo neišgydytos peršalimo ligos gali sukelti įvairias komplikacijas, pavyzdžiui plaučiuose. Brandžiame amžiuje Mergelėms gresia poliartritas, reumatiniai kaklo, juosmens, kelio, peties sąnarių skausmai. Tokiais atvejais sunkių ligų išsivystymo galima išvengti, nuolat rūpinantis savo sveikata. Mergelių organizmas yra pajėgus ilgą laiką atlaikyti nemažą įtampą. Tačiau jeigu jis vis dėlto yra priveikiamas ligos, tai ši gali tapti užsitęsusio pobūdžio.

Kai kuriems šio ženklo atstovams, ypač vyrams, būdingas įgimtas polinkis į lipomų – nepiktybinių riebalinio audinio navikų ir karpų susidarymą. Ypač tokie augliai kamuoja vidutinio amžiaus Mergeles. Daugelio Mergelių yra silpnos dantenos. Todėl joms gresia parodontozė, kurią būtina pradėti gydyti nuo pačios ankstyvosios vystymosi stadijos.

Į oro permainas Mergelės dažniausiai reaguoja normaliai, tačiau yra jautrios tarpplanetinio magnetinio lauko poveikiui. Mergelių jautrumas meteorologinių sąlygų įtakai paprastai padidėja kas tris mėnesius. Liaudies medicina pataria tokiomis dienomis sumažinti fizines apkrovas organizmui, maistui daugiau vartoti šviežių vaisių ir daržovių, gerti petražolių ir debesylo nuovirus, atsipalaidavimui pasinaudoti voniomis su pušų ekstraktu.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – imbieras, obuolių actas.
Vaisiai – slyvos, persikai, vynuogės, persimonai, abrikosai, mandarinai, granatai, citrinos, arbūzai.
Daržovės – bulvės, agurkai, svogūnų laiškai, ropiniai svogūnai, česnakai, špinatai, baltagūžiai kopūstai, ridikai, rūgštynės, moliūgai, petražolės, aguročiai, baklažanai, salierai, ropės, žalieji žirneliai.
Ankštinės daržovės – pupelės.
Riešutai – žemės riešutai, sezamo sėklos.
Grybai – šampinjonai, pievagrybiai.
Kruopos – kukurūzų, ryžių.
Bitininkystės produktai – spygliuočių medus, grikių ir mėtų medus.
Riebalai – avienos ir jautienos lajus.
Aliejus – kukurūzų, sezamo.
Mėsa – elniena, triušiena.
Paukštiena – vištiena.
Žuvys – karpis, sterkas.
Pieno produktai – kefyras, grietinė, pienas, grietinėlė, varškė, rūgpienis, baltas varškės sūris.
Gėrimai – juodoji ir žalioji arbata.
Perdirbti produktai – druska.

Poilsis ir kelionės

Blogos nuotaikos apimta Mergelė tampa tikra bambekle. Žinodamas šį savo bruožą, žmogus gali reguliuoti savo elgseną – užuot gadinus nuotaiką sau ir aplinkiniams, geriau pabūti vienumoje. Susinervinusi Mergelė galėtų susitvarkyti butą, išsiskalbti rūbus, nuveikti kitus buities darbus. Jeigu nėra jokio darbo, galima kibti į kryžiažodį. Mergelę vienodai puikiai nuteiks kiekvienas pasiektas darbo rezultatas; tačiau jei ji sėdės be veiklos, bloga nuotaika tik užsitęs.

Mergelė gali remtis ajurveda. Norint įvertinti savo sveikatos būklę, reikia gerai žinoti įvairių maisto medžiagų savybes, klimato ir aplinkos poveikį organizmui. Mergelei svarbu ne tik mankštintis, bet ir taisyklingai maitintis. Patartina domėtis sveikos mitybos pagrindais, vegetarizmu.

