Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Mėnulio fazės

Mėnulio fazė – periodiškai kintantis Mėnulio apšviestumas, jam skriejant apie Žemę. Kaip mėnulis veikia žmogų ir jo organizmą?

1. JAUNATIS – tai vaikystė. Žema energetika, aktyvumas. Imunitetas silpnas. Sulėtėja reakcija. Šiuo metu tikslinga planuoti naujus darbus, kurti, svajoti. Kuo tiksliau susikursite mintyse norimą pasiekti rezultatą, tuo tiksliau pavyks jį įgyvendinti. Būtų naudinga kiekvieno ciklo pradžioje surašyti planuojamus darbus. Tai padėtų kontroliuoti pasiektus rezultatus ir kurti naujus planus.
Pirmąją ir antrąją jaunaties paras nedirbkite jokių svarbesnių darbų. Tai svajonių ir poilsio metas. Užbaikite tik jau pradėtus ir neatidėliotinus darbus.
Žmonės šiuo metu yra emociškai pažeidžiami, linkę pasiduoti pesimizmui, norisi pabūti vieniems. Krinta bendras darbingumas, sunkiau dirbti kolektyve.
Fizinė veikla minimali, nedirbkite sunkių fizinių darbų. Organizmas tam dar per silpnas. Laikmetis tinkamas atsisakyti žalingų įpročių: mesti rūkyti, atsisakyti alkoholio, tapti vegetaru. Išmėginkite bent vieną iškrovos dieną.
Norint išsiugdyti naują, pageidaujamą įprotį (pavyzdžiui, rytais pabėgioti, ar pasikloti lovą), tai pradėkit daryti būtent per jaunatį, ypatinga pirmoji mėnulio diena. Ir taip 21 parą. Bus sunku. Tačiau vėliau, negalėsit šio įpročio taip paprastai atsisakyti.
Augant Mėnuliui organizmas viską puikiai pasisavina. Organizmo stiprinimui vartokite vitaminus ir papildus. Jei kovojate su antsvoriu, ribokite mitybą. Išnaudokite šį laiką sveikatingumo procedūroms, masažams, pasilepinkite gydomosiose voniose. Naudinga akupunktūra. Pasirūpinkite ir kūno išore. Efektyvios įvairios maitinamosios kaukės, kūno įtrinimai įvairiais aliejais, medumi.
Mėnuliui keliaujant per žemės ženklus (Jautis, Mergelė, Ožiaragis), galima persodinti augalus, bet tik ne pirmąsias dvi Mėnulio paras.
Jaunaties antroje pusėje galima rinkti vaistingųjų augalų lapus ir žiedus. Augalai surinkti šiuo metu išlaikys didžiausią maistingųjų medžiagų kiekį. Spėsite viską išdžiovinti iki pilnaties.
Operacijos nerekomenduojamos, nes lėčiau gyja žaizdos, galimi kraujoplūdžiai. Tausokite nervų sistemą ir jutimo organus. Nevarginkite akių.

2. PRIEŠPILNIS – tai jaunystė. Žmogus aktyvus, energingas. Šiuo metu tikslinga imtis per jaunatį suplanuotų darbų įgyvendinimo. Laikas tinkamas įvairiems dalykiniams reikalams atlikti. Kreipkitės į įvairias instancijas, prašykite pažymų. Tvarkykite dokumentaciją. Rašykite laiškus.
Šios fazės metu organizmas viską puikiai įsisavina. Išnaudokite šį laiką gydymo kursams, gydomosioms vonioms. Priešpilnio pradžioje tinka pradėti kepenų valymą.
Pasirūpinkite ir kūno bei veido oda. Bus efektyvios įvairios maitinamosios kaukės, kūno įtrinimai įvairiais aliejais, medumi.
Mėnuliui keliaujant per žemės ženklus (Jautis, Mergelė, Ožiaragis) galima persodinti augalus.
Tinkamas laikas plaukų dažymui. Spalva ilgiau išsilaikys. Jei norite auginti plaukus, plaukų galiukų pakirpimas skatins jų greitesnį augimą. Tik venkite dienų kuomet Mėnulis keliauja per Žuvų, Vėžio ženklus. Jei Mėnulis yra ugnies ženkluose (Avinas, Liūtas, Šaulys), dažykite plaukus tik prie pat šaknų. Nepakenksite plaukams, jei netyčia per ilgai nenuplautumėte dažų.
Priešpilnio pirmoje pusėje galima rinkti vaistingųjų augalų lapus ir žiedus. Augalai surinkti šiuo metu išlaikys didžiausią maistingųjų medžiagų kiekį. Nerinkite paskutinėmis dienomis, kad nereiktų džiovinti per pilnatį.
Žaizdos per priešpilnį ir kuo arčiau pilnaties gyja lėčiau. Gydykite stuburą, senas, užsitęsusias traumas ir ligas. Jei būtina operuoti, tai geriau tam tiktų pirma priešpilnio pusė. Kuo arčiau pilnaties, tuo didesnė rizika.