Apdovanoti racionaliu ir analitiniu mąstymu, pedantiškumu, praktiškumu ir dideliu atsakomybės jausmu, šio ženklo žmonės paprastai tik kitų raginami išvyksta pailsėti. Nuolatinis žinių troškimas trumpų atostogų metu tampa jų pačių priešu. Tokios atostogos neduoda naudos, nes Mergelės gana sunkiai atsipalaiduoja nuo rūpesčių ir paliktų darbų. Jiems sunkiai suvokiama, kaip galima nieko neveikti. Didžiausia šių žmonių – atostogos namuose. Taip pat Mergelėms patinka darbo ir poilsio derinys (optimalus variantas – atostogos kaime). Mergeles lengva suvilioti poilsiu sanatorijoje, nes savo sveikatai šie žmonės skiria ypatingą dėmesį.

Apskritai, Mergelėms reikėtų dažniau išvykti į ilgesnes ir tolimas keliones – tik tai padės iš tiesų gerai pailsėti, atsigauti po patirto streso ar nuovargio, o svarbiausia – atsigauti emociškai. Šių žmonių organizmas labai jautriai reaguoja į mitybos pasikeitimus; be to, jiems labai svarbi higiena. Į tai būtina atsižvelgti renkantis transporto rūšį, numatant galimus nepatogumus ir keliavimo trukmę.

Atostogaudama Mergelė turėtų gerai jaustis visose derlingose apylinkėse, kur išvystytas žemės ūkis. Dažniausiai jai patinka vidutinis, ne per karštas klimatas. Nukeliauti vertėtų į Austriją, Šveicariją, JAV arba į Vakarų Indijos salynus.

Suderinamumas

Mergelė ir Avinas
Mergelė ir Jautis
Mergelė ir Dvyniai
Mergelė ir Vėžys
Mergelė ir Liūtas
Mergelė ir Mergelė
Mergelė ir Svarstyklės
Mergelė ir Skorpionas
Mergelė ir Šaulys
Mergelė ir Ožiaragis
Mergelė ir Vandenis
Mergelė ir Žuvys

275 komentarai. Leave new

 • Aš esu 100% Mergelė. Viskas puikiai atitinka ir dėl tvarkos ir dėl savikritikos. Daug kam patinku (ypač vyrams), bet esu uždara ir sunkiai atsiveriu nepažįstamiems žmonėms. Bet jeigu imu žmogumi pasitikėti, tai labai galiu ir dūšią atiduoti. Tik vienas dalykas nelabai tinka – gyvenu su šauliu jau 5 metus, aišku visko būna, bet mes vis dar kartu 🙂

  Atsakyti
 • man labai mazai kas atitinka,nesu tvarkinguole o su dvyniu vyru jau20metu kaip jums atrodo:)nors raso,kad dvynis netinka

  Atsakyti
 • Na as mergele mano vaikinas saulys ir mes tikrai nerialiai sutariam kalbames tiesiog per naktis ir tai atrodo nespejam visko issakyt kaip saulys tai mane labai vertina gerbia ir ziauriai saugo nors as daznai kimbu ir noreciau pasigincyt nes vis del to atsibosta geruoju bet manau kad tai neimanoma tai vat nesutinku su siuo teiginiu kad saulys netinka mergelei.

  Atsakyti
 • Aš taip pat mergelė. ;] šeip viskas atitinka, tik paprieštarausiu dėl tų tinkamų partnerių. ;P Šaulei tikrai tinka, nes pati bendrauju su tokiu vaikinu, ir labai gerai sutariu. Tiesa, kaip kažkas sakė, kad svarstyklės netinka, tai jos tikrai labai tinka, nes mano geriausia draugė yra svarstyklės., mes bendraujam jau 7 m. Dvynei anot manęs netinka, nes mano sesė yra dvynė tai mes labai nesutarem. Žodžiu viskas atitinka mane, visu 100 %. Beto į mergeles moteris daug kas kreipia dėmesį! ;Dp

  Atsakyti
 • Mažylė
  2010-04-20 18:06

  Viskas tip top apie mane;DD

  Atsakyti
 • Viktorija
  2010-04-15 16:50

  Dėl sveikatos tai teisybę sako. Dėl tinkamų ir netinkamų partnerių taip pat.

  Atsakyti
 • Mano zodiako zenklas mergele, o cia aprasoma vos ne visiska mano priesingybe 😀

  Atsakyti
 • Tiesa, kad zuvys netinka mergelei, mat mano geriausia drauge bendravo su vienu vaikinu (mergele), o mano drauge zuvis.
  Tai vat is pat pradziu as jai pasakiau, kad tu su juo ilgai neisbendrausi nes jus vienas kitam netinkate. O man is pat pradziu jis patiko, tai vat o as esu liutas ir kol tas vaikinas bendravo su mano drauge jis kartu ir su manim bendravo tai gi ka jus manote po 4 men jis su ja issiskyre ir pasiule man draugauti 🙂 as sutikau ir su juo mes jau 3 metus.
  Tai gi tikra teisybe!!!

  Atsakyti
 • Esu mergele,gimiau rugsejo 7,bet visi sako,kad as tureciau buti liutas:D tikriausei turi itakos liuto zenklas. Draugauju su dvyniu jau beveik 2 metai ir nepasakyciau,kad vienas kitam netinkam.

  Atsakyti
 • Evelinka
  2010-03-09 13:04

  Sutinku su daug kuom siame apibudinime,tik nesutinku del to jog mergelems tinka jauciai:(,o kas del dvyniu tai tiesiog idealu:)

  Atsakyti
 • man atrodo apie mergeles čia viskas tiesa 😀 sutampa, o ypač paskutinioji pastraipa ;D tik dėl „partnerių” kilo abejonės.. 😀 kiek esu bendravusi su žmonemis gimusiais po žuvytės ženklu ,tai visada puikiai sutarėme ir rišasi bendra kalba 😀 o šeip tai mano nuomone mergelės visiškai nesutaria su svarstyklėmis xD

  Atsakyti
 • Del tos tvarkos, manau mes visos ja megstam, bet nemegstam tvarkytis. 😀

  Atsakyti
 • tikrai tiesa cia raso, net apstulbau perskaicius nes tiksliai atitika mane, tik gal viena ar kita smulkmenele kliudo idealiam apibudinimiui:)

  Atsakyti
 • tikrai tinka, tik esu ant liutu ribos, tai neretai jauciu dar ir liuto zenklo itakos,nebunu tokia kukli,kaip tipiska mergele-megstu buti demesio centre,mane supa zmones, esu ju laukiama, o pati be galo juos megstu.

  Atsakyti
 • Kestutis
  2010-02-07 17:05

  na kaip vaikinui tas mergeles zenklas man nelabai patinka, tai jei kas klausia sakau kad esu bernelis ;D na o siaip dauguma dalyki tikrai atitinka, gerai apibudinta tikrai ;]

  Atsakyti
 • kas tiesa tas tiesa… draugavau su vienu dvyniu, tai dabar pasigailejau, kad isvis su juo susipazinau.. kosmaras buvo ;DD

  Atsakyti
 • nepasakyciau kad mergeliai su mergelia viskas taip idealu..mergeles megsta gincytis ir neistveria kimba i atlapus vienas kitam,po trumpo laiko apsipykimu jie vel ideli pora ar seima.pati esu mergele ir gyvenu su mergele vyru jau 10 metu…

  Atsakyti
 • Nu blemba viskas tiksliai tiksliai nusakyta ,ypatingai ,kad turi gera atminti

  Atsakyti
 • Turejau vyra Mergele.. siaubas tikras 😀 as Zuvys, tai kad tikrai nesuejom. Bet siaip daug tiesos cia parasyta. Pedantai namuose ir gyvenime ir tikrai Mergeles patys kritiskiausi zmones.