3. PILNATIS – tai kūrybinė branda. Būtent per pilnatį žmogus sužydi fiziškai ir emociškai. Dauguma tampa energingais, bet ir nervingais, aktyviais, netgi agresyviais. Kuo arčiau pilnaties piko, tuo daugiau žmones linkę nusikalsti, netgi žudytis. Apie tai byloja liūdna nusikaltimų statistika. Labiau skubama, daugiau padaroma klaidų. Šiuo metu nereikia priimti svarbių sprendimų. Dabar ne laikas kreiptis į įvairias instancijas. Netrukdykime vieni kitų be svarbaus reikalo. Fizinis darbas padės išsklaidyti susikaupusią neigiamą energiją. Tik būkite atsargesni, didesnė rizika susižeisti. Pilnaties energetika teigiamai veikia menininkus, prabunda jų kūrybinės galios. Jei žmogus yra emociškai stabilus, sustiprėja intuicija.
Šios fazės metu organizmas ypač imlus maistui, stipriau jaučiam alkį, todėl rizikuojam užsiauginti papildomus kilogramus. Tinka vaisių arba sulčių dieta ir badavimas. Atsisakykite alkoholinių gėrimų, taigi ir švenčių organizavimui dabar ne metas.
Dieną iki pilnaties piko ir porą dienų po jo, nejudinkite augalų. Net ir nugenėti medžiai gali nudžiūti.
Pilnaties metu galima rinkti vaistažoles, ypač tas, kurių gydomoji galia slypi šaknyse ir šakniastiebiuose. Per pačią pilnatį, ypač nakčia surinktų dilgėlių panaudojimas bus labai efektyvus.
Nerekomenduojamos operacijos, nes žaizdos sunkiai gyja ir labiau kraujuoja. Lengvai gali įsimesti infekcija. Sunkus metas hipertonikams. Taip pat turintiems problemų su padidinta kai kurių organų veikla. Neretai jautresnius žmones kamuoja nemiga. Sunkus metas žmonėms, turintiems psichikos problemų. Stipriau veikia geriami vaistai, labiau pasireiškia ir šalutinis jų poveikis.

4. DELČIA – tai fizinė branda. Mūsų organizmas – puikiausios fizinės formos. Kūnas ir siela pasirengę žygdarbiams. Tačiau artėjant prie jaunaties jėgos silpsta.
Visi reikalai pakankamai lengvai sprendžiasi, ypač jei jie buvo suplanuoti Mėnulio augimo fazėje.
Geriausias laikas organizmo valymui, iškrovai, badavimui. Galima sočiau pavalgyti, organizmas nelinkęs kaupti atsargų. Jei vartojate vitaminus ar papildus organizmui sustiprinti, dabar galite padaryti pertrauką, nes žymiai menkiau jie bus organizmo įsisavinti.
Delčia puikus metas daugeliui darbų atlikti. Labai geras laikas įvairiems statybos ir remonto darbams. Paklotos grindys negirgždės, nudažytos sienos išlaikys spalvas ir t.t. Tik reikia vengti vandens dienų (Žuvies, Vėžio, Skorpiono). Per vandens dienas tvarkomas vandentiekis. Puikus laikas skalbimui, namo ar buto tvarkymui. Aplamai bet koks valymas, dėmių naikinimas šiuo metu pasiteisins.
Delčia taip pat yra ir derliaus rinkimo, atsargų ruošimo metas. Pievelė nupjauta šiuo metu, ypač jei Mėnulis vandens ženkle (Žuvies, Vėžio, Skorpiono), bus tanki, lėtai augs ir netgi nupjautos žolės surinkti nereikės, žemė ją pasiims pati.
Jei kirpsite plaukus, jie ataugs lėčiau. Jei dažysite, tai per ateinantį priešpilnį galėsite ir vėl dažyti. Pasiteisins veido ir kūno valymo procedūros.
Delčioje galima operuoti, reikia tik atsižvelgti į Zodiako ženklą. Žaizdos lengvai ir greitai gyja. Palankus laikas naikinti karpas (iškart po pilnaties), nevietoje augančius plaukus. Šalinti nuospaudas, įaugusius nagus. Plombuoti ir operuoti dantis.

Šaltinis:  Menuliokalandorius.info

2 komentarai. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.