  Atsakyti
 • nelabai panasu… 😀 kiek pastebejau cia merginu puslapis ;] vien paneles raso.

  Atsakyti
 • EI!!! mano geriausiu draugu dauguma yra zuvys!!!xP
  man jie tiesiog yra idomus zmones su kuriais yra apie ka pakalbet, charakteriai ir uzsispyrimas vienodas… bet su siais zmonem niekada nebuvau RIMTAI susipykus!

  Atsakyti
 • jo viskas tiesa iskyrus tai kad sportuoju, sveikai valgau… ;D
  del kilogramu ar dar kazkuo tikai nesiskundziu, kaip tik esu kudesne nei reiktu pagal savo amziu… tad nevarzau saves… kiek noriu, kada noriu ir ka noriu ;]

  Atsakyti
 • Esu mergele..bet tvarkytis visiskai nemegstu.galiu gyventi ir su metus netvarkytu kambariu :-D.O kad su sauliais nesutariu tai tiesa! o del oziaragu .tiesa,mano mama mergele,tetis oziaragis,jie gyvena jau 31 metus!turiu tris bratkus jie visi panasaus amziaus,su svarstyklium priesas,su jauciuku geri draugai,o liutuko nepazistu (nebuna namie) ;-).Dar pastebejus,kad visos mergeles yra lb draugiski,idomu zmones .o siaip viskas dar priklauso nuo pacio zmogiuko :).

  Atsakyti
 • tikrai tinka 100% spalva melyna skaicius 5 tinkamas partneris svarstykles mano tete ir mes gerai sutariam. 🙂

  Atsakyti
 • Karolina
  2010-01-09 22:13

  Na daug kas atitinka, tok del tvarkingumo, seip megstu tvarka, bet tvarkytis nelabai ;DD Be to manau kiekvienas zmogus yra individualybe taigi viskas atitikti negali ;]

  Atsakyti
 • kaip kam cia matau… 🙂 as tai su avinu anksciau draugavau… kosmaras… bet stengiantis imanoma ir su jais sutarti 🙂

  Atsakyti
 • siaip tai viskas atitnka 100% ir su vandeniais mergele tikrai netinka 200% gyvenau su viena vandene 2metus tai viskas kas grazu buvo gal pirmus 5 menesius o poto tik pykciai barniai ir bardakai

  Atsakyti
 • Geras tiesiog viskas viskas tinka 😀

  Atsakyti
 • Apie partnerių tikimą/netikimą reikėtų žiūrėti asmeniškai. Vienas iš mano tėvų yra ‘netinkamas’ tad nereikėtų sakyt ‘va kodėl nesutariu su kažkuriuo šeimos nariu’ juk visi su jais pasipykstam 😀 o apskritai nemažai tiesos. Kai kurios savybės tik dabar ryškėja, nes anksčiau buvau baisi nevala, o dabar – tik pabandykit kas nors ko nors nesutvarkyt 😀

  Atsakyti
 • Mindaugas
  2010-01-02 16:01

  As ir mergele. Tikrai dauguma dalyku atitinka. Labai megstu tvarka bet vat pats tvarkytis nemegstu 🙂
  Tiesiog dar reikia ziureti ir pagal metus kas esi. As tigras gal tikrai is dvieju horoskopu sudedama i viena ir mes tai dalykais skiriames nes vieniems daugiau tenka is menesio horoskopo kitiems is metu o dar kitiems is dar kito horoskopo?

  Atsakyti
 • galvoju pradet santykius su zmogumi, kuris gimes po vandenio zenklu 🙂 as mergele. kaip manot, ar tai suderinami zenklai?

  Atsakyti
 • Keista, bet man viskas atitinka… 🙂

  Atsakyti
 • Nemazai tiesos radau apie save.6 m. draugauju su oziaragiu. nepasakysiu kad idealus santykiai.bet siaip idomu.

  Atsakyti
 • nu wiskas atitika i mane,tik kad svarstykles tinkami draugai tikrai ne.Nes mano brolis yra svarstykles.o mes su juo daznai pykstames

  Atsakyti
 • Seip kaiakda sunku but but meregele, nevisada visi supranta, ka pasakyt nori ir tas pedantiskumas, kaikada uzknisa, kai apsiemi kaska daryt ir negali nustot, nes norisi geriau padaryt :)… Seip beveik viskas tiesa pasakyt, tik maistui nesu isrankus, na bet kiekvienam savo, negali visiems viskas atitikt, aisku jei labai noresi,viska pritaikysi 🙂

  Atsakyti
 • Gryna teisybe, nesigincysiu net , tik kazkaip niekas nevertina mergeliu 🙂

  Atsakyti
 • As mergele ir apie mane tai cia gryna tiesa pasakyta.netekau zado ;0

  Atsakyti
 • mano brolis mergelė – nei vieno teisingo žodžio apie jį ;D

  Atsakyti
 • as taip pat esu gimusi po mergeles zenklu,tai kad mergeles megsta twarka yra visiska tiesa…nepakenciu netvarkos…bet kad netinka dvyniai…tai papriestarausiu…pati jau daug metu su dvynio zenklo partneriu gywenu….o apskritai kiekvienas horoskopai turi but sudaromas asmeniskai butent tam zmogui…o ne bendrai visiem .

  Atsakyti
 • esu gimusi rugsejo 24 kai prasideda svarstykliu zenklas bet daug kas atitinka is mergeles net daugiau nei is svarstykliu, tai gal as mergele? 🙂

  Atsakyti
 • Aš taip paqt esu gimusi po Mergelės ženklu ir tikrai džiaugiusi, nes tai tikrai moteriškas ženklas:) bet dėl to kad mergelės netvarkingos, kaip sake „viktorija”, tai drįstu prieštarauti, negaliu pakęst kai namuose netvarka, turiu butinai viska sutvarkyti:)…

  Atsakyti
 • manau kad kiekvienas zmogus yra indivuduali asmenybe ir kiekvienas skirtingas… as pati mergele be4t tik maza dalele cia yra tiesos apie mane o kazkam va netinko tik kad tvarkinga… as galeciau asmeniskai nubraukt daugiau nei puse. taip kad netikekit tais paistalais 😀

  Atsakyti
 • viskas idealu!!! tik kad vandenis tinka mergelei jau su vandeniu bendrauju ilagaj 6 metus

  Atsakyti
 • As is tiesu gimus 24 diena, kai baigiasi liutas ir prasideda mergele, tai ar gali buti, kad turiu ir liuto savybiu? nes is tiesu tai daznai atrodo, kad tai tiesa.. :)siaip beveik visa charakteristika tinka puikiai, tik vienas dalykas – mergelei idealus partneris is tiesu mergele.. :))))

  Atsakyti
 • mergelem geriausias partneris yra mergele, tai tiesiog idealu. As buvau istekejusi uz sauliu, saugok viespatie tokiu vyru. Dabar jau 10 metu kaip istekejusi uz mergeles (gime ta pacia diena net)tiesiog idealu, gal ir buvome apsigincyje viena karta per 10 meteliu. Tiesiog idealu. Mergeles yra labai jautrios sielos.

  Atsakyti
 • tai ka skorpionas tinkamas partneris 😉

  Atsakyti
 • sweethe. x
  2009-08-10 10:33

  viskas gal ir panasu bet kad skorpionas netinkamas partneris tikrai nesamuone,as su skorpionu bendrauju jau trecius metus.

  Atsakyti
 • man tai viskas atitinka. nu gal ironiska ne prie ko

  Atsakyti
 • viktorije
  2009-08-02 13:26

  visiska tiesa apart to kad megsta tvarka 😀

  Atsakyti
 • as pastebejau kad vaikinu mergaliu yra daugiau nei merginu:)

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.